zwiazek ze starszym facetem...

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 06 maja 2005, 21:35

orenz, ................nie wiem, czy 17wie tyle co nic... Doświadczenie życiowe... fakt-31latek ma dużo wieksze niż 17latka, ale czy na tym opierają sie znajomości? na doświadczeniu życiowym?? Jaka jest przesada w tym że 30letni facet żyje z 17letnią dziewczyną??

[ Dodano: 2005-05-06, 21:36 ]
Mnie się rówieśniczka nie kojarzy z trupem, miałem na myśli tych co chcą za wszelką cenę tylko 17-letnie "ciasne szparki" - to cytat z miłośników "małolat" ...

Myślisz że takiemu facetowi chodzi tylko o seks?i o to żeby poczuć sie młodym?
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 06 maja 2005, 21:41

unlucky_sink pisze:mylisz się... 100smsów...nie znaczy jeden za drugim...a nawet jeśli by tak było, to nie widzew tym nic złego...a jeśli ma sie o czym pisać to takie smsowanie stanowi forme rozmowy...

Po pierwsze to 100 sms-ów to nie setki, o których pisałas, a teraz wykręcasz kota ogonem.

Po drugie - złego może nie, ale infantylnego na pewno. A wiesz dlaczego? Dlatego że dojrzałym ludziom sms-y służą do przekazywania informacji, a nie wzajemnego nakręcania się, a tym bardziej rozmawiania.

Cały problem leży w tym, że o ile 17-latka może uważać te wszystkie rzeczy za normalne, o tyle 31-latek nie powinien. Chyba, że jest niedojrzały emocjonalnie.
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 06 maja 2005, 21:43

unlucky_sink pisze:On wcale nie czuje sie młodziej-ani psychicznie, ani fizycznie...wrecz przeciwnie...

Nie wiem, nie znam, nie mój problem...
Spytalaś :
"Jak odbieracie związki: dziewczyna 17lat, facet 31?? ?
Spotkałam sie ostatnio z opinią, że znajomość pomiędzy takimi osobami nie ma sensu-z powodu różnicy wieku. Co wy na to?"
Chyba wystarczająco odpowiedziałem w temacie " co ja na to"

Jak mialem 17 lat to nie interesowały mnie równieśniczki bo były beznadziejnie durne, głupie i na niczym się nie znały ... ich zainteresowania kończyly się na plakatach i wycinankach z muzykami i aktorami ... a te które miały trochę oleju w głowie ganiały tylko za starszymi żonatymi facetami ... z jakich powodów - nie mam pojęcia ... tłumaczyły się w różny sposób, najczęściej że to poważny mężczyzna nie jakiś chłopak itd, ale po czasie okazywało się że i tak kończyła źle - sama z brzuchem :P

pogadać to mogłem z 25 - 30latką, jak mi się ją udało poderwać w kafejce lub na imprezie u znajomych, a właściwie to chyba jej-mnie :P

[ Dodano: 2005-05-06, 21:46 ]
unlucky_sink pisze:Myślisz że takiemu facetowi chodzi tylko o seks?i o to żeby poczuć sie młodym?


A o co ? poczytać wspólnie wiersze ? :D :D :D
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 06 maja 2005, 21:51

mrt pisze:
unlucky_sink pisze:mylisz się... 100smsów...nie znaczy jeden za drugim...a nawet jeśli by tak było, to nie widzew tym nic złego...a jeśli ma sie o czym pisać to takie smsowanie stanowi forme rozmowy...

Po pierwsze to 100 sms-ów to nie setki, o których pisałas, a teraz wykręcasz kota ogonem.

Po drugie - złego może nie, ale infantylnego na pewno. A wiesz dlaczego? Dlatego że dojrzałym ludziom sms-y służą do przekazywania informacji, a nie wzajemnego nakręcania się, a tym bardziej rozmawiania.

Cały problem leży w tym, że o ile 17-latka może uważać te wszystkie rzeczy za normalne, o tyle 31-latek nie powinien. Chyba, że jest niedojrzały emocjonalnie.


