Wstyd czy nie ? Co o tym myślicie ?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Kinia
Bywalec
Bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 26 paź 2005, 21:38
Skąd: Gdynia
Płeć:

Wstyd czy nie ? Co o tym myślicie ?

Postautor: Kinia » 02 lut 2006, 21:47

witam wszystkich ;)
Pisze w imieniu mojego przyjaciela który ma problemik mały a jakże wielki...
no wiec , jest w jego klasie pewna dziewczyna, kóra jest miła, ładna i wporzadku, dzis był znia na randce i było fajnie (całowali sie, przytulali itp..) , no ale jest jedna wada...
ona kumpluje sie potocznie mówiac z wieśniarami, które potrafia przysporzyć wstydu..
no i nad tym sie mój qmpel zastanawia czy go nie wysmieja... ze chodzi z ta dziewczyna z tego towarzystwa ? w tej szkole do której chodza, plotki sie szybko rozchodza a wtedy nie jest zbyt miło...
Co mu radzicie ?? I sorki jak juz taki temat był :)
release :)
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 02 lut 2006, 21:54

O żesz w pyska, umarłem i piszę zza grobu <hahaha>
Wybacz, ale z kim on się tuli i całuje? Z nią czy z jej koleżankami "wieśniarami"? Zdefiniuj jeszcze proszę "wieśniary". Czy to jakaś subkultura? <zalamka>
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
mati25
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 20 gru 2005, 22:54
Skąd: Grodzisk
Płeć:

Postautor: mati25 » 02 lut 2006, 21:56

Miałem podobny problem. Chodziło o to że moja dziewczyna niebyła szczególnie lubiana, a w mojej klasie jest kilku plotkarzy. Jednak postanowiłem spróbować. Plotki poszły, straciłem przez to kilku kolegów (przynajmniej uważałem ich za kolegów, teraz wiem że to byli zwykli znajomi). Teraz jestem z nią szczęśliwy. Niech Twój kumpel się nieprzejmuje, trochę poplotkują, a później znajdą sobie inny temat i o nich zapomną. A prawdziwi kumple go niezostawią z takiego powodu. To niejest żaden wstyd.
Ostatnio zmieniony 02 lut 2006, 22:06 przez mati25, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kinia
Bywalec
Bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 26 paź 2005, 21:38
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Kinia » 02 lut 2006, 21:57

hehehe :P no nie wiesz co to znaczy wieśniary => takie paszczury które nie reprezentuja soba nic ... ani wygladam ani zachowaneim i charakterem :)
a Całował sie z ta typiara :P

[ Dodano: 2006-02-02, 22:01 ]
u niego w klasie jest 4 chłopaków i 22 dziewczyny <diabel>
release :)
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 02 lut 2006, 22:08

Wiesz, z czasów podstawówki pamiętam, że przez szkolne 'słodkie idiotki' wieśniarami nazywane były dziewczyny, które nie słuchały Spice Girls, tylko jakiegoś 'niewoadomo co' (np. gotyku) lub były nieco tylko (a najczęściej tylko w ich mniemaniu) brzydsze od nich.
Zgadnij o kim i jak to świadczyło. Nie żeby Twój styl wypowiedzi i określenia jakich używasz coś sugerował... <niewiem>

Jedzie mi tu wioską, ale z nieco innej strony :|
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Koko
Weteran
Weteran
Posty: 1105
Rejestracja: 25 gru 2004, 00:31
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Koko » 02 lut 2006, 22:24

Kinia,
Zastanów się nad sobą.
Różni są ludzie, różne zachowania, mniej lub bardziej "dotkliwe", ale Twoje jest poniżej wszelkiej krytyki.

Kolega nie powinien mieć żadnego problemu. Ale to dopiero wtedy, gdy zmądrzeje. Czego niniejszym życzę.
Wiem słowo jak krem
krem na zmarszczki w mojej głowie.
Awatar użytkownika
Kinia
Bywalec
Bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 26 paź 2005, 21:38
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Kinia » 02 lut 2006, 22:26

czy ja tu opowiadokm o sobie ?? no raczej nie :/ wiec o co wam chodzi ludzie ?
release :)
Awatar użytkownika
Koko
Weteran
Weteran
Posty: 1105
Rejestracja: 25 gru 2004, 00:31
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Koko » 02 lut 2006, 22:28

