Łatwe dziewczyny...czyli....

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 04 paź 2006, 23:52

TedBundy pisze:A prawda jest taka, że taka szmirka nigdy nie zostanie matką dzieci nawet największego kur.wiarza :] Bo i markę na mieście po serii takich akcji ma dokumentnie zrypaną. Jest kwalifikowana jako jednorazówka, kwiatek przy butonierce.
Dodać należy, że gustowanie w szmirkach chluby facetom nie przynosi, mimo że lubią się tym chełpić. Zaiste, nie da się wyjaśnić tego fenomenu :]

Juz od dluzszego czasu odnosze wrazenie ,ze nie lubisz kobiet Ted.Nie wiem,masz jakas pretensje do nich, swiadoma lub podswiadoma ale masz.To sie wyczuwa z tego jak o nich piszesz.
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.
Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,
czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko
inne."
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 04 paź 2006, 23:53

olympiq pisze:to nie mow ze dziewczyny sa idealne ;]

skarbie a gdzie ja tak napisałam ??
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 04 paź 2006, 23:54

olympiq pisze:to tylko wnioski censored

To nie umiesz wyciagac wnioskow w takim razie.
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.

Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,

czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko

inne."
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 04 paź 2006, 23:58

olympiq pisze:to tylko wnioski censored

a na jakiej podstawie je wyciagasz, bo jaj jestem daleka od generalizowania i to w taki sposób by wyszło mi, że ogół pan jest idealny.
olympiq pisze:oj nie powiedzialbym tego tak

a ja bym powiedziała :]
i wykaz mi na jakiej podstawie napisałes o moim mysleniu to co napisałeś
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 05 paź 2006, 00:05

olympiq pisze:takie mam przeczucie :)

to nigdy nie stawiaj na przeczucia, bo masz bardzo mylne te przeczucia.
Ja po prostu to samo zachowanie u obu płci oceniam tak samo.
matsquad
Bywalec
Bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 03 paź 2006, 12:49
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: matsquad » 05 paź 2006, 00:07

A przeczucia na ogol sa mylne jak i w tym przypadku chyba :>oczywiscie ze broni swoich sióstr ale tez bym[szczegolnie przy niej:p]nie powiedzial ze uwaza ze dziwczyny sa idealne
A lot of people ask me.. am I afraid of death..
Hell yeah I'm afraid of death [..]
Look, I can't change the way I think
And I can't change the way I am...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Re: Łatwe dziewczyny...czyli....

Postautor: Maverick » 05 paź 2006, 00:08

olympiq pisze:Witam

Otóż zauważyłem, się nastały czasy swoistego "censored" płci pięknej (bez obrazy).
Często przebywam na imprezach i obserwuję zachowania co poniektórych dziewczyn..
Nie jestem piękny, owszem może trochę przystojny i mam tzw. dobre "gadane" (cokolwiek to znaczy), tj. nigdy nie miałem problemów ze znalezieniem dziewczyny, ale odnoszę wrażenie iż trudniej byłoby mi znaleźć jesienią grzyba w lesie niż poderwać jakąś dziewczynę na pierwszej lepszej imprezie...
Kiedyś trzeba było chociaż trochę dziewczynę poadorować, żeby móc ją... a teraz większość nastolatek najchętniej bez zbędnych rozmowy wskoczyłaby na mojego...
Nie to żebym miał jakiś problem, bo ta sytuacja mi zupełnie nie przeszkadza, ale osobiście nie chciałbym związać się z taką dziewczyną na dłużej. Co więcej myślę, że to nie tylko ja mam takie przygody, ale większość normalnych chłopaków...

Mam 19 lat i tak zastanawiam się czy taka sytuacja miała miejsce w czasach np. moich rodziców...
Czy macie podobne odczucia? Pytanie to kieruję szczególnie do młodych ludzi którzy często przebywają w klubach itd.

Jeżeli obraziłem kogoś którąś ze swoich opinii to przepraszam- nie miałem takiego zamiaru.
I dlatego stwierdzilem ze nie mam zamiaru poznawac dziewczyny na imprezie. No chyba ze na domowce. Ale nie na dyskotece. Tam jest tak glosno ze po 2 minutach gardlo boli od mowienia. To imprezy dobre dla:

1. Tych co lubia tanczyc sami dla siebie (ja do nich nie naleze - wole rower)
2. Tych co lubia sie poocierac i pomacac nieznane dziewczyny (tez mnie to nie bawi)

Bo poznac dizewczyne w sensie: poderwac w tancu, porozmawiac nie ma mowy. CHyba ze na migi, bo muzyka zaglusza wszystko.

