Kryzys w związku, tego jeszcze nie znacie

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

sparhawk
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 12 lip 2006, 23:25
Skąd: Kraków
Płeć:

Kryzys w związku, tego jeszcze nie znacie

Postautor: sparhawk » 12 lip 2006, 23:46

Witam! Zwracam się do Was poniewarz jesteście dość obeznani ( mam nadzieje) w sprawach sercowych. Mam problem, a mianowicie jestem pół roku z Dziewczyną. Często się kłucimy, poniewarz Ona ma dziwne zasady czyli : nie będe z Tobą chodziła za renkę, nie przyznam się znajomym że mam chłopaka, nie mozesz mnie obejmować przy ludziach. Dodam że Ona jest dominatorką, w nerwach zerwała już ze mną (!) 18 razy, po czym się godziliśmy. Jestem na kazde jej zawołanie,kazda prośbę, lecz kiedy ja Ją o cos prosze to twierdzi że nie ma teraz czasu. Ostatnio zmieniła pracę, czesto wracała pijana, poznała szefa kuchni który w Niej się zakochał a następnie wzioł rozwód dla Niej. Odkąd zmieniła miejsce pracy całkiem się zmieniła. Juz nie pisze mi smsów że mnie "Kocha" traktuje mnie jak śmiecia :/ . Np. dzisiaj chciałem z Nią poważnie pogadać i w czasie rozmowy stwierdziła że musi zadzwonić do tego szefa kuchni i pogadać sobie z nim, pytam się jej " Kochanie ale dzisiaj spędziłaś z nim 8 godzin" oczywiście Jej reakcje...nerwy. Ten facet odprowadza Ją na przystanek, kiedy wraca z pracy. ja nie moge przyjeżdrzać bo on nie wie że Ona ma chłopaka :/. Kiedy dzwonię i martwie się to Ona twierdzi że trzymam Ja na smyczy, ciągle dostaje jakieś sms-y dzwonią do niej jacyś faceci. Powiedziała że nie zdradza mnie.Ehh... Ten facet jest jej najlepszym " przyjacielem"( powiedziała że częto On jej się śni). Lubi się bawić facetami. Jej siostra i "przyjaciółka" stwierdziły że jestem dla niej za dziecinny i Ona zasługuje na lepszego faceta, przynajmniej 30-sto letniegoa nie na takiego ponuraka który ciągle rozmawia o miłości i o zwiazku...no tak ale jak tu nie rozmawiac o związku kiedy wszystko się sypie. Ostatnio zażuciła mi że nie mam pieniędzy, więc dla niej znalazłem pracę, a teraz twierdzi że nie mam dla niej czasu bo pracuję( a sama nie ma dla mnie czasu). Czasami sie zastanawiam czy Ona ma uczucia, poniewarz kiedyś zostawiła mnie i poszła sobie na imprezie do innego kolesia - spędziłem 6 godzin sam. Po imprezie stwierdziła że nic złego nie zrobiła.Kiedys wróciła pijana ..piła z tym szefem kuchni, popłakałem się jak Ja zobaczyłem w tym stanie, a Ona na drugi dzien zapytała " czy musiałeś płakać ?? moja matka to widziała, jak byś nie mógł płakac w moim pokoju!! zrobiłeś to specjalnie żebym miała problemy". Kiedy ja wysyłam po 20 smsów to Ona nie odpisuje ...czasami jednego wyśle o treści " nie moge rozmawiać, wróćę późno. Bardzo mi na Niej zalezy...Pomóżcie mi Błagam...
Aha..mamy po 18 lat.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 12 lip 2006, 23:56

