zwiazek ze starszym facetem...

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

alkimja

Postautor: alkimja » 18 lip 2006, 20:06

unlucky_sink..napisałam tu o tym dlatego że akurat był taki temat...tak naprawde nie spodziewałam sie innej reakcji,bo przeciez tak juz jest w tym naszym społeczeństwie,że trzeba zawsze zawierać "normalne" związki(tak jakby te z róznicą wieku były nienormalne <brawo> )...i w ogóle prowadzić "normalne" życie....a jesli w jakims stopniu złamie się tę granicę normalności,od razu najlepiej ukryć sie przed całym światem,bo będzie się zródłem plotek i bezsensownych podtekstów.....
Awatar użytkownika
Lagartija
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 378
Rejestracja: 08 sie 2005, 09:43
Skąd: z Kolumbii
Płeć:

Postautor: Lagartija » 18 lip 2006, 22:27

alkimja pisze:trzeba zawsze zawierać "normalne" związki(tak jakby te z róznicą wieku były nienormalne <brawo> )...i w ogóle prowadzić "normalne" życie....a jesli w jakims stopniu złamie się tę granicę normalności
Mialas chyba na mysli granice ale... moralnosci :D Faktycznei takie zwiazki kiedys byly (rodzice, dziadkowie) ale teraz idziemy do przodu i wiekszosc ludzi to razi a co za tym idzie twarza sie granice moralnosci ogolnie przyjete. Rob co chcesz Twoje zycie. Mozesz spotykac sie z kim popadnie i rozne rzeczy z nim robic.

[ Dodano: 2006-07-18, 22:30 ]
alkimja pisze:"normalne" życie
No wlasnie normalne...
...Te Quiero Mi Amor...
Awatar użytkownika
tweetuś_18
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 199
Rejestracja: 26 mar 2006, 18:25
Skąd: z daleka ;o)
Płeć:

Postautor: tweetuś_18 » 18 lip 2006, 23:29

Lagartija pisze:Faktycznei takie zwiazki kiedys byly (rodzice, dziadkowie) ale teraz idziemy do przodu i wiekszosc ludzi to razi a co za tym idzie twarza sie granice moralnosci ogolnie przyjete.

czyli wychodzi na to ze cywilizacja niesie ze sobą brak akceptacji??? A mi tam to nie przeszkadza jezeli jest pomiędzy partnerami różnica kilkunastu/kilkudziesięciu lat, to jest ich sprawa i ich zycie!!! A to że nie wierze w to ze połączyła ich miłośc to już moje zdanie:)
Lagartija pisze:Rob co chcesz Twoje zycie. Mozesz spotykac sie z kim popadnie i rozne rzeczy z nim robic.

Tylko trzeba uważać bo to sie może źle skończyć!!! Ale każdy ma swój rozum i wie co robi:)
Miłość jest dziką siłą.kiedy próbujemy ją okiełznać, pożera nas. Kiedy próbujemy ją uwięzić, czyni z nas niewolników. Kiedy próbujemy ją zrozumieć, miesza nam w głowach!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 19 lip 2006, 08:35

kochani , miłosc Ci wszystko wybaczy ! miłosc nie zazdrosci , wszystko przetrzyma , we wszystkim pokłada nadzieje ! itd. Społeczenstwo poszumi , pogada i przestanie , sek w tym by to przetrzymac !
Najgorsze sa jednak Baby ..... w mym miescie az szumi , no bo jak wtedy 17 latka i 37 latek mogą byc razem , w dodatku On ma rodzine !? ano sa - są do dzis Pewnie nie jedna peka z zazdrosci i zawisci - wiec sieje ploty szukajac potwierdzenia swych racji u współplotacych , i tak to trwa ! Zona ma 7 minut do domu z przystanku, ale zawsze jak spotka kogopś to ten temat od razu wychodzi , Nie jak sie czujesz ?, nie jak dzieci ?, tylko "wiesz widzialem twego z nią w markecie " albo podobny tekst .I to zone wkurza najbardziej , ale ona nie powie tej swej psiapsiułce ospierdol sie , ani mnie nie powie które to tak plotą , bo wie co by sie stało ! ale ja sie i tak dowiem ! <aniolek> wszystko kiedys na wierzch wychodzi
Wiec coierpliwosci dla tych co trwaja w takich zwiazkach , a łaczy ich naprawde uczucie ! wszystko sie uda ! <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Lagartija
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 378
Rejestracja: 08 sie 2005, 09:43
Skąd: z Kolumbii
Płeć:

