pełna kontrola

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Gt10
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 283
Rejestracja: 29 gru 2005, 09:11
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Gt10 » 18 wrz 2006, 06:27

ale niech sie wypowiedza dziewczyny...czy rzeczywiscie pozwolilybyscie swojemu facetowi nocowac u kolezanek?
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 18 wrz 2006, 07:10

Absolutnie nie.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 18 wrz 2006, 07:56

joj_sport87 pisze:dla mnie 100% zaufanie to chyba iluzja bajki z happy-endem
Dla mnie tez. Nawet do siebie :) Co nie zmienia faktu ze imprezy beze mnie czy inne takie to jakies totalne minimum a nie 100% jest.
Gt10 pisze:czy rzeczywiscie pozwolilybyscie swojemu facetowi nocowac u kolezanek?
Oczywiscie, ze tak.

[ Dodano: 2006-09-18, 07:56 ]
Gdyby byla taka potrzeba bo np razem imprezowali i zeby nie wracal sam po nocy.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 18 wrz 2006, 08:18

joj_sport87 pisze:nie widzi mi sie zeby moja kobieta sypiala u obcych facetow <zalamka>

nie obcego, ale takiego którego dobrze zna. Ja czasami stpiałam, teraz tez mi sie zdaza. Jak jade gdzies daleko, gdzies gdzie mam znajomych to spie u nich, czesto to sa faceci.
Mysiorek pisze:A facet może nocować z kobietą?

a co to znaczy z kobieta, znaczy u niej w domu czy z nia w łóżku. Zalezy co to za kobieta, jesli kolezanka jego to niech sobie tam u niej spi jak musi.
joj_sport87 pisze:albo jak sie spotkalem tu na forum - chodzila sama na imprezy,

no tak ma obowiazek tyko z toba albo wcale. a co sie stanie jak czasem pójdzie sobie zkolezankami, oj ciasnosc twojego umysłu i bark zaufania opwalaja mnie od samego rana.
moon pisze:Gdyby byla taka potrzeba bo np razem imprezowali i zeby nie wracal sam po nocy.

dokładnie.
zreszta ja nie widze powodów dla których ma nie nocowac. jesli miał by mnie zdradzic to nie musiał by tak. co ma sie stac to sie stanie.
dla mnie w kontaktach z ludzmi łec ma małe znaczenie. mam kolegów i kolezanki, mój facet tez. Chodz czasem ze znajomymi z pracy na piwo, czasami z takimi dwiema koleznakami, byłam czasami z nimi, znam je. On bardzo lubi ich towazystwo, mnie to cieszy, ze zadaje sie z wartosciowymi ludzmi i tyle.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 18 wrz 2006, 11:20

Gt10 pisze:czy rzeczywiscie pozwolilybyscie swojemu facetowi nocowac u kolezanek?

bezproblemowo. tylko bym się wytęskniła. on też, więc nie nocowałby :D

[ Dodano: 2006-09-18, 11:21 ]
pani_minister pisze:Ufam absolutnie :)

ja również, bo na codzień widzę, że mogę.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 18 wrz 2006, 11:31

Powiem przewrotnie - "niewykorzystane" możliwości zdrady mogą umacniać relacje. Skutkować monologiem wewnętrznym typu "miałem taką doskonałą okazję, a nie zrobiłem tego... dlaczego? bo moja kobieta jest dla mnie naprawdę bardzo ważna; noooo... ale ważna... O W MORDĘ, faktycznie jest cholernie ważna". :D
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
joj_sport87
Maniak
Maniak
Posty: 514
Rejestracja: 03 sie 2006, 23:30
Skąd: Zamość
Płeć:

Postautor: joj_sport87 » 18 wrz 2006, 13:17

Dzindzer pisze:joj_sport87 napisał/a:
albo jak sie spotkalem tu na forum - chodzila sama na imprezy,

no tak ma obowiazek tyko z toba albo wcale. a co sie stanie jak czasem pójdzie sobie zkolezankami, oj ciasnosc twojego umysłu i bark zaufania opwalaja mnie od samego rana.


