proszę was uszczypnijcie mnie

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

revol86
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 01 cze 2006, 19:57
Skąd: Kraków
Płeć:

proszę was uszczypnijcie mnie

Postautor: revol86 » 21 cze 2006, 20:45

dostałem taki tekst od laski:

lubie Cie bardzo ale tak dużo nas dzieli....nie potrafie przeskoczyć tej granicy,ktora oddziela nas od siebie... nie umiem zapewnić Cie ze Cie pokocham... bo nie wiem co bedzie,a jak na razie Cie nie kocham... niestety...miłość na sile nie ma korzyści i jest bez sensu...

Powiedzcie że to jest ostateczny koniec bo ja w to ciągle nie mogę uwierzyć :| <pijak>
silence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 414
Rejestracja: 26 lis 2005, 15:42
Skąd: z łajby :)
Płeć:

Postautor: silence » 21 cze 2006, 20:47

revol86 pisze:Powiedzcie że to jest ostateczny koniec bo ja w to ciągle nie mogę uwierzyć :| <pijak>


No jak dla mnie jest faktycznie :(
revol86 pisze:..miłość na sile nie ma korzyści i jest bez sensu...


Ma racje i tylko pogratulowac, ze trafiles na taka co Cie oszukiwac nie chce...

..no chyba..ze o czyms nie wiem :>
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 21 cze 2006, 20:48

Tak, jest to koniec bo
revol86 pisze:miłość na sile nie ma korzyści i jest bez sensu...

Kiedys w ten sposob probowalam uczynic i na sile z kims byc ale tylko krzywda z tego wychodzi.

Dojdzie do Ciebie z czasem. I przejdzie. Szczegolnie jak to nie byl zaden zwiazek tylko poprosiles o "chodzenie" albo co.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
revol86
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 01 cze 2006, 19:57
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: revol86 » 21 cze 2006, 20:48

silence pisze:Ma racje i tylko pogratulowac, ze trafiles na taka co Cie oszukiwac nie chce...


oszukiwała mnie przez 6 miesiecy pisząc ciągle że potrzebuje czasu i nie jest pewna:((
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 21 cze 2006, 20:49

revol86 pisze:oszukiwała mnie przez 6 miesiecy pisząc ciągle że potrzebuje czasu i nie jest pewna:((

Po pierwszym miesiacu mozna sobie darowac. A w ogole znasz ja dobrze?
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
physiux
Bywalec
Bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 09 cze 2006, 18:58
Skąd: 127.0.0.1
Płeć:

Postautor: physiux » 21 cze 2006, 20:50

Ile ona ma lat? Mówi takie smuty, że głowa boli. Zaraz się rozpłaczę, bo to takie piękne słowa, prosto z telenoweli. Tak naprawdę to ona w ten sposób może sprawdzać, czy Ci na niej zależy. Moja rada: zostaw ją.
revol86
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 01 cze 2006, 19:57
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: revol86 » 21 cze 2006, 20:54

physiux pisze:Ile ona ma lat?


17

physiux pisze:Tak naprawdę to ona w ten sposób może sprawdzać, czy Ci na niej zależy.


chyba nie.

Musze się odkochać i poraz kolejny unicestwić w sobie to piękne uczucie które sprawiało że miło się rano było obudzić i pomyśleć o niej... dlaczego jest tak że jeśli ktoś chce naprawde pokochać to nie ma możliwości.... świat jest niesprawiedliwy
silence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 414
Rejestracja: 26 lis 2005, 15:42
Skąd: z łajby :)
Płeć:

Postautor: silence » 21 cze 2006, 20:54

physiux pisze:Moja rada: zostaw ją.


On chyba nie moze jej zostawic...bo zdaje sie..z nia nie jest i ona go nie chce :>

runeko pisze:revol86 napisał/a:
oszukiwała mnie przez 6 miesiecy pisząc ciągle że potrzebuje czasu i nie jest pewna:((

Po pierwszym miesiacu mozna sobie darowac.


Otoz to...jak kobieta kocha to sie pol roku nie zastanawia ...

revol86 pisze:dlaczego jest tak że jeśli ktoś chce naprawde pokochać to nie ma możliwości.... świat jest niesprawiedliwy


Witaj w klubie <browar>
revol86
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 01 cze 2006, 19:57
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: revol86 » 21 cze 2006, 21:00

silence pisze:Otoz to...jak kobieta kocha to sie pol roku nie zastanawia ...


że ja wcześniej tego nie zauważyłem...dlaczego byłem taki ślepy??:/
silence pisze:Witaj w klubie


nie jestem sam widze...

przychodzi mi na myśl taki tekst "A może lepiej byłoby nie ujrzeć nigdy Cię, i obraz marzeń wyrwać z ciągłych pragnień, snów...Lecz jak to zrobić powiedz mi, Gdy serce Ciebie chce, nie zdołam zmienić swego losu....stało się"
silence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 414
Rejestracja: 26 lis 2005, 15:42
Skąd: z łajby :)
Płeć:

Postautor: silence » 21 cze 2006, 21:01

revol86 pisze:silence napisał/a:
Otoz to...jak kobieta kocha to sie pol roku nie zastanawia ...


