jajca [Egoizm w związku]

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

mruczus11
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 28 lip 2005, 14:01
Skąd: internet
Płeć:

jajca [Egoizm w związku]

Postautor: mruczus11 » 11 gru 2005, 21:33

Spotkalem sie dzis z moja dziewczyna u mnie w domu.Piescilismy sie.Pozniej jedlismy obiad.Po obiedzie chcialem ja dalej piescic a ona mowi ze nie chce.ja sie pytam dlaczego a ona ze nie.Czuje ze ta laska bawi sie mna.Ostatnio wolala isc na balety z kumpela niz ze mna.A ja siedzialem w domu.Ta laska piesci sie ze mna tylko wtedy kiedy ona chce.A jak ja chce to mowi nie.Jeszcze powiedziala mi ze nie bedziemy sie piescic od dzisiaj w ogóle i zobaczymy kto dluzej wytrzyma to przez to ze ja chce nia rzadzic niby.I jakas godzine temu poszla do 2 pokoju i siedzi z moim tata i moim kumplem i oglada z nim telewizje.To wyglada jak olewka.Moze poznala kogos na baletach i teraz chce mnie zniechecic.Za godzine ma autobus do domu.Nie wiem czy jak bedzie ubierac buty to isc sie ubrac i czy isc ja odprowadzic na przystanek jak zwykle.????
Ona przyszla do mnie a nie do mojego taty i kumpla a teraz nawet tu nie raczy przyjsc.
silence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 414
Rejestracja: 26 lis 2005, 15:42
Skąd: z łajby :)
Płeć:

Postautor: silence » 11 gru 2005, 21:34

A może zapytaj o co chodzi???? :>
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 11 gru 2005, 21:35

Nienawidze takich gierek w wykonaniu kobiet, co najgorsze to nie mija z wiekiem :/
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Sasetka
Maniak
Maniak
Posty: 641
Rejestracja: 29 maja 2005, 12:34
Skąd: że znowu
Płeć:

Postautor: Sasetka » 11 gru 2005, 21:46

<boje sie> ja bym taka wywalila z domu...
Gdzie jestescie przyjaciele moi? Odplyneli w sinej mgle... Kogo to obchodzi kiedy boli?
Tylko Ciebie... kiedy idzie zle :*
silence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 414
Rejestracja: 26 lis 2005, 15:42
Skąd: z łajby :)
Płeć:

Postautor: silence » 11 gru 2005, 21:47

Powiem szczerze ja też 70% bab nie rozumiem..i nie lubię..ale to samo z facetami...jestem chyba aspołeczna... :>

...i nie mam jakoś zwyczaju zachowywać się w ten sposób gdy coś jest nie tak..ale wiem,że sporo babek tak ma...
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 11 gru 2005, 21:52

A wiesz czemu? Bo sie na zyciu nie przejechaly ale miejmy nadzieje jak najszybciej dostana porzadnego kopa w dupe i zaczna inaczej myslec :)

Albo i nie dostana go nigdy :D
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
silence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 414
Rejestracja: 26 lis 2005, 15:42
Skąd: z łajby :)
Płeć:

Postautor: silence » 11 gru 2005, 21:55

No ja kopa nieraz dostałam od życia...więc może masz rację..może to o to chodzi... :>
Awatar użytkownika
Mentor
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 105
Rejestracja: 29 maja 2005, 20:12
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Mentor » 11 gru 2005, 22:01

Szopka noworoczna jeszcze brakuje chomika prezydenta, śinki morskiej skaczącej przez płotki i lamy w watykanie... <chory>

Jak dla mnie dziewczyna zachowanie nie poważne. Choć konserwatywnym zwolennikiem powagi nie jestem to są jakieś granice
Awatar użytkownika
blacknessie
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 207
Rejestracja: 27 lis 2005, 11:31
Skąd: z głębi duszy
Płeć:

Postautor: blacknessie » 11 gru 2005, 22:04

Chyba trafiłeś na dziewczynę, która chce rządzić w związku... I z tego co wynika z Twojej wypowiedzi, niestety, egoistkę. Ale Ty też nie powinieneś być nastawiony tylko na pieszczoty, a jak wygląda pozostała część waszego związku, wyłączając życie intymne?
Mimo wszystko, po takich akcjach nie wróżę wam długiej wspólnej przyszłości. :/
"Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."
silence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 414
Rejestracja: 26 lis 2005, 15:42
Skąd: z łajby :)
Płeć:

Postautor: silence » 11 gru 2005, 22:05

Ja może sie nie znam...ale sama kobietą jestem...i jesli coś jest nie tak,a ufam osobie ,której to dotyczy-to rozmawiam..a nie stroje księżniczki....