chodzi mi o to ze spotkalem sie z takim czyms, ze dziewczyna po prostu nie chciala chodzic ze swoim facetem na imprezy, dyskoteki itp., a ona zapytana przez niego jak sie bawila, co robila, odpowiadala, ze lepiej bedzie jak nie bedzie wiedzial...
i to jest normalne? daje poczucie zaufania? nieee! wrecz odwrotnie...
Luminary - Amsterdam \o/

-----> Nakarm glodne dzieci <-----

==> Nakarm glodnego wampira <==
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 18 wrz 2006, 13:38

joj_sport87 pisze:co robila, odpowiadala, ze lepiej bedzie jak nie bedzie wiedzial...

a dlaczego lepiej ??
może on był za bardzo zazdrosny, moze nawet nie pozwalał jej tańczyć z innymi.
wiesz wszystko ma przynajmniej dwie strony.
Ja tez nie opowiadam w szczegółach co było na imprezie, ale nie ukrywam jak sie bawiłam
Awatar użytkownika
joj_sport87
Maniak
Maniak
Posty: 514
Rejestracja: 03 sie 2006, 23:30
Skąd: Zamość
Płeć:

Postautor: joj_sport87 » 18 wrz 2006, 13:48

oczywiscie, ze kij ma dwa konce :] dlatego wedlug mnie trzeba pokazac komus, ze mozna Ci zaufac i to jak najbardziej... przynajmniej ja zawsze tak robie
Luminary - Amsterdam \o/



-----> Nakarm glodne dzieci <-----



==> Nakarm glodnego wampira <==
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 18 wrz 2006, 15:36

ale jak pokazac skoro ktos ma w głowie chore jazdy
nie może dziewczyna sobie na kawe z kolega iśc
nie może tańczyc z innymi
gadac na gg
a z kazego spotkania jest przesłuchiwana po kilka razyy czy oby na pewno on sie nie dobierał do niej i czy obna przypadkiem nie flirtowała
Awatar użytkownika
joj_sport87
Maniak
Maniak
Posty: 514
Rejestracja: 03 sie 2006, 23:30
Skąd: Zamość
Płeć:

Postautor: joj_sport87 » 18 wrz 2006, 18:40

nie, az tak drastycznie nie powinno byc... wystarczy po prostu kilka konkretnych sytuacji, ktore daja poczucie stabilnosci zwiazku i zaufania
Luminary - Amsterdam \o/



-----> Nakarm glodne dzieci <-----



==> Nakarm glodnego wampira <==
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 18 wrz 2006, 19:11

wystarczy po prostu kilka konkretnych sytuacji, ktore daja poczucie stabilnosci zwiazku i zaufania

my nie potrzebujemy specjalnych okazji, pokazówek.
Trzeba miec zasady i ich przestrzegac. Trzeba ufac komus kto cie kocha i kogo sie kocha
Awatar użytkownika
Gt10
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 283
Rejestracja: 29 gru 2005, 09:11
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Gt10 » 18 wrz 2006, 19:22

po co specjalne akcje? niech dziewczyna zobaczy jak ja sie zachowuje przy innych dziewczynach, niech widzi ze trzymam sie na pewien dystans do innych...wspolczynnik do zaufania powinnien skoczyc parokrotnie;]

nie biore pod uwage przypadkow ze dziewczyna jest zazdrosna o to ze rozmawiam z inna...
no chyba ze jakies wyjatkowe przypadki sie znajda...
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 18 wrz 2006, 19:26

Gt10 pisze:nie biore pod uwage przypadkow ze dziewczyna jest zazdrosna o to ze rozmawiam z inna...
no chyba ze jakies wyjatkowe przypadki sie znajda...

oj zdazaja sie, ja znaam jedna taka i 4 takich dzieciaków, znaczy chciała powiedziec to chyba na wyrost
Awatar użytkownika
joj_sport87
Maniak
Maniak
Posty: 514
Rejestracja: 03 sie 2006, 23:30
Skąd: Zamość
Płeć:

Postautor: joj_sport87 » 18 wrz 2006, 20:56

Gt10 pisze:po co specjalne akcje? niech dziewczyna zobaczy jak ja sie zachowuje przy innych dziewczynach, niech widzi ze trzymam sie na pewien dystans do innych...wspolczynnik do zaufania powinnien skoczyc parokrotnie;]

miedzy innymi o to mi chodzi
Luminary - Amsterdam \o/



-----> Nakarm glodne dzieci <-----



==> Nakarm glodnego wampira <==
kamila19
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 17 wrz 2006, 08:46
Skąd: krościenko
Płeć:

Postautor: kamila19 » 19 wrz 2006, 21:43

kompletna głupota,skoro uważasz że musisz kontrolować swoją kobiete to po co w ogóle z nią jesteś?związek dwojga ludzi to w dużym stopniu zaufanie <zalamka> <zalamka>
Awatar użytkownika
Zielonowłosa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 147
Rejestracja: 28 lip 2004, 19:54
Skąd: dokąd
Płeć:

Postautor: Zielonowłosa » 19 wrz 2006, 21:50

Chyba by mnie coś trafiło, jakby mi chłopak kontrolował komórkę, czy gg... Zgadzam się z Przedmówczynią. Jeśli pojawiają się podejrzenia, to moze lepiej szczerze porozmawiać najpierw, a nie bawic się w detektywa...
Awatar użytkownika
joj_sport87
Maniak
Maniak
Posty: 514
Rejestracja: 03 sie 2006, 23:30
Skąd: Zamość
Płeć:

Postautor: joj_sport87 » 19 wrz 2006, 22:22

Zielonowłosa pisze:Chyba by mnie coś trafiło, jakby mi chłopak kontrolował komórkę, czy gg...

nie to mam na mysli...
od razu na poczatku masz do partnera 100% zaufanie ? jesli tak to gratuluje strzalu w dziesiatke, bo rzadko sie chyba takie cos zdarza...

Zielonowłosa pisze:Jeśli pojawiają się podejrzenia, to moze lepiej szczerze porozmawiać najpierw, a nie bawic się w detektywa...

ja tez szczerze probowalem rozmawiac i co...? i NIC! przyznala mi sie dopiero jak chciala do mnie wrocic kilka tygodni po tym, jak z nia zerwalem... i Ty mi mowisz, ze szczera rozmowa cos daje? chcialbym, zeby tak bylo, ale niestety nie kazdy potrafi byc szczery... czesto woli ranic druga osobe przed dluzszy czas <zalamka> tylko po co...? <pijak>
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 19 wrz 2006, 22:26

joj_sport87 pisze:od razu na poczatku masz do partnera 100% zaufanie ?
Od razu na poczaktu to sie jeszcze o "partnerze" nawet nie mowi bo partnerstwo tak jak i zaufanie trzeba zbudowac...
joj_sport87 pisze:Ty mi mowisz, ze szczera rozmowa cos daje?
Z normalnymi ludźmi tak...
Awatar użytkownika
Piotrek1983
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 61
Rejestracja: 28 kwie 2006, 20:20
Skąd: z krzesła...
Płeć:

Postautor: Piotrek1983 » 19 wrz 2006, 23:46

Dzindzer pisze:nie może dziewczyna sobie na kawe z kolega iśc
nie może tańczyc z innymi
gadac na gg
a z kazego spotkania jest przesłuchiwana po kilka razyy czy oby na pewno on sie nie dobierał do niej i czy obna przypadkiem nie flirtowała


Jeśli sama z własnej woli nie ma ochoty iść z kolegą na kawe, gadać z innymi na gg, tańczyć czy flirtować to chyba jest to wystarczająca 'pokazówka'
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 20 wrz 2006, 09:00

to chyba jest to wystarczająca 'pokazówka'

czyli co brak zainteresowania ludzmi oznaka tego, że mozna mi ufac.
Gadam z wieloma ludzmi na gg, czesto póxno, chodze na kawe czy piwo ze znajomymi, z facetami tez, zdaza mi sie tańczyc z innymi facetami, dawno nie flirtowałam, no moze tak bardzo subtelnie i delikatnie.
A mimo to mój partner mi ufa
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 20 wrz 2006, 14:19

Dzindzer pisze:czyli co brak zainteresowania ludzmi oznaka tego, że mozna mi ufac.
Gadam z wieloma ludzmi na gg, czesto póxno, chodze na kawe czy piwo ze znajomymi, z facetami tez, zdaza mi sie tańczyc z innymi facetami, dawno nie flirtowałam, no moze tak bardzo subtelnie i delikatnie.
A mimo to mój partner mi ufa