Postautor: Lagartija » 19 lip 2006, 09:53

No dobra. Masz zonke zdradzasz ja z 17latka ona slucha o tym od sasiadow i co dalej?Jak reaguje?Wmawiasz jej ze to nie prawda?Czy moze ona o wszytskim wie?
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 19 lip 2006, 16:28

Lagartija pisze:Mialas chyba na mysli granice ale... moralnosci Faktycznei takie zwiazki kiedys byly (rodzice, dziadkowie) ale teraz idziemy do przodu i wiekszosc ludzi to razi

Ty chyba nie idziesz do przodu skoro Cię to razi-większość ludzi nie zwraca na to uwagi-ot co.
alkimja pisze:unlucky_sink..napisałam tu o tym dlatego że akurat był taki temat...tak naprawde nie spodziewałam sie innej reakcji,bo przeciez tak juz jest w tym naszym społeczeństwie,że trzeba zawsze zawierać "normalne" związki

Myślę, że spodziewałaś się potwierdzenia swoich racji i udowodnienia czegoś... Ale to normalne. Mimo wszystko, wydaje mi się, że moja sytuacja była zupełnie inna od Twojej chociaż wydawała się podobna...
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 19 lip 2006, 17:46

Lagartija pisze:No dobra. Masz zonke zdradzasz ja z 17latka ona slucha o tym od sasiadow i co dalej?Jak reaguje?Wmawiasz jej ze to nie prawda?Czy moze ona o wszytskim wie?

nie z 17 latka , a juz 21 latką czas leci kochani <aniolek>
Jak co dalej , wkuza sie , ale nie ze ja ją mam , bo o tym wie , tylko ze ludzie gadają ! , nie umie im powiedziec censored sie i pilnujcie wlasej dupy ! gadają od lat 4 i nic nie zamoso sie na koniec tego gadania , wiec nie rozumiem ? zona nie rozumie ? a to trwa dalej
ja rozumiem dlaczego to trwa !! doskonale rozumiem , jak ktos jest pierdolniety to tak bedzie gadac do smierci o tym ! <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Lagartija
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 378
Rejestracja: 08 sie 2005, 09:43
Skąd: z Kolumbii
Płeć:

Postautor: Lagartija » 19 lip 2006, 17:46

Ty chyba nie idziesz do przodu skoro Cię to razi-większość ludzi nie zwraca na to uwagi-ot co.
To Ty chyba nie czytasz postow uwaznie

[ Dodano: 2006-07-19, 17:48 ]
Andrew pisze:nie z 17 latka , a juz 21 latką czas leci kochani <aniolek>
Jak co dalej , wkuza sie , ale nie ze ja ją mam , bo o tym wie , tylko ze ludzie gadają ! , nie umie im powiedziec censored sie i pilnujcie wlasej dupy ! gadają od lat 4 i nic nie zamoso sie na koniec tego gadania , wiec nie rozumiem ? zona nie rozumie ? a to trwa dalej
ja rozumiem dlaczego to trwa !! doskonale rozumiem , jak ktos jest censored to tak bedzie gadac do smierci o tym ! <aniolek>
To czemu jestes z zona? ze wzgledu na dzieci?
...Te Quiero Mi Amor...
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 19 lip 2006, 17:48

Andrew pisze:nie z 17 latka , a juz 21 latką czas leci kochani <aniolek>

A jak zajdzie w ciaze?Myslales o tym?Rozmawialiscie o tym?Pytam z czystej ciekawosci <aniolek>
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.
Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,
czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko
inne."
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 20 lip 2006, 06:24

alkimja pisze:ja nie zmienie swojego światopoglądu nawet za 20 lat! ani nigdy.....na pewne sprawy patrzy sie zawsze tak samo......