..może ona po prostu nie wie jak zacząć...i chce,żebyś to Ty zaczął tę rozmowę...
Dream
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 05 paź 2005, 01:34
Skąd: południe
Płeć:

Postautor: Dream » 11 gru 2005, 22:09

W tym przypadku sprawa oczywista, trzeba po prostu zapytać, bo o to jej chodzi...
feelings...get out of my life!!!
Awatar użytkownika
Pituś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 84
Rejestracja: 27 lis 2005, 16:24
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Pituś » 11 gru 2005, 22:14

zrob "wtf" i problem z glowy =)) a moze to ona chce pokazac kto rzadzi w tym zwiazku? =) a moze .. po prostu czyms jej podpadles.. i teraz sie msci :>
btw jak jestescie nie długo to olej w cholere.. albo wyjasnij.. bo potem bedziesz sie meczyc :>
.: "Kobieto, jesteś otchłanią, piekłem, tajemnicą,
i ten kto powiedział, że cię poznał, jest po trzykroć głupcem" :.
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 11 gru 2005, 22:49

Za bardzo ma olewczy stosunek. Pogadaj z nią o tym.
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
Cranberry
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 84
Rejestracja: 27 sie 2005, 13:42
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Cranberry » 11 gru 2005, 23:41

no, z taką postawą dziewczyny to daleko nie zajedziecie... :/
nie muszę przecież mówić, że "do tanga trzeba dwojga" - a ona wybitnie nie jest chętna.. <bicz1>
daj sobie z dziewczyną spokój, albo (jesli jestes na tyle cierpliwy i tak Ci na niej zalezy) to SPRÓBUJ z nią pogadać..
"life is like a cranberry pie - you never know what you can find inside".. :]
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 12 gru 2005, 00:39

Hmm tak sobie pomyslalem, ze ona niby mowi ze chce rzadzic w zwiazku, a predzej czy pozniej cie zostawi bo... nie bedzie chciala byc z facetem w zwiazku w ktorym ona rzadzi :D paranoja troche ale tak to juz jest w zyciu, ona podswiadomie czeka az na nia porzadnie "warkniesz", zdominujesz, choc sama o tym nie wie, bo baby takie sa :P wez na nia porzadnie krzyknij, walnij piacha w biurko, postaw na swoim, a zobaczysz jaka sie zrobi posluszna i kochana :D a jesli nie... szukaj dalej, ale pamietaj ze to facet ma dominowac <aniolek2>
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 12 gru 2005, 02:35

Ja w takiej sytuacji zwracam uwagę, ze przyszła ta osoba do mnie a nie do mojego TV czy kompa. Jak zareguje jakoś obronno. Tzn nie powie nic w stylu "ok juz koncze ale ten rpgram mnie naprawde wciagnal" czy cos to grzecznie wypraszam. Sprawdzone.

O sytuacjach pieszczot nalezy pogadac i byc stanowczym.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 12 gru 2005, 10:50

A ja chcialem po raz kolejny zaapelowac o rzeczowe tytuly topikow. Ludzie - szanujcie czas innych :]
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 12 gru 2005, 12:02

Sir Charles pisze:A ja chcialem po raz kolejny zaapelowac o rzeczowe tytuly topikow

własnie, bo ja myslałam, że beda jajca patrze a tu dupa
przede wszystkim z nia powinienes pogadać, wyjacnic wszystko vrzeczowo. Przeciez po jednej takiej wypowiedzi nie jestesmy w stanie tak po prostu okreslic.
Napisz nam efekty tej rozmowy
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 12 gru 2005, 12:08

Nie nadaje się baba do związku. Egoistom mówimy NIE !! :)

Kopa w d.... i niech idzie molestować kogoś innego.
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 12 gru 2005, 12:14

A może Jej się podoba Twój kolega? Wszystko jest możliwe...

A tak zupełnie serio... Ona po prostu nie chce być z Tobą. A jeśli chce, to zachowuje się tak nieracjonalnie, że zainteresowanie taką osobą to strata czasu.