1.)chodziło mi o setki...myślałam, że sie domyślisz...2.)Nakrecania się?? a jak dwoje ludzi ma ze sobą rozmawiać na odległość 300km...??Gdzie jest napisane do czego służą smsy??w podreczniku 30latka?
Ostatnio zmieniony 06 maja 2005, 21:54 przez unlucky_sink, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
orenz
Bywalec
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 02 maja 2005, 20:10
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: orenz » 06 maja 2005, 21:54

[quote="unlucky_sink"]orenz, ................nie wiem, czy 17wie tyle co nic... Doświadczenie życiowe... fakt-31latek ma dużo wieksze niż 17latka, ale czy na tym opierają sie znajomości? na doświadczeniu życiowym?? Jaka jest przesada w tym że 30letni facet żyje z 17letnią dziewczyną??

kamman.mowimy o znajomosciach czy o zwiazkach???
jesli chodzi o znajomosci nie ma zadnej roznicy czy ktos ma 17 lat czy 50. jesli chodzi o zwiazki, roznica jest zajebista.
nie chodzi o przesade. kazdy czegos oczekuje po swoim zwiazku. czego oczekuje 17. ze jej zastapisz tate?
Miej zatem glowe jak glowe na glowie.
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 06 maja 2005, 21:56

orenz, nie-oczekuje chyba tego samego co 20latka...też chce mieć kogoś z kim będzie mogła rozmawiać, kto da jej oparcie, kto będzie spędzł z nią wolny weekend...kogoś od tak po prostu-kogoś żeby był przy niej kiedy potrzebuje.
Ostatnio zmieniony 06 maja 2005, 21:59 przez unlucky_sink, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
orenz
Bywalec
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 02 maja 2005, 20:10
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: orenz » 06 maja 2005, 21:58

to nie ja wyznaczylem granice wieku na 17. chcesz teraz dyskutowac czy 20 moze zyc z 30 kilkulatkiem???

[ Dodano: 2005-05-06, 21:59 ]
wolny weekend jak ja starzy puszcza? 17 latka musi akurat szukac do rozmowy goscia ktory jest po 30?
Miej zatem glowe jak glowe na glowie.
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 06 maja 2005, 22:01

orenz, ja tylko napisałam, że oczekuje tego samego co każda inna kobieta...tzn to miałam na myśli..
Ostatnio zmieniony 06 maja 2005, 22:01 przez unlucky_sink, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 06 maja 2005, 22:01

unlucky_sink pisze:1.)chodziło mi o setki...myślałam, że sie domyślisz...
A jej tatuś wie, że mu znajomy zwariował i do córeczki setki sms-ów wysłał? :D
unlucky_sink pisze:a jak dwoje ludzi ma ze sobą rozmawiać na odległość 300km...??Gdzie jest napisane do czego służą smsy??w podreczniku 30latka?
Do rozmów służą komunikatory i telefony.
unlucky_sink pisze:Gdzie jest napisane do czego służą smsy??w podreczniku 30latka?
W mózgu człowieka! Myślałam, że nawet 17-latki to rozumieją. Naturalnie ekscentrycy mogą nawet powieści sms-ami wysyłać do wydawcy, ale nie uważasz, że to chore?
Awatar użytkownika
dreamer
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 23 wrz 2004, 09:05
Skąd: Poland
Płeć:

Re: młoda dziewczyna+starszy facet =??

Postautor: dreamer » 06 maja 2005, 22:03

unlucky_sink pisze:Jak odbieracie związki: dziewczyna 17lat, facet 31?? ?[...] że znajomość pomiędzy takimi osobami nie ma sensu-z powodu różnicy wieku. Co wy na to?

wg mnie taka znajomosc rzeczywiscie nie ma sensu
Awatar użytkownika
orenz
Bywalec
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 02 maja 2005, 20:10
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: orenz » 06 maja 2005, 22:06

unlucky_sink pisze:orenz, ja tylko napisałam, że oczekuje tego samego co każda inna kobieta...tzn to miałam na myśli..

rozumiem. ale badz powazna. czego innego oczekuje 17 a czego innego oczekuje 30,jesli mowimy o zyciu takiej pary w powaznym zwiazku.no dobra w jakimkolwiek zwiazku, bo zaraz mnie spytasz jakie zwiazki sa powazne. nie chodzi mi oszczegolowe rozgraniczenie wieku.
oczekiwania sa rozne. wyobraz sobie 30 ktora/y chce zalozyc rodzine. na boga!!! z 17tka???
Miej zatem glowe jak glowe na glowie.
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 06 maja 2005, 22:07

