Wygodne kobiety

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

lucy000
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 23 sty 2006, 21:43
Skąd: Poznan
Płeć:

Wygodne kobiety

Postautor: lucy000 » 06 lut 2006, 18:04

Chciałabym Was o coś zapytać. Od pewnego czasu u niektórych moich koleżanek, znajomych i nie tylko obserwuję pewną cechę. Otóż niektóre kobiety lubią w pewien sposób wykorzystywać mężczyzn. Mianowicie, gdy widzą, że ktoś jest nimi poważniej zainteresowany, a one same tym gościem specjalnie się nie interesują, lubią go trzymać w niepewności. Z jednej strony nie pozwalają mu na zbyt dużo, z drugiej jednak nie powiedzą wprost, że nie ma szans. Prowadzi to do tego, że gość widzi swoją szansę u takiej dziewczyny i na przykład na zawołanie podwiezie ją jeśli tylko poprosi lub zadzwoni. Taki zauroczony gość nieraz mocno adoruje kobietę, a ona, mimo, iż wśród koleżanek mówi, iż gość totalnie nie ma szans, to jemu o tym nie powie.

Wydaje mi się to trochę nie w porządku, ale takich sytuacji ostatnio zauważyłam naprawdę sporo.
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 06 lut 2006, 18:11

Coż poradzić takie lajf...

Jednak moze ez być taka możliwość:
Kobieta widzi ze facetowi zalezy i czeka na dalszy rozwuj wydarzeń... A moze jednak.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 06 lut 2006, 18:15

Eeeee!! To podpucha!!
Ale jeśli nie to jestes wielka <poklony>
lucy000 pisze: Od pewnego czasu u niektórych moich koleżanek, znajomych i nie tylko obserwuję pewną cechę

Tez to znam.Robia tak niektóre moje znajome.Niestety <evilbat>

lucy000 pisze: Otóż niektóre kobiety lubią w pewien sposób wykorzystywać mężczyzn.

Myślę że wynika to z kilku powodów:
- takie kobiety nie dojrzały do prawdziwego związku (lub sa niedojrzałe)
-maja facetów za nic (pewnie żaden nie pogonił im kota.A szkoda)
-lubia poniżać facetów
-są kokietkami
-to wynik "dzisiejszych czasów"-jak dać i cnotę zachować dla Brada Pitta
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
teofil
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 02 sty 2006, 22:09
Skąd: kwidzyn
Płeć:

Postautor: teofil » 06 lut 2006, 18:16

w wiekszosci to jest po prostu zwykle wykorzystywanie. takie kobiety w moich oczach sa nikim
Awatar użytkownika
gargando
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 183
Rejestracja: 15 sty 2006, 21:49
Skąd: z d***
Płeć:

Postautor: gargando » 06 lut 2006, 18:19

lucy000, no normalnie..... taka sama sytuacje mialem ! :| i to jest swieta prawda !~! jak kobieta widzi ze facet jest jakos adorowany przez inne to dokladnie...sama sie klei....i wie ze nic z tego nie wyjdzie.... Qwa jak ja tegoo nie nawidze!! :[
Nie Trać Czasu Z Kimś Kto Nie Ma Go, Aby Spędzać Go Z Tobą...
Awatar użytkownika
Kemot
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 06 maja 2004, 20:00
Skąd: :)
Płeć:

Postautor: Kemot » 06 lut 2006, 18:19

takie kobiety w moich oczach sa nikim

Dokładnie. Dla mnie też. Niestety sam kiedyś wpadłem w te sidła i wielu moich znajomych :(
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 06 lut 2006, 18:21

gargando pisze: Qwa jak ja tegoo nie nawidze!! :[

Ja też.A i tak jak ta głupia ćma lecę...
Ostatnio zmieniony 06 lut 2006, 18:27 przez kot_schrodingera, łącznie zmieniany 1 raz.
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
szopen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 459
Rejestracja: 17 cze 2004, 00:48
Skąd: Z domku :-)
Płeć:

Postautor: szopen » 06 lut 2006, 18:24

jak facet naiwny to sie daje robić w bambuko i tyle ... a pannom sie nie dziwię, że jak znajda frajera który jest na każde ich zawołanie to tak łatwo go nie puszczają.. taki jeleń to skarb :)
Cuda się zdarzają. Co potwierdzi każdy programista :)

pozdrawiam
Awatar użytkownika
gargando
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 183
Rejestracja: 15 sty 2006, 21:49
Skąd: z d***
Płeć:

Postautor: gargando » 06 lut 2006, 18:28

a takich "panienek " to sie w dzisiajszych czasach baaaaaaardzo duzo kreci.... :| facet musi je jakos rozpoznawac...... najlepsze sa te....takie niedostepne...co same sie nie pchaja :)
Nie Trać Czasu Z Kimś Kto Nie Ma Go, Aby Spędzać Go Z Tobą...
Awatar użytkownika
Kemot
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 06 maja 2004, 20:00
Skąd: :)
Płeć:

Postautor: Kemot » 06 lut 2006, 18:28

jak facet naiwny to sie daje robić w bambuko i tyle ... a pannom sie nie dziwię, że jak znajda frajera który jest na każde ich zawołanie to tak łatwo go nie puszczają.. taki jeleń to skarb

<diabel>
No no, nie broń tak kobiet, bo sam wpadniesz :) Oczywiście nie życzę.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 06 lut 2006, 18:28

Normalka, sam mialem taka dziewczyne, nie umiala gosci splawiac, po prostu sa to hipokrytki, ktore z jednej strony maja niby tych kolesi gdzies, a zdrugiej strony kochaja byc przez nich adorowane.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Kermit
Weteran
Weteran
Posty: 931
Rejestracja: 12 sie 2005, 08:51
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: Kermit » 06 lut 2006, 19:08

heeheh

WELCOME TO THE REAL WORLD :D
So understand;
Don't waste your time always searching for those wasted years,
Face up...make your stand,
And realise you're living in the golden years.
Awatar użytkownika
Meredith
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 126
Rejestracja: 13 lis 2005, 00:28
Skąd: z elfiej krainy
Płeć:

Postautor: Meredith » 06 lut 2006, 19:19

Te kobiety wcale nie muszą byc od razu podłe;)
po prostu adoracja mężczyzn sparwia im przyjemność i niech chcą z tego rezygnować. To w pewnien sposób łechce kobiece ego:).

Jednak sa i jednoski całkowicie pozbawione skrupułów ,wykorzystujące mężczyzn do własnych wygód.Niektóre nawet starają się wyciagac korzyści materialne.
Please to meet you.
Hope you guess my name.
But what's puzzling you.
Is the nature of my game...
sylwusia
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 03 lut 2006, 20:29
Skąd: Częstochowa
Płeć:

Postautor: sylwusia » 06 lut 2006, 19:22

ale kobietki maja w genach wykorzystywanie mezczyzn :) ja jestemw stalym zwiazku 9 lat i obowiazki dzielimy r a z e m !
Awatar użytkownika
szopen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 459
Rejestracja: 17 cze 2004, 00:48
Skąd: Z domku :-)
Płeć:

Postautor: szopen » 06 lut 2006, 19:23

Kemot pisze:No no, nie broń tak kobiet, bo sam wpadniesz Oczywiście nie życzę.

ja tam nikogo nie bronie, twierdze tylko że to nie wina kobiet że jest tylu facetów ktorzy są ślepi i nie widzą że są wykorzystywani :)
Meredith pisze:Te kobiety wcale nie muszą byc od razu podłe
Wlasnie :)
Cuda się zdarzają. Co potwierdzi każdy programista :)



pozdrawiam
Awatar użytkownika
Kemot
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 06 maja 2004, 20:00
Skąd: :)
Płeć:

Postautor: Kemot » 06 lut 2006, 19:34

Jednak sa i jednoski całkowicie pozbawione skrupułów ,wykorzystujące mężczyzn do własnych wygód.Niektóre nawet starają się wyciagac korzyści materialne.

Wydaje mi się, że o tym mowa w temacie :)
Te kobiety wcale nie muszą byc od razu podłe

Moze nie podłe, ale WKURZAJĄCE <wsciekly> :)
Awatar użytkownika
misiolek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 61
Rejestracja: 31 sty 2006, 09:54
Skąd: z głębi duszy
Płeć:

Postautor: misiolek » 06 lut 2006, 20:24

mnie się wydaje że jak kobieta owinie sobie mężczyznę wokół palce to juz po nim :?
...trzeba rozkopać strumyk aby popłynęła kiedyś z niego czysta woda !!
Awatar użytkownika
Blondi
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 23 sty 2006, 20:36
Skąd: skądinąd
Płeć:

Postautor: Blondi » 06 lut 2006, 20:34

Moim zdaniem to wynika raczej z wrodzonej proznosci kobiet i z tego,ze tak jest poporstu latwiej,samej sie nie angazowac,tylko wykorzystywac biednego,nieswiadomego goscia,zachowanie wkurzajace,podle,przede wszytkim raniace innych,ale zdaje mi sie ze na takie babki tez kiedys czas przychodzi,natrafiaja na takiego co poleci tylko na jej prezencje,ladna buzie itp a jak sie zakocha to przeciez nie widzi,ze jemu tak wlasciwie wcale nie chodzi o to co ma w srodku.
Dziewczyna rodzi sie mądra ...
Potem poznaje faceta :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 06 lut 2006, 20:42

Cóz frajerów na tym swiecie jak widac nie brakuje , i kobiety o tym wiedza !
głupich wiatr nie sieje ...oni sie rodzą <hahaha>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
gargando
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 183
Rejestracja: 15 sty 2006, 21:49
Skąd: z d***
Płeć:

Postautor: gargando » 06 lut 2006, 20:43

misiolek pisze:mnie się wydaje że jak kobieta owinie sobie mężczyznę wokół palce to juz po nim


jak one to robia....:| masz racje....jak tak sie stanie to juz nie ma faceta !!


