Jesień..

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Jesień działa na was:

Czas głosowania minął 26 paź 2006, 20:25

Przygnębiająco
19
61%
Pobudza do działania
5
16%
Nie ma wpływu
7
23%
 
Liczba głosów: 31
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 20 paź 2006, 15:40

Ciekawski pisze:Ludziska, załóżmy może jakieś klub miłośników jesieni, czy coś w tym stylu.
taaa a co z tymi ktorzy jej nie lubią ;(
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 20 paź 2006, 15:41

taaa a co z tymi ktorzy jej nie lubią ;(

A załóż sobie własny klub :)
tarantula pisze:Ogolnie ta pora roku mnie przygnebia, szaro, mokro, zimno.bleee <chory>

Heh, tylko czym tu się przygnębiać, skoro jest tyle innych powodów do uśmiechu na twarzy. Gdybym miał się martwić pogodą, dawno bym popadł w depresję <banan>
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Lina
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 319
Rejestracja: 04 paź 2006, 11:50
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Lina » 20 paź 2006, 16:06

Uwielbiam jesień...ale tylko taką jak w tym roku. tzn. słoneczną, z całą tęczą kolorów na drzewach. pięknymi kasztanami, których zawsze przynoszę ze spacerów całe garście. z wyprawami do lasu na grzyby...nawet jeśli czasem pada miło jest zawinąć się w koc i poczytać książkę...jesień to symfonia przemijania i jednocześnie nadzieja na odrodzenie...
Pod Gwiazdą będę czekać
Zawołam i dostanę odpowiedź
Awatar użytkownika
Jasta20
Maniak
Maniak
Posty: 578
Rejestracja: 17 lut 2005, 15:12
Skąd: Z WeNuS :):)
Płeć:

Postautor: Jasta20 » 20 paź 2006, 16:10

Lubię tylko jesienne parki i lasy.
Nienawidze pluchy, deszczu, mgieł, mżawek...
Nie lubie rano budzic sie i widziec cale niebo zaciagniete szaroburymi chmurami. Najchetniej wtedy nie wstawałabym z łóżka.
Jesien, tak samo jak i zime lubie tylko zza okna obserwowac z kubkiem cieplego kakao w dłoni.
Miłość to nie staw, w którym można znaleźć swoje odbicie. Miłość ma
przypływy i odpływy. Ma też swoje rozbite okrety, zatopione miasta,
ośmiornice i skrzynie złota i pereł. Ale perły leżą głęboko...
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 20 paź 2006, 16:13

Ciekawski pisze:Heh, tylko czym tu się przygnębiać, skoro jest tyle innych powodów do uśmiechu na twarzy.
tylko ze jak sie wychodzi z domu i leje, albo jest szaro to sie odechciewa...
Ciekawski pisze:A załóż sobie własny klub
klub u_s :D ladnie brzmi ;)
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
Lina
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 319
Rejestracja: 04 paź 2006, 11:50
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Lina » 20 paź 2006, 16:21

unlucky_sink pisze:tylko ze jak sie wychodzi z domu i leje, albo jest szaro to sie odechciewa...


też tego nie znoszę...ale dla mnie nie mogło by nie być 4 pór roku więc lubię każdą...lato z to, że są wakacje, jest ciepło i zielono...długie wieczory. wiosna bo wsztystko rodzi się do życia i aż chce się żyć. zima--mało poetycko, ale narty...no i może wieczór Wigilijny gdy za oknem pada śnieg. JESIEŃ bo gdy jest piękna, złota daje radość, przedłużenie, ale łagodniejsze lata. przygotowuje naturę do snu. gdy jest 'badziewna' cóż...przynajmniej nadrabiam zaległości książkowe ;) nastraja też reflaksyjnie
Pod Gwiazdą będę czekać

Zawołam i dostanę odpowiedź
madzix:)
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 319
Rejestracja: 01 maja 2006, 15:29
Skąd: Lbn
Płeć:

Postautor: madzix:) » 20 paź 2006, 17:22

paula19 pisze:Yasmine napisał/a:
Mona napisał/a:
Kiedyś słyszałam, że ludzie najlepiej czują się w porze roku, w której przypada ich m-c urodzenia.


paula19 pisze:Ja w sierpniu

<browar> ja też sie w sierpniu urodziłam ;] i uwielbiam ten miesiąc cieplutko na dwroku super pogoda :) nie to co w zimie wrr przyznam że jakoś tak nie lubie zimy.Na dworku robi sie zimno słoneczko duzo wczesniej zachodzi i szybko robi sie ciemno a pozatym mam przeważnie na jesień jakiś kryzys mobilizacyjno-egzystencjalno-uczuciowy może generaluzuje ale rok temu także na jesień naszło mnie na jakieś smutanie i to niestety nie trwało 2 czy 3 dni ;/
Na każdy dzień gotowy plan,by zapomnieć i nie myśleć o tym czego brak..
Awatar użytkownika
larena
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 399
Rejestracja: 16 lut 2006, 21:51
Skąd: że znowu ;)
Płeć:

Postautor: larena » 20 paź 2006, 18:01

a ja sie w lutym urodzilam a to jest miesiac w ktorym juz z utesknieniem czekam na wiosne i przeklinam w myslach kazdy kolejny platek sniegu
zmarzluch jestem - wiosne kocham kiedy wszystko ozywa i dnie staja sie dluzsze :)
jesien ma swoje uroki do momentu kiedy drzewa nie straca polowy lisci bo potem juz robi sie nieprzyjemnie. pozatym od jesieni wsystko sie zaczyna wstaje sie rano jest ciemno, prawie srodek nocy jeszcze gwiazdy na niebie, wracam do domu juz robi sie ciemno wiec jakos tak srednio za jesienia przepadam, bo z utesknieniem patrze za okno na ostatnie promienie slonca i wiem ze przez kilka miesiecy moge sloneczka nie zobaczyc a na pewno nie w takiej ilosci jaka bym chciala
wiec podsumowujac ja nawet zime lubie ale do czasu, tak samo z jesienia jak cieplo i ladnie to mi nie przeszkadza ale jak deszczowo, pochmurnie i zimno to siedziec w domu i nosa nie wychylac
reaguję na magiczne dźwięki i trzaski z winylowej płyty. Bob Marley śpiewa pieśń, Niesie treść pełną miłości,
Która wypełnia cale pomieszczenie. Nie zauważam wrogich spojrzeń, Nie słyszę złych słów - Rozmyta.

http://rycerze.wp.pl/?ac=vid&vid=176166738
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 20 paź 2006, 18:33

Ja uwielbiam chlapę, szarugę, pluchę i zapach mokrych, gnijacych liści w lesie, pod jednym warunkiem - ma mi być ciepło. Jak już jestem należycie opatulona i temperaturę ciała mam stałą, mogę się rozkoszować urokami jesieni. I jeszcze lubie słuchać, jak mi deszcz wieczorem szumi po szybach.
I właśnie wróciłam ze wsi, gdzie miałam mnóstwo liści we wszystkich odcieniach dookoła, pod stopami i we włosach też. Taka złota jesień też jest ok :)
Zawsze też jesień kojarzy mi się z tym wierszem (bo ja też jak podmiot liryczny łaziłam na dłuugie spacerki z moją najmniejszą sister):

Podobno jesienią
kiedy duchy
wysypują się jak grzyby
coś chodziło

Poszedłem sprawdzić
ot trochę łopianów
sympatyczne ćmy
nic więcej

Nazajutrz mówiono
coś chodziło
w gabardynowym płaszczu

Kiedyś poszedłem tam
z siostrzyczką
zerwaliśmy bukiet paproci
na rumowisku

Nazajutrz mówiono
coś chodziło
z czymś mniejszym
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 20 paź 2006, 23:51

Urodziłam się w styczniu, lubię zimę i jesień ale nie jak trwają za długo. W tym roku to już przesada była. Mrozy straszne a jak jest zimno to ja zaraz chora jestem a tego nienawidzę <chory>
Obrazek
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 21 paź 2006, 13:50

Joasia pisze:Mrozy straszne

Oooo..... to był hardkor iść przez las o 7.30 rano a potem o 18.30 wieczorem.... Wszystko zasłonięte prócz oczu, mróz szczypał, glany na nogach [z braku innych butów] -> palce kostniały od blachy, katar w nosie zamarzał i para na szaliku.... Achhh :D
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 21 paź 2006, 14:04

Dziś jest taki fajny ciepły jesienny dzień..jesień taka jaką lubie :D A teraz ide po kawencje.. <diabel>
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
krackowiaczek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 26 maja 2004, 00:56
Skąd: krakow
Płeć:

Postautor: krackowiaczek » 21 paź 2006, 15:55

Pegaz pisze:Dziś jest taki fajny ciepły jesienny dzień..jesień taka jaką lubie :D A teraz ide po kawencje..


czyrzby krakow? :>
Awatar użytkownika
_normalna_
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 362
Rejestracja: 15 paź 2006, 16:42
Skąd: Katowice Miasto
Płeć:

Postautor: _normalna_ » 21 paź 2006, 15:59

Jeśli jesień to taka jak dzisiaj, słońce, cieplutko, kolorowe drzewa i lekki wiatr...a później przyjdzie cholerna paskudna zima której szczerze nienawidzę w mieście...
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 22 paź 2006, 12:01

Jeżeli mamy jesień, to oznacza to ni mniej ni więcej, tylko jeszcze dwie pory roku bez upałów <banan>

[ Dodano: 2006-10-22, 12:01 ]
Nie licząc obecnej :D
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 22 paź 2006, 12:05

wczoraj bylam na campusie i takie piekne drzewa tam byly... zolte i brazowe... tak pieknie kolorowo... przypomnialo mi sie chodzenie po drzewach, zbieranie lisci i ukladanie z nich roznych roznosci... tak... jednak jesien nie jest taka zla :]
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 22 paź 2006, 14:17

Sir Charles pisze:Jeżeli mamy jesień, to oznacza to ni mniej ni więcej, tylko jeszcze dwie pory roku bez upałów

Mnie również bardzo to cieszy <banan>
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
toya

Postautor: toya » 22 paź 2006, 14:56

lubie jesien, nie meczy mnie tak jak upalne lato.
kocham przyjsc do domu zmarznieta, polozyc sie w lozeczku, a ON zrobi mi ciepla herbatke z cytrynka i miodkiem :)
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 22 paź 2006, 15:57

krackowiaczek pisze:
czyrzby krakow? :>

Broń Boże..