Dlatego stwierdzilem ze dziewczyne moge poznac w internecie, na ulicy lub w autobusie ale nie na dyskotece (na ktore przestaje chodzic z w/w powodow).
Po prostu w dyskotece nie wykorzystam mojego najwiekszego atutu czyli inteligencji :D <aniolek>
Co innego pub gdzie mozna sie dosiasc i w miare spokojnie pogadac.
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 05 paź 2006, 00:09

matsquad pisze:oczywiscie ze broni swoich sióstr

"siosty do broni,zalozmy pasy cnoty i wyplenmy meskie zlo" <hahaha>
Oj dzieci dzieci...ech :]

Mav wkoncu napisal do rzeczy Wam drogie dziatki a jako ,ze jest waszej plci to moze go posluchacie <przytul>
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.

Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,

czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko

inne."
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 05 paź 2006, 00:12

matsquad pisze:oczywiscie ze broni swoich sióstr

<hahaha> nie mam sistry nawet jednej
w anijednym poscie nikogo nie bronilam :]
czytac sie naucz
tarantula pisze:Oj dzieci dzieci...ech :]

a własnie dzieci to juz spac powinni, dobranocka dawno sie skonczya ju :]
matsquad
Bywalec
Bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 03 paź 2006, 12:49
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: matsquad » 05 paź 2006, 00:18

dzieci....pfff.....smieszne smieszne:D a co do siostr to mowilem o ogole kobiet ale kot jak zwykle odwrocony do gory nogami:
ah no boze ktora godzina...w takim razie dobranoc
A lot of people ask me.. am I afraid of death..

Hell yeah I'm afraid of death [..]

Look, I can't change the way I think

And I can't change the way I am...
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 05 paź 2006, 00:21

matsquad pisze:dzieci....pfff.....smieszne smieszne:D a co do siostr to mowilem o ogole kobiet ale kot jak zwykle odwrocony do gory nogami:

Nie wysmiewam sie z nikogo.po prostu mam w Twoim wieku brata i traktuje Was tak troche po maminemu ;)
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.

Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,

czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko

inne."
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 05 paź 2006, 00:24

matsquad pisze:ale kot jak zwykle odwrocony do gory nogami:

kota sie nogami nie odwraca tylko ogonem :]
tarantula pisze:po prostu mam w Twoim wieku brata i traktuje Was tak troche po maminemu ;)

ja mam kuzyna na takim poziomie, taki zbuntowany nastolatek
matsquad
Bywalec
Bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 03 paź 2006, 12:49
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: matsquad » 05 paź 2006, 00:29

Nogami tez sie da odwrocic go <diabel>
No to zalezy od osoby bo nie zabardzo sie juz poczuwam do roli zbuntowanego nastolatka....moze rok,poltora temu tak :D:D No i zeszlismy strasznie z tematu latwych dziewczyn :p
A lot of people ask me.. am I afraid of death..

Hell yeah I'm afraid of death [..]

Look, I can't change the way I think

And I can't change the way I am...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 05 paź 2006, 00:34

Dzindzer pisze:ja mam kuzyna na takim poziomie, taki zbuntowany nastolatek
Bez ad personam prosze :) Mimo ze to bylo bardzo lagodne i nawet fajne ad personam :) Ale jednak prowokacyjne.

Ps: Nie wiem o co chodzi tu tym ludziom. Ja nie wyobrazam sobei sytuacji gdzie tancze z laska i ciagne ja w kat (a raczej do kibla bo w kacie sobie tego nie wyobrazam) by mi zrobila loda. To kompletna porazka. Szczerze mowiac taka dziewczyna to dla mnie gorzej niz dziwka. No i nie kapuje tez tych facetow co oni w tym widza.
Ale niech bedzie ze sie nie znam. Bo malo chodze na dyskoteki, a jak juz jestem to nie umiem tanczyc, bo moje dobre maniery nie pozwalaja mi podejsc do dziewczyny i ordynarnie sie o nia ocierac. Takie zachowanie mi sie nie miesci w glowie (w stosunku do nieznanej osoby).
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 05 paź 2006, 00:35

