Hmm o co jej chodzi????

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Wilku89
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 10 sty 2006, 19:17
Skąd: z Daleka
Płeć:

Hmm o co jej chodzi????

Postautor: Wilku89 » 10 sty 2006, 19:34

Czesc! jestem tu nowy i chcialem sie z wami serdecznie przywitac!!!!Moj problem polega na tym ze poznalem dziewczyne 4 miesiace temu.........Fajnie mi sie z nia gadalo i w ogóle bylo superr!!Kolezanka powiedziala mi ze jej sie podobam to zaczalem do niej podbijac niby wszystko szlo super dopoki nie pojechalismy do kina grupa!!Tam jakos sie tak zgadalo o mnie o niej !Ona powiedziala ze zartowala tylko z tym ze jej sie podobam i ze raczej u niej nie mam szans bo woli starszych!!!Dalem sobie z nia spokoj ale tak z miesiac temu zauwazylem ze ona sie strasznie na mnie patrzy na kazdej przerwie i w ogóle po szkole tez,doslownie caly czas!!Pozniej przed swietami przyslala mi smsa z zyczeniami i jakos tak ze soba zaczelismy pisac pisalismy tak po kilkanascie smsow dziennie bylo calkiem fajnie!!Jakos tak po swietach umral jej przyajciel ja chcac ja pocieszyc usilowalem byc przy niej,ale ona powiedziala ze od pocieszania to ma chlopaka!!Kolezanka jej mowi mi ze ma chlopaka ale nawet o tym nie wiedziala tylko ze nikt nigdy tego chlopaka nie widzial:/!!!Mialem mala przerwe w chodzeniu do szkoly bo bylem chory kiedy wyzdrowialem i poszedlem do szkoly tak sie na mnie gapila jak by zaraz miala mi wpasc w ramiona i mnie usciskac doslownie caly czas jej wzrok skierowany na mnie!!!Powiedzcie mi o co tej dziewczynie chodzi???????Czyzbym sie jej podobal???????????Sorka ze sie tak rozpisalem ale krocej nie umialem:pPOZDRO:D
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 10 sty 2006, 19:41

Może laska sama nie wie czego chce? Poczekaj troche, możesz się do niej uśmiechnąc, czy powiedziec "czesc". Zobaczysz jaki ma do Ciebie stosunek. Jesli uznasz, że cos może być wiecej- DO DZIEŁA :)
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
Shac
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 135
Rejestracja: 05 sty 2006, 10:36
Skąd: Mazovia
Płeć:

Postautor: Shac » 10 sty 2006, 19:43

Wilku89 pisze:powiedziala ze zartowala tylko z tym ze jej sie podobam i ze raczej u niej nie mam szans bo woli starszych!!!

Jeszcze Ci mało?! Tłumaczyć Ci trzeba nadal, że nie masz szans? Dziewczyna zagrała w otwarte karty, a ty nie masz asa, żeby ją przebić... Za młody jesteś i tyle!

Wilku89 pisze:Kolezanka jej mowi mi ze ma chlopaka ale nawet o tym nie wiedziala tylko ze nikt nigdy tego chlopaka nie widzial

Ale żeś zakręcił... Teraz nie wiem kto ma chłopaka, a kto o tym nie wie... Wiesz, może dziewczyna faktycznie jest zajęta, ale chłopak pracuje albo mieszka spory kawałek od niej, dlatego nikt go nie widział...

Wilku89 pisze:Powiedzcie mi o co tej dziewczynie chodzi???????Czyzbym sie jej podobal???????????

Pomimo, że się na Ciebie patrzy nie znaczy, że jej się podobasz. Mogłeś dziewczynie utkwić w pamięci robiąc coś głupiego, albo po prostu spogląda tylko a Ty to nadinterpretujesz.
(-(-_(-_-(-_-)-_-)_-)-)
Jest nas wielu...
Wilku89
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 10 sty 2006, 19:17
Skąd: z Daleka
Płeć:

Postautor: Wilku89 » 10 sty 2006, 19:52

Sory faktycznie zamotalem!!!!!Kolezanka mi mowila ze ta dziewczyna co mi sie podoba to ma chlopaka!!!!I nie wiem czy to prawda bo duuuuuzo razy juz mowila ze ma chlopaka a potem ze nie ma chlopaka!!Np nie ktorym mowila ze ma chlopaka a np mi mowila ze nie ma chlopaka!!!I ona na mnie nie spoglada tylko sie gapi!!!!Duzo osob juz mi to mowilo ze ona sie wiecznie na mnie patrzy,i nie ma zielonego pojecia co takie patrzenie ozancza????bo ona srtio sie patrzy jak szpak w ci**ke!!!A jesli chodzi o stosunek do mnie to zawsze jest dla mnie milutka dobrze nam sie gada i z tego co mi mowila to mnie lubii bardzo
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 10 sty 2006, 19:55