Nie opowiadasz, nie.. ale ŚWIADCZYSZ o sobie.
Wiem słowo jak krem

krem na zmarszczki w mojej głowie.
Awatar użytkownika
Kinia
Bywalec
Bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 26 paź 2005, 21:38
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Kinia » 02 lut 2006, 22:39

tym jakie słownictwo uzywam czy czym ? widze ze wam nie pasuje określenie => wieśniara
release :)
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 02 lut 2006, 22:42

Kinia pisze:widze ze wam nie pasuje określenie => wieśniara

ano nie pasuje. Takiego wlasnie okreslenia uzywalam w podstawowce z kolezankami. Z perspektywy czasu widze, ze to strasznie glupie jest i swiadczy o tych osobach, ktore takich inwektywow uzywaja. Bo,ze ktos nie jest "na topie", czy nie wyglada jak miss, to nie znaczy, ze nic soba nie reprezentuje.
Awatar użytkownika
Kinia
Bywalec
Bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 26 paź 2005, 21:38
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Kinia » 02 lut 2006, 22:45

a tu nie chodzi o wyglad ... :/ zreszta napisałam ze o zachowanie
potrafia wstyd przynieść , zreszta plotkuja strasznie... i idiotycznymi tekstami rzucaja co do niektórych osób..
wiec źle chyba zrozumieliscie albo ja źle sformuowałam posta :]
release :)
Awatar użytkownika
Koko
Weteran
Weteran
Posty: 1105
Rejestracja: 25 gru 2004, 00:31
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Koko » 02 lut 2006, 22:47

Kinia pisze:tym jakie słownictwo uzywam czy czym ? widze ze wam nie pasuje określenie => wieśniara

Wyjaśnię Ci coś.
takie paszczury które nie reprezentuja soba nic ... ani wygladam ani zachowaneim i charakterem

Nie powinnaś, a wręcz nie masz prawa tak o nich mówić. Nie znasz ich na pewno bardzo dobrze, bo przecie to hańba zbliżyć się do takiego człowieka, prawda?
Co zatem kształtuje Twój pogląd? PLOTKI. i jeszcze pewien przymiot, którego nie użyję, bom wychowana ;P
Nie każdego stać na "ładne ciuszki", a ich zachowanie częstokroć może być determinowane WASZYM. Mniejsza z tym.
Najważniejsze: Patrz najpierw na SIEBIE, a przede wszystkim czy nie robisz komuś krzywdy wypisując podobne opinie. Bo... trafi kosa na kamień. I weź to za pewnik.
Wiem słowo jak krem

krem na zmarszczki w mojej głowie.
Awatar użytkownika
Kinia
Bywalec
Bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 26 paź 2005, 21:38
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Kinia » 02 lut 2006, 22:49

dobrze dobrze :)

[ Dodano: 2006-02-02, 22:54 ]
powtarzam ze nie mówie o ciuszkach na które mnie jak napisałas stać, bo absolutnie tak nie jest ze mam jakies super oryginalne drogie ciuchy,,, a wrecz przeciwnie to one sie uwazaja za super extra laski. jednym słowem sa to "słodkie idiotki" i dla mnie to znaczy ze dziewczyna jest wieśniara czyli nic soba nie reprezentuje... a w klasie sa nie lubiane bo robia z sibie nie wiadomo jakie odlotowe paniusie.

[ Dodano: 2006-02-02, 22:58 ]
a tak poza tym to wtej klasie sa jeszcze "gorsze" dziewczyny , które nie maja moze drogich ciuchów ale sa milsze..
release :)
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 02 lut 2006, 23:55

A mi sie nasuwa tylko jedna mysl... czy on chce, zeby im cos wyszlo czy nie? Bo jesli tak, to po cholere sie przejmowac kolezankami? W koncu to z nia byl na randce i moze to powtorzy, a nie z nimi.
Awatar użytkownika
Koko
Weteran
Weteran
Posty: 1105
Rejestracja: 25 gru 2004, 00:31
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Koko » 03 lut 2006, 00:08

Kinia, oh przepraszam.
"Nie sądźcie, a nie będziecie sądzeni.
Jakim sądem sądzicie, takim będziecie sami osądzeni".

po cholere sie przejmowac kolezankami?

