Symulowana ciąża

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

pow
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 03 maja 2006, 23:13
Skąd: polska
Płeć:

Symulowana ciąża

Postautor: pow » 24 maja 2006, 00:30

Co myślicie o tym żeby iż zasymulować z dziewczyną że jest ona w ciąży przed rodzicami żeby wziąść ślub wcześniej przed skończeniem szkoły. Oboje bardzo chcemy tego ale nasi starzy przeciwnie a niechcemy czekać bo bardzo sie kochamy.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 24 maja 2006, 00:39

pow pisze:Co myślicie o tym żeby iż zasymulować z dziewczyną że jest ona w ciąży przed rodzicami żeby wziąść ślub wcześniej przed skończeniem szkoły.
Czysta glupota i infantylizm :]
Jeszcze mi powiedz jakiej szkoly. Liceum?

Jezeli sadzicie ze jestescie na tyle dorosli zeby wziasc slub to powinniscie byc tez na tyle zeby sami sie z tym zorganizowac i ani o pomoc ani o zgode rodzicow nie pytac.
A tym bardziej nie wymyslac bajeczek bo "sie kochacie".
<chory>
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 24 maja 2006, 01:54

Moon --> kwestia w tym, że do pewnej granicy wieku nie można wziąć słubu bez zezwolenia rodziców :)

Pomysł jest... beznadziejny, jednym słowm mówiąc. Bardzo się kochacie to możecie jeszcze poczekać do końca szkoły czy przynajmniej aż nie pzekonacie rodziców. Udawanie ciąży... Może prawdziwa ciąża chociaż, to by było jakieś... poświęcenie :P

Swoją drogą brzmi to jak mała prowokacja ;]
CichyJoe
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 11 kwie 2006, 02:07
Skąd: Wwa
Płeć:

Postautor: CichyJoe » 24 maja 2006, 07:50

po co brać ślub ? rozumiem, ze ją bardzo kochasz i chcesz jej to i ona Tobie za wszelką cenę udowodnić...angażowanie do tego prawa i ceremonii nie jest wymagane.


mozecie sie zareczyc...ale slub, nie znam takiego przypadku jeszcze.
Awatar użytkownika
KocurekV
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 310
Rejestracja: 14 maja 2006, 13:52
Skąd: Heaven
Płeć:

Postautor: KocurekV » 24 maja 2006, 07:59

Wiecie co strasznie sie dziwie jak w dzisiejszych czasach ludzie podchodzą do ślubu.
Traktuja go jak coś zwyczajnego.Biorą ślub bez namysłu.
Koleżanka wzięła ślub po 2 miesiącach znajomości z facetem,a uargumentowała to tym,że przecież jak coś nie wyjdzie to zawsze się można rozwieźć.Bosh co za myślenie.
pow a nie zastanawiałeś się dlaczego Twoi rodzice nie chcą żebyś brał ślub??
Chyba znają Cię najlepiej i jeśli mówią,ze ślub w tym momencie nie jest dobrym pomysłem to chyba mają na uwadze to,ze tak naprawdę w tak młodym wieku jeszcze nie wiesz czego chcesz,albo może po prostu chcą byście poczekali i zobaczyli czy wasza miłość przetrwa...ale na pewno nie chcą dla Ciebie źle.
Dlatego symulowanie ciąży to nie jest dobry pomysł.Myślisz,że nie będą chcieli tego sprawdzić??
A może warto poczekać ze ślubem tak by później nie żałować.
Nie mówię,że wam sie nie uda...ale jeśli się kochacie to możecie przecież poczekać.
Wtedy rodzice zobaczą,że jesteście na tyle dojrzali,że możecie podejmować tak ważne decyzje i ,że slub to nie jest żadne widzimisie.
Carpe diem!
npr
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 08 wrz 2005, 15:45
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: npr » 24 maja 2006, 08:43

ale jeśli się kochacie to możecie przecież poczekać.
Wtedy rodzice zobaczą,że jesteście na tyle dojrzali,że możecie podejmować tak ważne decyzje i ,że slub to nie jest żadne widzimisie.
Akurat z tym bym sie nie zgodzil. Niektorzy rodzicie moga zawsze miec problem do slubu swego dziecka, nawet gdy ma ono 25 lat, a chociaazby dlatego, ze chce chajta sie z kims, kogo oni nie tolerują. I nie zeby byly jakies konkretne powody. po prostu nie toleruja i juz :)

A co do czekania az skonczycie szkole, bedzie dojrzalsi, pierwsze zauroczenie miną, poznacie smak problemow, to sie zgadzam jak najbardziej. Mlodzi ludzie w wieku szkolnym naprawde nie zdaja sobie sprawy, ze milosc i zycie razem bedzie wygladala zupelnie inaczej niz teraz. Jesli sie naprawde kochacie, to wytrzymacie i sie chajtniecie później.
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 24 maja 2006, 08:48