Powiem tak: tez tak myslalam.
sadi pisze:Chodzi o to ze w zyciu kazdego czlowieka w pewnym czasie nastepuje "przelom" w pogladach i oczka sie nagle szeroko otwieraja. Nie wiem czy w zyciu takie cos pojawia sie wiele razy...poki co obstawiam ze jest wystepuje to raz a pozadnie
Wedlug mnie jest to zazwyczaj czas miedzy 18 a 25 rokiem zycia.

No i mi sie wlasnie takie -pstryk- zrobilo. A lat mialam 16, no ,prawie 17 :]
Poglady mi sie przewinely, skasowalam kasete, nie bylo odwrotu. A bylam IDENTYCZNA jak alkimja (no moze troszke inaczej patrzylam na swiat ale na zwiazek- tak samo).
Andrew pisze:ZONA MI SIE W ZADNYM WYPADKU NIE ZNUDZIłA

To podaj jeden normalny powod dla ktorego masz kochanke (pomijajac to, ze jest "jedrna i mloda" czy cos w tym stylu). Co moze byc procz nudy i marazmu w zwiazku co popycha w ramiona innego partnera? Slucham? I nie wyjezdzaj mi w kazdym poscie ze szkalowaniem mojej inteligencji bo 1) nudne 2) inteligencji mojej nie podwazy :]
alkimja pisze:dzieki temu jestem silniejsza i nic mnie w życiu nie zaskoczy........

Mnie nie zaskoczy juz tylko UFO albo mamut (z rzeczy, ktorych nie widzialam). Ludzie zaskakuja i zaskakiwac beda do konca zycia. Glownie glupota.
Myszka:) pisze:Ale muszą się z tym ukrywać, przed polskim społeczeństwem, bo ludzie tego nie zaakceptują.

Znam ten bol. Nie rozumiem nieakceptacji. Tak samo jak nie rozumiem przesadnego rzucania sie w owa milosc i robienia planow na cale zycie i "nic nas nie rozdzieli stajl".
TFA pisze:Ja sie tylko zastanawiam czym sie kieruja tacy 30 latkowie co wiaza sie z 14 latkami, bo nie wierze w ich szczere intencje.

A wiesz, ze sa? Serio :] W moim przypadku bylo jednak 33 i 15.
sadi pisze:Robta co chceta, ale ja tu w 99% przypadkow widze naiwnosc...

Tez fakt. Tylko pozniej moze sie to przerodzic w naprawde zabawna sytuacje (bylemu do tej pory koledzy nie moga wybaczyc jak sie dal tak "gowniarze" opetac i ponizyc). A myslal, ze bedzie sprytniejszy <fuckoff>
Andrew pisze:jak jest taki fajny i wspanialy , powinien byc rozchwytywany , tak jak to jest ze mna

Musze Cie osobiscie poznac. Oczywiscie bar i piwo, zeby nie bylo, ze czegos od Ciebie chce :D
Andrew pisze:...a jednak , wyraznie czuje smród !

Spojrz pod siebie <pijaki>
Myszka:) pisze:To napiszę Wam, że on został nie raz skrzywdzony przez kobiety. Może to dziwne, ale tak było. Kobiety, z którymi był po prostu zrywały z nim. A to dlatego, że był dla nich za dobry. Troszczył się, rozpieszczał je, to wszystko z miłości

Ja tez sie na to "zawinelam". Slady po podcinanych po rozstaniu z "kobieta swego zycia" zylach, opowiesci zalosne. Byly prawdziwe. Co nie zmienia faktu, ze kobiete najlatwiej jest zlapac wlasnie na litosc a robic sie tego nie powinno :] No i obarczac swoim zyciem drugiej osoby. Ja bylam jego podpora, osiemnascie lat mlodsza, bylam za niego faktycznie odpowiedzialna, co sie odbilo na mnie. Az zacytuje szmatlawa z deczka popowa piosenkarke Kelly Clarckson: "I was so young, you should have known not to lean on me". Zawsze jak slysze te slowa to mi sie wlasnie on przypomina. Takie buty.
unlucky_sink pisze:Nie pójdzie jeśli ona ma już 17 lat