że ja wcześniej tego nie zauważyłem...dlaczego byłem taki ślepy??:/


Bo po 1: nie jestes kobieta :D

Po 2 : milosc jest slepa i chce wierzyc :)
revol86
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 01 cze 2006, 19:57
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: revol86 » 21 cze 2006, 21:19

mam pytanie...

miałem się z nią pojutrze (w piątek) spotkać, miałem ją odebrać spod szkoły po zakończeniu roku szkolnego...

czy myślisz że to jest dobry pomysł żebym tam pojechał kupił róże dał jej, pocałował pierwszy i ostatni raz, i powiedział "ŻEGNAJ" i odszedł...
silence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 414
Rejestracja: 26 lis 2005, 15:42
Skąd: z łajby :)
Płeć:

Postautor: silence » 21 cze 2006, 21:23

revol86 pisze:czy myślisz że to jest dobry pomysł żebym tam pojechał kupił róże dał jej, pocałował pierwszy i ostatni raz, i powiedział "ŻEGNAJ" i odszedł...


Mysle, ze nie...ona Cie lubi chyba...bedzie czula sie winna????Kwiatka to jej mozesz kupic..ale po co sie zegnac??skad wiesz co bedzie kiedys??? Nie warto palic za soba mostow ;) J a cos na ten temat wiem niestety <pijak>
revol86
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 01 cze 2006, 19:57
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: revol86 » 21 cze 2006, 21:37

silence pisze:Mysle, ze nie...ona Cie lubi chyba...bedzie czula sie winna


ale tak sobie myśle że to mogłoby wyzwolić w niej jakieś szczere emocje i mogłaby poczuć ze traci coś i to tylko z własnego wyboru... sam nie wiem nie chce jej zranić , bpo wystarczy że ona mnie zraniła...:/
silence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 414
Rejestracja: 26 lis 2005, 15:42
Skąd: z łajby :)
Płeć:

Postautor: silence » 21 cze 2006, 21:39

revol86 pisze:ale tak sobie myśle że to mogłoby wyzwolić w niej jakieś szczere emocje i mogłaby poczuć ze traci coś i to tylko z własnego wyboru...


Szczerze??Pol roku i sie nie namyslila, ze chce z Toba byc....Jedyne co mozesz wyzwolic to chec dalszego zastanawiania sie..lub bycie z Toba zlitosci..bez milosci...ja skrzywdzisz i siebie tez...

Zostancie przyjaciolmi ( ja wiem nielatwo..ale mi sie udalo :) )..jak pisalam..kto wie co bedzie pozniej :)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 21 cze 2006, 22:04

revol86 pisze:oszukiwała mnie przez 6 miesiecy pisząc ciągle że potrzebuje czasu i nie jest pewna:((
To chyba wlansie nie oszukiwala :| Mowila jak jest i doszla do tego ze Cie nie kocha. Wolalbys zeby Ci dozgonna milosc obioecywala a potem spadaj pwoiedizla?
revol86 pisze:czy myślisz że to jest dobry pomysł żebym tam pojechał kupił róże dał jej, pocałował pierwszy i ostatni raz, i powiedział "ŻEGNAJ" i odszedł...
Oz w zyciu takie szopki urzadzac. <chory>
revol86 pisze:wyzwolić w niej jakieś szczere emocje
Ktorych nie ma?
revol86 pisze:am nie wiem nie chce jej zranić , bpo wystarczy że ona mnie zraniła...:/
Sam sie zraniles ludzac.

Podsyumowujac otrzasnij sie! <wazne>
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 21 cze 2006, 22:07

revol86 pisze:Powiedzcie że to jest ostateczny koniec bo ja w to ciągle nie mogę uwierzyć

Tak, to ostateczny koniec. :]
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 21 cze 2006, 22:08

koniec na bank , niestety
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 21 cze 2006, 22:24

Wygląda jak jakaś statystyka :D
To już jest koniec...i nie ma już nic... na na na :P
onlyjusti
Maniak
Maniak
Posty: 519
Rejestracja: 20 maja 2006, 22:45
Skąd: zeświata
Płeć:

Postautor: onlyjusti » 21 cze 2006, 22:27

revol86-była szczera i nie chciała dłuzej przeciągać sprawy, któa dla niej jest bez przyszosciowa i mecząca...odpusć sobie ją, zamknij ten rozdział bo ta dziewczyna nie jest Ciebie warta! z czasem ból minie i zapomnisz....<przytul>
OnlyJusti
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 21 cze 2006, 22:30

onlyjusti pisze:bo ta dziewczyna nie jest Ciebie warta!
Bo?Predzej on jej mi sie wydaje. Naiwniaczek co sie zaduza bez krzty rozumu i ma jeszcze pretensje jak to ona go skrzywdzila :/
silence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 414
Rejestracja: 26 lis 2005, 15:42
Skąd: z łajby :)
Płeć:

Postautor: silence » 21 cze 2006, 22:31

onlyjusti pisze:bo ta dziewczyna nie jest Ciebie warta!


