przyjaciele & chlopak

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

agacica
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 20 lut 2006, 18:58
Skąd: Warszawa
Płeć:

przyjaciele & chlopak

Postautor: agacica » 23 maja 2006, 22:41

eh... wiem ze nie powinnam aby chlopak przyslonil caly swiat ale tak jest..... gdy mam do wyboru spotkanie z kolezankami a spotkanie z chlopakiem to wybieram to drugie. Nie czuje zadnej potrzeby aby sie z nimi spotkac... wiem ze chlopaka dzis sie ma jutro moze go nie byc ale chcialabym teraz spedzac z nim kazda wolna chwile:) to egosityczne z mojej strony ja to wiem.....ale co mam zrobic innego? boje sie ze strace kolezanki ale z drugiej strony nie zalezy juz mi tak bardzo na nich jak dawniej...... :(
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 23 maja 2006, 22:52

agacica pisze: wiem ze chlopaka dzis sie ma jutro moze go nie byc
A z koleżankami nie może tak być? Jak dla mnie, to Partnera/rki jest się bardziej pewnym, niż kolezanek, bądź kolegów... :?
agacica pisze: boje sie ze strace kolezanki ale z drugiej strony nie zalezy juz mi tak bardzo na nich jak dawniej......
Standard moim zdaniem...
agacica, ile masz lat, jeśli wolno spytać?? <aniolek>
Tyrese
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 15 lut 2006, 19:18
Skąd: Grodzisk Maz.
Płeć:

Postautor: Tyrese » 23 maja 2006, 22:54

Moim zdaniem to jest normalne, też kiedy mam do wyboru kumpli, albo dziewczyne to wybieram dziewczyne. Chyba że mam jakiś strasznie zły humor, wtedy zdecydowanie wole się spotkać z kumplami, pograć w nogę, albo na kompie. Ty też nie ograniczaj się jedynie do spotkań ze swoim chłopakiem, on jest ważny, ale przyjaciele również się przydają.
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 23 maja 2006, 22:54

Ale właśnie napisałaś bardzo mądrą rzecz sama... Chłopaka raz sie ma a raz nie, a koleżanki są potrzebne przez całe życie. To wiadomo, że cały czas chcesz spędzać z nim, ale powstrzymaj się czasem, poświęć czas koleżankom. To nie tylko poprawi Twoje stosunki z dziewczynami ale też... z facetem. On po prostu nie może być Twoim całym światem, bo to zmęczy też jego. On pewnie spotyka się z kumplami, prawda? Jeśli dalej będziesz się interesować tylko nim to za jakiś czas np. zaczniesz wymagać, żeby on też cały czas spędzał z Tobą. A tak nie mozna, to po prostu szkodliwe. Fajnie mieć ukochaną osobę, ale dobrze kiedy każde z partnerów ma jeszcze coś tylko dla siebie :)
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 23 maja 2006, 22:56

To raczej normalne...
Ale nie możesz dopuścić do sytuacji w której stracisz kolezanki, kumpli. Chłopak Cię zostawi i do kogo wrócisz ?
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 23 maja 2006, 23:04

Bash pisze:To raczej normalne...
Przez pierwszy miesiac czydwa zwiazku. Potem sie normuje dopiero i nop 70 % czasu dla faceta 30 % dla kolezanek badz wiecej badz mniej jak sie tam ustali. A jak tak sie nie robi - to masz problem. Z soba bo ani z nim ani z nimi. I nalezy znim walczyc. Jak? Chlopak raz w tygodniu. Jendo spotaknie. powoli sie przestwisz ;)
agacica
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 20 lut 2006, 18:58
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: agacica » 23 maja 2006, 23:17

tak tylko ze jestesmy ze soba pol roku..ja mam 19 lat. Tylko ze moje kolezanki sa dziwne...niby ciesza sie z mojego szczescia ale widze nieraz ze sa zadrosne ..czesto gesto dogryzaja mi w przykry sposob.wiec nie dziwcie czemu nie chce tak czesto z nimi spedzac czasu..:)
Awatar użytkownika
arasa
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 23 maja 2006, 12:49
Skąd: zza winkla
Płeć:

