Wykorzystal ja materialnie, a ona chce sie zabic

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 03 kwie 2006, 20:27

jabłoń pisze:Jesteś zakochana i slepa i facet wykorzystuje to bierze od Ciebie kasę itd. Chciałabyś ?? ? Nie chciałabyś. A nie mozesz wykluczyć, ze bys sie kiedyś tak nie zakochała.
<lol> A myslisz ze nigdy tak slepo zakochana nie bylam? ;P Rozumiem ja lepiej niz jego i wlasnie dlatego mowie ze jest glupia i naiwna i powinna po dupie dostac jak dostala bo sie czegos nauczy przynajmiej :]
Asiula pisze:ha on sie z nia i seksil i calowal jesli jeszcze nie mowilam.
Pod tym wzgledem ja skrzywdził i jest łajza.
Asiula pisze:czy jesli ktos jest np chory psychicznie to daje nam to prawo, zeby go wykorzystywac???
A czy kazdy ma napisane na czole ze jest chory psychicznie?
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 03 kwie 2006, 21:21

jabłoń pisze:Powiedz jej żeby się nie zabijała, bo w następnym wcieleniu za karę natrafi na jeszcze gorszego censored.

W następnym wcieleniu będzie płacić 3000.
Powinna poddać się selekcji naturalnej. Jaki jest sens życia takich ludzi dla reszty społeczności? :|
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 03 kwie 2006, 21:31

Mysiorek pisze:Powinna poddać się selekcji naturalnej. Jaki jest sens życia takich ludzi dla reszty społeczności


czysto merkantylny, co tu kryć <diabel>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 03 kwie 2006, 21:35

Asiula pisze:no ja wiem, ze oni nigdy razem nie beda, ale ona juz dwa razy miala plukanie zoladka

Do psychiatryka ja i to szybko, migusiem!!!
jabłoń pisze:Powiedz jej żeby się nie zabijała, bo w następnym wcieleniu za karę natrafi na jeszcze gorszego censored.

Powiedz jej, ze to było dla niej z góry zaprogramowane doświadczenie i jesli z niego wyciagnie słuszne wnioski (otrząźnie się) to będzie jeszcze zakochana że hej... i to w tym życiu ....

A w ogóle to dać jej wódki i rozśmieszyć albo zagonić do kopania ogródka na wiosnę

No Bozeszzz...dawno takiego posta nie widzialam, oj dawno. Co Ty tu o wcieleniach pitolisz? To jest TU I TERAZ, tu chodzi o czyjes zycie a nie o Karme czy reinkarnacje, czego i tak najwidoczniej nie rozumiesz. Tak na marginesie to z np. chrzescijanskiego punktu widzenia do piekla by poszla i tyle by bylo frajdy z tego. A wracajac do tematu...Osobie z depresja i mania WODKE DAWAC??? Czy Ty wiesz co Ty mowisz??? Do kopania ogrodka jak najbardziej bo to forma aktywnosci tylko, ze w jej przypadku to najlepiej, zeby ten ogrodek znajdowal sie na terytorium zamknietym zakladu psychiatrycznego. I jeszcze : otrzaSac sie prosze.
Mysiorek pisze:W następnym wcieleniu będzie płacić 3000.

<hahaha> Uozesszzzzz uhhhh....rozwaliles mnie.... <browar>
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 03 kwie 2006, 22:42

Mysiorek pisze:Jaki jest sens życia takich ludzi dla reszty społeczności? :|
Oczywiscie,ze zaden al enie chcialam ujawniac do konca swoich mysli i powiedziec Asiuli zeby dala glupiej zejsc z tego swiata i bylby spokoj.
W koncu kazdemu nalezy sie szansa. Moze sie otrzasnie i beda z niej ludzie :]
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 03 kwie 2006, 23:02