Miłość jest egoizmem, ale we dwoje, a nie kompromisem tylko z jednej strony. Zastanów się nad sensem tego związku...
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 12 gru 2005, 15:09

Olivia pisze:Miłość jest egoizmem, ale we dwoje


to jakaś nowa, ciekawa teoria:) A ja, głupek jeden, myślałem, że czymś do bólu altruistycznym, pięknym,hehehehe :/
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 12 gru 2005, 15:20

I miałeś rację.
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 12 gru 2005, 15:39

wy zaraz negatywnie dziewczyne oceniacie, nie zapomnijcie ze to co pisze autor tematu jest pozbawione obiektywizmu i przedstawione z jego punktu widzenia...
Moze dziewczyna ma rzeczywiscie ma jakies powody. To co widze to po prostu nie umieja rozmawiac i nawet nie próbuja...jedno siedzi tu i sie pyta innych o co chodzi jego własnej dziewcyznie a ona siedzi w innnym pokoju...
you touch me
in special places...
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 12 gru 2005, 18:08

Sir Charles pisze:A ja chcialem po raz kolejny zaapelowac o rzeczowe tytuly topikow. Ludzie - szanujcie czas innych

to ja apeluje razem z Toba :).

Czy nie mozna w tytule napisac o co chodzi, tylko po raz kolejny pisac "problem", "glupi temat" :?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 13 gru 2005, 01:01

fish pisze:. Egoistom mówimy NIE !!

Mówisz mi nie?Ja tam ze swojego egoizmu zadowolona jestem i w związku mi nie przeszkadza. Wszystko zależy od ludzi... ;)
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 13 gru 2005, 08:10

Tobie muszę mówić nie :) :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
robinho
Maniak
Maniak
Posty: 563
Rejestracja: 24 wrz 2005, 15:27
Skąd: miasta ze skazą
Płeć:

Postautor: robinho » 13 gru 2005, 09:30

mruczus11 pisze:Piescilismy sie.Pozniej jedlismy obiad.Po obiedzie chcialem ja dalej piescic a ona mowi ze nie chce.ja sie pytam dlaczego a ona ze nie.Czuje ze ta laska bawi sie mna.


po prostu potem już nie miała ochoty. i tyle. Z aczasem pewnie się dowiesz że podniecenie u kobiety narasta i opady trochę dłużej (co do zasady)...


mruczus11 pisze:Ta laska piesci sie ze mna tylko wtedy kiedy ona chce.A jak ja chce to mowi nie.


Nie wiem. U mnie w związku sprawdza sie zasada, że facet chce zawsze. <aniolek2>

mruczus11 pisze:Jeszcze powiedziala mi ze nie bedziemy sie piescic od dzisiaj w ogóle i zobaczymy kto dluzej wytrzyma to przez to ze ja chce nia rzadzic niby.


porozmawiaj z nią o tym. jeśli będzie miała wrażenie że nią rządzisz nie będzie szczęśliwa. Musisz nią rządzić w ten sposób żenby jej sie wydawało że nic bez jej wiedzy i zgody w zwiazku sie nie dziej, buahaha.

mruczus11 pisze:Nie wiem czy jak bedzie ubierac buty to isc sie ubrac i czy isc ja odprowadzic na przystanek jak zwykle.????


już za późno.Ale jak jej nie odprowadzięłś to jesteś burak. Ps. moze ona lubi oglądać "M jak miłośc". tez byś z nią pooglądał.
"Monalizą byłaś mi, marzyłem tylko o tobie
Rysowałem serca dwa, pytałaś po co to robię.



FALUBAZ! Ekstraliga jest już nasza!
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 13 gru 2005, 09:37

Ps. moze ona lubi oglądać "M jak miłośc". tez byś z nią pooglądał.


Na takie ustępstwo nie mógłbym się zgodzić... <hahaha>
Chociaż może jeden odcineczek bym se oglądnął. Bo być może laska czerpie wzorce właśnie z takiego CZEGOŚ :>
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 13 gru 2005, 09:44

Imperator pisze:Na takie ustępstwo nie mógłbym się zgodzić...


hehehehe <browar> Dokładnie - postawy tamę dla powodzi takiego lukrowanego chłamu :) Niech przy facecie kobita sobie wyrabia dobry gust,hihihi <browar>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 13 gru 2005, 10:58

Żyć się nie da, zabić nie wolno, co za świat!Może Kaczyński/Rydzyk to zmieni? Czasami cieszę się że nie mam powodzenia u kobiet.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 289 gości