ciaża i słub

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 07 lip 2006, 20:33

agna 24 pisze:to zapytam raz jescze. co takiego kupil mi ten koles, ze ciagle tak o nim mowisz?

Nie wiem, ale taki ma już pseudonim. ;) A tu raczej chodzi o Twoje podejście do Niego, a nie rzeczywiste wydatki. Sama tak o Nim pisałaś.
agna 24 pisze:tak wie, o wszystkim i namawia go, zeby darowal sobie uczucie i wrocil do tamtej

Wrócił? A do kogo?

Jak napisał Andrew. Uznać dziecko, zajmować się, ale nie wiązać z jego matką. Związać się z tą, do której naprawdę coś czuje.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 07 lip 2006, 20:52

wlasnie wyjechal z nia do Świnouscia. Bedzie sie staral z nia rozmawiac o innych tematach niz kolor pomadki do ust. Myslicie ze im wyjdzie??? Ja mysle ze facet moze sie zakochac w niej nie w jako kobiecie, ale jako matce swojego dziecka i moze byc szczesliwy
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 07 lip 2006, 21:22

Ja mysle ze facet moze sie zakochac w niej nie w jako kobiecie, ale jako matce swojego dziecka i moze byc szczesliwy

No nie wiem. Ale nic na siłę.

agno, czyli wyjechał z matką swojego dziecka?
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 07 lip 2006, 22:58

agna 24 pisze:mam przyjacioela, ktory ma problem i nie wiem jak mu doradzic. byl z dziewczyna przez 5 lat. zostawila go, pozniej poznal laske z ktora zaspakajal swoje potrzeby seksualne przez 3 miesiace.... ale zaciazyla. poza tym ze lubil z nia sypiac, nie mial z nia zadnego tematu do rozmowy. nie kochal jej i nie nic poza seksem go nie laczylo. ona jest teraz w 4 miesiacu ciay, a on poznal dziewczyne w ktorej sie zakochal na zaboj i to z odwzajemnieniem. jak uwazacie, co powinien zrobic?


Powinien:
1) spróbować z kobietą w której się zakochał,
2)opiekować się dzieckiem kiedy przyjdzie na świat( pomóc matce dziecka),
3)w przyszłości pomyśleć o dobrym zabezpieczeniu
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 08 lip 2006, 07:13

unlucky_sink pisze:Powinien:
1) spróbować z kobietą w której się zakochał,
2)opiekować się dzieckiem kiedy przyjdzie na świat( pomóc matce dziecka),
3)w przyszłości pomyśleć o dobrym zabezpieczeniu

1) a jak ta kobieta mimo ze go kocha uwaza ze on powinien jednak byc z matka swojego dziecka, a przynajmniej powinene sprobowac sie jakos dogadac.
2)to jest oczywiste, on nie ma zamiaru uciekac przed odpowiedzialnoscia
3)jesli dziewczyna mowi ze bierze pigolki to facet teoretycznie powienin jej ufac.
Awatar użytkownika
J-94
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 122
Rejestracja: 14 gru 2003, 15:06
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: J-94 » 08 lip 2006, 08:28

Nie dość że nasze życie jest i tak strasznie porypane to jeszcze musimy sami sobie je utrudniać a twój kolega ma duży problem, wiadomo kasa to nie wszystko bo będzie płacił uczciwie , tylko w razie nowego zwiąsku musi o tym fakcie niestety powiedzieć przyszłej wybrance trudno popełnił bład a za błędy trzeba niestety płacić, bardzo długo to za nim się będzie ciągło
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 08 lip 2006, 08:45

agna 24, Ta w której się zakochał powinna o niego powalczyć. Pwnie ma wątpliwości i boi się że facet zostawi ją dla babki z dzieckiem. Facet powinien jednak wiedzieć co czuje do niego i że nie jest to uraza. Zresztą jej milczenie niejest fer wobec niego. Wg mnie powinien z nią zostać. Tzn z tą którą kocha. dziecka nie powinien uznawać. Tak będzie lepiej dla wszystkich. Dla dziecka również...
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
onlyjusti
Maniak
Maniak
Posty: 519
Rejestracja: 20 maja 2006, 22:45
Skąd: zeświata
Płeć:

Postautor: onlyjusti » 08 lip 2006, 09:34

agno 24 - to dla Niego juz jest nauczka, że sex powinien być połączony z miłością, bo traktowanie dziewczyny jak wibrator nie zawsze kończy się dla mężczyzny kolorowo (na szczęście:D)..A co powinien zrobić?..Zaproponować Jej alimenty i nie zapominać, ze to Jego dziecko, które potrzebuje kontaktu z Ojcem.
Zakochał sie niech bedzie z osobą, z którą jest szczęśliwy, ale odpowiedzialność za poczęte życie musi być, dziewczyna, z którą sie kochał zasługuje na pomoc finansową, a dziecko na kontakty z Ojcem.
OnlyJusti
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 08 lip 2006, 19:33

agna 24 pisze:a jak ta kobieta mimo ze go kocha uwaza ze on powinien jednak byc z matka swojego dziecka, a przynajmniej powinene sprobowac sie jakos dogadac.

niech się dogaduje, gdyby ta kobieta go kochała i była mądra to by z nim była i tyle, a nie pchała do rąk byłej
agna 24 pisze:2)to jest oczywiste, on nie ma zamiaru uciekac przed odpowiedzialnoscia
Pytała co powinien zrobić-dla mnie to nie takie oczywiste
agna 24 pisze:3)jesli dziewczyna mowi ze bierze pigolki to facet teoretycznie powienin jej ufac.
teoretycznie.....
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 08 lip 2006, 21:20

to uwazacie generalnie ze powinien zwiazac sie z ta ktora kocha? A jak sie dziecko urodzi? Przeciez wszystko sie moze zmienic
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 08 lip 2006, 21:26

agna 24 pisze: Przeciez wszystko sie moze zmienic
co niby ?? Że rzuci kobietę którą kocha dla jakiejś lafiryndy ?? W dzisiejszych czasach byłby frajerem.
unlucky_sink pisze: i była mądra to by z nim była i tyle, a nie pchała do rąk byłej
a coś czuję że tak się dzieje
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 08 lip 2006, 22:22

Blazej30 pisze:a coś czuję że tak się dzieje

A dziwicie się? Bo ja nie.
Jej facet będzie miał dziecko z inną. To same zmartwienia i stres, jak to wszystko będzie. Takie sytuacje nie są łatwe.
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 08 lip 2006, 22:25

kazda kobieta chialaby byc najwazniejsza dla swojego faceta, a za pare miesiecy bedzie musiala sie dzielic nim z jakas inna laska i jej dzieckiem. jakby nie bylo, tamta zawsze bedzie obecna w ich zwiazku
Awatar użytkownika
J-94
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 122
Rejestracja: 14 gru 2003, 15:06
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: J-94 » 08 lip 2006, 22:42

Chyba że facet definitywnie się od nich odetnie, trudno popełnił błąd za który będzie płacił a drugiej partnerce to nie będzie przeszkadzało bo na dłuższą metę trzymać z jedną wiedząc że jest druga i dziecko , ta obecna partnerka nie będzie zachwycona taką sytuacją w której się znalazła i wkońcu powie ja albo oni

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 353 gości