Przyznam szczerze, ze nie chciało mi sie czytać wszystkich postów.
Jak babka lubi dawac kasę "dziwce" to prosze bardzo, jej indywidualna sprawa. ALe nich nie ma poźniej pretensji do innych osób, to ona sama jest sobie winna. Jak się jest naiwnym, to za głupote trzeba płacić wysokie stawki.
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 04 kwie 2006, 07:37

dajcie spokój juz z ta sciemą
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 04 kwie 2006, 11:17

Ja bym powiedzial zeby dac spokoj tej dizewczynie. Jak ktos jest na tyle poryty zeby placic komus 2000 a gdy ten zrezygnuje z "takiej pracy" chciec sie zabic to niech ja w koncu puszcza wolno. Nic jej w tym swiecie nie czeka.
Awatar użytkownika
jabłoń
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 14 lis 2005, 17:43
Skąd: Wielkopolska
Płeć:

Postautor: jabłoń » 04 kwie 2006, 11:46

Znieczulica niektórych wprost mnie poraża. <boje_sie>

A nie słyszeli o facetach, którzy żenia sie z babami, które ciagną od nich kasę przez całe małżeństwo, nie chcą dupy dawać, zdradzaja na boku z przystojnieszymi a później jeszcze chcą rozwodu (rozwiązania umowy) bo sobie znajdą lepszego sponsora.

I Ci Panowie też się chca zabić... często gęsto...


Ja im współczuję zaślepienia ale takiej pogardy jak co poniektórzy tutaj prezentują to bym w życiu nie odczuła.
"Bądźmy niewolnikami prawa, abyśmy mogli być wolni."
Cyceron (Cicero Marcus Tullius, 106-43 p.n.e.)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 04 kwie 2006, 12:27

Wybacz, ale nie mam zamiaru plakac nad kazdym co pozwala sie w ten sposob wykorzystywac. Na swiecie sie straszniejsze rzeczy dzieja niz to co tu opisane. To jest pikus w porownaniu do niegodziwosci tego swiata ktore po prostu sa.

A jak czlowiek sam nie chce sobie pomoc to nikt mu nie pomoze. I daru sobie ten sztuczny humanizm, bo matka Teresa to z ciebie nie bedzie. Pisac jak to jest przykro moze sobie kazdy. Ja pisze ze trzeba dziewczynie pozwolic by sama sobie zycie poukladala.
Wiecej! Ludzie ktorzy ja otaczaja to sa skonczeni egoisci gdyz ratujac ja za kazdym razem plukajac zolacek mysla tylko i wylacnzie o swej egoistycznej checi posiadania jej obok siebie. A przeciez w Krolestwie Nibieskim czeka ja stokroc wiecej dobra niz tu na Ziemi. wiec czyjego dobra oni chca? wlasnego, bo ciezko by bylo sie z nia rozstac. To egoizm jest.

To bylo tak z filozoficznego punktu widzenia :)

Ps: I darujcie sobie wsadzanie jej do psyhiatrykow. Dopoki nie zagraza otoczeniu jest to calkowicie nieuzasadnione. Chyba ze chcecie z niej zrobic maskotke z prawami warzywa, bo na tym polega wariatkowo. Depresje ma pewnie kilkanascie lub kilkadziesiat % spolczenstwa, a jakos zyja.
Awatar użytkownika
jabłoń
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 14 lis 2005, 17:43
Skąd: Wielkopolska
Płeć:

Postautor: jabłoń » 04 kwie 2006, 12:32

NO ! teraz lepiej Mav :)

MOże i jej śmierć też jest zaplanowana ? A może przez jej samobója ten jej kretyn ma też zrozumieć swój bład, może do dopiero do niego dotrze i ruszy mu sumienie, i stwierdzi że źle postąpił wykorzystujać jej zaślepienie ??? Who knows ?

tego nie wie nikt... ale dziewczynie trzeba przynajmniej spróbować pomóc a nie spisywać ją na straty i śmiać sie, ze głupia :)
"Bądźmy niewolnikami prawa, abyśmy mogli być wolni."

