Płatny seks

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 08 gru 2005, 16:12

Andrew pisze:kiedys ja pracowałem i to nie w jednej pracy a zona nie pracowała zajmowała sie domem i diecmi , OJ JAKAZ TO ZAWSZE ZMECZONA BYŁA jak sie napracowała ! ile to kosztuje energi i czasu prowadzenie domu ! tak , tak ! dzis powiem (a mały pociag ruszył ciuch ciuch ciuch !!!
Teraz poszła do pracy dopiero przychodzi skamana !
Ja zas nie pracuje (nie mam etatu ) bo robie inne rzeczy które przynoszsą kozyci materialne czyli mamonę ! i siedze sobie w domu ,
KOCHANI PEŁEN LUZIK ! SPRZATEM SE RANO , POTEM JADE POROBIC ZAKUPY ! NAGOTUJE OBIADEK , NORMALNIE PEŁEN LUZ ! CHCE TAK DO SMIERCI , I JESZCE CHCETNIE COS PRZYJME DO ZROBIENIA !
wiec nich mi płeć piekna nie pierniczy ze tak ciezko bo robie to jzu od dwóch lat , i jak wyzej pisze jest oki ! zmeczenie zadne , chyba tylko takie ze dupa mnie boli od siedzenia na necie ! !
Pranie sie włascie skonczyło prać , znaczy automat je wyprał , ide je powiesic i znowu luzik !
W NASTEPNYM ZYCIU CHCE BYC KOBIETĄ ,. CHCE O TYM PAMIETAĆ ! CHCE MIEĆ TEN OKRES KTÓRY TO NIBY JEST TAKIM ICH PRZEKLENSTWEM , I CHCE URODZIC DZIECI BY SPRAWDZIC CZY TO TAKA WIELKA SZTUKA ., BO JAK ZNAM ZYCIE , ZNOWU BEDE ZADOWOLONY ! I OKAZE SIE ZE po prostu BABY MARUDZĄ BO TAK ZOSTAŁY STWORZONE !


juz ja znam sprzatanie i zajmowanie sie domem w wykonaniu faceta.... <boje_sie>
<chory>
you touch me
in special places...
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 08 gru 2005, 16:43

Pegaz pisze:Jestem usatysfakcjonowany hehe.. jak można seks uzależniać od jakichś pierdół jak meble..seks ma być dla seksu dla dwojga ale nie dla mebli piwa samochodu wypłaty itp


piękne, ale to idealizm.....coraz bardziej się przekonuję, że wszystko teraz ma swoją cenę i jest pewnego rodzaju transakcją wiązaną coś za coś.....censored rzeczywistość... :/

robinho pisze:Stosują lateks, ale ryzyko moim zdaniem i tak jest. Chocby zwykłe pęknięcie gumy


ano się czepiam bo to dla mnie jest prawdziwe censored i zbydlęcenie, brak zasad....ku.restwo mentalne....prostytucja to profesja, zawód, jak już wspominałem
O wiele większe ryzyko grozi gdy byś miał ochotę przelecieć jakąś imprezową, dopiero co poznaną dajkę w dyskotekowym sraczu (lub gdziekolwiek)....

robinho pisze:to powiedz mi Ted jakbys kwestie socjalu dziwkom rozwiązał??


w krajach, gdzie w pełni zalegalizowano prosytyucję, a burdele to zwykła działalność, z której dziwka płaci legalnie podatki, całkiem nieźle to funkcjonuje. Efektem byłyby same pozytywy: wzrost jakości usług, bezpieczeństwa (obowiązkowe kontrole), ewidencja czasu pracy, emerytura - i proszę się tu nie śmiać...... bo to by przywróciło normalność i zmniejszyło pokłady hipokryzji.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Meredith
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 126
Rejestracja: 13 lis 2005, 00:28
Skąd: z elfiej krainy
Płeć:

Postautor: Meredith » 08 gru 2005, 17:09

Lateks - też jest zawodny.
Please to meet you.
Hope you guess my name.
But what's puzzling you.
Is the nature of my game...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 08 gru 2005, 17:10

TedBundy pisze:wzrost jakości usług, bezpieczeństwa (obowiązkowe kontrole),

Prosze, nie prowokuj mnie do rozmowy na ten temat :) Bo jak slysze, ze w wyniku kontroli urzedniczej cos sie poprawilo to mnie to rozbraja :) Gdziekolwiek wejdzie urzednik z kontrola tam rosna koszty, rosnei cena, powstaje korupcja (tutaj by miala ciekawy wymiar) i spada jakosc uslug.
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 08 gru 2005, 17:42

mikaaa pisze:juz ja znam sprzatanie [...]w wykonaniu faceta....

eeeej :) Ja gwarantuję, ze sprzatam dokladnie. To przez wrodzony pedantyzm.

