Czy grubsze mogą być kochane????

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 15 lip 2007, 16:02

Blazej30 pisze:Ile kobiet akceptuje warchlaczków
Ja akceptuję, co nie znaczy, że mnie taki pociąga... Na pewno nie obejrzałabym sie za takim na ulicy, nie zwróciła uwagi w tłumie- co nie znaczy, że nie mogłabym pokochać- tylko, że najpierw takiego musiałabym poznać, a tak jak pisałam wyżej, kontakt w takim przypadku bywa utrudniony.
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 15 lip 2007, 17:04

Ile kobiet akceptuje warchlaczków

Zalezy jak taki warchlaczek wyglada. Ja akceptuje kazdego czlowieka. Jesli taki facet mialby np 100 kg i wzrost 180-190 to jak najbardziej. Lubie duzych mezczyzn. Ale ogolnie to kazdego da sie akceptowac. Inna sprawa czy ma to byc material na meza. Wtedy musialby nadrabiac charakterem i to mocno.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 15 lip 2007, 17:10

Bardzo ciekawy artykuł na onecie przeczytałem przed paroma godzinami, ale nie mogę go już znaleźć.

Generalnie zgadzam się z jego tezą, że we współczesnych czasach ogólnie dostępnego, nielimitowanego jedzenia, szczupłość świadczy o sile woli. Dlatego jest sexy :)
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 15 lip 2007, 17:21

Sir Charles pisze:Generalnie zgadzam się z jego tezą, że we współczesnych czasach ogólnie dostępnego, nielimitowanego jedzenia, szczupłość świadczy o sile woli.


Charles a co z osobami, które pakują w siebie jedzenia co niemiara a szybka przemiana materii sprawia, że wielce im to nie szkodzi. :? Czy to też o silnej woli świadczy? <lol>
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 15 lip 2007, 17:34

PFC pisze:Charles a co z osobami, które pakują w siebie jedzenia co niemiara a szybka przemiana materii sprawia, że wielce im to nie szkodzi. Czy to też o silnej woli świadczy?

Przecież wiadomo, że to nie jest pewność, a jedynie czynnik istotnie zwiększający prawdopodobieństwo takiego stanu rzeczy :)

Zresztą ja np mam proporcje wzrostu do wagi za nic. Bo wiem z doświadczenia, że dziewczyna może mieć 180 cm, 80 kg wagi i doprowadzać swoją figurą facetów do obłędu.
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 15 lip 2007, 18:09

Sir Charles pisze:we współczesnych czasach ogólnie dostępnego, nielimitowanego jedzenia, szczupłość świadczy o sile woli.
Tzn. nie wpierdzielania wszystkiego co się da? :>
A jak się komuś najzwyczajniej w świecie nie chce zbytnio jeść i często jedna kanapka dziennie, bądź jogurt czy sałatka, wystarcza na cały dzień, a figura wcale tego nie odzwierciedla, to co? :>
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 15 lip 2007, 18:15

sophie pisze:A jak się komuś najzwyczajniej w świecie nie chce zbytnio jeść i często jedna kanapka dziennie, bądź jogurt czy sałatka, wystarcza na cały dzień, a figura wcale tego nie odzwierciedla, to co? :>


To są takie przypadki :? ...No chyba, jak się to wszystko w nocy zje. ;)
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 15 lip 2007, 18:17

Rowniez nie mozna uoglolniac. Moja psiapsiola objada sie - czesto w nocy po polnocy idzie po frytki i je i je i je, ciagle robi obiadki, jakies chipsy, ciasteczka, kanapki, wszystko. Potrafi caly garnek zupy zjesc na raz. A jest chudsza niz ja. A ja jadam duzo mniej niz ona.
Ostatnio zmieniony 15 lip 2007, 18:18 przez Marissa, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 15 lip 2007, 18:18

sophie pisze:A jak się komuś najzwyczajniej w świecie nie chce zbytnio jeść i często jedna kanapka dziennie, bądź jogurt czy sałatka, wystarcza na cały dzień, a figura wcale tego nie odzwierciedla, to co?

Ja się na żywieniu nie znam, ale wiem, że jogurt LUB sałatka to jest trochę mało, a wtedy różne anomalie gotowe. Albo w odwrotnej kolejności.