15 :]
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 20 lip 2006, 08:34

runeko pisze:To podaj jeden normalny powod dla ktorego masz kochanke (pomijajac to, ze jest "jedrna i mloda" czy cos w tym stylu). Co moze byc procz nudy i marazmu w zwiazku co popycha w ramiona innego partnera? Slucham? I nie wyjezdzaj mi w kazdym poscie ze szkalowaniem mojej inteligencji bo 1) nudne 2) inteligencji mojej nie podwazy :]

Jak mam kochana Runeko tego nie robic , skoro ciagle piszesz to samo , podobne teksty do cytowanego powyzej ?Tak jak by jej młodosc , jedrnosc ciała miala tu znaczenie - bzdura , nie o to tu biega , zbieg okolicznosci iż jest to osoba tak młoda.
To nie nuda w mym zwiazku przyczyniala sie do tego , ale osoba inteligentna by to wydedukowala , to brak miłosci to spowodował , reszte znajdziesz na necie jak cie to interesuje
runeko pisze:Musze Cie osobiscie poznac. Oczywiscie bar i piwo, zeby nie bylo, ze czegos od Ciebie chce :D

No zadało by sie , by mnie osądzic , inaczej sie nie da !
runeko pisze:]
Spojrz pod siebie <pijaki>

To pisałem w odniesieniu do sytuacji gdzie Ona ma lat 14 i co napisala kolezanka U mnie oczywiscie też jest smród , dla ludzi patrzacych z boku jednak , którzy wiedza to co wiedzą .

Dla reszty .... nie kazcie mi sie powtarzac , wszystko jest na forum !
i zeby nie było , nie jestem dumny z tej sytuacji , ale szczesliwy , jak i ona tez , dlaczego ? juz ją trzeba było by zapytac

Endriuł nie jest wspaniały , endriuł to dran ! ale kobiety kochają drani <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 22 lip 2006, 16:05

Polecam w tym temacie film Hard Candy, może już ktoś widział...
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 23 lip 2006, 01:51

Andrew pisze:to brak miłosci to spowodował

No JASNE !!
To ilu ludzi jesteś w stanie pokochać ?? ILU ??
Najpierw pokochałeś, czy przeleciałeś ?? ... to ważne, dla zrozumienia <diabel>
Andrew pisze:endriuł to dran ! ale kobiety kochają drani

Jakie kobiety... i w jakich okolicznościach? <mlotek>

Zaraz pękniesz <lodzik>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 23 lip 2006, 11:16

Andrew po prostu w dwóch kobietach odnajduje w sumie to, co powinno się - teoretycznie - odnajdywać w jednej. Proste.
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
misiucha22
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 295
Rejestracja: 12 mar 2006, 23:34
Skąd: z Polski :)
Płeć:

Postautor: misiucha22 » 23 lip 2006, 13:28

Andrew pisze:ale kobiety kochają drani <browar>

Mysiorek pisze:Jakie kobiety... i w jakich okolicznościach? <mlotek>

Mysiorek ma rację. Żadna normalna kobieta nie chciałaby mieć faceta drania. Są kobiety, które potrzebują faceta na "jedną noc", to moze wtedy rzeczywiście im wszystko jedno :/
"Homo sum, et nil humanum a me alienum esse puto"
Terencjusz
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 23 lip 2006, 13:45

Sir Charles pisze:Andrew po prostu w dwóch kobietach odnajduje w sumie to, co powinno się - teoretycznie - odnajdywać w jednej. Proste.

I oto jest inteligentne podsumowanie mojego przypadku .

