Powrót po roku...

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Bartek22
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 109
Rejestracja: 18 paź 2004, 10:01
Skąd: Poznan :)
Płeć:

Powrót po roku...

Postautor: Bartek22 » 07 lut 2006, 11:55

Hej Wszystkim :-) <banan>

Witam po dlugiej przerwie :)


Mam pytanie : rok temu rozstalismy sie z dziewczyna...zrobilismy sobie bardzo dluga przerwe...wrocilismy do siebie teraz...na nowo...czy uwazacie ze to dobra decyzja?jakie sa wasze doswiadczenia?Prosze o odpowiedz i z gory Wam dziekuje :)

<banan> <aniolek> <wsciekly> <pejcz> <fuckoff> <evilbat> :| <hmm> consored <foch> <pijaki> <lodzik>
"Każda sekunda to szansa na to by zmienić coś w swoim życiu" - Vanilla Sky
Awatar użytkownika
Kemot
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 06 maja 2004, 20:00
Skąd: :)
Płeć:

Postautor: Kemot » 07 lut 2006, 11:59

Dziwne :)
Ja bym chyba nie wytrzymał, no chyba, że rozstaliście się przez jakąś kłutnię, a potem Wam siebie brakowało i jesteście z powrotem?
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 07 lut 2006, 12:15

Nie wiem, czy można tu coś powiedzieć, bo nie zna się szczegółów...
Każdy przypadek jest inny. U jednych wychodzi, u drugich nie. Znam parę, która się rozstała po dwóch latach i po roku przerwy znów do siebie wrócili. I są baaardzo szczęśliwi.
Także życzę powodzenia :)
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 07 lut 2006, 12:28

Ja tam ni wiem.
Mozna wracać i sie udaje mozna nie wracać i tak jest lepiej. Jakbys wiecej napisal o okolicznosciach zerwania to bym wiecej rzekła.
teofil
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 02 sty 2006, 22:09
Skąd: kwidzyn
Płeć:

Postautor: teofil » 07 lut 2006, 13:09

wg mnie to dobry pomysl, rok to sporo czasu abyscie zrozumieli co do siebie czujecie tak naprawde. powodzenia
<3
Awatar użytkownika
nata
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 400
Rejestracja: 11 lip 2004, 12:58
Skąd: jestem?
Płeć:

Postautor: nata » 07 lut 2006, 13:19

znajoma rozstała się z facetem, spotykała się z innymi, ale po roku wróciła do tego poprzedniego, i twierdzi że to po prostu mężczyzna jej życia
więc jeśli tak, to chyba warto <browar>
Ostatnio zmieniony 07 lut 2006, 13:28 przez nata, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
gargando
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 183
Rejestracja: 15 sty 2006, 21:49
Skąd: z d***
Płeć:

Postautor: gargando » 07 lut 2006, 13:27

no jak cos do siebie jeszcze czujecie to jesto to dobra decyzja...:) ale taka długa przerwa?! hmm...zastanawiajace .......
Nie Trać Czasu Z Kimś Kto Nie Ma Go, Aby Spędzać Go Z Tobą...
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 07 lut 2006, 13:30

Tez po roku zeszlam sie ponownie z bylym i... po jakims czasie znow zostal bylym :D
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 07 lut 2006, 14:34

Tez po roku zeszlam sie ponownie z bylym i... po jakims czasie znow zostal bylym :D

Tak to jest... Ja uważam, że można wrócić do siebie tylko raz, później to już jest taka szarpanina...

Czy to dobra decyzja? Na to pytanie sam sobie musisz odpowiedzieć. Jeśli jesteś z tym szczęśliwy, to czemu nie? Czasami ludzie muszą od siebie odpocząć, nieco dojrzeć...

Ale też nie wolno popadać w paranoje i być z kimś na siłę po powrocie, bo wydaje się nam to takim darem losu, że trudno nam zdać sobie sprawę, że związek nie ma sensu...
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Meredith
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 126
Rejestracja: 13 lis 2005, 00:28
Skąd: z elfiej krainy
Płeć:

Postautor: Meredith » 07 lut 2006, 16:02

:)
Czy to dobra decyzja czy tez nie musisz ocenic sam. tylko Ty wiesz co czujesz.
Please to meet you.
Hope you guess my name.
But what's puzzling you.
Is the nature of my game...
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 09 lut 2006, 11:21

Myślę, ze po roku czasu każde z Was patrzy z innej teraz perspektywy, w międzyczasie dojrzeliscie, porównywaliscie może z innymi partnerami i doszliscie chyba do wniosku, ze straciliscie coś ważnego i wyjątkowego. Jeśli jest Wam teraz dobrze, to po co się zastanawiać? :) Widocznie tak miało być. A czasami lepiej jest niż było. Powodzenia ;)
Awatar użytkownika
amazonka
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 316
Rejestracja: 26 kwie 2004, 15:06
Płeć:

Re: Powrót po roku...

Postautor: amazonka » 09 lut 2006, 17:50

Bartek22 pisze:
Mam pytanie : rok temu rozstalismy sie z dziewczyna...zrobilismy sobie bardzo dluga przerwe...wrocilismy do siebie teraz...na nowo...czy uwazacie ze to dobra decyzja?


Sytuacja sytuacji nie równa. Dużo zależy od tego jaki był powód rozstania. Ale czemu nie... być może może to być jakiś grunt dla udanego związku... tym razem.
Awatar użytkownika
Beggar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 209
Rejestracja: 24 wrz 2005, 12:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Beggar » 09 lut 2006, 18:44

nie uznaje czegoś takiego jak powrót, wydaje mi się że jak już się rozstaniesz z kobietą to nie ma po co wracać.... bo skoro już raz się rozstaliście to niewiadomo czy znowu się tego nie zrobi.
Na przestrzeni lat całkiem inny typ....
Awatar użytkownika
Eisenritter
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 443
Rejestracja: 04 sty 2006, 11:21
Skąd: Berlin
Płeć:

Postautor: Eisenritter » 09 lut 2006, 19:08

To zależy od sytuacji. Miałem taką znajomą, rozstawała się z "mężczyzną życia" ze dwa razy, wracała też dwa, wreszcie rozstała się definitywnie. Ona teraz jest zołzą klasy A, on lubi biały proszek do nosa. Tutaj? Wszystko zależy od was. W końcu Liz Taylor też się zchodziła z Richardem Burtonem. :D
Siła charakteru i hart ducha są czynnikami decydującymi. Na sile charakteru opiera się żołnierska pewność siebie.
Awatar użytkownika
fliper
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 30 sty 2006, 19:41
Skąd: to mam wiedzieć
Płeć:

Postautor: fliper » 09 lut 2006, 23:03

Moze nie mam zbyt wielkiego doswiatczenia, ale uważam że jeśli, tylko oboje chcecie do siebie wrócic to i cos do siebie czujecie to nie powinno byc żadnych przeszkód. Powodzenia :)

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 195 gości