a teraz zagadka... wasza wpadka..(?) :)

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
piooiq
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 17 lut 2004, 15:57
Skąd: Warszawa
Płeć:

a teraz zagadka... wasza wpadka..(?) :)

Postautor: piooiq » 19 lut 2004, 15:49

na rozluznienie atmosfery proponuje zeby kazdy z Was opisal krotka historie o tym jak zapada sie pod ziemie... czyli ale gratka wasza wpadka... jakis obciach, wstyd... piszcie do brawo... ekhm... tutaj zapraszam. :)

ale zeby nie byc goloslownym moze ja dodam cos od siebie... hmmm... forum jest o milosci/seksie... no niech bedzie:
pewnie kazdemu z Was zdarzyla sie sytuacja ze rodzice wchodza do pokoju w najmniej odpowiednim momencie... a zdarzylo wam sie taka sytuacja gdy robiliscie kobiecie/mezczyznie dobrze ustami?:) nie? heh... nie polecam:)
co jesie... hmm... tak zeby mi sie naprawde wstyd zrobilo...hmmm... no moze pozniej... teraz Wasza kolej. :)
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 19 lut 2004, 15:51

przyszły teśc nas nakrył, ale wstyd :oops:
marek

Postautor: marek » 19 lut 2004, 16:52

wpadka nie zwiazana z sexem. Jechalśmy z dziewczyną do kina samochodem. niestety nie dojechaliśmy---> tak sie zagapiłem, ze wpadłem do rowu... Ale było mi głupio.. Na szczescie zwałołem wszystko na warunki atnosferyczne :572:
Awatar użytkownika
Lady
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 222
Rejestracja: 19 lut 2004, 03:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Lady » 19 lut 2004, 17:07

Najpierw chcialam podkreslic ze i ja i moj facet jestesmy normalni!!!!!!!!!!! Zeby potem nie bylo!!!!!!!!!!!!!!! W zeszlym roku wybieralismy sie na bal przebierancow, tak dla jaj!!! Tak sie zdarzylo ze bylismy akurat po seksie, ja sobie lezalam w lozeczku a on postanowil przymierzyc swoj kostium batmana jeszcze z przedszkola! No i oczywiscie wpadl jego ojciec! Ja nago on w tym festyniarskim ubranku.............. Wzial go potem na rozmowe................... Zastanawial sie czy mamy jakies klopoty seksualne i czy moze potrzebujemy jakijs fachowej pomocy!!!!!!!!!!!!!
ALE KICHA! :oops:
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 19 lut 2004, 20:16

Lady - z "grubej rury" dalas :twisted: Niezle :) Ale pytanie - jak on sie zmiescil w ten kostium ? :twisted:
Moja wpadka... w sumie to na niczym mnie nie przylapano tak de facto. Jak sobie cos przypomne to napisze :)
Awatar użytkownika
Lady
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 222
Rejestracja: 19 lut 2004, 03:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Lady » 19 lut 2004, 20:24

Ale pytanie - jak on sie zmiescil w ten kostium ?



Ledwo sie zmiescil!!! Ale to co obawiazkiwe(peleryna i maska) prawie pasowaly!
Material byl bardzo rozciagliwy! pewnie po to zeby rodzice nie musieli co roku kupowac nowego kostiumu! :lol:
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 19 lut 2004, 20:33

Fajna ta historia. Nieźle się przy niej naśmioałem, nie mogłem przestać :wink: Szkoda, że ja nie moge się czymś równie śmiesznym pochwalić :mrgreen:
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 19 lut 2004, 20:48

Hmmm, seks w przebraniu batmana moze byc fajna sprawa :) A coby off-topic nie pisac i dobry przyklad dawac zaloze nowy temat :twisted:
A poki co to czekamy na inne historie. A, przypomnialy mi sie moje wpadki, ale musicie wybaczyc - nie napisze...
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 19 lut 2004, 20:50

a ja sie własnie dzis zastanawiałam z moim Miśkiem co by było gdyby moja mama weszła do mojego pokoju :wink: ale na szczescie rodzice pracuja do późna!!!!!! :D
pozdrawiam!!!!!!
Awatar użytkownika
saint
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 325
Rejestracja: 28 lut 2004, 17:02
Skąd: daleka
Płeć:

Postautor: saint » 02 mar 2004, 17:42

Hmmm

Nie wiem czy mozna nazwac to wpadka ale ..........
Po sporym rozstaniu ze swym Sloneczkiem poszlismy do chinskiej restauracji No i tak oto moja spragniona kobietka zaczela mnie zaczepiac oczywiscie odwzajemnilem to :) Kelnerka ktora miala nasz stolik nakryla nas na tych wlasnei zabawach Ale to nie koniec :) Tak nam juz sie bardzo chcialo (czytac mi sie chcialo) ze za chwile zapytalem ja gdzie jest wc :) Dowiedziawszy sie poszlismy tam razem nie bede teraz opowiadal co sie tam dzialo :) Fakt jest taki ze wychodzac wszycy obecni wiedzieli dlaczego i po co wybralismy sie do wc razem ( nie tylko personel goscie tez ) :-)
P.S
Po tym wszystkim bylismy tam znowu ale wtedy juz tylko cos zjesc :D
Zygam osobami nie szanujacymi cudzej prywatnosci !!!!!!!!!!!!!!
Angel21

Postautor: Angel21 » 03 mar 2004, 21:01

No moja wpadka jest natomiast zupełnie inna.

To się zdarzyło rok temu na moich wakacjach nad polskim morzem. Zaraz po tym jak wychodziłam z morza pękł mi sznureczek od stanika. No i spadł mi on. Tłum ludzi zaczął się patrzyć na mnie a ja szybciutko zasłoniłam biust. :) No ale jak sądze połowa z tych ludzi to widziało. Potem przez 2 dni w ogóle nie pokazywałam się na plaży. :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 03 mar 2004, 21:14

Ja nie wiem czemu polskie spoleczenstwo takie wstdliwe!
Za granica mloda ladniutkie dziewczyny bez wiekszego problemu opalaja sie w top lesie (i leza nie tylko na brzuchu) a tu? Cud ze mamy bikini, a nie 1 czesciowe! Nie to co Niemcy, oni sie siebie nie wstydza...
Co prawda wprowadzilbym zakaz opalania sie inaczej jak w 1 czesciowym dla wszystkich starych rozlazlych kaszalotow co bez stanika leza i ludziom apetyt psuja :twisted:
Angel21

Postautor: Angel21 » 03 mar 2004, 21:17

Ja nie jestem taka wstydliwa. Już dwukrotnie jak byłam w Hiszpanii opalałam sie toples ale niestety inni ludzie są bardzo wsydliwi. A gdybyś widział jak niektóre osoby, a szczególnie te starsze panie i starsi panowie patrzyli to byś wtedy zrozumiał.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 03 mar 2004, 21:23

Trzeba isc przez zycie przebojem :twisted:
Carpe diem!
Angel21

Postautor: Angel21 » 03 mar 2004, 21:27

Też racja. Ale znowu ciekawe jak ty byś zareagował gdyby ci kąpielówki spadły. na pewno podobnie :)
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 03 mar 2004, 21:27

Nasze społeczeństwo jest bardzo konserwatywne. I bardzo trudno zdziałać w nim coś nowego. Przykałdem jest podejście do sexu przed małżeństwem, opalaniem toples i wieloma innymi sprawami...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 03 mar 2004, 21:28

Angel21 pisze:Też racja. Ale znowu ciekawe jak ty byś zareagował gdyby ci kąpielówki spadły. na pewno podobnie :)

Jakie kapielowki?? ;)
Angel21

Postautor: Angel21 » 03 mar 2004, 21:29

A to czemu?

Wszystko sie moze zdarzyć :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 03 mar 2004, 21:40

Angel21 pisze:A to czemu?