[ Dodano: 2006-07-23, 13:47 ]
misiucha22 pisze:Mysiorek ma rację. Żadna normalna kobieta nie chciałaby mieć faceta drania. Są kobiety, które potrzebują faceta na "jedną noc", to moze wtedy rzeczywiście im wszystko jedno :/

Mysiorek kochanienka to wie ile zje , nic ponadto .
Boze uchowaj mnie przed normalnoscią u kobiet , mam taką w domu , znaczy sie własnie "normalną " podziekuję takim panią .
I tak nic z tego nie zrozumiesz - narazie <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
misiucha22
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 295
Rejestracja: 12 mar 2006, 23:34
Skąd: z Polski :)
Płeć:

Postautor: misiucha22 » 23 lip 2006, 13:51

Andrew pisze:Boze uchowaj mnie przed normalnoscią u kobiet , mam taką w domu
- normalnośc to też pojęcie względne. Co masz zna myśli pisząc, ze Twoja żona jest "normalna"? Co skłoniło Cię do tego, ze szukasz wrażeń gdzie indziej i zdradzasz żonę?
"Homo sum, et nil humanum a me alienum esse puto"

Terencjusz
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 23 lip 2006, 14:12

Andrew pisze:am taką w domu , znaczy sie własnie "normalną "

a jaka jest normalna, jaka nie? <hmm>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 23 lip 2006, 14:18

Kto twierdzi iż ja szukam wrazen ?? jak Wy mało wiecie , jak zle pojmujecie słowo pisane , ale ja wiem dlaczego ? bo kazdego mierzycie swa miarą ,albo miara jaką was wychowano.
misuchna22 pisze:Żadna normalna kobieta nie chciałaby mieć faceta drania.

najpierw odpowiedz na to stwierdzenie , a bedziesz miala odpowiedz na swoje pytanie <hahaha>
a jednak ! w kwesti drania , zona ciagle jest ze mną .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
jabłoń
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 14 lis 2005, 17:43
Skąd: Wielkopolska
Płeć:

Postautor: jabłoń » 23 lip 2006, 14:40

Andrew żona jest z Tobą bo prawdopodobnie jej zwisasz.... nie kocha Cię i dlatego jej Twoja kochanka nie rani....

A prawdopodobnie Twoja kochanka też Ciebie zbytnio nie kocha, skoro nie chce mieć Ciebie całkowicie dla siebie... i nie naciska na rozwód....

A może są to po prostu twoje koleżanki ? ;) bardzo Cię lubią i dobrze im w seksie z Tobą bo jesteś dobry w te klocki ale nic więcej ??? Żadnych potężnych emocji w nich nie wywołujesz po prostu ? <przytul>

Teraz to już koniec ze mną. <evilbat>
"Bądźmy niewolnikami prawa, abyśmy mogli być wolni."
Cyceron (Cicero Marcus Tullius, 106-43 p.n.e.)
Awatar użytkownika
misiucha22
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 295
Rejestracja: 12 mar 2006, 23:34
Skąd: z Polski :)
Płeć:

Postautor: misiucha22 » 23 lip 2006, 15:14

jabłoń pisze:Andrew żona jest z Tobą bo prawdopodobnie jej zwisasz.... nie kocha Cię i dlatego jej Twoja kochanka nie rani....

A prawdopodobnie Twoja kochanka też Ciebie zbytnio nie kocha, skoro nie chce mieć Ciebie całkowicie dla siebie... i nie naciska na rozwód....

A może są to po prostu twoje koleżanki ? ;) bardzo Cię lubią i dobrze im w seksie z Tobą bo jesteś dobry w te klocki ale nic więcej ?? ? Żadnych potężnych emocji w nich nie wywołujesz po prostu ? <przytul>
<browar> <browar> <browar>
Andrew pisze:w kwesti drania , zona ciagle jest ze mną
- za dużo zachodu przy rozwodzie. Nie kocha Cię najwyraźniej i jak to jabłoń napisała, zwisa jej to, co robisz za jej plecami. Jak dla mnie - chory układ.
"Homo sum, et nil humanum a me alienum esse puto"

Terencjusz
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 23 lip 2006, 15:15

runeko pisze:najpierw odpowiedz na to stwierdzenie , a bedziesz miala odpowiedz na swoje pytanie

wobec tego najpierw zdefiinuj drania :-)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 23 lip 2006, 16:48

jabłoń pisze:Andrew żona jest z Tobą bo prawdopodobnie jej zwisasz.... nie kocha Cię i dlatego jej Twoja kochanka nie rani....


