Co ci daje siłę ?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 08 lut 2006, 18:59

czasami jak mi jest naprawde zle i nie widze swiatelka to staram sie znalezc jakies plusy - jakiekolwiek. Np: masz dwie sprawne rece i dwie sprawne nogi ->pomysl ze nie kazdy ma to szczescie. Moze to sa glupoty ale czasami naprawde pomagaja.
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
paddy
Maniak
Maniak
Posty: 570
Rejestracja: 30 gru 2005, 12:38
Skąd: xxx
Płeć:

Postautor: paddy » 08 lut 2006, 19:14

wiara ze znow zrobię coś fajnego, że może coś się zdarzy, wiara że uda mi się w końcu zdobyć serce miłości mego życia, myśl o pysznym śniadanku no i.... :] ten paskudny budzik który sie nie wyłączy dopóki nie wstane :]
Awatar użytkownika
Mróweczka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 133
Rejestracja: 20 cze 2005, 14:19
Skąd: z trawy ;)
Płeć:

Postautor: Mróweczka » 08 lut 2006, 19:32

masz dwie sprawne rece

żeby zacytować jednego z moich profesorów:
"zgadnij po co ręce masz dwie?
no po co?
wiem, ze nie wiesz ale zgadnij..."
:) :)
... bo trzeba krok za krokiem iść
by być dla siebie jeszcze bliższym...
Awatar użytkownika
Dynaxx
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 109
Rejestracja: 02 lut 2006, 21:31
Skąd: dokąd? po co?
Płeć:

Postautor: Dynaxx » 08 lut 2006, 19:40

Elspeth pisze:Np: masz dwie sprawne rece i dwie sprawne nogi ->pomysl ze nie kazdy ma to szczescie.


hehe, u mnie motywacja do dalszego zycia jest taka, ze trzy razy otarłem sie o >tamta< strone (nie, nie widzialem swiatelka w tunelu ;) )
- w wieku 4 lat ugryzlem difenbachie, ktorej kwasy sparalizowaly moj gorny uklad oddechowy.., no po prostu nie moglem oddychac, ani sliny przelykac i pewno bym wykipial, ale... no wlasnie, jakos mnie odratowano :)
- w wieku 5 lat spuchnal mi mocno brzuszek, lekarze z mojego miasteczka powiedzieli ze przejdzie... jednak nie przeszlo, a mama po znajomosci zalatwila jakies badania i ziiiuuuu karetka na sygnale do kliniki do wroclawia. Z tego co sie dowiedzialem, to jeszcze jakies 5 godzin i niemoglbym dzisiaj z Wami dyskutowac na forum :)
- no i jak mialem jakies 7 latek (okres fascynacji spider-manem), spadlem z 2 metrowego drzewa, hehe, glowa w dol... czolem na korzen... krew tak mi sie lała, ze bym sie chyba wykrwawil, ale na szczescie moj mlodszy o rok brat i kolezanka, nie uciekli, jak to maja w zwyczaju dzieci w tym wieku z miejsca zdarzenia :)
dzisiaj mam fajna blizne :]

no, moze troche odbieglem od tematu, ale jak sobie przypomne to, co mnie spotkalo w dziecinstwie, to to, co mnie obecnie spotyka to >nic<, bo przeciez niewieleby brakowalo i moglbym tego wszystkiego niedoswadczyc :]

niewiecie jakie zycie jest fajne ze swiadomoscia, ze 3 razy otzrymalo sie druga szanse ;)
<browar>
fantastically well and close to spectacular.
root
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 16 gru 2005, 15:11
Skąd: wiecie skad
Płeć:

Postautor: root » 09 lut 2006, 13:02

wszystkie panienki ktore przelece:D:D:D:D:D
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 09 lut 2006, 13:05

root pisze:wszystkie panienki ktore przelece


Nie ma to jak wejście smoka do rynsztoka :>
Start piękny na forum :>
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Paula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 262
Rejestracja: 25 lis 2005, 12:55
Skąd: Polska B
Płeć:

Postautor: Paula » 09 lut 2006, 13:22

Wiara...., że ktos mnie pokocha, że ludzie niebędą dziaj tacy źli dla siebie, że ktos mi powie dobre słowo, że bedzie lepiej niz wczoraj. Nadzieja ona jest najważniejsza. Czym jest bez niej człowiek.
PRZYTULAK
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:02
Skąd: Skads
Płeć:

Postautor: PRZYTULAK » 09 lut 2006, 13:29

Nadzieja jest matka glupich, ale matka kocha swe dzieci.
Czesto ludzie mowia robia i pisza dobre rzeczy czy slowa, mozna sie wiele nauczyc przy tym, ale jesli kogos sie o cos prosi a on to zlewa to co z tego bedzie??
Niemartw sie, jutro moze byc gorzej ale nie koniecznie, moze byc i zajwaliscie <banan>
Paula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 262
Rejestracja: 25 lis 2005, 12:55
Skąd: Polska B
Płeć:

Postautor: Paula » 09 lut 2006, 13:35

czy ktos zrozumiał cos z jego postu?
PRZYTULAK
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:02
Skąd: Skads
Płeć:

Postautor: PRZYTULAK » 09 lut 2006, 13:42

Jesli ty nie zrozumialas tego, to inni na pewno zrozumieli, ze czasem wiara jest bardzo wazna ale caly czas wierzyc w nadzieje to mozna zeschizowac calkiem. po prostu szczescie szczescie i jeszcze raz szczescie
Ach te blondynki............. <hahaha>
Paula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 262
Rejestracja: 25 lis 2005, 12:55
Skąd: Polska B
Płeć:

Postautor: Paula » 09 lut 2006, 13:49

Ale co szczęście?
PRZYTULAK
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:02
Skąd: Skads
Płeć:

Postautor: PRZYTULAK » 09 lut 2006, 14:04

W zyciu nie tylko liczy sie nadzieja, ale i trzeba miec wiare i szczescie...........
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 09 lut 2006, 14:11

Szczescie jest wszedzie dookola nas, tylko nie kazdy potrafi je dostrzec i cieszyc sie drobiazgami, a tak naprawde to szczescie jest w nas samych, w naszym mozgu, endorfina i inne enzymy za to odpowiadaja.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Nibeneth
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 17 sty 2006, 12:34
Skąd: z bardzo daleka
Płeć:

Postautor: Nibeneth » 09 lut 2006, 14:15

TFA pisze:Szczescie jest wszedzie dookola nas, tylko nie kazdy potrafi je dostrzec i cieszyc sie drobiazgami, a tak naprawde to szczescie jest w nas samych, w naszym mozgu, endorfina i inne enzymy za to odpowiadaja.


Amen, gorzej jak ktos nie chce tego szczescia na sile, nawet jak wlazi mu drzwiami i oknami, bo wydaje mu sie, ze szczescie jest akurat tam, gdzie go nie ma...
..czasami wolę być zupełnie sam,
niezdarnie tańczyć na granicy zła
i nawet stoczyć się na samo dno,
czasami wolę to,
niż czułość waszych obcych rąk..
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 09 lut 2006, 17:23

root pisze:wszystkie panienki ktore przelece:D:D:D:D:D

Uważaj, żeby Ciebie ktoś nie przeleciał...

Ostatnio jestem bez sił, ale dużo czytam. I to mi pozwala nabierać ich, zmieniać siebie, swoje podejście... ;)
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Ariadna
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 21 sty 2006, 18:20
Skąd: Everywhere...
Płeć:

Postautor: Ariadna » 09 lut 2006, 18:32

Mnie sile aby wstac rano daje mi moja corcia bo zawsze wstaje pierwsza i niemam innego wyboru jak wstac :] i do pewnego czasu moj facet...ehh...moze zalozymy forum "Stowarzyszenie zweglonych dusz" ...ehh,sorki za pesymizm :]
Awatar użytkownika
Beggar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 209
Rejestracja: 24 wrz 2005, 12:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Beggar » 09 lut 2006, 18:41

co nam daje siłę ?? mhm... niech pomyślę : sama chęć do życia jest czymś wyjątkowym, bo w sumie ono jest najcenniejszym darem jaki otrzymaliśmy... !! a tak pozatym ostatnio pojawiła się osoba dla której od nowa uwierzyłem w to że i ja jestem szczęściarzem, dlatego wstaje z uśmkiechem na twarzy bo wiem że i do mnie w tym momęcie ktoś się uśmiecha !! !! <aniolek> A... to, że jesteś doceniam, dziękuję !! <aniolek> <aniolek> <aniolek> <aniolek> <aniolek>
Na przestrzeni lat całkiem inny typ....
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 10 lut 2006, 17:31

Elspeth pisze:. Np: masz dwie sprawne rece i dwie sprawne nogi ->pomysl ze nie kazdy ma to szczescie. Moze to sa glupoty ale czasami naprawde pomagaja.