Co do platnego seksu, to we własnym wykonaniu, w rodzinie, u dziewczyny, stanowcze nie! U znajomych byłbym w stanie zaakceptować.
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
kina
Maniak
Maniak
Posty: 701
Rejestracja: 21 lip 2005, 23:25
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: kina » 08 gru 2005, 18:04

Hyhy pisze:Ja zawsze mowie a przynajmniej do tej pory mowilem to co mysle, a jak jest teraz... poznaj sama

nie moge poznac bo Cie nie znam.....dlatego pytam :)
Mysiorek pisze:No, leci na Ciebie po paru słowach. Co w tym dziwnego

Nie chodzilo mi o to....bez komentarza to pozostawie to bez komentarza!!
Wszystko przemija,tak chce przeznaczenie
I tylko jedno zostaje
*** WSPOMNIENIE ***
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 08 gru 2005, 19:26

mikaaa pisze:
juz ja znam sprzatanie i zajmowanie sie domem w wykonaniu faceta.... <boje_sie>
<chory>


Znasz ? chyba oceniasz to po swoim facecie , albo znajomych , Wy kobiety zwasze uwazacie, iż pewne rzeczy robicie lepiej , ma sie to jednak ni jak do rzeczywistosi !

Mógł by tu napisać , jako powiedzmy pracodawca , juz ja znam jak kobiety wykonują w pracy powierzone im prace ! jak jednak jest ...wszyscy wiemy !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
BlueEyes
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 332
Rejestracja: 02 mar 2004, 14:20
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: BlueEyes » 08 gru 2005, 20:08

Andrew pisze:Wy kobiety zwasze uwazacie, iż pewne rzeczy robicie lepiej , ma sie to jednak ni jak do rzeczywistosi

Ekhem. Wypraszam sobie ;)
Ale ja przyznaję, że kiedy zamiast iśc do pracy mogę zostać i zaopiekować się domem jestem cała szczęśliwa.
Od godz. 8 do 14 mam wszystko zrobione, WSZYSTKO, obiad, pranie, prasowanie, sprzątanie, z myciem podłóg. I jest zrobione porządnie, Dom jest duży. Zastrzegam.
A i gazetę jeszcze zdążę poczytać.
Raj <aniolek2>
Andrew... Nie generalizuj <browar>

Z dziećmi... byłoby gorzej. Ja mam tylko jednego Malucha.
Ale do przeżycia.
... you bleed just to know you're alive ...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 09 gru 2005, 08:00

To ktos inny tu generalizuje , widzisz , Ty sie przyznałaś , ze sie cieszysz , a Ty sprzatasz dom , to co powiediec o mieszkaniu 50 m kwadrat ! <aniolek2> a gdy spytasz tu , na slasku jakaś kobietę , jak zajmowanie sie domem !??, odpowie - zajechana jestem !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
robinho
Maniak
Maniak
Posty: 563
Rejestracja: 24 wrz 2005, 15:27
Skąd: miasta ze skazą
Płeć:

Postautor: robinho » 09 gru 2005, 09:07

Maverick pisze:robinho napisał/a:
żeby zalegalizować prostytucję

To ona jest nielegalna? Moze nie wiesz, ale prostytucja jest legalna. Nielegalne jest sutenerstwo.



wiem wiem, źle sie wyraziłem.

[ Dodano: 2005-12-09, 09:12 ]
TedBundy pisze:robinho napisał/a:
to powiedz mi Ted jakbys kwestie socjalu dziwkom rozwiązał??


w krajach, gdzie w pełni zalegalizowano prosytyucję, a burdele to zwykła działalność, z której dziwka płaci legalnie podatki, całkiem nieźle to funkcjonuje. Efektem byłyby same pozytywy: wzrost jakości usług, bezpieczeństwa (obowiązkowe kontrole), ewidencja czasu pracy, emerytura - i proszę się tu nie śmiać...... bo to by przywróciło normalność i zmniejszyło pokłady hipokryzji.


zwróc tylko uwagę, że my znajdujemy sie w innym kontekscie.

Własciciele burdeli wypracowali pewien nieźle prosperujący system:
- nie płaca podatków od prostytucji (sutenerstwa) tylko cząstkow od usługo towarszyyskiej, zreszta dokładnie nie wiem jak to w praktyce funkcjonuje
- nie zatrudniaja na umowę o pracę (przez co ograniczja koszty)
- gdyby zalegalizować mieliby problem z nielegalnymi pracownniczkami

ERGO:

nie podporzoądkują się nowym przepisom.
Za duża mentalnosciowa przepaść.
"Monalizą byłaś mi, marzyłem tylko o tobie
Rysowałem serca dwa, pytałaś po co to robię.