No wreszcie jakas prwidłowa dedukcja <aniolek> Posiadanie kochanki jednak zawsze rani , bez wzgledu na uczucia , zrobiłaś z mej zony potwora , którym Ona nie jest jednak .

[ Dodano: 2006-07-23, 16:49 ]
jabłoń pisze:A prawdopodobnie Twoja kochanka też Ciebie zbytnio nie kocha, skoro nie chce mieć Ciebie całkowicie dla siebie..


Tu jednak nieprawidłowe myslenie , gdyby tak było dawno bym takową osobę olał . <aniolek>

[ Dodano: 2006-07-23, 16:50 ]
lollirot pisze:
runeko pisze:najpierw odpowiedz na to stwierdzenie , a bedziesz miala odpowiedz na swoje pytanie

wobec tego najpierw zdefiinuj drania :-)


Ja byłem pierwszy <aniolek>

Pomijajac wszystko endriuł nie jest wart tego by tyle na forum o nim pisac <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 23 lip 2006, 18:15

Sir Charles pisze:Andrew po prostu w dwóch kobietach odnajduje w sumie to, co powinno się - teoretycznie - odnajdywać w jednej. Proste.

Bo to taki znawca kobiet <diabel> <diabel> <diabel>
jabłoń pisze:Andrew żona jest z Tobą bo prawdopodobnie jej zwisasz....

Ja bym poszedł dalej z myślą (czemu zwisa), ale mi nie wypada <glaszcze>
<browar>

A draniem trzeba UMIEĆ być ;P
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 23 lip 2006, 18:49

Mysiorek pisze:Ja bym poszedł dalej z myślą (czemu zwisa), ale mi nie wypada <glaszcze>
<browar>



Znowu ktoś prubuje coś zakładac , cos mu sie wydaje ...
A ja napisze znowu , ze ...pewne załozenia mogą byc błedne
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 23 lip 2006, 19:03

Andrew pisze:A ja napisze znowu , ze ...pewne załozenia mogą byc błedne

A może niektórzy ludzie są błędem społeczności?
Muzułmanizm dopuszcza posiadanie 4 żon. Ciekawym byłoby, gdyby to żony mogły mieć paru mężów <diabel>
Ale to tylko u Eskimosów, Szoszonów i Bahimów.
U nas przyjęto sztuka=sztuka.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 24 lip 2006, 03:54

Andrew pisze:Boze uchowaj mnie przed normalnoscią u kobiet , mam taką w domu , znaczy sie własnie "normalną " podziekuję takim panią

To po co sie z nia hajtales i dzieci miales jak jest za "normalna"? :? Dziwi mnie to.
W ogole jak mozna byc "zbyt normalnym"?
lollirot pisze:wobec tego najpierw zdefiinuj drania :-)

Eee....ja tego nie napisalam :/ Ogolnie slowa "dran" nie uzywam.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 24 lip 2006, 08:48

runeko pisze:W ogole jak mozna byc "zbyt normalnym"?


Hej ! <aniolek> nadprzecietnie inteligentna??? gdzi ktos uzył słów "zbyt normalna"
my tu o zwykłej normalnosci
A co do pierwszego człona twojego posta samam wydedukuj dlaczego , to proste dla inteligentnej osoby , wiec nie zadawaj pytan <browar> <przytul>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 24 lip 2006, 09:06

runeko pisze:To po co sie z nia hajtales i dzieci miales jak jest za "normalna"?

Powodów może być cała masa a co najmniej trzy :)
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 24 lip 2006, 23:33

Andrew pisze:A co do pierwszego człona twojego posta samam wydedukuj dlaczego , to proste dla inteligentnej osoby , wiec nie zadawaj pytan

Tak to jest, jak człek nie wie sam co gada.
Andrew pisze:pewne załozenia mogą byc błedne

Daj spokój z tymi założeniami. Zastanawiałeś się kiedyś, czy Twoje nie są błędne? Co do osób i co do ich toku myślenia? :|
Andrew pisze:kazdego mierzycie swa miarą ,albo miara jaką was wychowano.

I Ty też tak oceniasz <diabel>
KOCHAJ...i rób co chcesz!

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 457 gości