Seks w zamian za.....

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 23 sie 2006, 09:50

TFA pisze: Ja osobiscie wolalbym sie ozenic z jakas elegancka prostytutka niz lachociagiem dyskotekowym, co daje dupy za piwo.


o to ciekawe - wytlumacz nam misiu jaka jest roznica robic laske za piwo - a jaka za 100zl - pomiajajc ze piwo 5zl kosztuje

obie obciagaly tylu facetom ze nawet nie pamietaja ilu
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 23 sie 2006, 09:53

taka bender , ze ta co robiła to za 100 zł jest zapewne ustawiona i ma kase ma jakby swa godnosc choć inaczej pojmowana , ale ma ! a taka cichodzjaka co to za piwo zrobi ci loda co osiagneła ? <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 23 sie 2006, 09:56

Ale ta która bieże kasę ma przeważnie zwichrowaną psychę. Branie kasy działa rujnująco na psychikę. Ta z dyskoteki może łudzić się że robi to dla ideii
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 23 sie 2006, 10:03

<hahaha> <hahaha> <hahaha> powiem krótko , gdybym był kobieta był bym ekskluzywną dziwką ! ma sie wtedy wsio ! pieniadze dobry sex i wszystko to , co z erotyką osobą o wielkim temperamencie i libido miec moze.
Ja to sie nawet tym ładnym kobietą dziwie czasem ! <aniolek> fajni faceci sie na nie slinia chca zapłacic za sex z taką i nawet 2000zł a one nie chcą ??? <boje_sie> dają za darmoche swemu chłopakowi który je potem zdradza , albo zuca ! <hahaha>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 23 sie 2006, 10:21

Andrew pisze:powiem krótko , gdybym był kobieta był bym ekskluzywną dziwką

zostan ekskluzywna meska dziwka <aniolek>
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 23 sie 2006, 10:32

taaaa i bede stare baby ciupciał !! <hahaha> nie ma głupich , facet musi sie podniecic by do czegos doszło , kobieta wcale nie !

Stare by i zapłaciły , ale kto by je tam chciał , zas młode sa na tyle naiwne i głupiutkie , ze nawet swojemu chłopakowi nie dają , wiec profesja z góry zkazana na porazkę <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 23 sie 2006, 10:37

Andrew pisze:facet musi sie podniecic by do czegos doszło , kobieta wcale nie !

jak nie jak tak. no chyba, że o techniczna strone tego ci chodzi
Andrew pisze: zas młode sa na tyle naiwne i głupiutkie , ze nawet swojemu chłopakowi nie dają

jak nie chca to nie daja, widocznie nie maja jeszcze potrzeb, a jak daja to wtedy kiedy chca gdzie tu głupota
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 23 sie 2006, 10:39

tu na forum ta głupota jest szeroko rozpisana Dzindzer !! wystarczy poszukac , np. sex po slubie ! <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 23 sie 2006, 10:50

Wiesz ja nie napisała bym że czyjes zasady sa głupie. Mam inne ale nie neguje tych które sa mi obce.
Awatar użytkownika
olecxka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 266
Rejestracja: 07 mar 2006, 21:05
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: olecxka » 23 sie 2006, 11:00

TFA pisze:No tak, to ma zdechnac z glodu, albo jej dzieci, jak nie ma innego sposobu ?

Jak zarobi mniej gdzieś gdzie nie będzie musiała dawać dupy to z głodu nie zdechnie. No chyba że taki z niej tłuk że nic innego nie potrafi, no ale wtedy za co ją tu podziwiać.
Z rok temu szukalam pracy dośc intensywnie. Dostałam zaproszenie na rozmowe kwalifikacyjną do pewnego hotelu, w trakcie okazało się że praca będzie polegała na czymś więcej niż odbieraniu telefonów i rezerwowaniu miejsc. Pracę miałam od zaraz. No cóż, nie zdecydowałam się <aniolek> Znalazłam inną pracę, zdecydowanie gorzej płatną, ale z głodu jakoś nie zdechłam i nie zanosi sie na to.
TFA pisze:Ja osobiscie wolalbym sie ozenic z jakas elegancka prostytutka niz lachociagiem dyskotekowym, co daje dupy za piwo