Cyceron (Cicero Marcus Tullius, 106-43 p.n.e.)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 04 kwie 2006, 12:41

Najlepiej by jej zrobilo jak by ja do roboty zapdzili. Najlepiej po 12 godzin w biedronce :D

1. Bedzie zmeczona i zarobiona = brak czasu na lamentowanie i zalamywanie sie
2. Nauczy sie pieniadze szanowac
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 04 kwie 2006, 15:01

Maverick pisze:1. Bedzie zmeczona i zarobiona = brak czasu na lamentowanie i zalamywanie sie
2. Nauczy sie pieniadze szanowac
Nie będzie już miała pieniędzy na "miłość", no chyba że znajdzie kogoś tańszego...
Ogólem, to trafne rozwiązanie, które Mav podsunął ;)
Awatar użytkownika
olecxka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 266
Rejestracja: 07 mar 2006, 21:05
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: olecxka » 04 kwie 2006, 18:09

Ten koleś co brał od niej kasę to taka męska dziwka po prostu. Beznadzeijny jakiś dupek i tyle.
A ona? Może i głupia, może i naiwna, ale płaci teraz za to wszystko i to słono.
Gdyby to moja przyjaciółka tak się wkopała strałabym się jej uświadomić, że to już koniec i nie ma odwrotu (i to że będzie groziła samobójstwem, czy nawet to to zrobi i tak nie zmieni faktu że facet z nią nie będzie). Podałabym chusteczki żeby sobie posmarkała i wytarła łezki <przytul> . A pozniej wyciągnęłambym ją gdzieś między ludzi żeby miała okazję na poznanie jakies normalnego gościa. Podobno najlepszym sposobem na nieszczęśliwą miłość jest inna miłość <aniolek>
Mężczyźni są szalenie nielogiczni.
Twierdzą, że wszystkie kobiety są takie same,
lecz to nie przeszkadza im ciągle je zmieniać
S.G.Colette
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 04 kwie 2006, 18:17

olecxka pisze:Podobno najlepszym sposobem na nieszczęśliwą miłość jest inna miłość

Podobno...
olecxka pisze:Ten koleś co brał od niej kasę to taka męska dziwka po prostu. Beznadzeijny jakiś dupek i tyle.

Co Wy na tego gościa tak bluzgacie? Przecież to ta kobieta jest sama sobie winna, powinna takie rzeczy przewidzieć, a że za mądra może nie jest, to ma pecha.
Facet wykozystał sytuacje na łatwe, szybki i przyjamne wzbogacenie się, nie dziwie mu się, że tak to rozegrał. Za naiwność wysoka cene sie płaci.
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 04 kwie 2006, 18:25

Bash pisze:Co Wy na tego gościa tak bluzgacie? Przecież to ta kobieta jest sama sobie winna, powinna takie rzeczy przewidzieć, a że za mądra może nie jest, to ma pecha.
Też tak sądzę...
olecxka pisze: Podobno najlepszym sposobem na nieszczęśliwą miłość jest inna miłość
Podobno to prawda, ale i tak jeśli się kogoś kochało, to na pewno się go nie zapomni...
Awatar użytkownika
olecxka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 266
Rejestracja: 07 mar 2006, 21:05
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: olecxka » 04 kwie 2006, 18:25

Bash pisze:Co Wy na tego gościa tak bluzgacie?


Bluzgam bo nie lubię męskich dziwek i tyle. A że niektórzy censored potrafią wykorzystać każdą okazję żeby łatwo kasę zgarnąć (np staruszce stówa wypadnie z potrfela, a że jest ślepa, głucha itd.. ) to mnie drażni. I wcale nie jest oznaką dobrego radzenia sobie.
Mężczyźni są szalenie nielogiczni.

Twierdzą, że wszystkie kobiety są takie same,

lecz to nie przeszkadza im ciągle je zmieniać

S.G.Colette
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 04 kwie 2006, 18:38

olecxka pisze: (np staruszce stówa wypadnie z potrfela, a że jest ślepa, głucha itd.. )
Ale spójrz na fakt, że ta dziewczyna sama chciała mu za to płacić, więc powinna przewidzieć konsekwencje...
Jak porównujesz to do babci której wypadnie coś z portfela, to jest to zupełnie inna historia. Babcia tego nie widzi, bo jest
olecxka pisze: ślepa, głucha itd..
a dziewczyna miala wzrok, słuch i za pewne wszystkie inne zmysły w porządku...(no, może miała coś z głową <aniolek> ) wiedziała w co się pakuje...

