jak przekonać faceta żeby zaczął o siebie dbać..?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 02 wrz 2006, 10:59

damian24 pisze:Jak można myć raz na tydzień długie włosy?

<boje_sie>

Powiedz mu wprost o tym co Cię razi. Nie ma co owijać w bawełnę. Zrozumie. Jeśl nie - szkoda zachodu.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Kermit
Weteran
Weteran
Posty: 931
Rejestracja: 12 sie 2005, 08:51
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: Kermit » 02 wrz 2006, 11:12

ja bym sie wstydzil z dziewczyna z tlustymi wlosami na miescie pokazac. Jak widze ze moja ma tluste wlosy to jej mowie, kaze mi wtedy dotykac i w zlosci pyta" tluste? TLUSTE? sam masz tluste. "

czasami po jakis mazidlach piankowych tak ejj sie wlosy swieca dziwnie :)
So understand;
Don't waste your time always searching for those wasted years,
Face up...make your stand,
And realise you're living in the golden years.
Awatar użytkownika
jabłoń
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 14 lis 2005, 17:43
Skąd: Wielkopolska
Płeć:

Postautor: jabłoń » 02 wrz 2006, 15:39

Olivia pisze:Kermit napisał/a:
abłoń, jak sie nie myje tydzien to pomimo najglebszego uczucia po prostu bedzie smierdzial.

jabłoń, to przestań się myć. Zobaczymy, jak tam będą się miewały uczucia Twojego faceta.


Olivia córeczko :)

Myją się brudni. Ja nie muszę... ;P
"Bądźmy niewolnikami prawa, abyśmy mogli być wolni."
Cyceron (Cicero Marcus Tullius, 106-43 p.n.e.)
Awatar użytkownika
braindump
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 02 wrz 2006, 21:35
Skąd: Górny Śląsk
Płeć:

Postautor: braindump » 04 wrz 2006, 17:59

z tymi włosami to dziwna sprawa, nie wiem jak można tak długo nie myć... sam mam długie włosy i po 2 dniach nie mycia już sie nie da wytrzymac. a co do golenia się to różnie to z facetami bywa, tak wiec ja bym proponował nie koniecznie kazać mu ogolić sie całkowicie, ale jesli ma jakąs brode to chociaz ja przystrzyc, żeby schludnie wyglądało :)
A z ta taką dobitną rozmową to chyba też bym nie ryzykował bo jeszcze może sie unieść jakąś głupią "dumą" czy cos a poco robić stresy :) najlepszym rozwiązaniem byłaby chyba zwykła rozmowa na ten temat z podjeciem jakiegoś kompromisu :)
<aniolek> <diabel>
"Bądź wierny Idź!"

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 342 gości