Co kupic dziewczynie na przeprosiny?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

CTX1
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 27 lip 2006, 09:25
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Co kupic dziewczynie na przeprosiny?

Postautor: CTX1 » 27 lip 2006, 09:27

Witam niedawno poklucilem sie z dziewczyna ale nadal rozmawiamy ale nie jestesmy ze soba narazie ale ja chce z nia byc dalej bo bardzo ja kocham. Prosze doradzcie mi co moglbym jej dac na przeprosiny ??Moze jakas kolacja + bukiet roz lub jakies inne wasze propozycje??
Awatar użytkownika
olecxka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 266
Rejestracja: 07 mar 2006, 21:05
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: olecxka » 27 lip 2006, 09:57

Najważniejsza jest rozmowa o tym co było powodem kłótni. Jeżeli czujesz się winny to zamiast przekupować ją prezentami pomyśl co możesz zmienić w swoim postępowaniu żebyś na przyszłośc nie musiał mieć podobnych dylematów.
A kolacja i kwiaty na pewno nie zaszkodzą.
Mężczyźni są szalenie nielogiczni.
Twierdzą, że wszystkie kobiety są takie same,
lecz to nie przeszkadza im ciągle je zmieniać
S.G.Colette
Awatar użytkownika
Kermit
Weteran
Weteran
Posty: 931
Rejestracja: 12 sie 2005, 08:51
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: Kermit » 27 lip 2006, 10:11

po co odrazu cos dawac? przekupic ja chcesz ?:) pozniej bedzie domagala sie prezentow
powiedz jak Ci przykro itp, ew. kup 1 roze wkoncu chodzi o symblo prawda?
So understand;
Don't waste your time always searching for those wasted years,
Face up...make your stand,
And realise you're living in the golden years.
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 27 lip 2006, 10:12

Prezent nie zawsze może coś dać. Zresztą, jakby tylko prezent to załagodził, to co to za miłosć? <hahaha>
Najlepiej pogadaj z Nią, spytaj, co Jej się nie podoba, jaki był powód kłótni i zerwania...
Ale kolacje możesz zrobić tak, czy tak <browar>
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 27 lip 2006, 10:41

nie nastawiaj sie tylko na kupowanie czegos ale na rozmowe...
myslisz ze dziewczyna jest jak sroka male swicidelko i po wszytkim??
ja tam chyba na przeprosiny wolalabym malego skromnego kwiatka , rozmowe i dlugie dlugie pieszczoty.... byle tylko ta rozmowa nei skonczyla sie znowu klotnia...
you touch me
in special places...
Awatar użytkownika
Mateo_20
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 03 lip 2006, 01:04
Skąd: CK
Płeć:

Postautor: Mateo_20 » 27 lip 2006, 10:41

Na pewno musisz z Nia szczeze porozmawiac o zrodle Waszej klotni, a roza czy bukiet roz ktore bys Jej wreczyl, bylyby jak najbardziej na miejscu i na dzien dobry cieplo by o Tobie pomyslala, gdybys jeszcze zaprosil Ja na kolacje to dostalbys kolejnego plusa(choc malego, poniewaz jak pisza poprzednicy nie przekupisz Jej rozami i kolacja, ale to bedzie bardzo mily gest z Twojej strony, ktory da Jej do zrozumienia, ze bardzo Ci na Niej zalezy i na tym zebyscie sie pogodzili).