Dziewczyna rodzi sie mądra ...
Potem poznaje faceta

<lol2> dobre :D
Nie Trać Czasu Z Kimś Kto Nie Ma Go, Aby Spędzać Go Z Tobą...
Awatar użytkownika
wawa007
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 67
Rejestracja: 27 gru 2005, 15:21
Skąd: Gniezno
Płeć:

Postautor: wawa007 » 07 lut 2006, 08:52

My niestety tez tak robimy... sam sie wielokrotnie o tym przekonałem.

Wykorzystywanie milosci w celach materialnych.
Awatar użytkownika
Eisenritter
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 443
Rejestracja: 04 sty 2006, 11:21
Skąd: Berlin
Płeć:

Postautor: Eisenritter » 07 lut 2006, 09:04

Klasyka przejaskrawionej sytuacji dawca-biorca. Niektóre kobiety lubią tak. A że faceci potem maj kaca? A co kogo to obchodzi, bawmy się dalej.
Siła charakteru i hart ducha są czynnikami decydującymi. Na sile charakteru opiera się żołnierska pewność siebie.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 07 lut 2006, 09:07

faktycznie, perfidia w żeńskim wydaniu do n-tej potęgi,takie zachowanie.. <wsciekly> Jedyne, czego można życzyć, to by taka osóbka trafiła kiedyś na takiego faceta, który będzie jeszcze bardziej cyniczny niż ona i zrobi ją dokumentnie na szmaty, hehehe....
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
robinho
Maniak
Maniak
Posty: 563
Rejestracja: 24 wrz 2005, 15:27
Skąd: miasta ze skazą
Płeć:

Postautor: robinho » 07 lut 2006, 11:44

wystarczy przytoczyć słowa z jednej stronylucy000:
lucy000 pisze:Z jednej strony nie pozwalają mu na zbyt dużo, z drugiej jednak nie powiedzą wprost, że nie ma szans.
i TedBundy:
TedBundy pisze:faktycznie, perfidia w żeńskim wydaniu do n-tej potęgi,takie zachowanie


Mi sie wydaje że niepotrzebnie podchodzicie do tego jako do walki gatunku meskiego z żeńskim. Kiedy umawiam sie/spotykam z kobietą nie traktuje jej jako przedstawiciela gatunku. Liczy sie tylko ona, ona jako ona.
"Monalizą byłaś mi, marzyłem tylko o tobie
Rysowałem serca dwa, pytałaś po co to robię.



FALUBAZ! Ekstraliga jest już nasza!
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 07 lut 2006, 11:56

Kermit pisze:heeheh

WELCOME TO THE REAL WORLD


No właśnie. W zyciu trzeba sobie radzić, także w tym względzie. Jak ktoś jest - jak to pisze Andrew - "frajerem", to albo się czegoś nauczy, albo frajerem pozostanie. Można mieć pecha, ale nie można z siebie robić żałosnego parobka, jakiegoś lokaja zafajdanego. Tu jest punkt ciężkości, jeżeli o autoszacunek chodzi. A nie w tym, czy się ludzie rżną i na której randce. Całe szczęście, że nasze kochane, opiekuńcze państwo nie wprowadziło jeszcze zasiłku dla osób będących okrutnie potraktowane przez płeć przeciwną w aspekcie relacji damsko-meskich <hahaha>
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 07 lut 2006, 20:07

Sir Charles pisze:Całe szczęście, że nasze kochane, opiekuńcze państwo nie wprowadziło jeszcze zasiłku dla osób będących okrutnie potraktowane przez płeć przeciwną w aspekcie relacji damsko-meskich


a ja napiszę: wielka szkoda:( że nie wprowadziło:D
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
gareth1982
Bywalec
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 26 lip 2005, 13:53
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: gareth1982 » 07 lut 2006, 21:01