Opinia o Nim samym przecie może... zjechać.
Tylko według kogo 8)
Wiem słowo jak krem

krem na zmarszczki w mojej głowie.
viktus
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 28 paź 2005, 13:06
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Postautor: viktus » 03 lut 2006, 13:03

A jak znowu zjezdzamy z tematu :]
Z
Co mu radzicie

Na pojecie wiesniara... nie wiem czy wiecie ale takowe pojecie nie znajduje sie w słowniku jezyka polskiego, wiec kazdy moze to róznie interpretowac... tak wiec nie prowadzcie dyskusji nad znaczeniem słowa wiesniara....
Koko napisała o co jej chodzi ale wy jak zwykle (obroncy poprawnej polszczyzny, musicie sie czepiac słówa jakiego uzyła ...). Mianowicie chodzi o to iz te dziewczyny (zapewne gorace 13), po prostu wywyzszają sie i tyle...

Swoją drogą jezeli wybranka "kumpluje sie" z tymi "wiesniarami" to musi jakos sie z nimi porozumiewac, paradoksalnie jest jedną z nich , tak wiec jezeli uwazasz ze "wiesniary" są "beee" to i ona musi byc "bee" ....

Tak pozatym to kolega chyba chodzi z nią a nie z wiesniarami .. tak wiec nie powinien przez to miec problemów. ... bo przeciez ona jest"miła, ładna i wporzadku"....
Awatar użytkownika
Robaczek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 146
Rejestracja: 13 cze 2005, 00:05
Skąd: z kąta
Płeć:

Postautor: Robaczek » 03 lut 2006, 14:37

straszny problem... normalnie isc i sie pochlastac... nie wiem po co w ogole zaczynal znajomosc skoro mu nie pasuja jej kolezanki. Myslalam ze zaczyna sie zwiazek aby byc z kims itp a nie zeby: lizac sie publicznie, szpanowac, twierdzic ze sie kocha bog wie jak kiedy to tylko szczeniackie zauroczenia albo cos jeszcze gorszego...

sorry ale denerwuje mnie cos takiego. Ludzie maja wieksze problemy w zyciu niz cos takiego. moze jak dorosnie to zmadrzeje i bedzie wiedzial po co chce sie zwiazac z pewna osoba....
i ciągle zatracam się w tym bagnie...
Awatar użytkownika
robinho
Maniak
Maniak
Posty: 563
Rejestracja: 24 wrz 2005, 15:27
Skąd: miasta ze skazą
Płeć:

Postautor: robinho » 03 lut 2006, 15:09

ForsakenXL pisze:O żesz w pyska, umarłem i piszę zza grobu

<hahaha> to jest nas dwóch <hahaha>
ForsakenXL pisze:Czy to jakaś subkultura?

a co nie znasz, w gumowcach i onucach do szkoły chodzą, a z plecaków wystają im opakowania po mączce mięsno - kostnej <hahaha>
sophie pisze:czy on chce, zeby im cos wyszlo czy nie? Bo jesli tak, to po cholere sie przejmowac kolezankami?

i niech to wystarczy za odpowiedź.
viktus pisze:nie wiem czy wiecie ale takowe pojecie nie znajduje sie w słowniku jezyka polskiego, wiec kazdy moze to róznie interpretowac... tak wiec nie prowadzcie dyskusji nad znaczeniem słowa wiesniara....

a słyszałeś kiedyś o tym, że jezyk jest dynamiczny, mistrzu??
"Monalizą byłaś mi, marzyłem tylko o tobie
Rysowałem serca dwa, pytałaś po co to robię.



FALUBAZ! Ekstraliga jest już nasza!
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 03 lut 2006, 15:17

Topic mi zalatuje gimnazjum, nie wiem jak Wam..
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 03 lut 2006, 15:27

wieśniary, paszczury, typiara - za stara na to jestem, nic nie rozumiem aż mnie głowa rozbolała od tych "pojęć" <chory>
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 03 lut 2006, 16:21

Zajrzyj do "Słownika Poprawnego (tudzież Pospolitego) Dresiarstwa", może jest jakaś wersja on-line <diabel>
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
pszczółka maja
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 18 sty 2006, 14:44
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: pszczółka maja » 03 lut 2006, 17:27

czy to do mnie:)?
robinho,

[ Dodano: 2006-02-03, 17:29 ]
mieszkam na wsi:0 to tez jestem wiesniara:)
Obrazek
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 03 lut 2006, 17:30

Jak autorka wydorośleje i zacznie używać innych słów do określania ludzi, to może zrozumie.
I ten chłopak też jakiś dzieciak... Po prostu nie dorósł do tworzenia związku!
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Meredith
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 126
Rejestracja: 13 lis 2005, 00:28
Skąd: z elfiej krainy
Płeć:

Postautor: Meredith » 03 lut 2006, 20:39

Hmmm.
Twój kumpel nie powinnien miec dziewczyny. W moim odczuciu na żadną nie zasługuje.
Ale to moje zdanie.