[ Dodano: 2007-07-15, 18:20 ]
Marissa pisze:Rowniez nie mozna uoglolniac. Moja psiapsiola objada sie - czesto w nocy po polnocy idzie po frytki i je i je i je, ciagle robi obiadki, jakies chipsy, ciasteczka, kanapki, wszystko. Potrafi caly garnek zupy zjesc. A jest chudsza niz ja. A ja jem duzo mniej niz ona.

Inaczej. Nie można się czepiać wyjątków.

Moja była ważyła 44 kilo przy 170 cm wzrostu, a jadła po prostu dzikie ilości. Tzn jak na siebie - w liczbach bezwzględnych jadła mniej więcej tyle co ja, a ja dużo grałem w piłkę, regularny basen, no i w ogóle facet.

Widziałem się z nią ostatnio. Waży już całe 46.

Aha - miała do tego normalny, ładny biust :]


Tylko CO Z TEGO?
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 15 lip 2007, 18:25

PFC pisze:To są takie przypadki :?
Tak, ja.

PFC pisze:No chyba, jak się to wszystko w nocy zje. ;)
W nocy nie jadam.

Sir Charles pisze:Ja się na żywieniu nie znam, ale wiem, że jogurt LUB sałatka to jest trochę mało, a wtedy różne anomalie gotowe. Albo w odwrotnej kolejności.
Wiem, czasem zdarzy się, że jem wszystkie 3 rzeczy jednego dnia, czasem jakiś obiad się trafi. Ale najczęściej nic mi się nie chce, i wiem, że mi metabolizm prawie stanął. Tylko ciężko mi się zmusić do jedzenia. No ale od jutra dieta :) Będą musiała jeść regularnie, hehe. I do tego tak jak dla wielu osób to są porcje głodowe, tak dla mnie to aż za dużo :D (kopenhaska). Zobaczymy co z tego wyjdzie :)
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 15 lip 2007, 18:31

Sir Charles pisze:Tylko CO Z TEGO?

Moze to, ze nie mozna uogolniac, mowiac ze grubasy to tylko zra nocami obczyszczajac lodowki, bo takie przykladowe grubasy moga jesc mniej niz chudzielce a waga im w ogole nie spadac.
I ze to nie kwestia samej silnej woli ale i po prostu biologii.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 15 lip 2007, 19:05

Marissa pisze:Moze to, ze nie mozna uogolniac, mowiac ze grubasy to tylko zra nocami obczyszczajac lodowki,

Myślę, że można. Taka jest właśnie definicja uogólnienia. A do tego tzw wyjątki potwierdzające regułę.

Można też uogólnić, że temperatura ok 25 stopni w cieniu jest najprzyjemniejsza, mimo że dla mnie jest na granicy tolerancji.
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 15 lip 2007, 20:36

Jeśli chodzi o facetów z "oponką" lub czymś więcej... Swego czasu byłam z facetem, który miał tego ciałka więcej niż powinien. Nie był monstrualnie otyły, ale nadwagę miał. i co? Nie przeszkodziło mi to w tym żeby się w nim zadurzyć :] Wszystko zależy od faceta i tego co sobą reprezentuje.
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Blade
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 385
Rejestracja: 27 sie 2004, 22:03
Skąd: Znikąd :)
Płeć:

Re: Czy grubsze mogą być kochane????

Postautor: Blade » 15 lip 2007, 22:08

paddy pisze:...
I teraz pada moje pytanie z opisu, jaką dziewczynę byście woleli z tych dwóch moi drodzy panowie? I jaką sylwetkę ma ta wasza WYMARZONA dziewczyna? :>


Moja WYMARZONA dziewczyna: szczupla dlugowlosa blondynka, 190cm wzrostu, duze piersi, zgrabne posladki...