Dzisiaj znów śliczna pogoda..czas na spacer...
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 22 paź 2006, 17:50

Mona pisze:
Sir Charles pisze:Jeżeli mamy jesień, to oznacza to ni mniej ni więcej, tylko jeszcze dwie pory roku bez upałów

Mnie również bardzo to cieszy <banan>

I mnie również. Upały to jest to, czego ptaszki zdecydowanie nie lubią! Ale ptaszki ogólnie nie lubią żadnych skrajności :(
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
KAROLA
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 199
Rejestracja: 26 lis 2005, 18:47
Skąd: . . .
Płeć:

Postautor: KAROLA » 22 paź 2006, 18:41

jesien - lubie tylko wtedy, kiedy moge zalozyc jesienny plaszczyk czy gruba bluze :) liscie sa ok, jesli nie sa mokre...

a szara, jesienna pogoda wysysa ze mnie cala sile :(
Tongue is dumb from all the drugs
Thank God! I Can't react!
AlfaRomeo1939
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 192
Rejestracja: 09 lis 2005, 21:33
Skąd: Kase Brać ??
Płeć:

Postautor: AlfaRomeo1939 » 22 paź 2006, 18:59

Nie nawidze jeśeni i zimy <wsciekly> nuda nigdzie wyjść łeeeeeeeeeeee
Co by się nie działo głowa do góry !
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 22 paź 2006, 21:23

uwielbiam jesień, szczególnie w okresie wrzesień-listopad :] Wreszcie chłodniej, wreszcie jest temperatura 10-20 (czyli taka, jaką uwielbiam najbardziej), spokojnie, klimatycznie, ładnie, po prostu <aniolek>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
paddy
Maniak
Maniak
Posty: 570
Rejestracja: 30 gru 2005, 12:38
Skąd: xxx
Płeć:

Postautor: paddy » 23 paź 2006, 09:38

na mnie działa przygnębiająco, ale tylko dlatego że jest buda. a tak? przeciez jesień zmierza do zimy, czyli do pięknej,białej pory roku :)
ja jeslienią biegam sobie w czapie na głowie, i probuje cos w sobie zmieniac wizualnie. nie jest źle ;) no chyba że ciągle leje deszcz :/
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 23 paź 2006, 10:09

Powoli wychodze z jesiennego otępienia..czas najwyższy wejśc znów na pełne obroty.. <aniolek>
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 23 paź 2006, 10:54

Czasami przygnębiająco działa ta jesień. Zwłaszcza kiedy wychodzi się z domu rano a tu ciemno i zupełnie się nie chce. Najbardziej lubię podczas jesieni, zwłaszcza jak pada, zaszyć się w swoim pokoju z kubkiem cieplutkiej herbaty, albo kieliszkiem dobrego wina, zawinięta w kocyk z dobrą książką.
Jesień ma też swoje plusy. Zawsze, jak ma się kogoś takiego pod ręką można się przespacerować po lesie, podziwiać tę kolorową polską jesień.
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 23 paź 2006, 12:37

Zauważyłam pewną tendencję spadku aktywności fizycznej w okresie jesień/zima, ale za to w tym czasie pojawia się wzrost aktywności twórczej :> Tak to przynajmniej u mnie wygląda.
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
katerina
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 182
Rejestracja: 10 kwie 2005, 17:35
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: katerina » 23 paź 2006, 21:16

Najgorszy jest ten moment, kiedy nagle zauwaza sie, ze na dworze jest permanentnie szaro i smutno. Wszelka energia gdzies znika, nic sie nie chce. Ja najchetniej wlazlabym pod koc i nie wychodzila az do wiosny.
"Mój panie, na cóż tłumaczyć durniowi, że jest durniem. Przecież jego dureństwo na tym właśnie polega, że nie ma o nim pojęcia."
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 23 paź 2006, 21:21

Ja wówczas po gorącej herbacie, bądź grzanym winie udaję się na spacer z bananem na twarzy.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 31 paź 2006, 11:51

eheheheheh, mówię wam, najlepszą rozrywką na jesienne szarugi są puzzle :D i
Ciekawski pisze:grzane wino*




* pozwoliłam sobie odpowiednio odmienić, żeby pasowało do mojego zdania :-)

[ Dodano: 2006-10-31, 11:52 ]
takie śmieszne, kolorowe, żeby poprawiały nastrój.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 266 gości