Skąd ja to znam... Kiedyś poznałem właśnie taką panienkę. Typowa kokietka- atrakcyjna, pewna siebie, trochę z takim egoistycznym podejściem do ludzi. No ale wiadomo, facet jak to facet, jak mu się kobieta szczególnie spodoba to jest w stanie zrobić dużo, żeby tylko się jakoś przypodobać. I czy ja wiem czy to jest frajerstwo jak ktoś tu napisał. Nie sądzę. Tzn. można to tak nazwać po czasie, ale najpierw trzeba się osobiście przejechać. Ale wracając do tej dziewczyny - spotykaliśmy się jakiś czas jako kumple. A to kawka, a to piwko, a to kino. Oczywiście wszystko na mój koszt. Zawsze gdy chciała coś ode mnie, to byłem na miejscu. Czy to pomóc przy komputerze, czy gdzieś podwieźć, itd. Po jakimś czasie zaczęło mi się wydawać, że ona oczekuje czegoś więcej (oczywiście myliłem się). Kiedyś mnie bardzo zaskoczyła, bo podczas wypadu na miasto chwyciła mnie za rękę i szliśmy po prostu jak para. Zdarzyło się nawet, że spędziła u mnie noc. Do seksu nie doszło, ale były pocałunki, delikatne pieszczoty. Ja w siódmym niebie, zadowolony z siebie, że coś ruszyło w kierunku bycia razem. W ogóle po pewnym czasie często bywała u mnie w domu, nawet moi rodzice myśleli że jesteśmy razem :) Ona naprawdę mi się podobała, imponowała mi swoim stylem bycia. W końcu po 3 miesiącach powiedziałem jej, że myślę o nas poważnie, że chciałbym żebyśmy zostali parą. Ona zareagowała dużym zdziwieniem + śmiechem. Czegoś takiego nigdy wcześniej ani później już nie przeżyłem. Po prostu wyśmiała mnie, że w ogóle o czymś takim pomyślałem. Ale byłem tak zaślepiony że to zignorowałem, pomyślałem że wartoby mieć ją nawet jako koleżanke, a później może coś więcej z tego wyniknie. Ale czar prysł całkowicie na pewnej imprezie na którą poszliśmy razem. Podczas tej imprezy widziałem jak całuje się z przypadkowo poznanymi dwoma kolesiami. Nawet nie wiem czy z którymś się wtedy nie przespała, bo jak to zobaczyłem to poszedłem do domu. Następnego dnia zadzwoniłem do niej i wszystko jej wygarnąłem. Oczywiście udawała zaskoczoną, że nie wie o co mi chodzi itd. Od tamtej pory minęło ze 3 lata i już jej więcej nie widziałem. Miałem nauczkę i podchodzę do kobiet z pewnym dystansem (choć nie zawsze się udaje). Oczywiście nie znaczy to że jestem dla kobiet niemiły czy oschły, ale już nie ma czegoś takiego, że lecę na byle zawołanie. No i cały czas wierzę że jednak takie kobiety jak ta, o której napisałem to tylko mały ułamek ze zdecydowanej większości tych normalnych :)
Awatar użytkownika
gargando
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 183
Rejestracja: 15 sty 2006, 21:49
Skąd: z d***
Płeć:

Postautor: gargando » 07 lut 2006, 21:08

i ja mialem podobna nauczke.... dlatego takie pierd**** flirty dziewczyn mnie juz nieruszaja...

NIGDY NIE MOZNA UFAC DO KONCA KOBIECIE.....bo mozna wyjsc na jelenia....


_______________________
najlepiej to sie pobawic i zostawic.... (facet tez tak robi...niestety)
Nie Trać Czasu Z Kimś Kto Nie Ma Go, Aby Spędzać Go Z Tobą...
Awatar użytkownika
Koko
Weteran
Weteran
Posty: 1105
Rejestracja: 25 gru 2004, 00:31
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Koko » 07 lut 2006, 21:29

Biedactwa... Dlaczego to One, złe, zawsze wychodzą zwycięsko, a Wy potraficie tylko klnąć? I szastać jakimiś sloganami?
Kobieta kobiecie nierówna.
Jedna z wielu może i wygodna, ale nie zademonstrowałaby tego bez Was, drodzy Mili. :)
Wiem słowo jak krem
krem na zmarszczki w mojej głowie.
Awatar użytkownika
gargando
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 183
Rejestracja: 15 sty 2006, 21:49
Skąd: z d***
Płeć:

Postautor: gargando » 07 lut 2006, 21:37

Koko pisze:Biedactwa... Dlaczego to One, złe, zawsze wychodzą zwycięsko, a Wy potraficie tylko klnąć? I szastać jakimiś sloganami?
Kobieta kobiecie nierówna.
Jedna z wielu może i wygodna, ale nie zademonstrowałaby tego bez Was, drodzy Mili

OOOo jaka madra.....typowe myslenie kobiety....... tak tak...zawsze wina faceta....ehhhh
Nie Trać Czasu Z Kimś Kto Nie Ma Go, Aby Spędzać Go Z Tobą...

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 354 gości