Niby czemu????Byla szczera...wprost powiedziala, ze nic z tego nie bedzie...bardzo poprawnie z jej strony :]
onlyjusti
Maniak
Maniak
Posty: 519
Rejestracja: 20 maja 2006, 22:45
Skąd: zeświata
Płeć:

Postautor: onlyjusti » 21 cze 2006, 22:37

silence - tak napisałam przecież ze postąpiła przynajmniej fair na tyle ze Mu powiedziała co i jak ale...ktos kto kocha naprawdę i Mu zależy nie bardzo zasługuje na takie kopy w dupe i ciekawe ile z Nim była ze nagle sie skapła ze Go nie kocha :/
OnlyJusti
silence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 414
Rejestracja: 26 lis 2005, 15:42
Skąd: z łajby :)
Płeć:

Postautor: silence » 21 cze 2006, 22:39

onlyjusti pisze:.ktos kto kocha naprawdę i Mu zależy nie bardzo zasługuje na takie kopy w dupe i ciekawe ile z Nim była ze nagle sie skapła ze Go nie kocha :/


ale on nie napsial ze z nim byla..tylko.. ze sie zastanawiala...
onlyjusti
Maniak
Maniak
Posty: 519
Rejestracja: 20 maja 2006, 22:45
Skąd: zeświata
Płeć:

Postautor: onlyjusti » 21 cze 2006, 22:52

silence - no tak ale w takim razie dziwne ze nawet nie dała Mu szansę, w końcu zekomo bardzo go lubi a to i tak wiele :/ dziecinada...
OnlyJusti
silence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 414
Rejestracja: 26 lis 2005, 15:42
Skąd: z łajby :)
Płeć:

Postautor: silence » 21 cze 2006, 22:54

onlyjusti pisze:no tak ale w takim razie dziwne ze nawet nie dała Mu szansę, w końcu zekomo bardzo go lubi a to i tak wiele :/


Co???ja bym nie mogla byc z kims do kogo nie cuzje niczego wiecej niz przyjazn...to nie jest dziecinada!!!Bycie z kims kogo sie nie kocha to oszukiwanie tej drugiej osoby...a skoro zastanawiala sie..to moze dala mu szanse???
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 21 cze 2006, 23:04

onlyjusti pisze:nawet nie dała Mu szansę
Bo jej sie w sensie chłopa nie podoba? Ty z kazdemu kumplowi dajesz szanse jak sie napali? :|
Awatar użytkownika
saker33
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 389
Rejestracja: 02 maja 2006, 21:18
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: saker33 » 22 cze 2006, 00:06

Tak to juz jest koniec i nie ma co rozkminiac czy chciala czy nie..skoro po takim czasie postawila na nie to raczej nic cie juz nie ratuje i zadnej szansy na ta chwile nie ma..

Co do wypowiedzi Moon ktore roznia sie pogladami od innych uczestniczek dyskusji sprawa jest prosta..kazda z was ma po czesci racje :) w zyciu trudno jest dokonywac wyborow !
"...dziewczynka, gdy stanie się kobietą, będzie wiedziała, jak poruszać się w świecie."
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 22 cze 2006, 01:44

Koniec i im szybciej to zrozumiesz tym lepiej dla Ciebie. Zadnych roz, romantycznych rozstan. Znajdziesz sobie inna i zapomnisz :)
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 22 cze 2006, 10:25

Powiem to tak:

Nieraz natknałem sie na taka niezdecydowana kobiete. Mam wrazenie ze to strata czasu. Człowiek wmawia sobie.. "poczekam, moze wszystko sie rozwinie" I dupa. W najlepszym wypadku jest z tego przyjaźń, która męczy. Kobieta może sie zastanawiać miesiąc, potem to juz raczej sprawa spalona.
Czasem zerwanie kontaktu powoduje poleprzenie znajomosci bo daje kobiecie do myślenia.
Jak na 17 latke to podejście w miare normalne. Gorze jest jak sie spotka kobiete co ma 23 lata i myśli podobnie. <aniolek>
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 22 cze 2006, 17:26

revol86 pisze:Powiedzcie że to jest ostateczny koniec bo ja w to ciągle nie mogę uwierzyć

koniec a tekst ktory ci wyslala....olaboga.... toz to porazka jakas
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 365 gości