1. Popracuj nad ortografią.
2. Popracuj nad schludnością posta.
3. Wydoroślej.
<aniolek>
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
saker33
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 389
Rejestracja: 02 maja 2006, 21:18
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: saker33 » 12 lip 2006, 23:56

nawet nie chce mi sie czytac tego do konca .... prowokacja mi to podlatuje
no ale do rzeczy:
ona ma 18 lat i robi takie rzeczy: ?
sparhawk pisze:Ona ma dziwne zasady czyli : nie będe z Tobą chodziła za renkę, nie przyznam się znajomym że mam chłopaka, nie mozesz mnie obejmować przy ludziach. Dodam że Ona jest dominatorką, w nerwach zerwała już ze mną (!) 18 razy, po czym się godziliśmy
z daleka bym sie od niej trzymal...lepiej znajdz sobie normalna dziewczyne.
sparhawk pisze:Bardzo mi na Niej zalezy..
na takiej co zrywala z Toba 18 razy? .... z matmy widze dobry jestes nie to co z polskiego.
"...dziewczynka, gdy stanie się kobietą, będzie wiedziała, jak poruszać się w świecie."
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 12 lip 2006, 23:56

Rzuc ja i z glowy <browar>

I to jest jak dla mnie jedyna rozsadna decyzja w tej sytuacji.
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 12 lip 2006, 23:57

Albo ty nie masz jaj, albo ona to szajbuska. Dlaczego tak się męczysz w związku, w ktorym nie czujesz się szczęśliwy??
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 13 lip 2006, 00:00

Rzuc ją w cholerę i sie dalej nie męcz, bo niedługo ona to zrobi za Ciebie :]
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 13 lip 2006, 00:01

*qbass* pisze:bo niedługo ona to zrobi za Ciebie :]

Jak już nie zrobiła. A nie, Ona póki co robi z Niego wała. :/
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 13 lip 2006, 00:03

Przeciez to wredna zimna toksyczna suka <aniolek> czlowieku nie angazuj sie w to tylko spieprzaj najszybciej jak tylko sie da, to modliszka, zje cie zywcem. P.s. jak bedziesz mial tez 30 lat to wtedy mozesz do takiej startowac <aniolek>
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 13 lip 2006, 00:05

ja tylko jedno:

z kim ty, bracie, się censored, prowadzasz? <boje_sie> Patologia i perfidia, kopa w dupę, zanim będzie za późno :/
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Nanusia
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 10 lip 2006, 21:17
Skąd: Gdynia =)
Płeć:

Postautor: Nanusia » 13 lip 2006, 00:36

Powiem Ci jedno...zostaw Ja i powiedz Jej żeby poszła sobie fo tego swojego szefa :/
Jeśli Będę Taka Jakiej Nie Rozumiesz To O Jedno Cię Prosze Kochaj Mnie Jak Umiesz=*
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 13 lip 2006, 00:48

Jesli wy macie po 18 lat to mi juz 40 dawno minela chyba... <pijak>

Oboje [mentalnie] jesteście gówniarzami. Dajcie sobie spokój,. Robiąz Ciebie idiotę na każdym kroku a Ty dajesz sie jej bez sprzeciwu :/
Jestescie siebie warci chyba.

Jedyne co moge doradzic to rozstac sie i dojrzec. Oboje.

IU faktycznei nie wiem skad Ty tak censored wytrzasneles :/
Awatar użytkownika
krackowiaczek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 26 maja 2004, 00:56
Skąd: krakow
Płeć:

Postautor: krackowiaczek » 13 lip 2006, 01:22

jesli to nie jest prowokacja... to bedziesz mial chlopie prze*ebane zycie. czego ci nie zycze.
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 13 lip 2006, 01:37

krackowiaczek pisze:jesli to nie jest prowokacja... to bedziesz mial chlopie prze*ebane zycie. czego ci nie zycze.


szkoda chłopaka...
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
Awatar użytkownika
AMX
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 324
Rejestracja: 02 lis 2005, 00:29
Skąd: Burkina Faso
Płeć:

Postautor: AMX » 13 lip 2006, 02:33

Nie będe orginalny.Rzuć ja w cholere i poszukaj takiej osby,która bedzie miała podobne podejscie do zycia jak ty.Z tego co widze,to jestes romantykiem idealistą.Więc poszukaj sobie dziewczyny,która bedzie miała podobne wartości jak ty. Z tej twojej miłości nic nie wyjdzie.Zreszta przeczytaj sobie "Pokalanie " Czerwińskiego i wtedy zobaczysz.
Wy jeździcie, My latamy.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 13 lip 2006, 07:43

Nie zucaj jej , zacznij grac w jej grze , nie obok , ale w niej , rozumiesz >? <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 13 lip 2006, 09:11

paula19 pisze:Albo ty nie masz jaj, albo ona to szajbuska. (to i to, dop. mój) Dlaczego tak się męczysz w związku, w ktorym nie czujesz się szczęśliwy??


