Chcę mu wierzyć

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 05 sie 2006, 15:11

Olivia pisze:Nie postępuj teraz pochopnie, bo możesz Go naprawdę stracić.

dokładnie
mozesz go stracić, ale tylko ze swojej winy. Jesli bedziesz robiła jazdy, to poczuje sie xle.
Paula pisze:Tylko sama zczęłam się zastanawiać czy to dlatego że po prostu chcę już stabilizacji i być z kimś, czy też to prawdziwa miłość?

Paula pisze:bo ja już doskonale wiem czego od niego chce. Ze chcę go

cztli powiedziałac to za szybko. skoro do końca nie wiesz
Paula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 262
Rejestracja: 25 lis 2005, 12:55
Skąd: Polska B
Płeć:

Postautor: Paula » 05 sie 2006, 15:35

Prawda pośpieszyłam się, bo te wahania pojawiły sie jak zaczełam go bardziej poznawać. i boję sie tego, że nie otrzymując tego co oczekuje, będę z człowiekiem byle by z nim być, bo ma jakies tam zalety których w życiu szukam u facetów. Ale on nadal mnie fascynuje i nadal uważam że potrzebuje kogoś takiego jak on. Zagmatwane wszytko...

Do tego jeszcze w ogóle sie nie kochamy. nadal boi się zarazić a ja nie wiem jak mam postąpić....
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 05 sie 2006, 15:43

Paula pisze:nadal boi się zarazić

Czym?
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Paula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 262
Rejestracja: 25 lis 2005, 12:55
Skąd: Polska B
Płeć:

Postautor: Paula » 05 sie 2006, 15:48

HPV
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 05 sie 2006, 15:48

Paula pisze:Powiedziałam mu że nigdy nie będe taka jak ona i że musi mi jakoś powiedzieć czego on w ogóle odemnie oczekuje, bo ja już doskonale wiem czego od niego chce.

a mowia ze milosc jest bezinteresowna <ziew> milosc to nie wymiana handlowa
Paula pisze:Tylko sama zczęłam się zastanawiać czy to dlatego że po prostu chcę już stabilizacji i być z kimś, czy też to prawdziwa miłość?

ten zwiazek bedzie takim, jakim sobie go stworzysz - bedzie miloscia jesli tego chcesz , bedzie ukladem jesli sobie zyczysz , bedzie wspolnym zyciem we dwoje i nauka zarowno siebie samych jak partnera - jesli zapragniesz . Tymczasem zamiast dywagowac w temacie i gadac , wez sie do pracy.
Paula pisze:boję sie tego, że nie otrzymując tego co oczekuje, będę z człowiekiem byle by z nim być, bo ma jakies tam zalety których w życiu szukam u facetów.

a dlaczego masz czegos oczekiwac, on nie jest Ci winien ani zachowania ani czynow wedlug Twoich zasad. Twoj blad to przede wszystkim szukanie partnera takiego jak Ty sobie w glowie wymyslilas, a ludzmi kieruja ich wlasne wybory i nigdy takiego kogos nie znajdziesz. Odrzuc to , kim Ci sie wydaje powinien byc Twoj partner i zacznij go prawdziwie kochac - nie masz pojecia jakie to przyjemne uczucie. Milosc nie rodzi niczego zlego , a Ty upatrujesz w milosci tylko to co negatywne :/
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Paula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 262
Rejestracja: 25 lis 2005, 12:55
Skąd: Polska B
Płeć:

Postautor: Paula » 05 sie 2006, 15:56

Wstreciucha pisze:a dlaczego masz czegos oczekiwac
ja nie oczekuje nie wiadomo czego Wstręciuchu. Ja chcę np czułości, której on nie potrafi okazywać. Oczekuje np że przytuli się do mnie sam i da buziaczka, bo ja straszny pieszczoch jestem, że np powie mi, że zrobiłam zajebiste kotlety, pochwali za cokolwiek. Ale on tego nie umie robić. Chciaz muszę przyznać że troszeczkę go już oswoiłam. On pochodzi z domu w którym rodzice nigdy nie przytulili dziecka a wychowaniem były nakazy i zakazy. Jego ojciec nigdy mu nie powiedział, że jest z niego dumny. Dlamnie rzecz niewyobrażalna.
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 05 sie 2006, 16:09

http://agnieszka.com.pl/forum_php/viewt ... owi+kwiaty

przeczytaj moje dwie kolejne wypowiedzi w tym temacie, bo dokladnie to samo chce Ci powiedziec , co napisalam motylkowi .
I nie mow , ze nie oczekujesz wiele, bo okazanie czegos , czego Twoj mezczyzna nigdy w zyciu nie zaznal, to jak zachecanie kaleki na wozku do tego by stanal na nogi. Owszem wie jak to wyglada, nawet moze i probowal, ale nie zawsze sila woli wystarczy .
Okazuj mu tyle czulosci ile zapragniesz , ale nie upatruj szczescia w okazywaniu czulosci przez niego. Badz szczesliwa bez tego i nie szukaj caly czas dowodw jego milosci do Ciebie.
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Paula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 262
Rejestracja: 25 lis 2005, 12:55
Skąd: Polska B
Płeć:

Postautor: Paula » 05 sie 2006, 17:49

Wkurzasz mnie Wstręciuchu, ale wiesz dlaczego? :bo jest w tym co mówisz (piszesz) wiele słuszności. W mojej głowie uplasowała sie ,nie wiadomo czemu ,potrzeba czegoś pewnego, założenia rodziny, dzieci, idealnego faceta. Skąd to się wzięło u mnie-nie wiem. Ale właśnie chyba zdałam sobie sprawę z tego, że młodośc chyba nie na tym polega. Jeżeli będę miała z nim być to po prostu będę, bez snucia jakiś dywagacji o przyszłości. I nie ma sie do czego śpieszyć. kurde a ja parłam jak głupia...
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 05 sie 2006, 17:56

Paula pisze:Wkurzasz mnie Wstręciuchu

przepraszam ;)
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Paula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 262
Rejestracja: 25 lis 2005, 12:55
Skąd: Polska B
Płeć:

Postautor: Paula » 08 sie 2006, 17:56

Oj zmieniło sie między nami....Ale nie przez niego, nabrałam większego dystansu, nie kleje się tak do niego, nie dosiegam już gwiazdek z nieba. Za to on jak by dostał pierdolca taki milutki jak na początku i przyznaje, że tęskni za mną. Może coś rzeczywiście podziałało.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 481 gości