Czasem nie przychodz pijany pod okno Jej pokoju zeby spiewac i przepraszac <hahaha>
"Serca przepełnione miłością
nigdy daleko od siebie nie odejdą"
Sylwia Kocham Cie!!!!!!!!!!!!!
Feniks
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 14 sie 2005, 16:06
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Feniks » 27 lip 2006, 13:55

Nie będę się powtarzać ale posłuchaj rady moich poprzedników.
Chodzi o tę rozmowe, i jeśli faktycznie to Ty zawiniłeś to powineneś przeprosić i mieć nadzieję że Ona Ci wybaczy.
Powiedz że jest Ci bardzo przykro i chcesz to naprawić.
A potem jak Ją przeprosisz to zaproś Ją na tę kolacje:)
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 27 lip 2006, 16:41

Nic :)
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Feniks
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 14 sie 2005, 16:06
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Feniks » 27 lip 2006, 17:11

Mona pisze:Nic


Mona to jak Ciebie chciałby ktoś przeprosić to niechciałabyś żadnego nawet drobnego upominku?, kwiatka, czy choćby usłyszeć "przepraszam" :?
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 27 lip 2006, 17:15

niechciałabyś żadnego nawet drobnego upominku?, kwiatka, czy choćby usłyszeć "przepraszam"
Przecież napisała, żeby nic nie kupował, a o nieprzepraszaniu nic nie widzę :P
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 27 lip 2006, 17:22

Feniks pisze:Mona to jak Ciebie chciałby ktoś przeprosić to niechciałabyś żadnego nawet drobnego upominku?, kwiatka, czy choćby usłyszeć "przepraszam"

Miałam na myśli kupowanie, a nie słowo "przepraszam". W takiej sytuacji przeprosić wypada, bo rozeszli się przez kłótnię, jednak jeśli chodzi o drobne sprzeczki, to jest takie powiedzenie: jeśli kochasz, to nie przepraszaj.
Poza tym, czy kobieta zasługuje na prezent, w jakiejkolwiek postaci, tylko w ramach przeprosin? ;)
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Feniks
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 14 sie 2005, 16:06
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Feniks » 27 lip 2006, 17:24

*qbass* A jak ty byś przeprosił swoją dziewczyne.?
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 27 lip 2006, 17:35

Feniks pisze:*qbass* A jak ty byś przeprosił swoją dziewczyne.?
Jak? Na pewno nie przekupując prezentem. Jeśli kocha, to wybaczy, jeśli nie, to nie. Powinna wystarczyć szczera rozmowa i słowo przepraszam. Jeśli bez prezentu nie wybaczy, to o dupę potłuc taką kobietę.A po co kase na prezenty tracić, kiedy nie wiadomo czy da to rezultat? <diabel> Ewentualnie po rozmowie jakaś miła kolacyjka i wsio.
Mona pisze: jeśli chodzi o drobne sprzeczki, to jest takie powiedzenie: jeśli kochasz, to nie przepraszaj.
Otóż to. <aniolek>
Feniks
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 14 sie 2005, 16:06
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Feniks » 27 lip 2006, 19:33

Mona pisze: powiedzenie: jeśli kochasz, to nie przepraszaj.

Pierwsze słysze:(
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 27 lip 2006, 19:53

Ja jeślibym coś kupiła w ogóle to symbolicznego - jeden mały kwiatek, i tyle. Najważniejsze to żeby rozmowa dobrze wypadła ;)
Feniks
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 14 sie 2005, 16:06
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Feniks » 27 lip 2006, 19:58

megane pisze:Ja jeślibym coś kupiła w ogóle to symbolicznego - jeden mały kwiatek, i tyle. Najważniejsze to żeby rozmowa dobrze wypadła


I oto chodzi <aniolek>
zadurzona
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 196
Rejestracja: 11 lip 2006, 15:33
Skąd: planeta Wenus
Płeć:

Postautor: zadurzona » 27 lip 2006, 20:28

a jakiego ona jest znaku zodiaku...? :>
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 27 lip 2006, 21:25

Feniks pisze:Pierwsze słysze

Zawsze jest ten 1wszy raz ;) Chodzi o to, że jeśli kochasz, to nie urazisz świadomie kochanej osoby.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
CTX
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 21 lip 2006, 09:25
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: CTX » 27 lip 2006, 21:59

zadurzona pisze:a jakiego ona jest znaku zodiaku...? :>


Ona jest z pod znaku Lwa i ma urodziny 17 sierpnia.Widuje sie z nia prawie codziennie ale to nie jest to samo co bylo wczesniej rozmawiam dalej tak samo ale ona powiedziala ze nic juz nie chce i raczej nie bedzie chciala.Jak zapytalem jakie sa szanse ze jeszcze cos bedzie miedzy nami to powiedziala raz ze 50/50 a drugi raz ze juz nic nie bedzie :| nie wiem co mam myslec juz :( <zalamka>
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 28 lip 2006, 00:11