No właśnie. Dlaczego? :> Zawsze zadziwiał i zastanawiał mnie ludzki popęd ku autodestrukcji <hmm>
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 13 lip 2006, 09:14

Nadzieja Panowie Nadzieja ! to sprawia
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 13 lip 2006, 09:23

Andrew pisze:Nadzieja Panowie Nadzieja !!

Naiwna i bez szans nadzieja.
Odpuść se chłopie ten związek. ;)
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 13 lip 2006, 09:39

gdzie takie kobity wytwarzają? <evilbat> Toż to warte, ale utylizacji <mlotek> a nie związku
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
physiux
Bywalec
Bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 09 cze 2006, 18:58
Skąd: 127.0.0.1
Płeć:

Postautor: physiux » 13 lip 2006, 09:39

Nie pozostaje mi nic innego jak zgodzić się z przedmówcami. Jej to raczej nic nie pomoże. Istnieje szansa, że zmieni się z wiekiem, ale trochę to potrwa. Natomiast dziwię się Tobie. Traktuje Cię jak śmiecia. Tak naprawdę to nawet nie jesteście razem - oficjalnie i nieoficjalnie.

Andrew pisze:Nie zucaj jej , zacznij grac w jej grze , nie obok , ale w niej

Szkoda czasu na pierdoły.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 13 lip 2006, 10:46

Andrew pisze:Nadzieja Panowie Nadzieja ! to sprawia

tu sie zgadzam <pijaki>

Ale co do autora tematu to, to to to jakas kretynka. Wiem,ze latwo powiedziec, rzuc w cholere, ale pomysl,ze czym szybciej tym lepiej dla Ciebie.
Awatar użytkownika
Raskus
Bywalec
Bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 04 lip 2006, 08:57
Skąd: Kielce
Płeć:

Postautor: Raskus » 13 lip 2006, 11:07

Rzuć ją w cholere, to nie miłość, widać odrazu.
Pozdrawiam Wszystkich Ambitnych.
Co Ci nie zabije czyni Cie mocniejszym.
Krytyka także motywuje.
Przestrzegaj regulaminu tak, aby być wśród nas!
Awatar użytkownika
damian24
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 409
Rejestracja: 18 wrz 2004, 12:28
Skąd: z pracy
Płeć:

Postautor: damian24 » 13 lip 2006, 11:18

Popieram niestety. Kobieta (dziewczyna) nie warta Twojej wrażliwości i uczucia.

Łatwo powiedzieć, ale znjadziesz kiedyś (za pół roku, rok, dwa lata) uczucie odwzajemnione i wtedy odlecisz :)
Awatar użytkownika
gollum
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 93
Rejestracja: 16 kwie 2006, 02:31
Skąd: Radom, Poland
Płeć:

Postautor: gollum » 13 lip 2006, 11:52

physiux pisze:Istnieje szansa, że zmieni się z wiekiem


Wybaczcie za czarny humor, ale mam wrazenie, ze bedzie to wieko od trumny...

Jesli dziewczyna nie poczuje w sobie motywacji do zmiany dla osoby, na ktorej jej bardzo zalezy, to nie ma bata - nie zmieni sie. Wiem to z autopsji niestety :(
Awatar użytkownika
damian24
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 409
Rejestracja: 18 wrz 2004, 12:28
Skąd: z pracy
Płeć:

Postautor: damian24 » 13 lip 2006, 11:57

Tak mocno zakorzenionych cech osobowości nie da się zmienić. Z opisu kolegi wychodzi jaśniutki jak słońce obraz zimnej suki czerpiącej satysfakcję i fun z zabawy facetami.