ZEJDZMY NA ZIEMIE:

Moja dziewczyna jest puszysta i Ja kocham za to jaka jest (wyglad + charakter).
Takze zejdz na ziemie i zrozum, ze wyglad to nie wszystko.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 15 lip 2007, 22:27

No na przykladzie mojego zwiazku gdzie jak poznawalem ex byla szczuplejsza niz jak ja rzucalem stwierdzam ze jednak nie zawsze dziewcze chudnie po poznaniu kogos. A w ogole to chcialem tym tekstem przekazac, ze raczej nie nalezy liczyc na to ze dziewczyna schudnie po poznaniu, zen alezy sie liczyc z tym ze przytyje. Pozwolilo mi takie podejscie uniknac kilku dziewczyn. Dziewczyna jak ja poznaje ma byc ladna od zaraz a nie potencjalnie za rok.

A co do facetow grubych, to nie wiem czemu ale czesc dziewczyn nie lubi 6paka a woli brzuch. Choc ide o zakald ze jakby byly z kolezankami na plazy i by przeszedl obok jakis taki prawie kulturysta z niezla sylwetka to wszystkie by mialy kisiel w gaciach i by piszczaly.
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 15 lip 2007, 22:39

Sir Charles pisze:Moja była ważyła 44 kilo przy 170 cm wzrostu,

Sir Charles pisze:Aha - miała do tego normalny, ładny biust :]


wierzę, choć naprawdę bardzo trudno mi to sobie wyobrazić. od zawsze mnie to zastanawia, jak można mieć 170 cm wzrostu. ważyć 50 kg albo jeszcze mniej i MIEĆ ładny, wcale nie mały(razem to czy osobno? :>) biust. to rzeczywiście muszą być jakieś wyjątki,bo większość kobiet o takim wzroście i wadze biusty ma raczej nieciekawe. mój by zniknął na pewno, nad czym ubolewam, bo moja wymarzona waga mieści się w granicach 50-53 kg :/.
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 15 lip 2007, 22:40

a tam, dobry gospodarz trzyma zawsze konia pod dachem <faja> <hahaha>

Maverick pisze:Choc ide o zakald ze jakby byly z kolezankami na plazy i by przeszedl obok jakis taki prawie kulturysta z niezla sylwetka to wszystkie by mialy kisiel w gaciach i by piszczaly.


bardzo możliwe, że by piszczały :D Podobnie jak piszczą na wieczorach panieńskich, gdy paru spedalonych, wysmarowanych oliwką kolesi bansuje tu i tam. Ale czy by chciała być z takim dłużej. To już inna rozmowa.

A u mnie? 170 wzrostu, 82 wagi, zatem trochę tej nadwagi jest. I co? I ch..... :] Taka moja uroda.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 15 lip 2007, 22:42

Maverick pisze:A w ogole to chcialem tym tekstem przekazac, ze raczej nie nalezy liczyc na to ze dziewczyna schudnie po poznaniu, zen alezy sie liczyc z tym ze przytyje.


nie wiem skąd Ty wziąłeś tę durną teorię <zalamka>
Maverick pisze:Pozwolilo mi takie podejscie uniknac kilku dziewczyn.


może to one miały szczęście uniknąć Ciebie ;> bo z takim podejściem :D
Chaos is a friend of mine
Grace

Postautor: Grace » 15 lip 2007, 22:49

Mam nieodpartewrażenie, że Ty, Mav obracasz się w dziwnych, nie pasujących do 21.letniego mężczyzny kręgach.
Maverick pisze:Choc ide o zakład ze jakby byly z kolezankami na plazy i by przeszedl obok jakis taki prawie kulturysta z niezla sylwetka to wszystkie by mialy kisiel w gaciach i by piszczaly.
Zakładać się możemy biorąc poprawkę, że tak zachowują się siksy, a nie kobiety.
Mav zachowujesz się jak porzucony, obrażony na całą kobiecą populację szowinista.
Albo ja jestem niedzisiejsza, bo nadal wierzę, że
Blade pisze:wyglad to nie wszystko.