Czytajac to bardzo sie zdziwiłam, bo mnie w powaznych sprawach trzeba z czyms przepraszac. I to nie z byle czym, chwasty i czekoladki tylko mnie zirytuja. dla mnie ma to byc cos wyjatkowego, cos co chce miec, np. fajna figurke slimaka, czy ramke z futerkiem. chodzi tu o pokazanie, że sie stara, że chce wynagrodzić mi cos. ale bez szczerej rozmowy obyc sie nie moze, bez niej wszystkie figurki slimaków moga sie je**
Awatar użytkownika
Mateo_20
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 03 lip 2006, 01:04
Skąd: CK
Płeć:

Postautor: Mateo_20 » 28 lip 2006, 00:26

Chlopak mojej kolezanki wyjechal na 2 miechy do Niemiec na zarobek, Ona (Jego dziewczyna) jets tym faktem tak obrazona, ze chce !! przynajmniej !! dostac od Niego telefon jak wroci za to, ze musi na Niego az tak dlugo czekac. No coz dziewczynie sie na pewno poprawi humor jak chociaz ten telefon dostanie, Dzindzer mam wrazenie, ze macie wiele wspolnego.
"Serca przepełnione miłością

nigdy daleko od siebie nie odejdą"

Sylwia Kocham Cie!!!!!!!!!!!!!
Feniks
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 14 sie 2005, 16:06
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Feniks » 28 lip 2006, 07:50

CTX

Nie dołuj się bardziej bo nic nie wymyślisz, jak długo byłeś z tą dziewczyną?
i jeszcze jedno.Ona tak pośrednio czy bezpośrednio dała Ci znać że to konieć?

Jest takie powiedzenie: "kobieta zmienną jest" mam nadzieję że twoja konieta też się zmnieni.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 28 lip 2006, 09:22

Mateo_20 pisze:Chlopak mojej kolezanki wyjechal na 2 miechy do Niemiec na zarobek, Ona (Jego dziewczyna) jets tym faktem tak obrazona
Mateo_20 pisze:Dzindzer mam wrazenie, ze macie wiele wspolnego

że niby co ???
chyba nie zrozumiałes mojej wypowiedzi.
W wyjezdzie do pracy nie widze nic raniacego0, wiec wymuszanie czegos na przeprosiny jest smieszne.
Więc gdzie widzisz miedzy nami podobieństwo.
Awatar użytkownika
zielony kot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 07 lut 2005, 18:59
Skąd: kolwiek bądź
Płeć:

Postautor: zielony kot » 28 lip 2006, 10:28

no ten telefon to dobry pomysl, tylko dowiedz sie, jaki model lubi, a nie jakis szajs. oczywiscie do tego cos, co swiadczy o tym, ze jest dla Ciebie ukochana kobieta, bo telefon jest taki bezosobowy- na przyklad bizuteria, ew kwiaty, czekoladki. zamiast bizuterii, lub tez- oprocz niej- perfumy, bielizna, maly kociak to zawsze jest dobry pomysl. albo tomik poezji, jesli lubi. no i oczywiscie, niesmiertelne pluszaki.mozesz jej kubic duzego misia. i krowe wodki.niech sie dziewczyna schleje, wtedy ci przebaczy.

tak z ciekawosci- ile masz lat? ja tam zwykle wybaczam bo jestem przepraszana, a nie -bo cos dostaje.dluga rozmowa+ kwiatek jako symbol skruchy moze byc, i to wszystko. a kolacja, jakies zaproszenie czy co tam wymyslisz- to swoja droga. a nie, zeby znow bylo milo.
"Celem życia jest żyć. To znaczy być świadomym - zazdrośnie, do upojenia,
pogodnie, bosko świadomym."
Henry Miller
CTX
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 21 lip 2006, 09:25
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: CTX » 28 lip 2006, 10:35

Feniks pisze:CTX

Nie dołuj się bardziej bo nic nie wymyślisz, jak długo byłeś z tą dziewczyną?
i jeszcze jedno.Ona tak pośrednio czy bezpośrednio dała Ci znać że to konieć?

