Czy się jej podobam???

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Czy się jej podobam???

Postautor: mariusz » 05 lut 2004, 16:13

Jak poznać, że podobam się jakiejs kobiecie??
Awatar użytkownika
Dvorak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 20 sty 2004, 21:38
Płeć:

Postautor: Dvorak » 05 lut 2004, 16:52

Jesli ona tego nie bedzie chciala pokazac, to nigdy sie nie dowiesz :)
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 05 lut 2004, 18:05

Fajnie, jednak chciałbym wiedzieć, co panie maja do powiedzenia na ten temat.
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 05 lut 2004, 22:24

Nie wiem czy wam rzeczywiscie tak ciezko idzie zauwazenie najprostszych rzeczy.
na pewno dziewczyna nie wypisze sobie tego na czole to moge wam zagwarantowac.
Podoba Ci sie dziewczyna usmiechnij sie do niej jak sie tez usniechnie podejdz zacznij rozmowe
Jezeli bedzie dawala Ci zdawkowe odpowiedzi i wyraznie bedzie znudzona (zacznie bawic sie dłonmi, bizuteria, przestepowac z nogi na noge, rozgladac sie na boki) to chyba oczywiste ze nie masz co ciagnac tego dalej.
A jak bedzie Ci sie patrzyla w oczy, usmiechala i byla zainteresowana no to pobuj dalej. T
o jest gra tak jak totolotek nie zaryzykujesz nie wygrasz.
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 06 lut 2004, 10:34

sarah pisze:Nie wiem czy wam rzeczywiscie tak ciezko idzie zauwazenie najprostszych rzeczy.
na pewno dziewczyna nie wypisze sobie tego na czole to moge wam zagwarantowac.
Podoba Ci sie dziewczyna usmiechnij sie do niej jak sie tez usniechnie podejdz zacznij rozmowe
Jezeli bedzie dawala Ci zdawkowe odpowiedzi i wyraznie bedzie znudzona (zacznie bawic sie dłonmi, bizuteria, przestepowac z nogi na noge, rozgladac sie na boki) to chyba oczywiste ze nie masz co ciagnac tego dalej.
A jak bedzie Ci sie patrzyla w oczy, usmiechala i byla zainteresowana no to pobuj dalej. T
o jest gra tak jak totolotek nie zaryzykujesz nie wygrasz.

lepiej bym tego nie ujłeła 8)
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 06 lut 2004, 17:37

Zawsze trzeba ryzykować. Kto nie gra, ten nie wygrywa :wink:
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 07 lut 2004, 00:18

Mariusz, co do Twojego pytania... dobrze doradziła Sarah. Jeśli podoba Ci się dziewczyna patrz jej w oczy przeciągłym spojrzeniem, wtedy wyczuje Twoje zainteresowanie jej osobą. Uśmiechnij się, jeśli odwzajemni go, to jesteś na dobrej drodze. Podobno, gdy dwie osoby są sobą zainteresowane stają jeszcze nie twarzami do siebie ale w kształcie litery V, a dopiero potem twarzą w twarz, i nawet nieświadomie wykonują te same czynności, np. kiedy chłopak podniesie szklankę do ust, dziewczyna zrobi to samo...
Jeśli nie byłaby zainteresowana to nawet nie patzryłaby w Twoją stronę, i dalej tak jak mówiła Sarah... Udanych podrywów :D
Awatar użytkownika
Dvorak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 20 sty 2004, 21:38
Płeć:

Postautor: Dvorak » 08 lut 2004, 01:23

Jeśli nie byłaby zainteresowana to nawet nie patzryłaby w Twoją stronę

jemu chodzi o konkretne zainteresowanie... a nie jakiekolwiek :)
Awatar użytkownika
Sorecer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 268
Rejestracja: 29 mar 2004, 22:06
Skąd: Konin
Płeć:

Postautor: Sorecer » 31 mar 2004, 22:05

To zainteresowanie to trzeba delikatnie wyczuć... Przedewszystkim nic na siłe. Spróbuj dać jej do zrozumienia że Ci się podoba. Jeśli nie ucieknie to jesteś w domu :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 31 mar 2004, 22:29

A ja nie wiem jak ci odpowiedzieć , choć sam zawsze wiedziałem kiedy dziewczyna jest mna zainteresowana poznawałem i poznaje to chyba po jej spojrzeniu , potem to juz sam działam
A gdybym nie wiedział a przypuszczał , pewnie bym podszedł i zapytał , i to bez jaj -- naprawdę !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 31 mar 2004, 22:55

choć sam zawsze wiedziałem kiedy dziewczyna jest mna zainteresowana poznawałem i poznaje to chyba po jej spojrzeniu


Chyba każdy to dostrzega, jednak mnie nie zdaża się to zbyt często.
Awatar użytkownika
Sorecer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 268
Rejestracja: 29 mar 2004, 22:06
Skąd: Konin
Płeć:

Postautor: Sorecer » 06 kwie 2004, 11:19

Mariusz przedewszystkim powinneś patrzeć na świat bardziej optymistycznie. Starać się być wesołym! To naprawde przyciąga kobiety... Ja nie miałbym dziewczyny, gdybym nie zwrocił na siebie uwagi poprzez żarty i śmiech, którym ją także zaraziłem! Przyznała mi się, że gdyby nie moje optymistyczne i lekko zwariowane podejście do życia, to ona nie zwróciłaby na mnie uwagi! Życzę wytrwałości i sukcesów w sferze uczuć!!! :)
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 06 kwie 2004, 11:40

Tak, ludzie wolą optymistów i tych pozytywnie zakręconych ludzi, niz tych, którzy ciągle narzekają... Więc nawet warto żartować z tego, że się jest samemu, robić z tego jaja niż użalać sie nad sobą. Samo powiedzenie prawdy w jakiś wyolbrzymiony, przesadzony, absurdalny sposób jest dużo lepszy, niż właśnie powtarzanie że się nikogo nie ma itd. Pozdrawiam! :564:
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 06 kwie 2004, 17:04

Staram się być osobą wesołą. czesto się śmieję. Zartuję z tego, że jestem sam. Może na forum tego nie widać, ale w rzeczywistości jestem całkiem zabawny;) :d
Awatar użytkownika
Meliana
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 129
Rejestracja: 19 mar 2004, 00:09
Skąd: Opole
Płeć:

Postautor: Meliana » 06 kwie 2004, 21:22

Mariuszu, w Twoim prawie kazdym poscie związanym z Twoja samotnoscia, chcesz nam wszystkim dowiesc, że sie tym wcale nie przejmujesz... nie mowie, że to jest cos zlego, ale jesli jestes taki jak mowisz czyli zabawny,wesoły, i patrzysz optymistycznym okiem , to moim skromnym zdaniem powinienes miec az za nadto panienek wokol siebie....ale jak mowilam to jest moje skromne zdanie, wkoncu moze byc inaczej!
Pozdrawiam!
What can you see
on the horizon?
Why do the white gulls call?
Across the sea
a pale moon rises
The ships have come to carry you home.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 07 kwie 2004, 13:24

Albo ma wadliwe feromony :d Przeciez to tez ma wplyw na to jak nas postrzegaja :d
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 07 kwie 2004, 16:55

Mariuszu, w Twoim prawie kazdym poscie związanym z Twoja samotnoscia, chcesz nam wszystkim dowiesc, że sie tym wcale nie przejmujesz... nie mowie, że to jest cos zlego, ale jesli jestes taki jak mowisz czyli zabawny,wesoły, i patrzysz optymistycznym okiem , to moim skromnym zdaniem powinienes miec az za nadto panienek wokol siebie....ale jak mowilam to jest moje skromne zdanie, wkoncu moze byc inaczej!
Pozdrawiam!


Wszyscy mi tak mówią. Nie jesteś pierwszą, która się temu dziwi;)

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 318 gości