Postautor: arasa » 23 maja 2006, 23:18

tez tak kiedys zrobiłam... a kiedy rozstałam się z facetem okazało się, że koleżanki pogodziły się z tym, że mnie nie było... mysiałam sie tłumaczyć, ale to w końcu przyjaciólki, więc przebaczyły...:) obiecałam sobie od tamtej pory, że w życiu już nie ograniczę się tak jak wtedy... że tylko facet i klapki na oczach... i Tobie też radzę troszki się powstrzymać od Ciągłego kontaktu tylko z Twoim facetem... wiem że jest na początku cięzko, ale po jakimś czasie to na pewno docenisz. Powodzenia.

Ps
wszystkie kolezanki robią Ci docinki?? spotykaj się z takimi którym ufasz i z którymi sie dobrze czujesz.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 23 maja 2006, 23:34

agacica pisze:.czesto gesto dogryzaja mi w przykry sposob.
To je zmien! Wyjasnij o co chodzi albo olej, ale nie dlatego bo masz faceta i z nim chcesz 100% wolnego czasu spedzac ale dlatego ze tych osob towarzystwo Ci nie odpowiada.
agacica pisze:ak tylko ze jestesmy ze soba pol roku..ja mam 19 lat.
To masz problem i walczyc nalezy :]

Moze byc i tak ze one nie sa zazdrosne tylko wkurzone ze je olewasz.
Aguś

Postautor: Aguś » 24 maja 2006, 21:43

Bash pisze: Chłopak Cię zostawi i do kogo wrócisz ?


no właśnie.

Poza tym niezdrowo jest sie spotykac tylko z chlopakiem non stop. Po jakimś czasie znudzi ci się.:) i oboje poczujecie sie źle w waszym związku, zaczniecie się dusić, a w tym czasie twoje kileżanki zapomną o tobie. Będziesz się chciała z nimi spotkać a one może już nie będą chcieć?
ja właśnie straciłam w ten sposób przyjaciółkę, nigdy nie miała dla mnie czasu. a jak się spotkamy to nie mam już o czym z nią gadać...za dużo się zmieniło:(
więc ty nie popełniaj tego błędu.
Awatar użytkownika
ThugLife
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 28 sie 2004, 11:46
Płeć:

Postautor: ThugLife » 24 maja 2006, 22:42

Trzeba czasem na sile robic spotkania bo jak przejdzie pierwsze zauroczenie to bedziesz spedzac czas z telewizorem :D Poza tym takie spotkania jeszcze bardziej pokazuja ci jak bardzo go kochasz. Mowie na swoim przykladzie.. wsio juz z kumplami naprawilem i jest elegancja.
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 24 maja 2006, 22:43

Dokładnie przychylam się do wcześniejszych wypowiedzi. Bo jak mój pojechał do wojska to zostały mi tylko kolezanki. Gdyby nie one to bym sie załamała.
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
Awatar użytkownika
broken18
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 264
Rejestracja: 17 wrz 2005, 11:48
Skąd: koniec świata
Płeć:

Postautor: broken18 » 25 maja 2006, 16:53

To zależy jak na to patrzeć. Mi takie ograniczenie koleżanek dobrze zorbiło. Wtedy dopiero zrozumiałam że część z nich po prostu mnie wykorzystywała... Teraz mam i faceta i 3 najlepszych przyjaciół. Czasem to wychodzi na dobre. Stracisz z nimi kontakt na trocha to zrozumiesz że ludzie nie są tacy dobrzy jakiś grają. Ale to w moim przypadku, w Twoim nie wiem, nie znam was.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 25 maja 2006, 18:25

Tez zaniedbywalem kolegow :D zdarzalo sie :D teraz koledzy sa, najlepsza paczka jak zawsze, czasem pijemy czasem sie wyzywamy jest jak zawsze i oby jak najdluzej :)