A może ożeń się z normalną dziewczyna?
Mężczyźni są szalenie nielogiczni.
Twierdzą, że wszystkie kobiety są takie same,
lecz to nie przeszkadza im ciągle je zmieniać
S.G.Colette
Arczi
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 121
Rejestracja: 11 maja 2006, 21:48
Skąd: ze Śląska
Płeć:

Postautor: Arczi » 23 sie 2006, 11:27

TFA pisze:Ja osobiscie wolalbym sie ozenic z jakas elegancka prostytutka niz lachociagiem dyskotekowym, co daje dupy za piwo.


Ja osobiście wolałbym się nie żenić z dziwką, :P nawet taką która zarabiałaby 1000zł za numerek, bo to dziwka. Proste :)
Ja chcę normalną kobietę a nie dziwkę.

Dzindzer pisze:zostan ekskluzywna meska dziwka <aniolek>


Andrew pisze:taaaa i bede stare baby ciupciał !! <hahaha>


No właśnie, zostań wiec ekskluzywną dziwką Endrju <aniolek>
Przeca nie jesteś chyba aż tak stary? :P
Może uda Ci się Endrju namówić jakąś 25-latke na numerek za kase :P

Olivia pisze:Po prostu kobiety nie wierzą w siebie a tacy debile to wykorzystują


Co do debili to masz racje, powiedziałbym nawet coś gorszego niż debile.
Jest jednak czasem tak że kobieta nawet jeśli wierzy w siebie, to nie ma czym zapłacić i czasem takie coś może być jedynym rozwiązaniem.

Odnośnie samego ogłoszenia, to koleś wspomniał jedynie o 2 lub 3 spotkaniach w tygodniu, więc niby dlaczego kobieta miałaby się godzić na sex??
No wiadomo przeca koleś nie napisze otwarcie ze za sex :D ale trzeba wykorzystać przeciw niemu to co napisał, jak spotkanie to spotkanie i basta.
Ostatnio zmieniony 23 sie 2006, 11:29 przez Arczi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 23 sie 2006, 11:29

olecxka pisze:Jak zarobi mniej gdzieś gdzie nie będzie musiała dawać dupy to z głodu nie zdechnie. No chyba że taki z niej tłuk że nic innego nie potrafi, no ale wtedy za co ją tu podziwiać.
Z rok temu szukalam pracy dośc intensywnie. Dostałam zaproszenie na rozmowe kwalifikacyjną do pewnego hotelu, w trakcie okazało się że praca będzie polegała na czymś więcej niż odbieraniu telefonów i rezerwowaniu miejsc. Pracę miałam od zaraz. No cóż, nie zdecydowałam się <aniolek> Znalazłam inną pracę, zdecydowanie gorzej płatną, ale z głodu jakoś nie zdechłam i nie zanosi sie na to.


Nie wiem czy wiesz, ale tam pracuja w wiekszosci rosjanki, ukrainki, bulgarki itd. Nie porownuj ich sytuacji do sytuacji Polek. Bo duzo Polek tak samo konczy na zachodzie, jedyny jezyk jakim tam potrafia sie porozumiewac to francuzki <aniolek> , tak jak u nas panie ze wschodu. Wiec dla nich znalezienie "normalnej" pracy w polsce graniczy z cudem. Nie wspomne juz ze niektore sa wywozone i zmuszane.

olecxka pisze:A może ożeń się z normalną dziewczyna?