[ Dodano: 2006-04-04, 18:39 ]
olecxka pisze: nie lubię męskich dziwek
A żeńskie?? <aniolek> <evilbat>
Awatar użytkownika
olecxka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 266
Rejestracja: 07 mar 2006, 21:05
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: olecxka » 04 kwie 2006, 19:05

qbass17 pisze:Ale spójrz na fakt, że ta dziewczyna sama chciała mu za to płacić,


no głupia była, nie przeczę

qbass17 pisze:wiedziała w co się pakuje...


Skoro taka głupia to może własnie nie za bardzo wiedziała w co się pakuje?

qbass17 pisze:A żeńskie??


Dziwka to zawsze dziwka (męska czy żeńska wsio ryba) - nie lubię
Mężczyźni są szalenie nielogiczni.

Twierdzą, że wszystkie kobiety są takie same,

lecz to nie przeszkadza im ciągle je zmieniać

S.G.Colette
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 04 kwie 2006, 21:29

olecxka pisze:Skoro taka głupia to może własnie nie za bardzo wiedziała w co się pakuje?
Nie użyłem nigdzie słowa "głupia", chodzi mi o to, że bardzo naiwna i łatwowierna...źle patrząca na życie...
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 04 kwie 2006, 22:20

olecxka pisze:Bluzgam bo nie lubię męskich dziwek i tyle

To burdeli tez nie akceptujesz?
olecxka pisze: że niektórzy censored potrafią wykorzystać każdą okazję żeby łatwo kasę zgarnąć (np staruszce stówa wypadnie z potrfela, a że jest ślepa, głucha itd.. )

To ta owa kobieta jest głucha, ślepa (chyba z miłości), upomśledzona, ograniczona umysłowo? Nie myl pojęć pomiedzy znieczulicą a wykozystywaniem głupoty.
olecxka pisze: I wcale nie jest oznaką dobrego radzenia sobie.

Upokażanie staruszki jest oznaką dezduszności, ale umiejętnosć wykożystania sytuacji jest contą.
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
olecxka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 266
Rejestracja: 07 mar 2006, 21:05
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: olecxka » 04 kwie 2006, 22:34

qbass17 pisze:Nie użyłem nigdzie słowa "głupia"

Ty nie użyłeś ale ja użyłam :)

Bash pisze:To burdeli tez nie akceptujesz?

Nic takiego nie napisałam, mam prawo do jasnej cholery nie lubić dziwek - i nie lubię.
Ty jak lubisz to sobie lub - mi w sumie nic do tego.
Akceptacja niekoniecznie musi od razu oznaczac sympatię.
Burdele akceptuje - lubic nie musze

Bash pisze:Nie myl pojęć pomiedzy znieczulicą a wykozystywaniem głupoty

Można i tak, silniejszy inteligentniejszy ma wykorzystywać głupszego i słabszego. No cóż ja tak nie sądzę
Mężczyźni są szalenie nielogiczni.

Twierdzą, że wszystkie kobiety są takie same,

lecz to nie przeszkadza im ciągle je zmieniać

S.G.Colette
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 04 kwie 2006, 22:49

olecxka pisze:Można i tak, silniejszy inteligentniejszy ma wykorzystywać głupszego i słabszego. No cóż ja tak nie sądzę

Kwestia podejscia do życia. Ja sie nad nikin nie znęcam i nikogo nie prześladuje, ale wiedze, ze mam inny światopogląd jak Ty.
olecxka pisze:Akceptacja niekoniecznie musi od razu oznaczac sympatię.