o rany, to filozofia mojej mamy. czasem naprawdę miałam ochotę rąbnąć twarzą w stół jak mi to powtarzała :D

mnie samą cieszą małe, drobne rzeczy i to one głównie mnie motywują. raczej rzadko jest tak, że mobilizująca jest dla mnie jakaś wielka idea - za odległa mi się wydaje i zwykle odkładam i odkładam na później. no chyba, że to coś, co wymaga dużo pracy i biegania. w LO samorząd mi dawałniesamowitego kopa, jak również praca przy montażu jednego takiego programu :-)
z życia wzięte takie - ciekawość książki/filmu, słówko do sprawdzenia w słowniku, przypomnienie sobie jakiejś formy gramatycznej w ukr., piosenka, której MUSZĘ właśnie w tym momencie posłuchać, chcęć dowiedzenia się, jak minął wieczór komuś, kogo lubię ^^
ale niech mi ktoś w chwili braku motywacji i wpadnięcia w dołek wyjedzie z masz dwie sprawne rece i dwie sprawne nogi ->pomysl ze nie kazdy ma to szczescie to czuję potrzebę robienia krzywdy! :D
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Idaho
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 19
Rejestracja: 09 lut 2006, 19:23
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: Idaho » 10 lut 2006, 17:36

mi sil dodaje pisanie :)
na kartke mozna przelac mase uczuc, pozytywnych i negatywnych, przekazac odbiorcy to jak sie czuje. ale ja pisze do szuflady :P dla siebie :> chociaz niedawno wpadlem na pomysl zeby upublikowac swoje opowiadanie :> a raczej miniature literacka :)
Ostatnio zmieniony 10 lut 2006, 17:44 przez Idaho, łącznie zmieniany 1 raz.
"Nie pozwól nigdy, by twe poczucie moralności powstrzymywało cię od czynienia dobra."
Isaac Asimov

"Ambicja to ostatni bastion porażki."
Oscar Wilde
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 10 lut 2006, 17:37

Idaho pisze:mi sil dodaje pianie

a co Ty, kogut? :>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Idaho
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 19
Rejestracja: 09 lut 2006, 19:23
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: Idaho » 10 lut 2006, 17:47

lollirot pisze:
Idaho pisze:mi sil dodaje pianie

a co Ty, kogut? :>


literowka <cegla>
czasem sie trafi :P
"Nie pozwól nigdy, by twe poczucie moralności powstrzymywało cię od czynienia dobra."

Isaac Asimov



"Ambicja to ostatni bastion porażki."

Oscar Wilde
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 11 lut 2006, 21:02

Nowe rozdania mi dają siłe jak ostatnio stwierdziłem i odpowiadam na zadane przeze mnie pytanie ;)
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 11 lut 2006, 21:06

Pegaz pisze:Nowe rozdania

Co masz na mysli?
[bo ja nie w temacie ;)]
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 11 lut 2006, 21:12

np:) Kłócisz się poważnie z dziewczyną po czym się godzisz :) dla mnie to może być przykładem nowego rozdania :) Albo wychodzisz calo z wypadku który był poważny..po prostu sytuacje w których jakby nastepuje druga nta szansa ;)
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 11 lut 2006, 21:32

Pegaz pisze:np:) Kłócisz się poważnie z dziewczyną po czym się godzisz dla mnie to może być przykładem nowego rozdania Albo wychodzisz calo z wypadku który był poważny..po prostu sytuacje w których jakby nastepuje druga nta szansa

Aha. Ja myslalem ze ma to zwiazek ze sprawami bardziej przyziemnymi, niż nienamacalnymi.
Dzisiaj silę dała mi pani od emisji głosu mówiąc, że mam doskonałą dykcję :] Może jakieś radio się kłania... :?
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 11 lut 2006, 21:36

cubasa pisze:Może jakieś radio się kłania...

Hmm To może ja powinnam też to studiować? A nie, ja mówię za szybko. Możemy sami jakieś radio założyć, Cubasa... ;)

Co mi daje siły? Tyle książek do przeczytania... ;)
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 11 lut 2006, 21:36

Heh ja tez mam ponoć radiowy glos :P nie mialem okazji sprawdzić ;) jedno wiem że nie poznał bym swojego nagranego głosu :)
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 11 lut 2006, 21:58

Olivia pisze:Co mi daje siły? Tyle książek do przeczytania...
No to mnie rozwaliło <lol
Olivia pisze:Możemy sami jakieś radio założyć, Cubasa...

Radio Kałasznikow vs Straszak ;P

Co mi daje siłę? Nie pamietam czy już pisałem, ale przyszłość. Przyszłośc daje mi siłę :)
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 11 lut 2006, 21:59

cubasa pisze:No to mnie rozwaliło

Ale to nie są wcale książki na studia. ;)
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 338 gości