A w moim wypadku gdyby to nie byla prawdziwa paczka to bym mial ciezko :> Rob jak czujesz, prawdziwy kumpel Cie nie zostawi z problemem.
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
MacioR
Bywalec
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 23 gru 2005, 22:01
Skąd: ze Szwecjii
Płeć:

Re: przyjaciele & chlopak

Postautor: MacioR » 25 maja 2006, 18:39

agacica pisze:gdy mam do wyboru spotkanie z kolezankami a spotkanie z chlopakiem to wybieram to drugie.


To sie ciesz, ze wybierasz to drugie, poaztym nie ma w tym nic zlego, jezeli on jest w stanie zrobic to samo dla ciebie-czyli majac wybor wybrac spotkanie z dziewczyna i kolegami wybiera ciebie, to tylko swaidczy, ze zalezy wam na sobie. Ja mialem dziewczyne, dla ktorej porzucilem kolegow, ona niestety nigdy nie miala czasu, i chciala sie spotykac tylko wtedy, kiedy ONA akurat nie spotykala kolegow/kolezanek.
Do góry głowa
czlowiek żyj przyszłością co było nie wróci
odetchnij z radością...
"Jestem" -HEMP GRU-
Obrazek
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 25 maja 2006, 19:31

agacica pisze:ze sa zadrosne ..czesto gesto dogryzaja mi w przykry sposob.wiec nie dziwcie czemu nie chce tak czesto z nimi spedzac czasu..:)
Też bym straciła ochotę.
Z moimi koleżankami też trochę osłabły kontakty ale raz na jakiś czas idziemy gdzieś razem <browar>
Obrazek
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 25 maja 2006, 19:36

Hyhy pisze:Tez zaniedbywalem kolegow zdarzalo sie teraz koledzy sa, najlepsza paczka jak zawsze

Bo faceci-kumple są duuuużo mniej wredni niż dziewczynki-koleżanki :D
Kumpel jest zawsze, koleżanka nie ;P
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 25 maja 2006, 19:49

Mysiorek pisze:Bo faceci-kumple są duuuużo mniej wredni niż dziewczynki-koleżanki
Kumpel jest zawsze, koleżanka nie
_________________


No właśnie, tak to jest. Nie da się ukryć. Płeć piękna, to płeć zawistna. <wsciekly>
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
Awatar użytkownika
Rebeca2006
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 392
Rejestracja: 07 kwie 2006, 21:14
Skąd: z tąd :)
Płeć:

Postautor: Rebeca2006 » 26 maja 2006, 16:10

Wszsystko z umiarem. Masz chlopaka kochasz go, ale nie zaniedluj przyjaciol ktorych znasz zapewno dluzej? Przeciez jak sie poklocicie i zerwiecie to wlasnie u nich na ramieniu sie bedziesz wyplakiwac. Zrobcie sobie w ytgodniu jeden dzien "tylko dla przyjaciol" w ktorym odpoczniecie od siebie ispotkasz sie z przyjaciolkami a on z kumplami , powinno pomoc :P
"Możesz iść szybciej niż niejeden chciałby biec,
możesz tak, tak po prostu znów zapomnieć się,
nowy dzien zawsze daje nowe życie,
słuchaj, zaufaj sobie jeszcze raz "
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 26 maja 2006, 16:14

agacica pisze:boje sie ze strace kolezanki ale z drugiej strony nie zalezy juz mi tak bardzo na nich jak dawniej....

