co zrobić by spojrzał tak inaczej?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 21 lut 2006, 23:14

paddy pisze:moim zdaniem to jest ta 2. połówka, tylko może on jeszcze o tym nie wie

A co jesli sie nie dowie? Jak nie poczuje tego? Bedziesz czekac do konca zycia?
Dwie polowki maja to do siebie, ze musza pasowac. On Tobie pasuje, Ty jemu juz nie do konca. Zgrzyt na calej linii.
Wiem, ze zaraz napiszesz, ze jestes optymistka itd ble ble ble, i ze swiata poza nim nie widzisz. Ale naprawde marnujesz czas.
A co jesli np uzyje Cie jako przyslowiowej "deski ratunkowej", tak ot na chwile. On sie zabawi, Ty potem bedziesz jeszcze bardziej cierpiec. ?

Nie narzucaj sie mu, bo zupelnie go stracisz.
Jak dla mnie to koniec tematu. Bo patrzac na wszystko, co bylo dotychczas napisane, nie widze sensu w tym wszystkim. Ale, jak juz mowilam, to Twoje zycie...
paddy
Maniak
Maniak
Posty: 570
Rejestracja: 30 gru 2005, 12:38
Skąd: xxx
Płeć:

Postautor: paddy » 21 lut 2006, 23:17

no dzieki wam za wszystko :) ze poświęciliście mi tyle uwagi. dziś gadałam z jego bratem i powiedział mi, że on tak ma, że szuka, a czasem sam nie wie czego. i że być może to tylko zauroczenie. moje życie i tak jest lipne więc zmarnuję je i poczekam :) wiem, ze to głupio brzmi, ale nigdy nie mów nigdy :]
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 21 lut 2006, 23:28

paddy pisze:"prawdziwa miłość zdarza sie tylko raz...." to po 1)


odzwzajemniona :P


paddy pisze:po co mam być z kimś kogo kocham mniej i mam go oszukiwać że jest dobrze, jak to nie będzie ten. nie umiem tak: nie ten to inny

znasz go 3 m-ce i masz 18 lat, wydaje Ci sie ze to ten jedyny


paddy pisze:jestem inaczej myślącą dziewczyną i mam inne poglądy na świat. czymś innym jest dla mnie miłość niz dla was

nie sadze, po prostu jest tu sporou osob starszych od Ciebie ktore kiedys mowily tak samo a nawet popelnialy te same bledy, ze czekaly az jakis glupek odwzajemni ich uczucie marnujac czas i kawal zycia


paddy pisze:po prostu moim zdaniem to jest ta 2. połówka, tylko może on jeszcze o tym nie wie :/

jakby nia byl, to by juz to wiedzial


sophie pisze:nie widze sensu w tym wszystkim.

ja tez nie, ale za pare miesiecy przyzna nam racje ;)


paddy pisze:i że być może to tylko zauroczenie

zauroczenie Toba?? przeciez on z inna jest!!


paddy pisze:wiem, ze to głupio brzmi, ale nigdy nie mów nigdy :]

fakt brzmi infantylnie ;)
paddy
Maniak
Maniak
Posty: 570
Rejestracja: 30 gru 2005, 12:38
Skąd: xxx
Płeć:

Postautor: paddy » 21 lut 2006, 23:40

Mia pisze:zauroczenie Toba?? przeciez on z inna jest!!

że to zauroczenie nią :] kiedyś jedna mu popieprzyła życie które sobie chciał ułożyć z nią. i teraz jest mu obojętne wiele rzeczy a i czasem sam, jak mi powiedział, nie wie czy chce z kimś być. jego brat przyznał że może jeszcze nie dorósł do tego. Poczekam aż dorośnie.... i nikt mni enie powstrzyma, nawet sama ja
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 21 lut 2006, 23:44

Poczekam aż dorośnie.... i nikt mni enie powstrzyma, nawet sama ja

Wspolczuje jego nastepnej dziewczynie...