Trudno mi dyskutować z kimś, dla kogo "związek" to transakcja. Dla mnie to myślenie płytkie i ograniczone.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 15 lip 2007, 23:54

Maverick pisze:Choc ide o zakald ze jakby byly z kolezankami na plazy i by przeszedl obok jakis taki prawie kulturysta z niezla sylwetka to wszystkie by mialy kisiel w gaciach i by piszczaly.

moge sie załozyc, ze ja bym nie piszczala. Taki prawie kulturysta mi sie nie podoba, ale miesnie podobaja mi sie.
Maverick pisze:Dziewczyna jak ja poznaje ma byc ladna od zaraz a nie potencjalnie za rok.

no to chyba normalne. Bierzesz kogos kto ci rowniez pod wzgledem wygladu podoba
TedBundy pisze:Podobnie jak piszczą na wieczorach panieńskich, gdy paru spedalonych, wysmarowanych oliwką kolesi bansuje tu i tam.

taaa chyba ze smiechu, bo jak by mi jakis pseudomeski oliwkarz wyskoczył to chyba bym ze smiechu piszczała
TedBundy pisze:I ch..... :] Taka moja uroda.

wiesz jak by ci zalezało na zmianie to ta uroda mogla by byc inna. Ale skoro ci z tym dobrze to niech i tak bedzie
Gosia... pisze:Mav zachowujesz się jak porzucony, obrażony na całą kobiecą populację szowinista.

szowinizmu tu nie dostrzegłam, moze czasami slownictwo mi nie pasuje
Gosia... pisze:Albo ja jestem niedzisiejsza, bo nadal wierzę, że
Blade napisał/a:
wyglad to nie wszystko.

mysle, ze dla Mava to tez nie wszystko. Tylko on nie chce byc z taka która mu sie nie podoba, a podobaja mu sie dośc szczupłe. Mozesz sie przyczepic do sposobu w jaki sie wyraza, ale nie do tego jaka urode ceni i jakie ma kryteria. bo moze miec nawet i bardzo absurdalne, ale one beda jego i to on ewentualnie odbiera sobie wtedy iles mozliwosci poznania kogos dlatego bo ktos za gruby
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 15 lip 2007, 23:55

c-f pisze:nie wiem skąd Ty wziąłeś tę durną teorię
Gdybys czytaa z uwaga moje posty doszlabys do wniosku ze wzialem ja z ZYCIA.
Gosia... pisze:Mam nieodpartewrażenie, że Ty, Mav obracasz się w dziwnych, nie pasujących do 21.letniego mężczyzny kręgach.
Tzn w jakich?
Gosia... pisze:Zakładać się możemy biorąc poprawkę, że tak zachowują się siksy, a nie kobiety.
Hehe, no jesli moga byc 30 letnie siksy :P Nie widzialas kobiet podczas meskiego striptizu. Reakcja porownywalna do rzucenia dzieciom z etiopii po 2 tygodniach glodowki kawalka szynki.
Gosia... pisze:Mav zachowujesz się jak porzucony, obrażony na całą kobiecą populację szowinista.
Nie. Jak ktos kto ma swoje gusta co do wygladu i kto nie chce isc na kompromis wzgledem niego chocby mial byc sam. bo ja sie samotnosci nie boje w przeciwienstwie do wiekszosci facetow bioracych grube baby byle z kims byc. Albo w przeciwienstwie do facetow dymajacych grube baby byle zaliczyc. Analogicznie wole nie dymac niz dymac byle co. A to wszystko dlatego ze mam swoj honor, znam swoja wartosc i na mnie trzeba sobie zasluzyc, nie jestem prosty do zdobycia. I wiem ze wzbudzi to Twoja zlosc, bo facet powinien leciec na otwarta dziure jak pies na suke ale niestety. Przy mnie trzeba sie bardziej postarac. Chyba ze ja zdecyduje inaczej.

A wyglad to rzeczywiscie nie wszystko. Ale tez nigdy go nie bede pomijal w ocenie dziewczyn.
RedX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 166
Rejestracja: 18 wrz 2005, 19:43
Skąd: internet
Płeć:

Postautor: RedX » 16 lip 2007, 00:29

Maverick pisze:A to wszystko dlatego ze mam swoj honor, znam swoja wartosc i na mnie trzeba sobie zasluzyc, nie jestem prosty do zdobycia. I wiem ze wzbudzi to Twoja zlosc, bo facet powinien leciec na otwarta dziure jak pies na suke ale niestety. Przy mnie trzeba sie bardziej postarac. Chyba ze ja zdecyduje inaczej.