Kuzde, znowu ktos sobie jaja robi...
pow, skoro chcesz w taki sposób wziąsć słub, proszę bardzo :)
Ja takiemy związkowi długiej drugi nie wróże...
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
KocurekV
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 310
Rejestracja: 14 maja 2006, 13:52
Skąd: Heaven
Płeć:

Postautor: KocurekV » 24 maja 2006, 09:02

npr mozesz się nie godzić...
A mówiąc o rodzicach i czekaniu to miałam na myśli własnie to co zawarłeś w ostatniej myśli "Mlodzi ludzie w wieku szkolnym naprawde nie zdaja sobie sprawy, ze milosc i zycie razem bedzie wygladala zupelnie inaczej niz teraz. Jesli sie naprawde kochacie, to wytrzymacie i sie chajtniecie później."...myśle,że rodzice wiedza o tym najlepiej.
A faktem jest,że niektórzy rodzice zawsze mają jakieś ale...
Tyle,że jeśli będą już po szkole i dadzą świadectwo swojej dojrzałości to uwierz mi,że rodzice nie będą już mieli za wiele argumentów a może zrozumieją,że to naprawdę coś poważnego :-P
Carpe diem!
Awatar użytkownika
Rebeca2006
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 392
Rejestracja: 07 kwie 2006, 21:14
Skąd: z tąd :)
Płeć:

Postautor: Rebeca2006 » 24 maja 2006, 09:53

Jak dla mnie to glupota, skoro rodzice nie chca o tym slyszec widac ze maja powod, pewnie ejstescie za mlodzi, a jak zrobicie to bez ich zgody to kto was bedzie utrzymywal? Pewnie rodzice , bo zadne z wa nie ma pracy? A jak sie dowiedza ze ciaza byla udawana to pewnie przestana wam pomagac !
"Możesz iść szybciej niż niejeden chciałby biec,
możesz tak, tak po prostu znów zapomnieć się,
nowy dzien zawsze daje nowe życie,
słuchaj, zaufaj sobie jeszcze raz "
npr
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 08 wrz 2005, 15:45
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: npr » 24 maja 2006, 09:58

że rodzice nie będą już mieli za wiele argumentów
tak wiem :) (z doswiadczenia ;) )

a chajtanie sie na urojona ciąze to najgorszy z pomyslow
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 24 maja 2006, 10:44

npr pisze:
a chajtanie sie na urojona ciąze to najgorszy z pomyslow


powiedzialabym, ze najsmieszniejszy jaki slyszalam... wlkasciwie to pomysl, zetak powiem 'poroniony'
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Grace

Postautor: Grace » 24 maja 2006, 11:26

pow pisze:żeby iż zasymulować

po jakiemu ty piszesz:)?
prowakacja jak nic:)
a swoja droga -moj chlopak na razie nie chce sie zenic -to moze ja go na dziecko zlapie :? naprawde, ze genialne pomysly maja niektorzy <zalamka>
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 24 maja 2006, 13:46

Jesli się chce wziąść slub to trzeba być samodzielnym. I gdzie wy miacie zamiar mieszkać? Z rodzicami?? Już to chyba ktoś napisał, nie jestem pewna, ale jak sie kochacie to doczekacie razem odpowiedniego wieku. Pamiętaj ze rodzice nie sa na pewno przeciwni bo cię nie kochają czy cos w tym, stylu. Ale znają życie na pewno sami wiele błedów popełnili ( jak my wszytscy) i teraz chcę ciebie ustrzec. Bo po co się już w to pakować. Pamiętaj że małżenstwo to nie tylko bycie razem to obowiazki. To odpowiedzialność za drugiego człoweka... jeszcze przysięga przed Bogiem, a tu jest największy haczyk. Bo rozwód to sobie tylko ludzie wymyślili. Od małzeństwa później nie ma ucieczki. Teraz jestescie jeszcze młodzi, na wszytsko macie czas...
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 24 maja 2006, 14:01

Zresztą aby potem wziąć rozwód musi minąć kilka lat zdaje się... Ja też myślę, że rodzice własnie dlatego sie nie zgadzają, bo znają życie. Nie będę sie powtarzać, myslę tak jak poprzednicy pisali. Dla mnie to w ogóle dziwnie brzmi, kiedy dziewczyna np. ma 17-18 lat i juz mówi "mój mąż..." , "a ja z moim mężem..." <pijak>
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 24 maja 2006, 14:48

Tak już nie uświęcajcie tych rodziców, bo chce się <belt> rodzice nie zawsze wiedzą wszystko najlepiej... Ale co do pomysły, to jest bardzo nieinteligentny i nieprzemyślany... <pijak>
Martyna pisze: Dla mnie to w ogóle dziwnie brzmi, kiedy dziewczyna np. ma 17-18 lat
No 17, to się zgodzę, ale 18 mnie nie dziwi :) Różni ludzie są :) co nie runeko?? :]
Awatar użytkownika
Rebeca2006
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 392
Rejestracja: 07 kwie 2006, 21:14
Skąd: z tąd :)
Płeć:

Postautor: Rebeca2006 » 24 maja 2006, 16:32

Nie ktorzy sa dojrzaliw wieku juz 18 czy 19 lat do malzenstwa , jesli potrafia byc nie zalezni i sami sie utrzymac to czymu nie, ale jak sie pobiora i mieszkaja u rodzicow to troche nie normalne .. ja przynajmniej bym tak nie chciala, bo jak sie beirze slub to po to by isc na swoje i zaczac wlasne, wspolne zycie i samemu za siebie odpowiadac
"Możesz iść szybciej niż niejeden chciałby biec,

możesz tak, tak po prostu znów zapomnieć się,

nowy dzien zawsze daje nowe życie,

słuchaj, zaufaj sobie jeszcze raz "
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 24 maja 2006, 16:35

pow pisze:zasymulować z dziewczyną że jest ona w ciąży

A po co symulować? Idźcie na całość i zróbcie potomka :D
Tyrese
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 15 lut 2006, 19:18
Skąd: Grodzisk Maz.
Płeć:

Postautor: Tyrese » 24 maja 2006, 16:36

Dość głupi pomysł. Aż tak Wam się śpieszy? Nie możecie poczekać jeszcze troche? A pozatym jak to sobie wyobrażasz, powiecie rodzicom o ciąży, weźniecie i ślub i nagle niespodzianka, ciąży nie ma?
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 24 maja 2006, 16:51

Dość głupi pomysł. Aż tak Wam się śpieszy? Nie możecie poczekać jeszcze troche? A pozatym jak to sobie wyobrażasz, powiecie rodzicom o ciąży, weźniecie i ślub i nagle niespodzianka, ciąży nie ma?

Zawsze mogła poronić :D
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
monia194
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 68
Rejestracja: 04 kwie 2006, 14:10
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: monia194 » 24 maja 2006, 17:30

Pomysl jest wyjatkowo idiotyczny, nie przemyslany, niedojrzaly i w ogole... Ile macie lat, zeby wam takie bzdury do glowy przychodzily??:> <evilbat>
Awatar użytkownika
Gt10
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 283
Rejestracja: 29 gru 2005, 09:11
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Gt10 » 24 maja 2006, 17:32

pow:a nie pomysleliscie jakie pater noster dostniecie obydwoje od swoich rodzicow za ciaze w tym wieku?
Obrazek
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 24 maja 2006, 17:42

nadal mnie to wszystko bardzo smieszy... niczym, z brazylijskiego serialu... pomysłowość Polakow;)
"To jest tak, że gdy mam co chcę,

Wtedy więcej chcę.

Jeszcze."
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 24 maja 2006, 18:06

Kochani my jeszcze nie wiemy o jaka szkole chodzi. To i gimnazjalista byc moze <hahaha>
Tyrese
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 15 lut 2006, 19:18
Skąd: Grodzisk Maz.
Płeć:

Postautor: Tyrese » 24 maja 2006, 18:35

No Gimnazjum to raczej nie jest, stawiam na 1 albo 2 klase liceum. A ile Wy w ogóle ze sobą jesteście?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 24 maja 2006, 18:37

Tyrese pisze:A ile Wy w ogóle ze sobą jesteście?
Penwi to jego przyrodnia siostra Kazimiera z ktora byl rozlaczony w dziecinstwie i poznal ja po latach. Okazalo sie ze sa spokrewnieni wiec musza szukac wybiegu w postaci symulacji ciazy aby rodzina mogla to zaakceptowac <hahaha>
Przperaszam :]
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 24 maja 2006, 18:41

pow nie chce odpowiadac na nasze pytania... dziwne... bo bardzo mnie ciekawi ile on i jego rownie rozsadna przyszla zona maja lat....
"To jest tak, że gdy mam co chcę,

Wtedy więcej chcę.

Jeszcze."
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 24 maja 2006, 18:42

Ej to jest prowokacja!
http://www.agnieszka.com.pl/forum_php/s ... author=pow
Juz jednego prowokacyjnego napisal :/
Awatar użytkownika
Rebeca2006
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 392
Rejestracja: 07 kwie 2006, 21:14
Skąd: z tąd :)
Płeć:

Postautor: Rebeca2006 » 24 maja 2006, 19:24

Napisz wkoncu pow ile macie lat, ze taki problem ?
"Możesz iść szybciej niż niejeden chciałby biec,

możesz tak, tak po prostu znów zapomnieć się,

nowy dzien zawsze daje nowe życie,

słuchaj, zaufaj sobie jeszcze raz "
pow
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 03 maja 2006, 23:13
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: pow » 24 maja 2006, 20:11

Ja mam 19 ona 17.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 24 maja 2006, 20:20

pomysł więcej niż idiotyczny :D Masz kasę? Masz pracę? Macie gdzie mieszkać? Sami się utrzymywać? No właśnie... <evilbat>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 186 gości