Za jakis czas Ci sie zmieni, sama dojrzejesz...
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 21 lut 2006, 23:47

paddy pisze:że to zauroczenie nią :]


ale nadalej jest z nia i mysli o niej nie o Tobie! jakos w ogole do Ciebie to nie dochodzi :)
paddy pisze:i teraz jest mu obojętne wiele rzeczy a i czasem sam, jak mi powiedział, nie wie czy chce z kimś być

jakby my bylo obojetne, to chyba by z nia nie byl juz jakis czas, a jednak cos go trzyma, czasem to kazdy tak mowi ;)


Poczekam aż dorośnie.... i nikt mni enie powstrzyma, nawet sama ja

przerwiesz czekanie, szyciej niz Ci sie wydaje :)
paddy
Maniak
Maniak
Posty: 570
Rejestracja: 30 gru 2005, 12:38
Skąd: xxx
Płeć:

Postautor: paddy » 21 lut 2006, 23:52

:] poczekamy, zobaczymy, ja sie bez walki nie poddaję <nieee> nikt nigdy nie wie co przyniesie jutro :] uroki życia....
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 21 lut 2006, 23:57

tez tak kiedys mowilam, ale mloda i glupia bylam i zaluje za takiemu jednemu ponad 3 lata poswiecilam, na czekanie ;)

w kazdym razie jak Ci przejdzie to nam napisz :P
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 22 lut 2006, 07:30

paddy pisze:Poczekam aż dorośnie.... i nikt mni enie powstrzyma, nawet sama ja

paddy, ale pieprzysz glupoty. Facet Cie nie chce po prostu. Moze mu sie fizycznie nie podobasz, a moze Twoj charakter mu nie pasuje. Bo ja znajac juz jakas czesc Twojego charakteru po Twoim postach, moge powiedziec, ze masz jakas obsesje i strasznie upierdliwa jestes. Serce nie sluga. On Cie nie pokocha. A Ty w to dalej slepo wierzysz.
paddy
Maniak
Maniak
Posty: 570
Rejestracja: 30 gru 2005, 12:38
Skąd: xxx
Płeć:

Postautor: paddy » 22 lut 2006, 12:45

dzięki za wiarę we mnie <hyhy>
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 22 lut 2006, 13:13

paddy pisze:Ja za bardzo go kocham by poddać się bez walki

przepraszam bardzo, że sie dopytuje ale ile czasu tak bardzo go kochasz ??
ja bardzo kochałam po roku bycia razem
sophie pisze:No chyba, ze traktuje ja jako "deske ratunkowa". W razie czego, bedzie mial sie z kim przespac

raczej materac ratunkowy :>
paddy pisze:czymś innym jest dla mnie miłość niz dla was. a i ON jest inny. wyznaje podobne zasady jak ja

wcale nie inne niz ja, ja uznaje seks bez zobowiazań, tylko nie z kims kto wiem, że bedzie cierpiał przez to.
ciekawe od kogo on jest inny ??
paddy pisze:po prostu moim zdaniem to jest ta 2. połówka, tylko może on jeszcze o tym nie wie :/

tyle, że ty dla niego nie jestes połówką, no moze połowa kobiety, pozbawiona godnosci, taka trawjaca, takim czyms na zapsa.
paddy pisze:moje życie i tak jest lipne więc zmarnuję je i poczekam

po lipnie nim kierujesz. bo tworzysz censored warte iluzje. chcesz go zdobyc wiec działa. On widzi twoje oddanie i wie, że zawsze bedziesz. zacznij zyc, kokietowac innych, umawiac sie, niech widzi, że bez niego tez sie da, niech ma sygnał, zaraz stracisz szanse bezpowrotnie, bo zycie jest kurews.ko zakrecone, bo ona ucieknie, bo pokocha innego.
a moze ty sama sie zmienisz, moze faktycznie p
paddy pisze:ze wzajemnoscia.
Przestac uzalac sie nad soba dziweucho, masz dopiero 18 lat a plany sredniowiecznej meczennicy.

paddy pisze:.... i nikt mni enie powstrzyma, nawet sama ja

popadasz w obłed. chcesz byc dla niego jak wrzód na du.pie ?? nikt cie nie powstrzyma, nawet swiadomosc ze zaczniesz miec u niego status natretnej muchy ??

Yasmine pisze:Bo ja znajac juz jakas czesc Twojego charakteru po Twoim postach, moge powiedziec, ze masz jakas obsesje i strasznie upierdliwa jestes

dokładnie, nie mój typ. taka kobieta przylepa, inna wersja kobierty cienia lub bluszczu.

