totalna porażka

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

lady.26

totalna porażka

Postautor: lady.26 » 12 lip 2006, 20:51

Pisząc ten post nie szukam rady, czy wpsarcia. Muszę sie wygadać.
Z moim facete jestem od 7 miesięcy. Zaczynam czuć ciche tykanie zegara biologicznego i chciałabym ustabilizować swoje życie prywatne. Często rozmawiam z nim o przyszłości itp i powiedziałam wczoraj w czasie rozowy telefonicznej, że co by byłó gdybyśmy sie w przyszłym roku pobrali. Nie palłam tego , co mi slina na język przyniosła, tylmo była to przemyślana propozycja. Momentalnie zrobiło mi sie głupio. Była chwiula ciszy, po czym on powiedziała "Kochanie powoli, wszystko w swoim czasie, cieszę się ,ze powiedziałaś co myslisz...". Odwołałam to co powiedziałam i jest mi głupio, boje się ze on pomysli, ze chcę go usadzić itp itd. Po prostu totalna głupota z mojej strony.
Awatar użytkownika
tweetuś_18
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 199
Rejestracja: 26 mar 2006, 18:25
Skąd: z daleka ;o)
Płeć:

Postautor: tweetuś_18 » 12 lip 2006, 21:09

Wiesz nie chce cie pocieszać ale moim zdaniem to nie jest głupota z twojej strony a po prostu wziełaś sprawy we własne rece, a teraz to nie tobie a jemu powinno być głupio, bo za długo zwleka z podjęciem decyzji o ślubie(Twoim zdaniem), teraz musi sie zastanowić czy chce spedzić z toba reszte życia... Ale tak szczerze to 7 miesiecy to moim zdaniem za krótki okres czasu aby można bylo planowac ślub ale to już sprawa indywidualna...
Miłość jest dziką siłą.kiedy próbujemy ją okiełznać, pożera nas. Kiedy próbujemy ją uwięzić, czyni z nas niewolników. Kiedy próbujemy ją zrozumieć, miesza nam w głowach!
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 12 lip 2006, 21:16

Sory, ale masz prawo ile byś z nim nie byla mowic o swoich oczekiwaniach. Jakie by nie byly. co prawda jego moga byc inne i tylko czas marnujesz, ale zawsze trzeba o tym mowic.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 12 lip 2006, 21:20

O to chodzi, byś nie czuła swoich oczekiwań wobec niego - on ma je spełniać po prostu. Jeśli będzie o tym myślał, a Ty zawiedziona będziesz nie spełnianiem tychoczekiwań (mówię o PODSTAWOWYCH, a nie w stylu kochanie kup mi mercedesa), to nie wróżę dobrej przyszłości :)
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
physiux
Bywalec
Bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 09 cze 2006, 18:58
Skąd: 127.0.0.1
Płeć:

Postautor: physiux » 12 lip 2006, 22:07

Nie dziwię się facetowi. Powiedziałaś mu przez telefon, że masz ochotę wziąć ślub, który zawsze się kojarzy z mniejszą swobodą, dodatkowymi obowiązkami, itd. Daj mu trochę czasu. Niech się oswoi z tą myślą, Pogadajcie w cztery oczy. Nie powinno Ci być z tego powodu głupio. Nigdzie nie jest napisane po jakim czasie można myśleć w ślubie. Ja uważam, że 7 miesięcy to wystarczająco dużo, ale to zależy od danej pary.
Awatar użytkownika
lizaa
Maniak
Maniak
Posty: 712
Rejestracja: 06 sty 2004, 20:53
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: lizaa » 12 lip 2006, 22:12

oj oj Kobietko , nie ma sie co martwic...gdybys tylko slyszala co ja mwoilam przez telefon.. i to nie tylko o slubie:) raz tez oswiadczylam sie przez smsa:d i co? jakos nie uciekl a ja pzrezylam..przeicez wiadomo ze kobiety tam sobie mysla czesciej o takich sprawach niz mezczyzni i oni o tym wiedza, a ze swiat jest jaki jest to rowniez wiedza ze nie maja sie czego obawiac:d
"szczescia nie kupisz gdy klopoty pietrza sie po sufit"
Awatar użytkownika
Cynik
Bywalec
Bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 12 lip 2006, 21:43
Skąd: Festung Breslau
Płeć:

Postautor: Cynik » 12 lip 2006, 22:15

IMHO oświadczenie się (de facto) przez telefon nie jest najlepszym pomysłem. Pójdę dalej - to nawet nie jest średni pomysł. A skoro to na dodatek było przemyślane, to... <diabel>
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 12 lip 2006, 22:35

Nie smutaj się tak :) Przecież powiedziałaś co myślisz. I to jest dobre, bo mu mówisz czego od niego oczekujesz. I jakie są twoje realne pragnienia. Przynajmniej widzi że jestes dorosła emocjonalnie :)
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 12 lip 2006, 22:56

lizaa pisze:az tez oswiadczylam sie przez smsa:d i co?
To ze u Ciebie byl to żart. A jej chodzi o powazne chec orzenku bo nastolatka taka jak Ty juz jakis dluzszy czas nei jeste.
Awatar użytkownika
saker33
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 389
Rejestracja: 02 maja 2006, 21:18
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: saker33 » 13 lip 2006, 00:02

nie podejmuje sie takich rzeczy samemu tylko z partnerem po rozmowach...

