namawia do zdrady

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

daniel,.,.,.
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 02 lip 2006, 01:09
Skąd: uhuhu
Płeć:

namawia do zdrady

Postautor: daniel,.,.,. » 01 sie 2006, 22:17

jakiś czas temu zdradziła mnie dziewczyna na mioch oczach całując sie z innym pare metrów odemnie pisałem tu o tym wszyscy radziliście zeby ją zostawić ale ja niemogłem niepotrafie i teraz ona namawia mnie żebym ją zdradził każe mi ją zdradzić ale ja niemoge bo ją kocham a ona tego nierozumie widocznie mnie nie kocha ale ja ją kocham. czuje sie okropnie niewiem co mam zrobić niechce dziewczyna dla której wierność sie nieliczy która mówi że ma taki kaprys żebym ją zdradziła że jak sie zdradza to jest cudowne uczucie tak powiedziała. niewiem co myślec i co zrobić ze swoim życiem przeżyłem z tą dziewczyną pół roku i to były najpiękniejsze dni mojego życia przy niej poczułem że żyje ale było między nami tyle sytuacji że inny by ją z 5 razy zostawił a ja jakoś niepotrafie.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 01 sie 2006, 22:19

Wolisz pocierpiec pol roku po rozstaniu, czy cierpiec z nia cale zycie ? zastanow sie. Przeciez to jakas idiotka jest, no sorry, bez urazy :/
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Black007_pl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 27 lut 2006, 09:27
Skąd: Gliwice
Płeć:

Postautor: Black007_pl » 01 sie 2006, 22:22

Zgadzam się z przedmówcą, nawet moje Ex przy tym wysiadają... :/
"I save all the bullets from ignorant minds
Your insults get stuck in my teeth as they grind
Way past good taste, on our way to bad omens
I decrease, while my symptoms increase "
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 01 sie 2006, 22:22

Dziewczyna ma nasrane w głowie i dobrze Ci radzili, żeby rzucić. Jak jej się tak zdrada podoba to niech sobie zdradza ile wlezie. Raaaany. <zalamka>
Rozumiem, że jesteś zakochany, że dobrze Ci z nią było, ale pół roku to jeszcze nie tak dużo czasu, pozostaje się cieszyć, że szybko wyszło co z niej za jedna :].

BTW jakbyś czasem przecinek stawiał, to by się zdacydowanie lepiej czytało...
Awatar użytkownika
Lagartija
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 378
Rejestracja: 08 sie 2005, 09:43
Skąd: z Kolumbii
Płeć:

Postautor: Lagartija » 01 sie 2006, 22:24

:/ Jakas pogieta ta dziewczyna bedzie Ci trudno - ale uciekaj od niej czym predzej!!
...Te Quiero Mi Amor...
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 01 sie 2006, 22:28

przeżyłem z tą dziewczyną pół roku i to były najpiękniejsze dni mojego życia
<hahaha> Przeżyjesz jeszcze lepsze i będziesz sie śmiał z własnej głupoty ;)


Rzuć ją i to jak najszybciej! Przecież ten związek jest TOKSYCZNY!!!! Nie wytrzymałbym z taką choćby tygodnia,a co mówić pół roku? :|
daniel,.,.,.
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 02 lip 2006, 01:09
Skąd: uhuhu
Płeć:

Postautor: daniel,.,.,. » 01 sie 2006, 22:32

ale jak to zrobić zawsze jak sie zbiore na odwage żeby jej powiedzieć że odchodze tak mnie przytula tak całuje płacze i nieumiem odejść jestem pantoflarz i tyle
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 01 sie 2006, 22:34

Więc napisz jej to SMS-em, czy inaczej :? , skoro nie umiesz w 4 oczy.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 01 sie 2006, 22:44

daniel,.,.,. pisze:nieumiem odejść jestem pantoflarz i tyle
To cirp i nie zawracaj dupy. Albo masz jakas dume zy co innego albo nie krótka piłka. Sam wiesz co powinienes zrobic a ze nie umiesz?Nie nauczymy Cie tego. Sam musisz sie zebrac i trwac trzy swojej decyzji. Tylko nie wiem co Ci trzyma przy niej?Przecie znie tyle nawet ze ona Ci nie kocha to nawet nie szanuje ani troche ani jej na Tobie nie zalezy.
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 01 sie 2006, 22:55

Przeciez ta dziewczyna jest skonczona normalnie. Daj sobie z Nia swiety spokoj bo sam wychodzisz na durnia bedac z kims tak perfidnie plytkim...
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 01 sie 2006, 22:57

daniel,.,.,. pisze:że jak sie zdradza to jest cudowne uczucie tak powiedziała

To powinna zostac prostytutka jak ja kreci takie cos. No bez urazy ale co innego mozna powiedziec?
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Black007_pl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 27 lut 2006, 09:27
Skąd: Gliwice
Płeć:

Postautor: Black007_pl » 01 sie 2006, 22:59

daniel,.,.,. pisze:ale jak to zrobić zawsze jak sie zbiore na odwage żeby jej powiedzieć że odchodze tak mnie przytula tak całuje płacze i nieumiem odejść jestem pantoflarz i tyle


Ktoś kiedyś napisał, że bronią kobiety jest płacz, a faceta, to, że może wyjść z pomieszczenia, zrób tak, jak ja kiedyś, jak ona zaczęła płakać, to ja mimo, że mnie korciło i skręcało, to wyszedłem z mieszkania i koniec rozmowy. 5 razy chciałem wracać, busa miałem za 40 minut, więc zadzwoniłem po ojca, żeby po mine przyjechał, żeby mnie nie kusiło... i jakoś wyszło...
Zaciśnij żeby i pokaż, że masz jaja, wiem, że to ciężko, ale jeśli sam nie będziesz się szanował, to nikt inny cie nie będzie szanować - a będąc z nią pokazujesz, że sam siebie nie szanujesz (rym?? :D )

Uciekaj od niej jak najszybciej i najdalej.

Pozdrawiam.
"I save all the bullets from ignorant minds

Your insults get stuck in my teeth as they grind

Way past good taste, on our way to bad omens

I decrease, while my symptoms increase "
maro
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 221
Rejestracja: 21 gru 2005, 16:45
Skąd: Wzgórek Pagórek
Płeć:

Postautor: maro » 01 sie 2006, 23:32

daniel,.,.,. pisze:mówi że ma taki kaprys żebym ją zdradziła że jak sie zdradza to jest cudowne uczucie tak powiedziała



hym to daje chyba wszystko do zrozumienia, co jak co ale ja w takim momęcie to juz bym skapitulował.
"Milośc to nie jest kontrakt który zrywasz gdy dzień masz gorszy"
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 01 sie 2006, 23:43

Black007_pl pisze:bronią kobiety jest płacz, a faceta, to, że może wyjść z pomieszczenia

O, tego nie slyszalem. Zanotuje sobie :D

A do autora - jak to mawia Mysior baw sie, bo potem moze byc za pozno.
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 02 sie 2006, 00:12

Sir Charles pisze:A do autora - jak to mawia Mysior baw sie, bo potem moze byc za pozno.

Ja bym sie nie bawila bo cos brzydkiego mozna zalapac <belt>
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 02 sie 2006, 06:59

runeko pisze:Ja bym sie nie bawila bo cos brzydkiego mozna zalapac

Charliemu o co innego chodziło :]
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 02 sie 2006, 08:21

No moze ona i ma nie ten tego w glowie, ale to co robi i mowi wyglada mi raczej na gre "sprawdzam Cie jak bardzo mnie kochasz". Mysle, ze ona chce uslyszec od Ciebie zaprzeczenie, zebys walnal ja w glowe i wytlumaczyl. Ale moze po prostu jest dziwna. To juz Ty sam powinienes wiedziec.
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
Misia86
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 99
Rejestracja: 25 cze 2006, 14:45
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Misia86 » 02 sie 2006, 08:55

daniel,.,.,. pisze:eraz ona namawia mnie żebym ją zdradził każe mi ją zdradzić

<hahaha> laska musi zrozumiec ze albo z kims sie jest albo lata sie na prawo i lewo, albo ma inne, dosc "ciekawe" podejscie do zwiazku, skoro rozmowa z nia w 4 oczy i zakonczenie tego zwiazku niedaje skutkowi dziewczyna na sile chce Cie miec dalej najnormalniej w swiecie zerwij kontakt, zero telefonow, wiadomosci, gg a tym bardziej spotkan.. muisz byc silny. trzymaj sie pendzla <browar>
Awatar użytkownika
Kermit
Weteran
Weteran
Posty: 931
Rejestracja: 12 sie 2005, 08:51
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: Kermit » 02 sie 2006, 09:11

polecam topic w dziale sex, Twoja w objeciach innego czy cos takkego. Wez nie rob z siebie osla i jelenia. ZOSTAW JA i to teraz , bo potem ona Ciebie zostawi
So understand;
Don't waste your time always searching for those wasted years,
Face up...make your stand,
And realise you're living in the golden years.
zadurzona
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 196
Rejestracja: 11 lip 2006, 15:33
Skąd: planeta Wenus
Płeć:

Postautor: zadurzona » 02 sie 2006, 09:22

słuchaj danile, jak napisałes dla takiej laski dla które wiernosc nic nei znaczy, a zdrada jest wspaniałym uczuciem nie warto tracić czasu! jak zdradziała cie raz na twoich oczach, to zorbiłą to już z 10m razy za twoimi plecami czego jestem pewna... a to że ty nie chcesz jej zdradzć to tylko dowód na to jak głęboko możesz się oddac uczuciu... wierz mi jest wiele dziewczyn które na pewno to docenia...! Szybko kończ te znajomość bo nei wyjdzie ci ona na dobre na pewno! sory za wyrażnie ale dla takiej suki nie warto mieć szacunku... poznasz jeszcze jedna lepsza i ten zwiazek pozostanie tylko prykrym wspomnieniem! wierz mi warto się pomęczyć...
Awatar użytkownika
KocurekV
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 310
Rejestracja: 14 maja 2006, 13:52
Skąd: Heaven
Płeć:

Postautor: KocurekV » 02 sie 2006, 09:32

Daniel Ty jej nie kochasz...bo jak niby można kochac osobę która tak Cię traktuje.
Moze faktycznie na początku była miłość,ale z czasem gdy osoba na której nam zalezy rani nas bez żadncyh ograniczeń,uczucie wygasa i w Tobie też w końcu wygaśnie.
Tak więc bierz nogi za pas i uciekaj czym prędzej!!!Szkoda czasu na laskę która tak rozumuje.
"Zdrada to wspaniałe uczucie"...??Bosh...tylko ciekawe dla kogo,bo na pewno nie dla osoba zdradzanej.Ale cóż tak właśnie rozumują egoiści na całego.
Carpe diem!
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 03 sie 2006, 10:02

daniel,.,.,. pisze:i teraz ona namawia mnie żebym ją zdradził każe mi ją zdradzić
Może po prostu kręcą ją takie sytuacje... Generalnie ludzie robia takie rzeczy i świat się od tego nie wali. Spróbuj, może obojgu wam zasmakuje taki sex, jeżeli nie to najwyżej się rozejdziecie i może będzie Ci łatwiej.
Grzeczne dziewczynki idą do nieba

Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 03 sie 2006, 19:10

guli pisze:Spróbuj, może obojgu wam zasmakuje taki sex,

Moze raczej w wieku 18tu lat nie budowac zwiazkow opierajacych sie na swingowaniu? Jakos to mi nie pasuje do rzeczywistosci...
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 03 sie 2006, 19:16

runeko pisze:Jakos to mi nie pasuje do rzeczywistosci...

Tym gorzej dla rzeczywistości :]
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 03 sie 2006, 19:23

pani_minister pisze:Tym gorzej dla rzeczywistości

Musze zresetowac matrixa.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 03 sie 2006, 19:23

Napisalem cos, ale to skasowalem. Mam dosc zalosnych ludzikow ktorzy nie potrafia odpowiedziec na proste pytania i zyc tak jak chca i sa szczesliwi. Ludzie - "jak sobie poscielisz tak sie wyspisz".
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę
<sex> -> ta też jest fajna
<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...
<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!
;DD -> jeszcze ta mi lezy
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 03 sie 2006, 19:50

daniel,.,.,. pisze:ale jak to zrobić zawsze jak sie zbiore na odwage żeby jej powiedzieć że odchodze tak mnie przytula tak całuje płacze i nieumiem odejść jestem pantoflarz i tyle

to jest szantaz emocjonalny a ty faktycznie jestes pantofel i caiapa. a skoro to wiesz to zmień to. chcesz byc dupa wołowa do konca swoich dni

sadi załadaj ten swój temat bo widze, że irytujesz sie juz w któryms temacie w sumie na to samo
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 04 sie 2006, 02:00

sadi załadaj ten swój temat bo widze, że irytujesz sie juz w któryms temacie w sumie na to samo

Nie bo on do niczego konkretnego nie doprowadzi. A poza tym zamiast przeczytac taki temat ktory moze czegos nauczyc jakiegos mlokosa, ow mlody czlek ze swoim "wielkim" problemem i zalozy temat opatrzony zwrotem "tego jeszcze nie bylo", zamiast najpierw pomyslec...
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę

<sex> -> ta też jest fajna

<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...

<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!

;DD -> jeszcze ta mi lezy
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 04 sie 2006, 14:32

jezeli szukasz milosci i jestes wartosciowym facetem - to przyjezdzaj do mnie jestem ze szczecina i potrafie kochac
<hahaha> <hahaha> Sorry za Ot-opa, ale to nie są ogłoszenia matrymonialne <hahaha>
onlyjusti
Maniak
Maniak
Posty: 519
Rejestracja: 20 maja 2006, 22:45
Skąd: zeświata
Płeć:

Postautor: onlyjusti » 04 sie 2006, 23:54

oj daniel daniel...spotkałeś na swojje drodze idiotke jakich mało :/ zdrada to anjgorsze co moze być...masz uczucia, jesteś wrażliwy nied aj się namówić na cos bo ona ma taki kaprys :/ jesteś wart duzo madrzejszej dziewczyny !! i nie wmawiaj sobie że nie potrafisz bez niej żyć czy coś...pomyśl sobie ze następnymr azem bedzie sie kochac z kimś na Twoich oczach bo taki kaprys i rpzyjemnosc :/ weź na loooz i szanuj siebie!
OnlyJusti

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 293 gości