P.S Szczerze współczuję tej dziewczynie,ze całowala sie z kolesiem,który potem szuka porady na forum czy byc z "kumpelką jednej z jak to okresliliście we dwoje wieśniar".
Please to meet you.
Hope you guess my name.
But what's puzzling you.
Is the nature of my game...
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 03 lut 2006, 20:50

jak ma takie dylematy to niech sobie lepiej da spokoj z dziewczynami az z pieluch wyrosnie!! <zalamka>
you touch me
in special places...
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 03 lut 2006, 21:16

ForsakenXL pisze:Zajrzyj do "Słownika Poprawnego (tudzież Pospolitego) Dresiarstwa", może jest jakaś wersja on-line <diabel>

hehe dobry pomysł poszukam :P
Awatar użytkownika
Orbital
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 228
Rejestracja: 12 maja 2005, 18:41
Skąd: skosmosu
Płeć:

Postautor: Orbital » 04 lut 2006, 04:55

Kinia pisze:a wrecz przeciwnie to one sie uwazaja za super extra laski. jednym słowem sa to "słodkie idiotki" i dla mnie to znaczy ze dziewczyna jest wieśniara czyli nic soba nie reprezentuje... a w klasie sa nie lubiane bo robia z sibie nie wiadomo jakie odlotowe paniusie.


Mhmmm..idealne dziewczyny na jedną noc <evilbat>
Joasia pisze:wieśniary, paszczury, typiara


szmata, blerwa, szczapa, szmira, sztyniara, blachara, blać, raszpla, lancpudra, mendziara, berbelucha - sie zna 8) choć nie używam, a "za młodu" też raczej nie wykorzystane słowa w konwersacji z dziewczyną (b. nie miłą).
Ehh..co tu dużo pisać, życie nastolatków rządzi się własnymi prawami :P

Kinia pisze:ona kumpluje sie potocznie mówiac z wieśniarami


Czyli jest tą porządną pośród nieporządnych :P (bo chyba Twój przyjaciel nie zadawałby się z wieśniarą, co nie ?)
Kinia pisze:Co mu radzicie


Ciężka decyzja <hmm> w jednej ręce mam plotki na mój temat, wstyd, zj****ą reputacje w szkole, jestem narażony na pomówienia itp. a w drugiej dziewczyne..eee tam ja tam bym wolał dziewczyne trzymać za ręke :P

A ty Kinia, gdybyś była w takiej sytuacji, to jakbyś postąpiła :>
"Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza."
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 05 lut 2006, 01:53

O kurde :)
Leze i kwicze ze smiechu <hahaha>

Kinia powiem ci tylko tyle - po fizyce h2 i teorii wzglednosci znajde ci nieskonczenie wiele ukladow odniesienia w ktorym owe "wiesniary" beda "kims" a ty np. bedziesz "wiesniara" <hahaha>

Ps. proponuje utworzyc nowe forum -> bedziemy tam wrzucac wszystkie tematy ktore nas rozbawily do lez :)
Pragne zglosic ten <hahaha>

A swoja droga ja nie mialem takich problemow jak bylem "mlody" :P
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę
<sex> -> ta też jest fajna
<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...
<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!
;DD -> jeszcze ta mi lezy
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 05 lut 2006, 08:50

E tam, nie wiem czego sie czepiacie. Akurat tacy wszyscy swieci byli pare lat temu i grzeczni dla kolezanek z klasy. I poprawni politycznie. Bo uwierze...
A chlopak, skoro ma takie podejscie, to albo teraz sie przeciwstawi grupie, albo juz mu tak zostanie. Bedzie robil tylko to, co bedzie dobrze widziane przez tych czy innych. Niektorym na cale zycie tak zostaje (wiekszosci) i z tego poowdu rodzi sie masa problemow.
Cokolwiek zrobi, bedzie zle :)
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
Sorecer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 268
Rejestracja: 29 mar 2004, 22:06
Skąd: Konin
Płeć:

Postautor: Sorecer » 11 lut 2006, 00:25

A ja powiem tylko tyle... Jeśli mu na niej zależy powinien mieć wszystkich niesprzyjających głęboko w du**!! I tyle. Po co się przejmować jakimiś debilami / debilkami!? Chyba dziewczyna jest dla niego ważniejsza niż "znajomi" bo jeśli nie to już dawno powinien darować sobie tą szopke.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 472 gości