btw. raz napisalem smsa z oswiadczynami takimi na zarty zeby jej milo bylo (mamy po 18 lat) ... a gdy cos pozniej nawinalem ze to byl zart(co bylo oczywiste) to wyszla z tego klotnia ;| ............. wiec trzeba kontrolowac co sie robi.
"...dziewczynka, gdy stanie się kobietą, będzie wiedziała, jak poruszać się w świecie."
Awatar użytkownika
jagunia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 29 maja 2006, 21:44
Skąd: ChataZpiernika
Płeć:

Postautor: jagunia » 13 lip 2006, 00:13

saker33 pisze:nie podejmuje sie takich rzeczy samemu tylko z partnerem po rozmowach...

Ale ona nie podjęła decyzji

lady.26 pisze:co by byłó gdybyśmy sie w przyszłym roku pobrali.

Spytała podczas rozmowy.O co Ci saker chodzi bo może nie zrozumiałam :]

Lady mi się wydaje,że go po prostu zaskoczyłaś stąd taka reakcja ;) A Ty sie nie masz czego wstydzić ani bać.Wyraziłaś to o czym myślałaś i bardzo dobrze <browar>
Awatar użytkownika
miś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 114
Rejestracja: 09 lut 2006, 08:05
Skąd: Gdańsk
Płeć:

Postautor: miś » 13 lip 2006, 00:25

Jak na moje twoj chlopak nie jest odwazny no i tez moze nie jest lekkomyslny, chce to przemyslec chocaiz powinien to zrobic wczesniej. Zycze wam powodzenia :)
"Polityczny Żołnierz może szanować swego wroga - lecz zdrajcą i dezerterem będzie tylko pogardzał."
lady.26

Postautor: lady.26 » 13 lip 2006, 17:03

miś, dokładnie tak jest. dzięki za wszystkie odpowiedzi.
<cisza> Małe sporostowanie : to nie były oświadczyny,tylko gdybanie, rozmowa o przyszłości <wazne> .
Pewnie, ze go zaskoczyłam i mam wrażenie, ze odebrał to pozytywnie. Dzisiaj np. dostał oferte nwej pracy i mówił o niej w kontekście naszej wspólnej przyszlości. Więc mysle , ze jest ok.
Awatar użytkownika
gollum
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 93
Rejestracja: 16 kwie 2006, 02:31
Skąd: Radom, Poland
Płeć:

Postautor: gollum » 13 lip 2006, 17:06

lady.26, moim zdaniem bardzo dobrze zrobilas :) Jedyne, czego moglbym sie "przyczepic" to to, że przez telefon. Ale mimo wszytko po 7 miesiącach - tym bardziej, jesli udanego - wspólnego życia, można zacząć sobie układać pewne rzeczy razem z parnterem i jest to jak najbardziej pozytywne.

Życzę Ci z całego serca szczęścia i powodzenia w życiu - właśnie z Nim :-) <przytul>
Jaran1985
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 121
Rejestracja: 06 lut 2006, 12:04
Skąd: Toruń
Płeć:

Postautor: Jaran1985 » 13 lip 2006, 21:49

chcialas po prostu wiedziec, na czym stoisz... kocha - to zrozumie... <banan>
"...życie jest jedną wielką imprezą... zrób wszystko aby nie być na niej kelnerem..."
Awatar użytkownika
Sto-lat
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 80
Rejestracja: 13 lip 2006, 15:27
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: Sto-lat » 13 lip 2006, 23:14

tia nie ma sie czym przejmować jesli sie dobrze znacie na pewno nie zrozumie tego źle :)
such a perfect day....
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 14 lip 2006, 01:00

Zresztą on chyba problemu nie robił :? więc dlaczego się zadreczasz :?
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
Awatar użytkownika
a.b1
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 210
Rejestracja: 22 cze 2006, 15:31
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: a.b1 » 14 lip 2006, 10:30

lady.26 pisze:Po prostu totalna głupota z mojej strony.

Wcale nie, masz prawo wiedzieć na czym stoisz, wnioskuje, ze jego zachowanie nie dawało Ci odpowiedzi na to co dla Ciebie ważne, przynajmniej juz cokolwiek wiesz, no i on też już wie czego oczekujesz......pomyśli i wróci do tematu <fala>
lady.26

Postautor: lady.26 » 14 lip 2006, 20:52

paula19, nie zadręczam sie, tylko zastnanawiałam sie czy dobrze zrobiłam
a.b1, zaczynamy robić niby wspólne plany. Jest ciezko, bo ja prowadze firme w swoim mieście( firma jest już 6 lat), mam swoje mieszkanie. Najlepiej by byłó gdyby przeprowadził sie do mnie. On mieszka 120 km odemnie, musiałby zmienić prace, jest bardzo zwiazany ze swoja rodziną( mama+brat) i widze ze ma z tym wszystkim dylemat. Jego matka, żartem pyta kiedy sie do mnie przeprowadzi.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 279 gości