No sa latwe dziewczyny, no i beda, o czym tu gadac ? ja sie do takich nie dotykam.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
messiah
Bywalec
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: 21 wrz 2006, 13:56
Skąd: stąd
Płeć:

Postautor: messiah » 05 paź 2006, 00:36

Obarczanie facetów winą za to, że kobity zrobiły się puszczalskie co najmniej śmieszne. A skoro już o "easy girls" mowa, to moim skromnym zdaniem - największy udział w tym ma niskie poczucie wartości u takich kobiet. Być może wydaje im się, że skoro nie zaimponują facetowi ani obyciem kulturalnym, ani umiejętnością ciekawej i intrygującej konwersacji to zawsze mogą jak to ktoś określił zaciągnąć go w ciemny kąt i zrobić mu loda.
To bardzo łatwy sposób aby przyciągnąć uwagę samca, przypodobać się mu nie mając do zaoferowania nic więcej niż własną dupę, w dodatku okoliczności sprzyjające - kobiety są bombardowane erotyką w tv, seksowne stroje, roznegliżowane modelki, a w prasie "kobiece" Cosmopolitan szepce do ucha o 100 sposobach jak zaspokoić go oralnie.. Tworzy się coś w rodzaju mody na seks na łatwy seks, a jak wiadomo jeśli jest na coś moda, to bardzo dużo kobiet za tą modą podąży...
Wyrzuty sumienia próbuje się zabijać teorią, że to ONE ich przelatują itd. :D Albo, że wszyscy teraz tak robią..

Kobiety te nie szanują siebie, swojego ciała ani godności. A potem słyszy się głosy oburzenia na to, że kobieta taka zostaje "zaszufladkowana" i ma opinię dziwki, jednorazówki itd. Albo gorzej - ma dziecko a nie wie z kim..

Cóż, nasuwa się wniosek - życie masz jedno - przeżyj je godnie.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 05 paź 2006, 00:39

Maverick pisze:Dzindzer napisał/a:
ja mam kuzyna na takim poziomie, taki zbuntowany nastolatek
Bez ad personam prosze

masz racje, nie powinnam tu rodziny tak ostentacyjnie obrazac :]
sie juz nie powtórzy
Maverick pisze:Ps: Nie wiem o co chodzi tu tym ludziom. Ja nie wyobrazam sobei sytuacji gdzie tancze z laska i ciagne ja w kat (a raczej do kibla bo w kacie sobie tego nie wyobrazam) by mi zrobila loda

tez nie wyobrazam sobie tekiej sytuacji z moim udzialem, a faceta który skałda takie propozycje oceniam raczej xle. rozumiem seks bez zobowiazań, ale niech to ma jakas jakosc do cholery
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 05 paź 2006, 00:44

messiah pisze:Obarczanie facetów winą za to, że kobity zrobiły się puszczalskie co najmniej śmieszne. A skoro już o "easy girls" mowa, to moim skromnym zdaniem - największy udział w tym ma niskie poczucie wartości u takich kobiet. Być może wydaje im się, że skoro nie zaimponują facetowi ani obyciem kulturalnym, ani umiejętnością ciekawej i intrygującej konwersacji to zawsze mogą jak to ktoś określił zaciągnąć go w ciemny kąt i zrobić mu loda.
To bardzo łatwy sposób aby przyciągnąć uwagę samca, przypodobać się mu nie mając do zaoferowania nic więcej niż własną dupę, w dodatku okoliczności sprzyjające - kobiety są bombardowane erotyką w tv, seksowne stroje, roznegliżowane modelki, a w prasie "kobiece" Cosmopolitan szepce do ucha o 100 sposobach jak zaspokoić go oralnie.. Tworzy się coś w rodzaju mody na seks na łatwy seks, a jak wiadomo jeśli jest na coś moda, to bardzo dużo kobiet za tą modą podąży...
Wyrzuty sumienia próbuje się zabijać teorią, że to ONE ich przelatują itd. :D Albo, że wszyscy teraz tak robią..

"Bo to sie w dupach poprzewracalo" <hahaha>
Prawda jest taka ,ze w przyrodzie to samiec zabiega o samice.Samica wybiera sobie samca.Popatrzmy na ptaszki...samiec puszy piorka,spiewa,tanczy, slowem stara sie,wije gniazdko.A dzis to taki ludzki absztyfikant nawet kwiatka nie chce dac <pijak>
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.

Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,

czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko

inne."
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 05 paź 2006, 00:44

Dzindzer pisze:rozumiem seks bez zobowiazań, ale niech to ma jakas jakosc do cholery
Dokladnie <brawo> <brawo> <brawo>
Awatar użytkownika
messiah
Bywalec
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: 21 wrz 2006, 13:56
Skąd: stąd
Płeć:

Postautor: messiah » 05 paź 2006, 00:56

Prawda jest taka ,ze w przyrodzie to samiec zabiega o samice


Zgadzam się, tak jest w przyrodzie...i generalnie jeszcze do niedawna było wśród homo sapiens. A teraz? Wydaje mi się, że te role się odwróciły i święta równowaga została naruszona. Puste i łatwe kobietki zabiegają o samców. Wydekoltowane, w miniówach co majtki z nich wyzierają, obowiązkowo z tatuażem nad dupą i kilogramem tapety. Wychowane już od młodych lat przez Bravo, Cosmo i inne Popcorny, często rozkładają nogi nawet nie pytane..

Czy tak, do cholery wygląda zabieganie SAMCA O SAMICĘ??? Gdzie tu jakieś zabieganie? Czasem cały jego wkład to ten jaki włoży jej w usta w wspomnianym już ciemnym kącie..
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 05 paź 2006, 01:01

messiah pisze:Czy tak, do cholery wygląda zabieganie SAMCA O SAMICĘ??? Gdzie tu jakieś zabieganie? Czasem cały jego wkład to ten jaki włoży jej w usta w wspomnianym już ciemnym kącie..

Mav juz pisal...na dyskotekach sie nie zabiega, po kiego tam lazicie skoro wiecie jakie tam sa.Prosta pilka.
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.

Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,

czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko

inne."
Awatar użytkownika
messiah
Bywalec
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: 21 wrz 2006, 13:56
Skąd: stąd
Płeć:

Postautor: messiah » 05 paź 2006, 01:04

Wydaje mi się, że większość facetów łazi tam - ... bo po prostu się tam łazi i istnieje durny stereotyp że można tam spotkać swoją przyszłą miłość. Durna moda za którą podążają.

No chyba że są i tacy którzy łażą tam bo np uwielbiają muzykę dance - chylę czoła :)

po kiego tam lazicie skoro wiecie jakie tam sa


Hmm... spuścić trochę z krzyża? :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 05 paź 2006, 01:09

messiah pisze:Hmm... spuścić trochę z krzyża?
A ja tak nie potrafie. Nie podchodze do tego typu dziewczyn, bo wiem ze nie pasuje do nich. Moze gdybym byl 2 razy glupszy i nie znal wzoru na obwod prostokata... ale (nie)stety znam wzory na calki i obwaiam sie ze nie mialbym o czym z takimi pustakami rozmawiac. Zreszta... jaka rozmowa? Toz tu nie ma rozmowy! Tego tez bym nie umial. Bez rozmowy, poznania chocby najmniejszego zaczac obmacywac itd.
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 05 paź 2006, 01:12

messiah pisze:Hmm... spuścić trochę z krzyża?

To nie kwiczcie potem ,ze Wam zle bo Wam daly...juz pisalam swoj do swego ciagnie i swoj swego szuka.Wiem ,ze nie znajde na dyskotece tego "jedynego' bo takowi panowie mi nie odpowiadaja wiec nie laze tam.Plec nie ma tu nic do rzeczy.Myslec, myslec Panowie.
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.

Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,

czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko

inne."
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 05 paź 2006, 01:18

messiah pisze:Puste i łatwe kobietki zabiegają o samców

jak te samce takie nieobyta, ze nawet podejscie nie potrafia to co sie dziwisz
widac boisz sie kobiet które podej muja jakas inicjatywe
messiah pisze:. spuścić trochę z krzyża? :)

czyli łazza dyskotekowa jestes, czy tam łatwy facet
tarantula pisze:ze Wam zle bo Wam daly...juz pisalam swoj do swego ciagnie i swoj swego szuka

ale przeciez, oni sa tacy sami tylko w cieniu zadymionej dyskoteki, potem to oni lepsi sa i musza dowalic tym nizszym istotom, które im obciagały i które prosili, bajerowali w tym celu
tarantula pisze:Plec nie ma tu nic do rzeczy.Myslec, myslec Panowie

no pewnie, ze płec tu nic do rzeczy nie ma, licza sie czyny a nie to co ktos ma miedzy nogami
Awatar użytkownika
messiah
Bywalec
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: 21 wrz 2006, 13:56
Skąd: stąd
Płeć:

Postautor: messiah » 05 paź 2006, 01:36

To nie kwiczcie potem ,ze Wam zle bo Wam daly


Zgadzam się z Tobą - ale to nie o to tu chodzi. A o postępujący regres moralny i obyczajowy płci pięknej. Wygląda na to, że w niedalekiej przyszłości więcej będzie suczek które dadzą niż piesków co wezmą.

widac boisz sie kobiet które podej muja jakas inicjatywe


tak, bo Pani powinna grzecznie czekać ze skromnie spuszczonymi oczętami, aż Pan zainicjuje rozmowę :D

czyli łazza dyskotekowa jestes, czy tam łatwy facet


Co do spuszczania z krzyża... Napisałem tak bo wiem po co się tam chodzi. A co do mnie? Ostatni raz byłem w takim miejscu z rok temu, ale rozczaruję Cię - nie byłem "łatwy" i niestety nic nie spuściłem z krzyża :P (Choć wcześniej bywałem nader często - pracując jako barman)
A - i nie ma łatwych facetów - są łatwe kobiety i o nich rozmawiamy :P

musza dowalic tym nizszym istotom, które im obciagały i które prosili, bajerowali w tym celu

1.Czy jesteś naprawdę mocno przekonana, że tak bardzo musieli prosić i bajerować?
2.To po co obciągały? To warunek dobrze spędzonej soboty w dyskotece?
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 05 paź 2006, 01:42

messiah pisze:i nie ma łatwych facetów

Niestety ale sa-zapewniam Cie. <pijak>
messiah pisze:regres moralny i obyczajowy płci pięknej

Cos w tym jest ale...dotyczy to i chlopcow.13 latki seks uprawiaja-ZGROZA! <boje_sie>
messiah pisze:bo Pani powinna grzecznie czekać ze skromnie spuszczonymi oczętami

To jak w zakonie zamknietym Klarysek <hahaha>
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.

Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,

czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko

inne."
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 05 paź 2006, 07:00

tarantula pisze:Jak lazicie po zabawach typu "umcaumca" to co sie dziwicie drogie dziatki

No ale na 'umciaumcia' mozna sie wybrac po to, zeby sie pobawic, niekoniecznie od razu 'dupy rwac' :/
olympiq pisze:ale to zawsze o dziewczynach sie mowi ze sie puszczaja a nie o facetach i taka jest roznica miedzy nami

<przewraca oczami> Boze...litosci...kolejny specjalista przyszedl i bedzie nam wciskal madrosci ludowe...
matsquad pisze:Pewnie zostane zjechany z gory na dol ale puszczanie sie jesli chodzi u faceta lepiej troche brzmi nieprawdaz?

>_> To w ZADNYM przypadku, nawet chyba zwierzecia nie brzmi dobrze...
olympiq pisze:dziwnie to wyglada jak dziewczyna tanczy z kolesiem a zaraz potem ciagnie go w kat i mu obciaga, takie sa dziewczyny dzisiejsze

Hail the prawda objawiona!
matsquad pisze:....nogi same sie nie rozkladaja tylko ktos nimi steruje

Penis tez sam wchodzi do pochwy. A jak, magnesy i polaryzacja za to odpowiadaja ale nigdy w zyciu nie facet. Wcale.
olympiq pisze:dziewczyny z tego forum chyba nie znaja zycia, albo tylko udaja

Za mlody jestes na takie sady :]
tarantula pisze:Chyba duzo kobiet Cie przelecialo(albo za malo)

Chlopiec sie widocznie sfrustrowal, ze innym kolesiom "latwe szmiry" daja a jemu nie.
TedBundy pisze:A prawda jest taka, że taka szmirka nigdy nie zostanie matką dzieci nawet największego kur.wiarza

Tak ironiczny przypadek spotkal kuzyna mojej przyjaciolki. On byl szmata, wyruchal szmate, zrobili dzieciaka i teraz maja. Fyftyk.
matsquad pisze:Kupa takiego badziewia wyrosła na kazdym kroku sie spotyka