No dobra, to teraz z innej beczki: co myślisz o związku 21-latka z 7-latką? To samo, co ja o związku 31-latka z 17-latką. Nawet tak samo to pewnie uargumentujesz. Różnice te same: przepaść w rozwoju umysłowym, emocjonalnym i tylko w płciowym mniejsza, ale przecież tym się różnimy od zwierząt, że nie dobieramy się w pary biorąc pod uwagę jedynie stan rozwoju płciowego. chyba że niektórzy tak się właśnie dobierają, co dla mnie byłoby jednoznaczne: ktoś ma coś z mózgiem, sam jest niedojrzały, ewentualnie myśli tylko fiutem.
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 06 maja 2005, 22:09

mrt pisze:A jej tatuś wie, że mu znajomy zwariował i do córeczki setki sms-ów wysłał? Usmiechnij sie!


jej tatuś o tym wie, bo to był jego dobry kolega:] i nie ma nic przeciwko...
mrt pisze:Do rozmów służą komunikatory i telefony.


W mózgu człowieka! Myślałam, że nawet 17-latki to rozumieją. Naturalnie ekscentrycy mogą nawet powieści sms-ami wysyłać do wydawcy, ale nie uważasz, że to chore?


nie każdy zaśmieca sobie mózg zastanawianiem sie do czego właściwie służą smsy...to że dla ciebie to jasne-podziwiam. (Mój ojciec wyjechał za granice i smsy służą nam właśnie do rozmowy...)

[ Dodano: 2005-05-06, 22:11 ]
orenz pisze:wyobraz sobie 30 ktora/y chce zalozyc rodzine. na boga!!! z 17tka???


ale jeśli on nie chce zakładać rodziny-nie ten typ....
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 06 maja 2005, 22:12

Jakoś nie sądzę, żeby ci tata wysyłał setki sms-ów, bo żaden normalny facet nie ma na to czasu! Po prostu! Ja naprawdę wiem, ile to jest np. 300 sms-ów, nawet jesli wysyła sie potrójne.
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 06 maja 2005, 22:14

dreamer, -argumenty prosze przedstawić...

[ Dodano: 2005-05-06, 22:16 ]
mrt, setki smsów---->nie napisałam w jakim czasie..ale to chyba nie ma znaczenia:/ skoro ty nie masz nikogo z kim mogłabyś bez końca smsować.....-no cóż-ja nie widze w tym nic dziwnego...
Awatar użytkownika
orenz
Bywalec
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 02 maja 2005, 20:10
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: orenz » 06 maja 2005, 22:17

mrt pisze:No dobra, to teraz z innej beczki: co myślisz o związku 21-latka z 7-latką? To samo, co ja o związku 31-latka z 17-latką. Nawet tak samo to pewnie uargumentujesz. Różnice te same: przepaść w rozwoju umysłowym, emocjonalnym i tylko w płciowym mniejsza, ale przecież tym się różnimy od zwierząt, że nie dobieramy się w pary biorąc pod uwagę jedynie stan rozwoju płciowego. chyba że niektórzy tak się właśnie dobierają, co dla mnie byłoby jednoznaczne: ktoś ma coś z mózgiem, sam jest niedojrzały, ewentualnie myśli tylko fiutem.


nie moge tego oceniac. rozumiem , ze chcesz dobitnie wyrazic swoje zdanie ale zwiazek z 7, to nie zwiazek , to pedofilia. wiem o co chodzi ale przyklad jest trgaichny. napisz mi o zwiazku 21 latka z koniem. bardziej bede wyrozumialy.
Miej zatem glowe jak glowe na glowie.
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 06 maja 2005, 22:20

unlucky_sink - dlaczego tak "najezdzasz" na wszystkich ktorzy maja inne zdanie od Ciebie? Spytalas sie "co o tym sadzicie?" wiec kazdy odpowiada wg wlasnego uznania wg wlasnych przekonan, chcesz zeby wszyscy mysleli tak jak Ty?
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 06 maja 2005, 22:22

Elspeth,
powtarzasz sie.... na nikogo nie "najeżdżam"-tylko komentuje-chyba mam prawo??poza tym to wy "najeżdżacie"na tego faceta-używając różnych epitetów...
Ostatnio zmieniony 06 maja 2005, 22:25 przez unlucky_sink, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
orenz
Bywalec
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 02 maja 2005, 20:10
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: orenz » 06 maja 2005, 22:22

elspeth. dzieki. podpisuje sie pod tym pytaniem.
Miej zatem glowe jak glowe na glowie.
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 06 maja 2005, 22:23

unlucky_sink pisze:oczekuje chyba tego samego co 20latka...też chce mieć kogoś z kim będzie mogła rozmawiać, kto da jej oparcie, kto będzie spędzł z nią wolny weekend...kogoś od tak po prostu-kogoś żeby był przy niej kiedy potrzebuje.