Też chodze na piwo z kolegami, wracam rano z imprez czasem flirtuje... Nie wiem co mój facet robi, gdy nie jesteśmy razem. A jesteśmy zadko. Uważam że są granice których się nie przekracza i wiem że nigdy bym ich nie przekroczyła.
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 20 wrz 2006, 14:47

a czy znacie nawzajem te wasze granice. My swoje znamy, nie poto kształtowałam je by z powodu kawałaka seksownege meskiego tyłka je rozwalac. Ja jestem przede wszystkim wierna sobie i swoim zasadom
Awatar użytkownika
Piotrek1983
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 61
Rejestracja: 28 kwie 2006, 20:20
Skąd: z krzesła...
Płeć:

Postautor: Piotrek1983 » 25 wrz 2006, 21:14

paula19 pisze:
Dzindzer pisze:czyli co brak zainteresowania ludzmi oznaka tego, że mozna mi ufac.
Gadam z wieloma ludzmi na gg, czesto póxno, chodze na kawe czy piwo ze znajomymi, z facetami tez, zdaza mi sie tańczyc z innymi facetami, dawno nie flirtowałam, no moze tak bardzo subtelnie i delikatnie.
A mimo to mój partner mi ufa


Też chodze na piwo z kolegami, wracam rano z imprez czasem flirtuje... Nie wiem co mój facet robi, gdy nie jesteśmy razem. A jesteśmy zadko. Uważam że są granice których się nie przekracza i wiem że nigdy bym ich nie przekroczyła.


Każdemu pasuje inny rodzaj związku. Ja nie zaakceptował bym sytuacji w której moja dziewczyna flirtowała by z innymi... Też uważam, że są granice których się nie przekracza ale dla mnie są one inaczej usytuowane :D
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 26 wrz 2006, 01:30

Piotrek1983 pisze:Ja nie zaakceptował bym sytuacji w której moja dziewczyna flirtowała by z innymi...

nie dopuszczasz nawet małego flirtu, eh zycie z Toba było by nudne, bo wikszośc kobiet w jakis sposób lubi flirty, nawet jako zwykła "gre towazyska"
młody jestes to moze jeszcze nie rozumiesz. O mamo gadam jak wiekowa juz matrona
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 26 wrz 2006, 02:37

Piotrek1983 pisze:Ja nie zaakceptował bym sytuacji w której moja dziewczyna flirtowała by z innymi... Też uważam, że są granice

granice flirtu? a co jest flirtem? :>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Piotrek1983
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 61
Rejestracja: 28 kwie 2006, 20:20
Skąd: z krzesła...
Płeć:

Postautor: Piotrek1983 » 26 wrz 2006, 17:10

Dzindzer pisze:
Piotrek1983 pisze:Ja nie zaakceptował bym sytuacji w której moja dziewczyna flirtowała by z innymi...

nie dopuszczasz nawet małego flirtu, eh zycie z Toba było by nudne, bo wikszośc kobiet w jakis sposób lubi flirty, nawet jako zwykła "gre towazyska"
młody jestes to moze jeszcze nie rozumiesz. O mamo gadam jak wiekowa juz matrona


Większość nie zawsze ma racje :D ... To, że akurat według Ciebie większość lubi flirty jest problemem (albo i nie) facetów tej większości... Ja nie flirtuje i tego samego wymagam od swojej dziewczyny. Mam nadzieje, że jej to nie przeszkadza...
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 27 wrz 2006, 09:12

Piotrek1983 pisze:To, że akurat według Ciebie większość lubi flirty jest problemem (albo i nie) facetów tej większości...

flirt kobiety moze byc lub nie jej problemem. trudno, by ktos zmieniał swoje zasady tylko dlatego bo jakis facet tego chce.
zreszta nie wiesz co robi Twoja dzoewczyna jak ciebie nie ma przy niej.
lollirot pisze:granice flirtu? a co jest flirtem? :>

odpowiedz z łaski swojej na pytania kolezanki
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 27 wrz 2006, 09:56

flirtowanie z kimś innym, będąc z kimś, uważam za głupotę :] Jakieś kretyństwa, niedomówienia, żarty etcetra. Po co? Dla sportu? Dla adrenaliny? Z nudów? Freblówka.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 27 wrz 2006, 10:04

Dla przyjemnosci, nie mówie tu o slinieniu sie czy narzucaniu

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 433 gości