Intryga chodzby w telenoweli Brazylijskiej... Ja już nie wiem kto na kogo spoglada. Popatrz na całą sytuację trzeżwym okiem, tylko Ty sam możesz myślec co ona do Ciebie czuje =)
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Wilku89
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 10 sty 2006, 19:17
Skąd: z Daleka
Płeć:

Postautor: Wilku89 » 10 sty 2006, 20:08

No ja mysle ze jednak jej sie podobam albo moze tylko chce tak myslec w sumie to duzo osob mi juz mowilo ze" ty sie za nia bierz bo jej sie na bank podobasz skoro robi do Ciebie takie podchody"
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 10 sty 2006, 20:15

Mi też dużo osób mówiło: " Bierz sie za Kasię, bo to fajna laska, a widac, ze sie jej podobasz" Ale mi sie nie podobała, wszyscy to nie znaczy ja. Może i tak sie w tym przypadku tylko na odwrót? Ale z drugiej strony, po co takie podchody do Ciebie robi :P
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Wilku89
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 10 sty 2006, 19:17
Skąd: z Daleka
Płeć:

Postautor: Wilku89 » 10 sty 2006, 20:25

hmm no mi sie ona podoba a gdybym jeszcze ja sie jej podobal to bym byl wniebowziety:D Po co takie podchody hmm nie wiem ona troszke dziwna jest ale jak to mowia dziewczyny lubia byc zdobywane:D
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 10 sty 2006, 22:55

No to bierz się za Nią, co masz do stracenia ? :D Powodzenia Ci życze !
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
Sebastian
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 73
Rejestracja: 09 sie 2005, 20:22
Skąd: Gliwice
Płeć:

Postautor: Sebastian » 10 sty 2006, 22:57

Kto nie ryzykuje ten guzik zyska:) czlowieku raz sie zyje proboj:)
Pozytywne wibracje DANCEHALL-u aiiiiii:D
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 10 sty 2006, 23:02

Jeszcze Ci mało?! Tłumaczyć Ci trzeba nadal, że nie masz szans? Dziewczyna zagrała w otwarte karty, a ty nie masz asa, żeby ją przebić... Za młody jesteś i tyle!


ona tez mloda jest :P pewnie sama nie wie czego chce, raz mysli ze chca a pozniej zmienia zdanie ;)


jak nie sprobujesz to nie bedziesz wiedzial ;) skoro fajnie Wam sie rozmawia, podoba Ci sie to zasugeruj jej to delikatnie, zapros gdzies, umow sie, odporwadz ze szkoly :)
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
smokarz
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 08 sty 2006, 00:58
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: smokarz » 11 sty 2006, 00:55

dokaldnie to samo mialem skomentowac :P

Shac pisze:Jeszcze Ci mało?! Tłumaczyć Ci trzeba nadal, że nie masz szans? Dziewczyna zagrała w otwarte karty, a ty nie masz asa, żeby ją przebić... Za młody jesteś i tyle!


co ty pleciesz ? jakie otwarte karty ? dziewczyna sobie gra w karty ale bynajmniej nie otwarte... jezeli slyszysz taki tekst i stwierdzasz ze nie masz szans to no comment <diabel>



ja uwazam ze powineines sie nia zainteresowac... jak do niej podejdizesz i zagadasz ,lub odprowadizsz po szkole to raczej cie nie ugryzie :P
Wilku89
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 10 sty 2006, 19:17
Skąd: z Daleka
Płeć:

Postautor: Wilku89 » 11 sty 2006, 15:17

Dzisiaj z nia troszke pisalem smsy no i !Tak jak mi mowila ma chlopaka!!Patrzyc sie na mnie patrzy ale nie wie po co ....:/ Kiedy sie jej zapytalem czy moglo by byc cos wiecej miedzy nami niz tylko przyjazn odpowiedziala nie wiem ale mam chlopaka:/!!!!Kiedy poruszlismy glebszy temat odpisala ze nie moze pisac bo jest na cmentarzu u kolegi:/
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 11 sty 2006, 15:29

Mia pisze:ona tez mloda jest Jezor pewnie sama nie wie czego chce, raz mysli ze chca a pozniej zmienia zdanie Puscic oko

dokładnie
przypomniały mi sie czasy kiedy miała 13 lat, własnie tak sie zachowywałam, co dwa tygodnie zmieniałam chłopaków, dumnie obnosiłam sie z moimi "facetami" dłównie w okolicach trzepaka i smietnika, gdzie wiekszośc"liczacych" sie ludzi przesiadywała. Moi adoratorzy przychodzili do mnie pod szkołe, lub na długa przerwe.
Moze przedstaw jej sprawe jasno, jak cie odrzuci to daj sobie luzu nawet gdyby wgapiała sie w ciebie nie wiem jak długo
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 11 sty 2006, 18:57