<hahaha> No to dałeś czadu Wygląda jak anons z "przeglądu arystokratycznego". A do tego taka nieskrywana pewność że to ty zawsze kontrolujesz sytuacje. Ja tego nie neguję, raczej Ci współczuję. Życie "pod sznurek" jest może bezpieczne ale cholernie nudne. A tekst o facetach co to
Maverick pisze:przeciwienstwie do wiekszosci facetow bioracych grube baby byle z kims byc. Albo w przeciwienstwie do facetow dymajacych grube baby byle zaliczyc.

mnie rozbroił. Mam nadzieję tylko, że w Twojej głowie, jeśli już występuje taka gradacja facetów to nie jest jedyny powód dla którego Ci "gorsi wg ciebie" wiążą się z tymi "gorszymi wg ciebie". Szanuję twoje zdanie i twój gust, ale oceniam je (te poglądy)bardzo cieniutko. Głównie z powodu argumentacji i uogólniania.

Aha. jeszcze to:
Maverick pisze:Hehe, no jesli moga byc 30 letnie siksy Nie widzialas kobiet podczas meskiego striptizu. Reakcja porownywalna do rzucenia dzieciom z etiopii po 2 tygodniach glodowki kawalka szynki.


To miejsce, żeby się bawić, wydurniać po prostu. I dorabianie teorii, że jak laska jakaś w takim klubie sobie popiszczy to jednocześnie na widok takiego kolesia od razu "wyskoczy z majtek" jest mocno przesadzony.
nadia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 419
Rejestracja: 18 lut 2007, 17:53
Skąd: ze wschodu
Płeć:

Postautor: nadia » 16 lip 2007, 00:34

Podsumowując tę wysokich lotów dyskusję, pragnę tylko dodać, że jedyną dopuszczalną granicą i wyznacznikiem piękna powinno być zdrowie (nigdy sztywne normy wagowo-wzrostowe). Ponieważ ludzie się biologicznie mogą bardzo różnić, dowodem głupoty albo braku wychowania są wszelkie uogólniania, co jest piękne, a co nie, w kontekście tuszy.

Jak można włazić z butami w sferę cudzej integralności biologicznej <zalamka>
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 16 lip 2007, 00:53

Maverick pisze:Nie widzialas kobiet podczas meskiego striptizu. Reakcja porownywalna do rzucenia dzieciom z etiopii po 2 tygodniach glodowki kawalka szynki.


reakcja porównywalna do reakcji facetów śliniących się na walkę kobiet w kisielu, damski striptiz czy do nachalnego gapienia się na kobietę w toplessie lub w ogóle na kobietę :P
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 16 lip 2007, 02:13

c-f pisze:reakcja porównywalna do reakcji facetów śliniących się na walkę kobiet w kisielu, damski striptiz czy do nachalnego gapienia się na kobietę w toplessie lub w ogóle na kobietę
Nie. Facet moze sie i slini ale to jest absolutnie nieporownywalne do widoku kobiety ktora ma ochote zgwalcic goscia bo piszczy, podskakuje i wymachuje lapami. To jest naprawde nie do porownania.
RedX pisze:Szanuję twoje zdanie i twój gust, ale oceniam je (te poglądy)bardzo cieniutko. Głównie z powodu argumentacji i uogólniania.
Jest takie jak osoba ktora je czyta. Nie wszystko pisze jasno i wprost, wiele trzeba sobie dopowiedziec lub wydedukowac na podstawie moich wczesniejszych postow.

Przeczytalem dzisiaj artykul na onecie o kobietach z Mauretanii czy jakiegos takiego Afrykanskiego kraju pod sachara. Tam kobiety wazace ponad 100kg przy 160cm wzrostu sa uznawane za bogini pieknosci. Mam wiec propozycje by wszystkie grubasy z Polski tam wyjechaly :P Beda kochane i szczesliwe. Choc jak tam przyjada beda troche na sile dofutrowane do tych 100kg bo jednak 80kg to za malo.
Sa wiec kraje gdzie grube cielsko uwaza sie za ladne. Co prawda oni odkryja internet czy klimatyzacje mniej wiecej w tym czasie jak Polska bedzie tworzyc ekspedycje na Marsa ale zawsze :P Nie nalezy sie przejmowac tym ze tlusz uchodzi za ladny tylko wsrod ludzi cofnietych w czasie o 1000 lat
Awatar użytkownika
Kambi90
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:58
Skąd: prowincja
Płeć:

Postautor: Kambi90 » 16 lip 2007, 09:25

Joasia pisze:Tak sobie tłumacz

Ja sobie nie musze tłumaczyć bo wiem że np moja figura się nie zmieni po prostu muszę ją utrzymać :) a te słowa też nie są moje tylko pewnego chłopaka. Ale prawda jest rzeczywiście taka że każdy woli co innego i nie dojdziemy tutaj n igdy jakiegokolwiek porozumienia bo każdy ma swój gust.
Dzindzer pisze:a to zalezy, co znaczy, ze grubaski i czemu to grubawe jest.

I tu się Dzindzer z Tobą zgodzę, bo też co innego gdy facet jest grubaskiem z różnych powodów które mogą go choć trochę usprawiedliwić (lenistwo do tego nie należy) czy po prostu nie wie co to jest czynny odpoczynek, objada się cały czas i jego prawdziwa miłość to jedzenie.... <zalamka>
Kiedy szczęście puka do drzwi
chodzą w letargu po podwórku szukając czterolistnej koniczyny.
Los szczęście rzuca lecz nie każdy je łapie
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 16 lip 2007, 10:43

Maverick pisze:bo ja sie samotnosci nie boje w przeciwienstwie do wiekszosci facetow bioracych grube baby byle z kims byc

a nie pomysałes, ze czesc tych facetów jest z grubsza bo mu sie taka podoba, albo grubośc nie przeszkadza a reszta jest dla nich taka wspaniała, ze biora i losowi dziekuja ??
Ci od bycia z byle kim biora tez chude, szczupła, nijakie, wszystkie które zgodza sie z takimi byc
Maverick pisze:Analogicznie wole nie dymac niz dymac byle co

no tu sie z Toba zgadzam, nawet na sam seks nie poszła bym z kims kto mi sie fizycznie nie podoba
Maverick pisze:Ale tez nigdy go nie bede pomijal w ocenie dziewczyn.

chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie pomija wygladu
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 16 lip 2007, 10:51

Maverick pisze:
c-f pisze:
reakcja porównywalna do reakcji facetów śliniących się na walkę kobiet w kisielu, damski striptiz czy do nachalnego gapienia się na kobietę w toplessie lub w ogóle na kobietę

Nie. Facet moze sie i slini ale to jest absolutnie nieporownywalne do widoku kobiety ktora ma ochote zgwalcic goscia bo piszczy, podskakuje i wymachuje lapami. To jest naprawde nie do porownania.

Ja nie widzę różnicy :]
Mav, masz prawo mieć taki gust jaki masz i tyle. Staraj się tylko, proszę Cię, nie wmawiać innym swojej teorii co do otyłości i nadwagi na siłę.
Dzindzer pisze:Ci od bycia z byle kim biora tez chude, szczupła, nijakie, wszystkie które zgodza sie z takimi byc

<brawo> w tym również i te "grube"
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 16 lip 2007, 11:07

Nie wmawiam, prezentuje po prostu swoj punkt widzenia. Wiem ze moga sie podobac ludziom grubsze osoby i sie podobaja. Co nie zmienia faktu ze biorac pod uwage ilosc grubasow a ilosc takich osob to spora czest z osob otylych skazana jest na niepowodzenia milosne...
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 16 lip 2007, 11:22

Maverick pisze:biorac pod uwage ilosc grubasow a ilosc takich osob to spora czest z osob otylych skazana jest na niepowodzenia milosne...

Mav fajnie, że się "troszczysz" ale to już ich problem.
Swoją drogą znam babeczkę, która należy do tych otyłych, akurat ze względów chorobowych, ale to akurat nie jest takie ważne. Uwierz mi, że w życiu nie spotkałam tak pewnej siebie i przebojowej dziewczyny. Już nie raz byłam świadkiem jak faceci na ulicy się obracali za nią a nie za jakąś inną, szczuplejszą dziewczyną. Bo kobitka ma w sobie to "coś", jakiegoś chochlika w oczach i świetną osobowość. I naprawdę jeśli chodzi o facetów to ma w czym wybierać. I to nie są Ci z najniższej półki.
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 449 gości