Jest takie powiedzenie: "kobieta zmienną jest" mam nadzieję że twoja konieta też się zmnieni.


ja bylem z nia 4 miesiace.po prostu powiedziala mi podczas spotkania po klutni ze ona juz nie chce ze mna nic.po prostu tak z dnia na dzien przed klutnia bylo idealnie, a ktlutnia byla mala nie powazna.

[ Dodano: 2006-07-28, 10:37 ]
zielony kot pisze:tak z ciekawosci- ile masz lat? .........


Ja mam 21 lat a ona 19
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 28 lip 2006, 10:43

a czy mozna wiedziec o co poszło, bo jak o duperele, to mozesz jej kupic jakas drobnostke w celu sprawienia przyjemności. a i jescze chce zapytac czy ona cos do Ciebie czuje
CTX
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 21 lip 2006, 09:25
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: CTX » 28 lip 2006, 12:21

Dzindzer pisze:a czy mozna wiedziec o co poszło, bo jak o duperele, to mozesz jej kupic jakas drobnostke w celu sprawienia przyjemności. a i jescze chce zapytac czy ona cos do Ciebie czuje


Poszlo o to ze mielismy jechac na wakacje wszytsko bylo OK ale ona w ostatni dzien powiedziala mi ze niejedzie a ja czekalem na nia specyjalnie 2 dni i bez niej tez nie pojechalem sam.Prosilem ja do 2 w nocy przed jej domem i prosilem ja ale na nic to wszystko.Pozniej ja przepraszalem i kupilem bukiet roz ale to tez na nic.Powiedziala ze za bardzo swiruje itd. takze nie wiem sam dokladnie o co juz chodzi. Po tym wszystkim uz jest 2 tygodnie i dalej gadamy razem spotykamy sie ale ona mowi ze juz nic nie bedzie miedzy nami. Czy sa jeszcze jakies szanse ?????A czy do mnie cos czuje ... hmm raczej tak wiele razy mi mowila ze mna bardzo kocha itd. ale teraz to nie wiem sam juz co myslec.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 28 lip 2006, 12:25

CTX1 pisze:Moze jakas kolacja + bukiet roz
To takie malo inwencyjne...

Przede wszystkim nie plaszcz sie przed nia. Masz byc partnerem a nie sluga. Zachowaj honor.
Awatar użytkownika
zielony kot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 07 lut 2005, 18:59
Skąd: kolwiek bądź
Płeć:

Postautor: zielony kot » 28 lip 2006, 12:29

ojoj ciemnosc, widze ciemnosc, ona sie czepia
"Celem życia jest żyć. To znaczy być świadomym - zazdrośnie, do upojenia,

pogodnie, bosko świadomym."

Henry Miller
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 28 lip 2006, 17:36

CTX pisze:Poszlo o to ze mielismy jechac na wakacje wszytsko bylo OK ale ona w ostatni dzien powiedziala mi ze niejedzie a ja czekalem na nia specyjalnie 2 dni i bez niej tez nie pojechalem sam.

to raczej ona powinna przepraszac. to ona Cie wystawiła z wakacjami. Nie masz za co czuć sie winny bo niby co na wakacje jechać nie mozesz. Ta kobieta na dłuzsza mete bedzie meczaca, to taki typ do którego trzeba sie dopasowywac i skakac w okół niej, to taki typ który bierze i nic nie daje.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 460 gości