A 17-latek , no moze 20-latek tego samego Ci nie da ??
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 06 maja 2005, 22:26

wole sie powtarzac niz z uporem maniaka przekonywac ludzi do swojego zdania i szukac dziury w calym. w kazdym razie nie martw sie to ostatni moj post w tym temacie bo nie widze sensu tutaj dyskutowac o czymkolwiek
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 06 maja 2005, 22:27

A 17-latek , no moze 20-latek tego samego Ci nie da ??

hmmm...ale jeśli jej sie podobał akurat ten 30latek??
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 06 maja 2005, 22:30

unlucky_sink pisze:hmmm...ale jeśli jej sie podobał akurat ten 30latek??

Skoro akurat ten to po co pytasz kogokolwiek o zdanie ?


Elspeth pisze:wole sie powtarzac niz z uporem maniaka przekonywac ludzi do swojego zdania i szukac dziury w calym. w kazdym razie nie martw sie to ostatni moj post w tym temacie bo nie widze sensu tutaj dyskutowac o czymkolwiek


Chyba też tak zrobię.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 06 maja 2005, 22:32

Elspeth pisze:wole sie powtarzac niz z uporem maniaka przekonywac ludzi do swojego zdania i szukac dziury w calym. w kazdym razie nie martw sie to ostatni moj post w tym temacie bo nie widze sensu tutaj dyskutowac o czymkolwiek


nikogo do niczego nie przekonuję-nie zmienie zdania-nie upieram sie przy wszystkim-z niektórymi wypowiedziami w pełni sie zgadzam-przedstawiam innym mój punkt widzenia...jak już pisałam-mogę...

[ Dodano: 2005-05-06, 22:34 ]
eng, różni ludzie na siebie trafiają....powstają różne pary...nie możesz zakładać że związek ludzi w tym samym wieku przetrwa dłużej niż 17latki z 30latkiem.. tak myślisz-ale czy spotkałeś sie już z takimi ludźmi?Wydaje mi sie że to normalne pary...
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 06 maja 2005, 22:36

orenz pisze:rozumiem , ze chcesz dobitnie wyrazic swoje zdanie ale zwiazek z 7, to nie zwiazek , to pedofilia. wiem o co chodzi ale przyklad jest trgaichny.
A myslisz, że na czym polega pedofilia? Właśnie na tym. Na tym, że nie bierze się pod uwagę całościowego rozwoju osoby + niedojrzałość płciowa, czyli dokładnie to, co napisałam. A w przypadku tego związku odpada tylko ostatni element, co nie znaczy, że związek jest pełny.
unlucky_sink pisze:skoro ty nie masz nikogo z kim mogłabyś bez końca smsować.....
Hmm... Jakos sobie nie wyobrazam, żebym wysyłała setki sms-ów bez końca do mojego faceta, jak siedzi w pracy. Chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego?
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 06 maja 2005, 22:39

mrt pisze:Jakos sobie nie wyobrazam, żebym wysyłała setki sms-ów bez końca do mojego faceta, jak siedzi w pracy. Chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego?

pewnie mieszka blisko Ciebie i widujecie sie czesto... :( ja nie mam takiego szczescia..
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 06 maja 2005, 22:43

tak się składa, że razem mieszkamy :)
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 06 maja 2005, 22:46

unlucky_sink pisze:tak myślisz-ale czy spotkałeś sie już z takimi ludźmi?Wydaje mi sie że to normalne pary...

Oczywiście ... z pewnego punktu widzenia normalne ... dla mnie jednak jest z lekka dziwny związek ...
Róbta co chceta, to wasze życie i wasz czas ...
300 km ? droga nie do pokonania w pewnych sytuacjach ... zawsze coś się trafi bliżej, łatwiej, pod ręką :P

Widzisz mrt, jak sobie ludzie potrafią życie uperdolić :)
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 06 maja 2005, 22:49

mrt pisze:tak się składa, że razem mieszkamy usmiech
nie dziwie sie wiec, że nie smsujecie ze sobą..."Słodkiego miłego życia" :]-bez smsów-niepoważnych...
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 06 maja 2005, 22:57

Są różne, ale, do cholery, nie setki!

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 239 gości