Zazdrośnica czy może jednak nie ??

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

ila
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 19 maja 2006, 12:06
Skąd: Zamość
Płeć:

Zazdrośnica czy może jednak nie ??

Postautor: ila » 19 maja 2006, 12:46

Witajcie!
Mam pewien problem, może jest to błachostka, ale powaznie mnie ta sprawa męczy. Nie za bardzo chcę o tym rozmawiać z którejkolwiek z przyjaciółek, bo dla nich mój zwiazek jest idealny, wiec pisze do Was. Napiszcie proszę co sądzicie o całej tej sprawie <chory>
Sprawam wygląda tak:
Mam juz swoje lata, wiec teoretycznie powaznie podchodze do życia :| . Od roku jestem z facetem który jest dla mnie wszytkim. Bardzo poważnie podchodzę do naszego zwiążku, podobnie jak i on (jak twierdzi). I tu pojawia się problem: przez cały czas mowi mi ze jestem jego jedyną i że "świata poza mną nie widzi", a za każdym razem jak jesteśmy ze sobą, on dostaję tzw. połączonka przez które "jego koleżanka" przypomina mu o sobie. Nie przeszkadzałoby mi to az tak bardzo, ale to zdarza się nagmiennie. Tych połączonek jestem swiadkiem...a czego nie jestem - to już tylko on sam wie. Powiecie pewnie "to powiedz mu, że Cię to drażni"...niestety nie raz juz to mówiłam, ale on twierdzi ze przesadzam, że"to nic takiego". Kończąc, chcę spytać - czy to normalne ze mężczyzna w trakcie "miłej chwili" nagle przytacza sytuacje "jaka się kiedyś zdażyła" jego byłej????
Napiszcie prosze co sądzicie na ten temat. Może ja jestem faktycznie przewrażliwiona lub chorobliwie zazdrosna.
Czekam na Wasze opinie.
<chory>
ila
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 19 maja 2006, 12:53

Chyba ten związek nie jest taki idealny... Pomijając już fakt, że sam mam alergię na zalew smsów i strzałek to i tak coś tu jest nie tak. Jeżeli to tylko przyjaciółka, czy koleżanka to po ch olerę ciągle o sobie przypomina??
Grzeczne dziewczynki idą do nieba

Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 19 maja 2006, 13:00

Ila, problem lezy w tym, że właśnie powaznie podchodzisz do tego związku. Niewarto. Nie wiadomo co życie przyniesie. Ty dasz dzisiaj z siebie wszystko, a jutro się okaże że on tego nawet nie zauwazył. Troche więcej dystansu. Zawsze będą istnieć takie nieprzyjemności jak chocby te sygnałki. Masz 2 drogi do wybrania. Olać sprawę w co nie wierzę lub walczyć z tym. Twoj wybór. Ale na Twoim miejscu wolałabym też mieć swoje małe sekrety..
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
Awatar użytkownika
makrox
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 98
Rejestracja: 08 kwie 2006, 00:31
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: makrox » 19 maja 2006, 13:22

szczerze powiedziawszy to mam podobnie jak Ty... przynajmniej tak mi sie wydaje ale nie wiem co rozumiesz przez słowo "Połączonka" ?
monia194
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 68
Rejestracja: 04 kwie 2006, 14:10
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: monia194 » 19 maja 2006, 13:25

Moze to i jest 'nic takiego' ale skoro tobie to przeszkadza, to on powinien cos z tym zrobic... Żeby sie te polaczonka skonczyly!! W koncu jestes dla niego wazniejsza niz ta kolezanka, prawda??:>
A to ze mowi o swojej bylej to prawdopodobnie zwykla glupota i niedojrzalosc, nie zdaje sobie sprawy ze cie to drazni... uswiadom mu to lepiej. Nie uwazam ze jestes zazdrosnica.
ila
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 19 maja 2006, 12:06
Skąd: Zamość
Płeć:

Postautor: ila » 19 maja 2006, 14:06

:] dziękuję Wam serdecznie za opinie :*

[ Dodano: 2006-05-19, 15:38 ]
"połączonka" czyli jak już napisałam - forma przypominania o sobie drugiemu. Można nazwać to "celowymi nieodebranymi połączeniami."

p.s. Kochani jesteście :*
ila
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 19 maja 2006, 16:03