Wszystko sie moze zdarzyć :)

Nie za bardzo rozumiem... Przeczytaj moj post jeszcze raz ;)
Angel21

Postautor: Angel21 » 03 mar 2004, 21:42

No a co, zawsze kąpiesz się nad morzem bez kąpielówek ?
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 03 mar 2004, 21:48

Angel21 pisze:No a co, zawsze kąpiesz się nad morzem bez kąpielówek ?

Oj a Ty od razu ze nago... glodnemu chleb na mysli :d
Mi po prostu chodzilo o ich rodzaj!! :mrgreen: :twisted:
Takie "spodenkowate" sa najlepsze :d
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 03 mar 2004, 23:00

Takie "spodenkowate" sa najlepsze

Może dla was Maverick :twisted:
moze i sa wygodne ale ja wole poogladac fajne pupcie w kapielowkach bardziej dopasowanych niz te luzne spodenki. Dla mnie facet w takich spodenkach sprawia wrazenie tkaiego co ma kompleksy :twisted:
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 03 mar 2004, 23:04

Nie chodzi mi o te luzne co za bokserki moga robic! Chodzi mi o takie obcisle, ale z nogawkami krotkimi, a nie o kroju jak gacie zwykle ;) Sa wygodne i wszystko sie miesci :d A tamtych luznych to nie moglbym nosic, to niewygodne jest jak tak lata luzno :D
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 03 mar 2004, 23:11

A no to takie juz lepsze sa ale i tak tyleczek fajniej wyglada jak majtki sa wyciete grrrr... lata sie juz doczekac nie moge. Ale juz wracajmy do tematu bo Maverick the moderator nam posty skasuje ;)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 04 mar 2004, 00:32

Nie skasuje nie skasuje... juz nie przesadzajcie, nie jestem chyba takim zlym moderatorem?? ;) Moze ankietka ;)

Wiec: te wyciete sa niewygodne! Nie miesci mi sie w nich wszystko co trzeba :twisted: i jakies takie niekrztaltne, niemodne i w ogóle :)

A wracajac do tematu wpadki - nie rozumiem tematu topicu - "zagadka"... w czym tu zagadka??
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 04 mar 2004, 17:34

Po 3 tyg. rozstaniu poszliśmy z chłopakiem z okazji moich urodzin do ulubionej knajpki, która jest dwupiętrowa. Zajęliśmy stolik na górze, a że akurat nikogo tam nie było, a tęskniliśmy i napaliliśmy się strasznie, On włożył mi rękę pod spódnicę i zaczął pieścić. Był odwrócony tyłem do schodów, mi było tak dobrze, że zaczęłam pojękiwać i zamknęłam na chwilę oczy. Otworzyłam je jak usłyszałam głos właścicielki " Kochani, to tak da się słyszec i czuc na dole". Jezu!!!!!!! Uciekaliśmy stamtąd najszybciej jak się da.
Angel21

Postautor: Angel21 » 04 mar 2004, 17:35

No no Aga nieźle :)
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 04 mar 2004, 17:41

Aga pisze:Po 3 tyg. rozstaniu poszliśmy z chłopakiem z okazji moich urodzin do ulubionej knajpki, która jest dwupiętrowa. Zajęliśmy stolik na górze, a że akurat nikogo tam nie było, a tęskniliśmy i napaliliśmy się strasznie, On włożył mi rękę pod spódnicę i zaczął pieścić. Był odwrócony tyłem do schodów, mi było tak dobrze, że zaczęłam pojękiwać i zamknęłam na chwilę oczy. Otworzyłam je jak usłyszałam głos właścicielki " Kochani, to tak da się słyszec i czuc na dole". Jezu!!!!!!! Uciekaliśmy stamtąd najszybciej jak się da.

ale kicha
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 04 mar 2004, 18:05

Ciekawe co myśleli ludzie co siedzieli na dole :?:
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 04 mar 2004, 21:47

mariusz pisze:Ciekawe co myśleli ludzie co siedzieli na dole :?:

Hmmm... pewnie mysleli ze ktos na gorze seks uprawia :twisted:

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 611 gości