OPAMIETAJ SIE


Moze i jestem wredna ale lepiej jak jakas wredna babna wyleje ci wiadro zimnej wody niz ma ci ten połówka w końcu pomyje na łeb wylac w akcie desperacji
paddy
Maniak
Maniak
Posty: 570
Rejestracja: 30 gru 2005, 12:38
Skąd: xxx
Płeć:

Postautor: paddy » 22 lut 2006, 14:29

nie jestes wredna, mówisz to co myślisz :] i nie wybijesz mi tego z głowy. aż żal czasem patrzeć jak to społeczeństwo się chańbi, bo nikt juz w tych czasach chyba nie potrafi kochać tak romantycznie i wiekszość stawia na :"nie ten, to inny", co znaczy, że ta poprzednia miłość też była "na siłe" szukana :]
jak same zauważyłyście, jestem inna :] szkoda że moje słowa wam nie wystarczą. a on jest też właśnie taki i ma takie poglądy i
Dzindzer pisze:popadasz w obłed

czasem też popada w obłęd. :] zakończmy to bo i tak to na nic :/
Katy74
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 23 maja 2006, 14:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Katy74 » 23 maja 2006, 15:05

Witam,

trafilam na to forum przypadkiem i tak sobie je przeglądam, i moim zdaniem cala ta dyskusja to wynik PROWOKACJI malolaty - paddy, która wpadla na pomysl "puszcze na forum prowokacyjny post i zobacze jak się rozwinie <banan> "

no i z tego co widze udalo się, dużo odpowiedzi, od czasu do czasu nowe pytanie paddy podsyca dyskusję

ale co sie ubawilam przy czytaniu, to moje


pozdrawiam [/b]
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 23 maja 2006, 15:08

Oooo, Katy, moja droga, ominęła Cię cała zabawa przy kolejnym topicu Paddy :D
Katy74
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 23 maja 2006, 14:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Katy74 » 23 maja 2006, 15:12

jaki topic?? podrzuć linka, chętnie poprawię sobie humor :)
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 23 maja 2006, 15:14

a tutaj sobie lezy na forum :]
Awatar użytkownika
Żabcia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 87
Rejestracja: 27 maja 2006, 20:30
Skąd: z przebieralni
Płeć:

Postautor: Żabcia » 27 maja 2006, 22:08

hmm.... no nie, moze rzeczywiscie to nie byly wkręty paddy, ale warto poczytac chocby po to, zeby wyciagac wnioski z ludzkiej, nie :] z "paddiowskiej" głupoty :P
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 28 maja 2006, 01:22

To jest platoniczna miłość (prawdopodobnie). Jeśli mam racje z czasem przejdzie sama, zapomisz, śladu nie bedzie. Za to pojawi się nowy książe i nowy kłopot.
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
onlyjusti
Maniak
Maniak
Posty: 519
Rejestracja: 20 maja 2006, 22:45
Skąd: zeświata
Płeć:

Postautor: onlyjusti » 28 maja 2006, 14:24

Najskuteczniejsze bo najprostrze i konkretne zachowanie to powiedzenie Mu o tym co czujesz, kim dla Ciebie sie stał, ze juz dłuzej nie potrafisz byc tylko Jego przyjaicółką, że jeśli On nie czuje do Ciebie nic ponad przyjaźń to zakończysz to bo rani Cię, ze jesteś zmuszona słuchać o Jego problemach z miłościa, którą Ty nie jesteś!! Wiem, ze to szczerość bardzo ryzykowna, moze i bolesna,ale chyba nie masz wyboru! Jakiekolwiek gierki i tak się nie powiodą bo Cie zna i przewidzi kazdy Twój ruch, domyśli sie wszystkiego! Poza tym wredna dla Jego laski byś nie mozesz, bo Go tym tylko skutecznie odstraszysz i zniechęcisz! Jeśli jeszcze nie odkrył w Tobie swojej miłości to przyjaźń sie zwyczajnie zakończy, ale i Ty nie bedziesz cierpiała wysłuchujac Jego perypetii, nie zachowuj sie jak dobra samarytanka swoim kosztem!! No ale w sumie jest jeszcze jedno wyjscie...znajdź sobie chłopaka pokaż że On nie jest Twoim jednynym mężczyną, niech poczuje zazdrość!! To zawsze "wygodniejsze" i mniej ryzykowne niż całkowita bezposrednia prawda.:)
OnlyJusti
Awatar użytkownika
tenc_ia
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 27 kwie 2006, 10:16
Skąd: K :PP
Płeć:

Postautor: tenc_ia » 16 sie 2006, 19:22

Nie możesz komuś kazać ciebie kochać miłość jest dla tych, co na nią zasłużą. Ale :D możesz mu w tym pomóc zrób się na bóstwo i umów się z nim jak przyjaciele np. na kawę <banan> i niech w tobie zauważy pociągającą dziewczynę, która cały czas była przy nim a on tego nie widział na zakończenie spotkania zrób cos spontanicznie :D i daj mu do myślenia.Powodzenia dla z siebie co najlepsze z naszego piękna <przytul>
tenc_ia:*

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 384 gości