Normalne kolezanki zrozumieją..zresztą mozna zawsze sięparami spotykać..
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 26 maja 2006, 16:26

Pegaz pisze:zresztą mozna zawsze sięparami spotykać

Nigdy :D najgorsze moje koszmary tak wyglądają. Spotykanie się ludzi w parach to na 99% katastrofa. Każda para zajęta sobą, zero komunikacji, jesli już, to jakieś pseudo-pogaduszki, odpada.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 26 maja 2006, 23:09

pani_minister pisze:Nigdy :D najgorsze moje koszmary tak wyglądają. Spotykanie się ludzi w parach to na 99% katastrofa. Każda para zajęta sobą, zero komunikacji, jesli już, to jakieś pseudo-pogaduszki, odpada.
Oj tak! Tylko nie to :/
Najpiej nie dzien tylko dla przyjaciol ale rzadsze spotkania z ukochanym ;)
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 26 maja 2006, 23:17

pani_minister pisze:Każda para zajęta sobą, zero komunikacji, jesli już, to jakieś pseudo-pogaduszki, odpada.

Dziwne masz towarzystwo :| Przecież to łogólne spotkanie, a nie papużki-nierozłączki.
Ludzie potrafią sobie komplikować życie tam, gdzie to nie ma mieć miejsca.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 27 maja 2006, 08:36

Mysiorek, idź na spotkanie trzech par i zobacz, jak normalni wydawałoby sie ludzie zachowują sie w takiej sytuacji. Mnie nadal to zaskakuje za każdym razem, jak to widzę :]
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 27 maja 2006, 13:17

U mnie spotkania z parami wyglądają całkiem dobrze. Wszystko zalezy z jakimi ludzmi się spotykasz. Nieważne czy para czy samotnik, jeden kit. Sporo czasu spedzamy np. z jedną parą i nie wygląda to w ten sposób, że jesteśmy "my" i "oni".
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
Awatar użytkownika
Kemot
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 06 maja 2004, 20:00
Skąd: :)
Płeć:

Postautor: Kemot » 27 maja 2006, 16:08

Ja zawsze znajduję czas dla znajomych. Oczywiście też wolę się spotykać z dziewczyną, ale nie zawsze może :)
monia194
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 68
Rejestracja: 04 kwie 2006, 14:10
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: monia194 » 27 maja 2006, 16:39

Ja lubie miec troche czasu dla siebie.. nawet niekoniecznie po to zeby sie spotkac ze znajomymi, ale na przyklad poczytac, przejsc sie gdzies.. po prostu pobyc troszku samej... Zadusilabym sie w zwiazku, w ktorym ciagle widywalabym sie tylko z moim kochaniem...
onlyjusti
Maniak
Maniak
Posty: 519
Rejestracja: 20 maja 2006, 22:45
Skąd: zeświata
Płeć:

Postautor: onlyjusti » 28 maja 2006, 15:49

No wiesz jeśli sie ma chłopaka i sie jest zaangażowanym w związek to jest naturalną rzeczą, ze ważniejsze są spotkania z "drugą połówką" niż z paczką ALE nie zapominaj, ze Ci ludzie byli Ci podporą w trudnych chwilach, ze to włałśnie z nimi sie śmiałaś i przeżywałaś przygody, ze teraz są wyrozumiali i Cię nie opuszczają mimo tego, ze poswiecasz im mniej czasu. Przyjaźń prawdziwa to wielki dar od losu!! Z pewnoscia madry przyjaciel zrozumie, ze gdy ma się kogoś to sie mniej czasu spedza z przyjaciółmi,ale mniej nie oznacza wcale, lub minimalnie!! I co najważniejsze ciesz sie, ze ich masz, ciesz sie z spotkań z nimi!! Nie badź dziecinna, nie zamykaj sie w matni zwiazku!! Pogódź wszystko, przyjaciół faceta i odnajdź siebie w tym wszystkim, bo inaczej i tak nie bedziesz szczęśliwa, a z pewnoscią, w końcu bedziesz po prostu samotna...a tego Ci nie życzę...powodzonka :*
OnlyJusti
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 28 maja 2006, 23:19

onlyjusti pisze:Przyjaźń prawdziwa to wielki dar od losu!!
<hahaha>

Przyjaźń to świetnie wypracowana sobie relacj a miedzy dwojgiem ludzi :]

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 328 gości