Mam brak szacunku dla takich osób, zarówno kobiet jak i mężczyzn. Gierki to można uprawiać przy kartach, ale nie w życiu.
RedX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 166
Rejestracja: 18 wrz 2005, 19:43
Skąd: internet
Płeć:

Postautor: RedX » 13 lip 2006, 12:10

Do Autora tematu: Daj mi do niej telefon <diabel>
Awatar użytkownika
gollum
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 93
Rejestracja: 16 kwie 2006, 02:31
Skąd: Radom, Poland
Płeć:

Postautor: gollum » 13 lip 2006, 12:20

damian24 pisze:Mam brak szacunku dla takich osób, zarówno kobiet jak i mężczyzn. Gierki to można uprawiać przy kartach, ale nie w życiu.


Z tym brakiem szacunku to chyba troszeczke przesadziles :) No ale kwestia podejscia do tematu... Ja staram sie ominac i ignorowac osoby, ktore z jakichs wzgledow mi nie odpowiadaja. Ale to wcale nie znaczy, ze nie mam do nich szacunku tylko za to, ze maja taki a nie inny charakter.

Kazda potwora znajdzie swojego amatora, i jesli taka dziewczyna znajdzie faceta, ktory bedzie akceptowal i tolerowal wlasnie takie zachowanie, to moze bedzie im razem dobrze <banan>
Awatar użytkownika
FlyingDuck
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 160
Rejestracja: 11 gru 2005, 14:18
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: FlyingDuck » 13 lip 2006, 12:49

Wiesz, masz parę błędów w poście. Największy w temacie. Piszesz o kryzysie w związku - ja tutaj żadnego związku nie widzę.
ObrazekJedyna stała w życiu to zmiana
sparhawk
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 12 lip 2006, 23:25
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: sparhawk » 13 lip 2006, 14:09

AMX pisze:Nie będe orginalny.Rzuć ja w cholere i poszukaj takiej osby,która bedzie miała podobne podejscie do zycia jak ty.Z tego co widze,to jestes romantykiem idealistą.


Racja, jestem romantykiem, osobom bardzo wrażliwą,prawie przy każdej kłutni leca mi łzy i nie dlatego że jestem chłopak bez " jaj" jak niektórzy stwierdzili tylko dlatego że mażyłem by z Nią być ..i być przez Nią kochany.Zmarła mi Matka i dlatego potrzebuje miłości za 2 osoby, a Ona..Ona jest niestety zimna....Znamy się z 14 lat, to samo osiedle, szkoła, ale dopiero teraz widze co sie w człowieku potrafi tak dobrze zakamuflować
Arczi
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 121
Rejestracja: 11 maja 2006, 21:48
Skąd: ze Śląska
Płeć:

Postautor: Arczi » 13 lip 2006, 14:21

sparhawk pisze:Zmarła mi Matka i dlatego potrzebuje miłości za 2 osoby


A mnie zmarł ojciec gdy byłem mały, a matka zostawiła, i też mogę powiedzieć że szukam miłości za 2 osoby, ale... ale nie szukam jej tam gdzie jej nie ma! A Ty właśnie tak robisz, szukasz miłości tam gdzie jej nie znajdziesz. Raz byłem zakochany, dziewczyna którą kochałem, bywała mnie, ale nie dobitnie, po prostu mówiła że nie ma czasu. W końcu dostałem sms’a od jej faceta ( chyba ), w którym po prostu napisał żebym się odwalił.
I tak też zrobiłem, dałem sobie spokój. Ta dziewczyna była cudowna, a twoja to za przeproszeniem suka. Nie jest Ciebie warta, daj sobie spokój z nią, znajdziesz sobie kogoś lepszego od niej.

sparhawk pisze:Ona jest niestety zimna


Zimna to mało powiedziane...

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 399 gości