Uwazam ze tzreba dbac o takie drobiazgi ktore nas w partnerze irytuja, bo pozniej sa sytuacje kiedy nazabiera sie ich tyle ze juz sobie nie wyobrazamy wspolnego zycia razem. Kolezanka wysyla mu sygnaly no ok, mozna, ale po cholera mu o sobie przypomina? i to jak jestescie razem? przeszkadza Ci to - jesli tak to nie moze Ci powiedziec, ze to nic takiego, bo to Twoje odczucia i musi je uszanowac. Wspominanie sytuacji z byla/bylym sie zdarza kazdemu, jak tylko zdarza to jest ok, jak o niej nagminnie opowiada to kazda by sie wkurzyla ;)
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 19 maja 2006, 16:08

monia194 pisze:to on powinien cos z tym zrobic... Żeby sie te polaczonka skonczyly!! W koncu jestes dla niego wazniejsza niz ta kolezanka, prawda??:>

nic głupszego nie można zrobić..Powiedz mu po prostu i daj do zrozumienia jak cie to bardzo wkurza.Powiedz mu co naprawde myślisz..a nie tylko wspominaj, ale też nie stawiając pod ścianą..z wyczuciem po prostu.
ila pisze:Nie za bardzo chcę o tym rozmawiać z którejkolwiek z przyjaciółek, bo dla nich mój zwiazek jest idealny

a to zdanie jest <pijaki> <hahaha>
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 19 maja 2006, 17:23

Witaj ila.
Przyznam, że nie chciałabym znaleźć się w żadnej z opisywanych przez Ciebie sytuacji.

ila pisze:to normalne ze mężczyzna w trakcie "miłej chwili" nagle przytacza sytuacje "jaka się kiedyś zdażyła" jego byłej????

Mia pisze:Wspominanie sytuacji z byla/bylym sie zdarza kazdemu

Uważam, że takie sytuacje są wręcz niedopuszczalne i świadczą o braku kultury :/

ila pisze:Może ja jestem faktycznie przewrażliwiona lub chorobliwie zazdrosna.

Nie sądzę. Ja na Twoim miejscu też czułabym się dziwnie i nie jest to zazdrość, ale pewnie zażenowanie.

guli pisze:Chyba ten związek nie jest taki idealny...

Też tak sądzę, ale spokojnie - nic nie jest idealne ;)

Musisz poważnie z Nim porozmawiać i jak nic się nie zmieni, to zastanowiłabym się nad kontynuacją związku.
Pozdrówka <browar>
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
R1
Maniak
Maniak
Posty: 509
Rejestracja: 20 lis 2005, 17:14
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: R1 » 19 maja 2006, 20:14

Ja bym tych "połączonek" nie lekceważył. Moja eks oprócz "sygnałków", dostawała często sms-y od swojego pewnego kolegi. Na początku mi to nie przeszkadzało, ale później wkurzało. Tym bardziej, że na takie sms-y z jego strony ona od razu odpisywała, jakby nie mogła poczekać z tym do następnego dnia. I co później się okazało? Ten facet miał na nią taki wpływ, że zaczęła się z nim umawiać, a gdy nam się nie układało, to po prostu odeszła ode mnie i dosłownie na parę dni poszła do niego. Tak więc ja na Twoim miejscu jasno powiedziałbym facetowi co o tym myślę. Przecież co za problem urwać taki kontakt z koleżanką dla dobra waszego związku? Porozmawiaj z nim na ten temat.
I'm used to eat naughty girls without any eye movement ;)
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 19 maja 2006, 22:05

ila ja na Twoim miejscu też bym się "trochę" wkurzyła <walka>
Jestem wyczulona na takie sytuacje.
Koniecznie stanowczo powiedz że Ci się to nie podoba <foch>
ila pisze:czy to normalne ze mężczyzna w trakcie "miłej chwili" nagle przytacza sytuacje "jaka się kiedyś zdażyła" jego byłej????
Absolutnie nie!
Może też jestem typem zazdrośnicy? <aniolek>
Obrazek
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 19 maja 2006, 22:36

Joasia pisze:ila napisał/a:
czy to normalne ze mężczyzna w trakcie "miłej chwili" nagle przytacza sytuacje "jaka się kiedyś zdażyła" jego byłej????
Absolutnie nie!
Może też jestem typem zazdrośnicy?

Co Wy z tą zazdrością? To jest po prostu niesmaczne, nietaktowne i co tam jeszcze chcecie na "nie" <:|>
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 300 gości