Wilku89 pisze:Dzisiaj z nia troszke pisalem smsy no i !Tak jak mi mowila ma chlopaka!!Patrzyc sie na mnie patrzy ale nie wie po co .... Kiedy sie jej zapytalem czy moglo by byc cos wiecej miedzy nami niz tylko przyjazn odpowiedziala nie wiem ale mam chlopaka:/!!!!Kiedy poruszlismy glebszy temat odpisala ze nie moze pisac bo jest na cmentarzu u kolegi:/


Trochę nie za szybko poruszyłeś głębsze tematy? Trzeba było poczekac trochę, zpogadać, pospotykac sie. "Co nagle to po diable".
A na cmentarzu się siedzi pół dnia? Mogła odpisac później. Mogła ... :P
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Wilku89
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 10 sty 2006, 19:17
Skąd: z Daleka
Płeć:

Postautor: Wilku89 » 11 sty 2006, 21:42

Taaa dziewczyna jest bez kitu dziwna i to strasznie odezwala sie jednak po tym jak byla na cmentarzu i napisala ze patrzy sie na mnie tak jak na wszystkich(chociaz tylko sie na mnie patrzy) i napisala zebym sobie nie wmawial glupot mbo jest zajeta i teraz wlasnie siedzi u swojego chlopaka i sie caluja (koncowka byla najlepsza hahahahahahaha) Nie wiem ale juz chyba jestem spalony coo???????I sluchajcie kiedy moj kolega pisal z nia smsy o ktorycvh ja nic nie wiedzialem i pytal sie jej chyba z 10 razy czy ja jej sie podobam a ona zmieniala temat i nic o tym nie mowila:/
Awatar użytkownika
M.A.T.
Bywalec
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 02 lip 2004, 21:19
Płeć:

Postautor: M.A.T. » 11 sty 2006, 21:55

chyba jestem za stary juz na takie historie bo mnie to w sumie bawi.

panna jest dalikatnie mowiac dziwna. po tym co napisales to w sumie niewiadomo czy ma goscia ale ja bym raczej byl sklonny powiedziec ze nie.
kto bedac u swojej polowki pisze do kogos innego smsa ze wlasnie sie z nim/nia caluje??
panna chyba sama za bardzo nie wie czego chce i zachowuje sie jak dziecko - w sumie nim jest.
albo sobie to odpusc albo sproboj sie dowiedziec czy ma tego kolesia (napisz jej ze chcesz go poznac ;) ) i wtedy cos dzialaj

edit: chyba ze pannie sie podobasz ale jest niesmiala/spanikowana/nie wie zabardzo co robic jak sprawa sie rypla (ze sie jej podobasz) to wtedy masz problem. ale troche pracy, albo troche wiecej i bedzie twoja.
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 11 sty 2006, 22:40

kto przy zdrowych zmysłach chwali sie obcej osobie, co osobiscie teraz zrobi <chodzi o pikantne szczególy> Na moje oko, Ona nie ma zadnego chłopaka, a jesli juz ma to na pewno się z nim nie całowała :P Boże, gdzie się rodza takie dzieci :/
Nie chcę Cię dołowac, ale to juz chyba koniec twoich szans :/
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
smokarz
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 08 sty 2006, 00:58
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: smokarz » 12 sty 2006, 00:01

a ja cie pociesze :P nie koniec szans tylko wteszcie wiesz ze nie musisz juz myslec o tej rozchwianej emocjonalnie malolacie <diabel>

wiesz co postaw sobie takie pytanie ... bo naraize to ty sie zastanawiasz cy ona zechcialaby z toba byc ...

a zastanow sie moze po tym wszystkim czy ty tak racjonalnie myslac chcialbys z nia byc ...
bo sory ja lubie zakrecone dziewczyny ale nie stukniete :P chyba ze masz jakis specyficzny gust :P

popatrz trzezwym okiem i zastanow sie na co ci niedojrzała wariatka przy twoim boku ? <diabel>
Awatar użytkownika
casaa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 262
Rejestracja: 20 maja 2005, 16:48
Skąd: pd-zach
Płeć:

Postautor: casaa » 12 sty 2006, 00:09

smokarz pisze:popatrz trzezwym okiem i zastanow sie na co ci niedojrzała wariatka przy twoim boku ?

dokladnie i do tego ciagle bedziesz sie zastanawial czy zerwie czy nie, bedziesz zyl w ciaglej obawie o to. ZASTANOW SIE POWAZNIE nad byciem z niezdecydowana laska :) powodzenia :)
Till the end of world my Sweetheart. Kocham Cię :*
Wilku89
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 10 sty 2006, 19:17
Skąd: z Daleka
Płeć:

Postautor: Wilku89 » 12 sty 2006, 08:47

Macie racje chyba sobie ja odpuszcze bo na nia szkoda mojego czasu i nerwow!!!!A nawet jesli ja jej sie podobam to co moze teraz ona pocierpi:p !Echhh zawsze musze trafic na albo zajete albo stukniete:/ !Dzieki wam za pocieszenie:p

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 415 gości