Brak akceptacji nie oznacza apatii.
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 04 kwie 2006, 22:52

Gdybym nie mial dizewczyny i gdyby znalazla sie jakas na ktorej by mi nei zalezalo a chcialaby placic 2000 miesiecznie za spotykanie sie i za to ze ja od czasu do czasu przelece, to przy zalozeniu ze to nie bylnby jakis potwor - czemu nie :D
Awatar użytkownika
olecxka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 266
Rejestracja: 07 mar 2006, 21:05
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: olecxka » 05 kwie 2006, 00:53

Bash pisze: mam inny światopogląd jak Ty.

To nie grzech :) Przynajmniej będzie o czym polemizowac :)

A pomijając już sprawę tych nieszczęsnych dziwek (czy jakby to inaczej nazwać żeby nikogo nie urazić <hmm> ) to chyba dziewczyna jest w tej chwili ważniejsza bo to ona cierpi.
Facet zarobił, zabawił się przy okazji i ma wszystko w dupie.
Może Asiula napisz jak ona teraz sobie radzi, macie chyba kontakt ze sobą. Dalej świruje czy powoli bierze sie za siebie?
Mężczyźni są szalenie nielogiczni.

Twierdzą, że wszystkie kobiety są takie same,

lecz to nie przeszkadza im ciągle je zmieniać

S.G.Colette
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 05 kwie 2006, 00:58

Pewnie bedzie sie kilka lat leczyc u psychiatry za kilkanascie tysiecy zl.

A wystarczyloby pol roku w biedronce i dizewczyna wyleczona calkowicie. I jeszcze by na + wyszlo pod wzgledem finansowym :)
Awatar użytkownika
olecxka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 266
Rejestracja: 07 mar 2006, 21:05
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: olecxka » 05 kwie 2006, 01:08

Maverick pisze:A wystarczyloby pol roku w biedronce i dizewczyna wyleczona calkowicie

fajnie upraszczasz, nawet to zabawne ale niestety z prawdą się mija
Mężczyźni są szalenie nielogiczni.

Twierdzą, że wszystkie kobiety są takie same,

lecz to nie przeszkadza im ciągle je zmieniać

S.G.Colette
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 05 kwie 2006, 01:19

Nie mija
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 05 kwie 2006, 02:28

olecxka pisze:ona cierpi.
Taaa... Tylko ona. Facet tez ma nauczke. Bo taka kretynka zaślepiona przeca nie da mu odejśc. Bedzie biegac za nim blagac wyć i robic mu taka wioche zwlaszcza przed dziewczynma w ktorej sie zakochal ze tez mu wspolczuje. :/
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 05 kwie 2006, 05:59

Maverick pisze:Depresje ma pewnie kilkanascie lub kilkadziesiat % spolczenstwa, a jakos zyja.

Na przyklad ja. Walcze ze soba ale szczerze mowiac czasem chetnie bym sie poddala i zium do psychiatryka. Ale jestem silna i nigdy nie chcialam sie zabic w przeciwienstwie do wyzej wymienionej kandydatki. Bo takim to trzeba pomocy.
jabłoń pisze:MOże i jej śmierć też jest zaplanowana ? A może przez jej samobója ten jej kretyn ma też zrozumieć swój bład, może do dopiero do niego dotrze i ruszy mu sumienie, i stwierdzi że źle postąpił wykorzystujać jej zaślepienie ? Who knows ?

Ty, a Ty z jakiejs sekty nawiedzonych frutow jestes? Bo nie wierze, ze bez prania mozgu takie rzeczy mozna pisac.
qbass17 pisze:Nie będzie już miała pieniędzy na "miłość", no chyba że znajdzie kogoś tańszego...

<browar>
olecxka pisze:fajnie upraszczasz, nawet to zabawne ale niestety z prawdą się mija

Poniekad. Praca zwalcza depresje. Jezeli nic nie robisz i pograzasz sie dalej w swojej ciemnosci to nic dobrego z tego nie wynika. Mi praca bardzo pomaga.Maverick ma wiec racje. Wiem co mowie bo sama sie z tym zmagam.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 118 gości