Czego kobiety szukaja u su******ow?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 31 mar 2010, 01:10

I jeszcze moze dziewice bys chcial? W tym wieku jak nawet trafisz na singielke bez dzieci i/lub rozwodu to mala szansa ze bedzie normalna ;) No chyba ze celujesz w wiek ok 25 lat.
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 31 mar 2010, 10:40

Maverick pisze:I jeszcze moze dziewice bys chcial?

Fuj, dziewictwo to niedorozwój ...
Maverick pisze:W tym wieku jak nawet trafisz na singielke bez dzieci i/lub rozwodu to mala szansa ze bedzie normalna

W jakim wieku ? po 30 tce ? zdarzają się, głównie te które zamiast łapaniem męża zajmują się pracą i sobą.
Ja nie szukam partnerki na życie, związki mnie już nie interesują, więc o czym mowa ?
Maverick pisze:No chyba ze celujesz w wiek ok 25 lat.

Dla mnie facet pod 40tkę i 20-25 letnia panienka to pedofilia ...
Ostatnio zmieniony 31 mar 2010, 10:48 przez eng, łącznie zmieniany 2 razy.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 31 mar 2010, 13:09

A dla mnie facet piszacy takie głupoty to ktos kto ma odchyły psychiczne , bo według tego co piszesz , to obaj moi dziadkowie byli pedofilami .Ty sie czasem zastwnów co piszesz , bo coraz bardziej nie mam checi Cie czytac i choc wiem , ze ja akurat sie tu nie licze z racji posiadania kochanki , ale nie tylko ja - facet , czytam to forum majac tyle lat , czytają go jak mezczyzni tak i kobiety , przed 40 i po 40 .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 31 mar 2010, 17:09

Andrew pisze:A dla mnie facet piszacy takie głupoty to ktos kto ma odchyły psychiczne
Odchył psychiczny to jest zakochać się w rówieśnicy swojej ( nawet potencjalnej ) córki ...
Andrew pisze:bo według tego co piszesz , to obaj moi dziadkowie byli pedofilami

Możliwe, różnica 2-3 lat nie jest przepaścią, ale już kilkanaście (pokolenie) to przesada i jest to chore.
Siwy włos na głowie, najczęściej jeszcze łysina i to tego młoda siksa ... fuj.
Ja rozumiem że "dziadek" się musi dowartościować świeżym ciałkiem, a 20 latka to głupia i naiwna, da się łatwo "wyrwać" ale bez przesady, żeby aż tak nie mieć ambicji ...
<diabel>
Andrew pisze:bo coraz bardziej nie mam checi Cie czytac

Nikt cię nie zmusza do czytania tego co ci nie pasuje, to ty wybierasz co czytasz.
To jest moje zdanie i mam do niego prawo, a czy to ci się podoba czy nie to juz nie mój problem.
Andrew pisze:czytają go jak mezczyzni tak i kobiety , przed 40 i po 40 .

I dobrze, niech czytają.
Ostatnio zmieniony 31 mar 2010, 17:12 przez eng, łącznie zmieniany 1 raz.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 31 mar 2010, 22:02

przypomniec Ci musze , ze nie tak dawno roznica miedzy mezem, a zoną rzędu lat do nawet 20 była normalnoscia .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 01 kwie 2010, 16:07

przypomniec Ci musze , ze nie tak dawno roznica miedzy mezem, a zoną rzędu lat do nawet 20 była normalnoscia

Jasne, dla Ciebie wszystko co ci pasuje i jest wygodne jest "normą".
To ze panowie myślą wackiem i nie głową, a im mniej włosów na głowie tym głupota i nieodpowiedzialność większa nie od dziś wiadomo, zmiana żony po 20 latach na "młodszy model" też jest według takich jak ty normą, jestem ciekaw co te żony potraktowane jak śmiecie by na ten temat powiedziały ...

Ostatnio testowałem apetyczną studentkę, panna bez mojego specjalnego kiwania palcem robiła co chciałem, nie był to żaden specjalny wysiłek, mimo że ani ja wysoki, ani przystojny, ani bogaty, ani "misio" po siłowni ... po prostu żenada. Jeden prosty bajer.
Za kobieta trzeba się nachodzić i wysilić chociaż trochę, tu po jednej randce ląduje się w łóżku i panna wydzwania bo chce znów ...
Takie uległe i bezwolne poniekąd dziewcze nie jest nikim ważnym i interesującym, nie jest wyzwaniem, ot kolejna do zaliczenia, na dodatek jeszcze niewiele umie ...
To tak jak iść do łózka z niespecjalna panna, mało urodziwą czy grubą, to nie sprawia radości i człowiek czuje się bardziej upokorzony a nie zadowolony z siebie.
Ostatnio zmieniony 01 kwie 2010, 16:12 przez eng, łącznie zmieniany 1 raz.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 01 kwie 2010, 17:18

po tym poscie to ja nie wiem kto tu kogo jak smiecie traktuje - widac wyraznie , ze ty !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 02 kwie 2010, 00:03

Andrew pisze:po tym poscie to ja nie wiem kto tu kogo jak smiecie traktuje - widac wyraznie , ze ty !

Miłego, normalnego gościa olewały, to teraz mają to na co zasługują <diabel>
Doświadczalnie sprawdzone, że tak jest o wiele lepiej, a poza tym nikomu się krzywda nie dzieje przecież ...
Ostatnio zmieniony 02 kwie 2010, 00:10 przez eng, łącznie zmieniany 1 raz.
bleeeeeeeeeeeee

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 399 gości