Wiedzialem ze ktos to napisze <diabel> jetem prorokiem, mialem do pisac tam "z dwojga zlego".
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 23 sie 2006, 11:34

A czy naprawdę to dziwkowanie ?? Czy różni się dziewczyna którą utrzymuje facet (dom, auto, kasa) a w zamian sypia tylko z nim, a dziwką która czeka w pokoju i ma 10 klientów na noc ?? Sa dziwki i dziwki. Widzę że spogladacie na temat z jednej strony <diabel>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 23 sie 2006, 11:39

TFA pisze:jetem prorokiem, mialem do pisac tam "z dwojga zlego".

a trzeba było napisac :P
Jest milion powodów dla których zostaje sie dziwka. Jest wiele sytuacji które przerastaja te panie, sa dziwki które zarabiaja na kosmetyki i ciuszki, sa tez takie które na studia kase potrzebuja, inne na operacje dla dziecka, jeszcze inne sa zmuszane. Jednak wszystkie wrzucine sa do jednego worka z napisem szmaty i dupotajki. Nigdy nie oceniam ludzi jako ogółu.
To soamo z tymi cichodajkami, czy jak to nazywacie dziekami mentalnymi. w którym momencie staje sie taka. wtedy kiedy miałam pierwszy seks bez zobowiazan, taki układ dla przyjemnosci, czy moze wtedy kiedy po kilku dniach poszłam z kims do łózka dla samego seksu, a moze wtedy kiedy ma sie faceta na jedna noc. a moze trzeba robic to ciagle. Uogólnianie krzywdzi ludzi, dlatego nie nadam czemus imienia ot tak, bo to na pewno censored.a jest. Pewne jest tylko to, że ona sie urodziła i umrze, reszty nikt nie moze byc pewnym poza nia
Awatar użytkownika
olecxka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 266
Rejestracja: 07 mar 2006, 21:05
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: olecxka » 23 sie 2006, 11:43

TFA pisze:Nie wspomne juz ze niektore sa wywozone i zmuszane.

Oj kochaniutki taż my nie mówimy wcale o sytuacji przymusu a o wolnym wyborze. W tym momencie podajesz bardzo ekstremalne przykłady żeby było bardziej dramatycznie. Jasne jest że człowiek jeśli miałby umrzeć z głodu zdolny jest do wielu rzeczy. I ja wcale na prostytutki nie nalatuję zwłaszcza te ze wschodu gdzie miesięczna wypłata wystarcza na zakup nowych skarpet.
Ale mi się wydaje że według Ciebie jeśli taka biedna kobieta ma dzieci, a jest brzydka i jako luksusowa prostytutka nie zrobi kariery to nie zasługuje na szacunek. Natomiast jej śliczna koleżanka po fachu która za noc dostaje 2000 zł to już zupełnie inna bajka. Jakoś dziwnie wartościujesz.
Mężczyźni są szalenie nielogiczni.

Twierdzą, że wszystkie kobiety są takie same,

lecz to nie przeszkadza im ciągle je zmieniać

S.G.Colette
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 23 sie 2006, 18:22

yaho pisze:Spotykaliscie sie juz z taka forma prostytucji?

Przecież to się nazywa sponsoring i jest bardzo popularną (w swej niepopularności) formą utrzymania studentek w tym kraju.
Pewnie, że tylko ok. 10-20%, ale jednak istnieje.
Z resztą było już o tym tu pisane. Zadne halo.
Chce zrezygnować z wibratora - ma faceta, który ją za to utrzymuje przy życiu i O.K. Wszystkim i wszystko gra.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Arczi
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 121
Rejestracja: 11 maja 2006, 21:48
Skąd: ze Śląska
Płeć:

Postautor: Arczi » 23 sie 2006, 20:10

Mysiorek pisze:Chce zrezygnować z wibratora - ma faceta, który ją za to utrzymuje przy życiu i O.K. Wszystkim i wszystko gra.


Czyli sugerujesz Myszowaty <aniolek> że kobieta w takiej sytuacji robi sobie z faceta żywy wibrator? :>
Który w dodatku ją utrzymuję?

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 470 gości