To swiadczy tylko o tym, w jakim towarzystwie sie obracasz. Chyba, ze jestes asceta zyjacym w scislym celibacie, na ktorego laca wszystkie lafiryndy i pragniesz poskarzyc sie nam- posluchamy chetnie.
matsquad pisze:wkrotce dobrzy przestana istniec a ludzie nie beda sie rodzic tylko beda uprawiani

Za duzo science-fiction ogladasz :]
matsquad pisze: kot jak zwykle odwrocony do gory nogami

Mam ciezkie wrazenie o twej maturze z polskiego...
messiah pisze:obowiązkowo z tatuażem nad dupą

Kherm...oczywiscie ja i miliony kobiet tatuaze zrobilysmy sobie po to, zeby wywalac dupe i pokazywac...Taaaa <hahaha> Jak mi ten temat humor poprawil...Pojecia nie macie <pijak>
messiah pisze:istnieje durny stereotyp że można tam spotkać swoją przyszłą miłość

Bo mozna. Wszedzie mozna. Tylko klapki z oczu trzeba pozdejmowac.
messiah pisze:Napisałem tak bo wiem po co się tam chodzi.

Moze ja mam jakichs niedorozwinietych znajomych i przyjaciol i sama jestem cofnieta ale my chodzimy potanczyc, wypic piwo i sie pobawic...Jezeli ktos mysli, ze dyskoteki sa tylko od rwania dup to znaczy, ze sam tam w tym wlasnie celu uczeszcza. Krotka pilka.
messiah pisze:2.To po co obciągały? To warunek dobrze spędzonej soboty w dyskotece?

ZOMG! Drukuje i wieszam na scianie. Dawno takiej perelki nie widzialam... <hahaha>
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
matsquad
Bywalec
Bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 03 paź 2006, 12:49
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: matsquad » 05 paź 2006, 09:43

olympiq pisze:dziewczyny z tego forum chyba nie znaja zycia, albo tylko udaja

Za mlody jestes na takie sady :]


Nooo za to ty masz odpowiedni wiek zeby tak pisac
matsquad pisze:Kupa takiego badziewia wyrosła na kazdym kroku sie spotyka

To swiadczy tylko o tym, w jakim towarzystwie sie obracasz. Chyba, ze jestes asceta zyjacym w scislym celibacie, na ktorego laca wszystkie lafiryndy i pragniesz poskarzyc sie nam- posluchamy chetnie.


Ja sie obracam w dobrym towarzystwie ale jak juz wpominali wczesniej wszedzie mozna spotkac takie dziewczyny

A co do mojej matury to bys sie zdziwiła.Byłem na twoim poziomie jak po drabinie na dywan wychodzilas.
A lot of people ask me.. am I afraid of death..

Hell yeah I'm afraid of death [..]

Look, I can't change the way I think

And I can't change the way I am...
Awatar użytkownika
messiah
Bywalec
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: 21 wrz 2006, 13:56
Skąd: stąd
Płeć:

Postautor: messiah » 05 paź 2006, 10:11

Za mlody jestes na takie sady :]

Chlopiec sie widocznie sfrustrowal, ze innym kolesiom "latwe szmiry" daja a jemu nie.

a duzo science-fiction ogladasz :]

Mam ciezkie wrazenie o twej maturze z polskiego...


runeko - inteligentna i wykształcona kobietko, za jaką z pewnością się uważasz - czy potrafisz dyskutować "bez wycieczek osobistych?" Czy ktoś pisał tu o Tobie, że obciągasz na imprezie w ciemnym kącie? Chyba kończą Ci się argumenty w obronie szmirek skoro sięgasz po maturę innego forumowicza...

Moze ja mam jakichs niedorozwinietych znajomych i przyjaciol i sama jestem cofnieta ale my chodzimy potanczyc, wypic piwo i sie pobawic..


Nie wiem, może masz - nie wnikam w to bo Was nie znam. Natomiast wyrwałaś zdanie z kontekstu. Oczywiście że można iść potańczyć nachlać się i pobawić. Zgadzam się z Tobą. Tylko uważam, że... w obecnych czasach z takim nastawieniem chodzi tam mniejszość.

A co do mojej matury to bys sie zdziwiła.Byłem na twoim poziomie jak po drabinie na dywan wychodzilas.


Proponuję jednak wrócić do rzeczowej dyskusji i tematu nr. 1 czyli Łatwych Dziewczyn (ŁW) <diabel>[/quote]

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 469 gości