FALUBAZ! Ekstraliga jest już nasza!
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 09 gru 2005, 20:20

BlueEyes pisze:Andrew... Nie generalizuj

A sama piszesz:
BlueEyes pisze:wszystko zrobione, WSZYSTKO

:D

A tak bardziej serio to podziwiam niektore mamy za tę umiejetnosc gospodarowania czasem. Kiedyś czytałem, że to kwestia podzielności uwagi. Mężczyzna jak coś robi to skupiony jest tylko na tym. Tymczasem kobieta przykładowo: wstanie, nastawi garnek wody z mięsiwem, jednoczesnie zaparzając sobie kawę; zupa już się robi, a ona idzie do łazienki zrobić pranie, podczas namaczania przygotowuje śniadanie, idzie z powrotem do lazienki itd.
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 09 gru 2005, 21:32

cubasa pisze:z powrotem

cubasa, Tyyyyyyyyyy? O_O :DDD
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 09 gru 2005, 22:15

lollirot pisze:
cubasa pisze:z powrotem

cubasa, Tyyyyyyyyyy? O_O :DDD

Masz, oczywiscie rację. Już kilka razy złapałem się na tym, że tak piszę. Niezdrowe przyzwyczajenie. Zatem dzięki, może jakoś wyplenię to ziarno nieczystosci zasiane w moim umyśle przez jakieś tajemne moce :D
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 10 gru 2005, 13:05

Dlatego facet jak cos robi, to robi to lepiej od kobiety...
Awatar użytkownika
Sasetka
Maniak
Maniak
Posty: 641
Rejestracja: 29 maja 2005, 12:34
Skąd: że znowu
Płeć:

Postautor: Sasetka » 10 gru 2005, 13:11

Maverick pisze:Dlatego facet jak cos robi, to robi to lepiej od kobiety...

ojej zaraz pewnie mi sie oberwie, ze jestem feministka, ale :P niestety wiekszosc facetow, ma dwie lewe raczki i paniom jakos sprawniej praca wychodzi :>
Gdzie jestescie przyjaciele moi? Odplyneli w sinej mgle... Kogo to obchodzi kiedy boli?
Tylko Ciebie... kiedy idzie zle :*
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 10 gru 2005, 15:36

Maverick, Asiula co za uogólnianie :>
ton kwestia indywidualnych umiejetnosci i predyspozycji a nie płci
Awatar użytkownika
Sasetka
Maniak
Maniak
Posty: 641
Rejestracja: 29 maja 2005, 12:34
Skąd: że znowu
Płeć:

Postautor: Sasetka » 10 gru 2005, 16:28

Dzindzer pisze:Asiula co za uogólnianie

przeciez nie napisalam ze WSZYSCY tylko ze WIEKSZOSC :P no ale dobra moglam sprecyzowac, ze wiekszosc tych, ktorych ja poznaje na swojej drodze ;) <browar>
Gdzie jestescie przyjaciele moi? Odplyneli w sinej mgle... Kogo to obchodzi kiedy boli?

Tylko Ciebie... kiedy idzie zle :*
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 11 gru 2005, 16:36

Asiula to szukaj dalej, bo sa na prawde dobrzy i możesz sie zdziwic <browar>
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 12 gru 2005, 10:59

Asiula ma niestety rację, ale mamy dwie lewe rączki bo mamy za mało motywacji! A co do dziwek to czuję że nikt tutaj nie kożystał z tych usług. Bo tak naprawdę sex za pieniadze to traumatyczne przeżycie. To pomieszanie strachu z żądzą. To uprawianie miłości z zupełnie opcą osobą. Na począktku więc trzeba się przełamać. Samo rozebranie się przed nią jest trudne. Ciało obcej osoby nie zawsze niesie ze soba przyjemne skojarzenia. Ale najważniejsze jest to że robi się coś bardzo pozytywnwgo w bardzo złym kontekście. I ma to wpływ na psychikę klienta. I to zły wpływ. Bo oprucz czystej przyjemności doznaje się takich uczuć jak: obrzydzenie, obcość, mechaniczność sexu, poniżenia.
To nie jest zawód jak każdy inny. Jeśli tak to spróbujcie! Rozbieżcie się przed pierwszym człowiekiem którego spotkacie. Co poczujecie gdy wejdzie wam do tyłka? Potem sp... na twarz? I w międzyczasie wyzywał od K...? Dlatego uważam że nie jest to normalny zawód. Takie przeżycia zmieniaja psychicznie. Deformują psychikę kobiety. Dlatego nie wyobrażam sobie co przeżywają kobiety wywieźione za granicę do burdelów. A żadnym usprawiedliwieniem nie jest to że niektóre panie nie posiadają wyzszych uczuć.
Czy ten zawód jest potrzebny - myślę że tak. Nie każdy facet jest przystojny i/lub wygadany. Nie każdy załapie się na darmowy sex. To jest dla nas jakiś sposób na miłość. <wisi> <wisi>

[ Dodano: 2005-12-12, 12:59 ]
A co do poszukiwań to polecam www.odloty.pl
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 12 gru 2005, 16:25

To ktos inny tu generalizuje , widzisz , Ty sie przyznałaś , ze sie cieszysz , a Ty sprzatasz dom , to co powiediec o mieszkaniu 50 m kwadrat ! a gdy spytasz tu , na slasku jakaś kobietę , jak zajmowanie sie domem !??, odpowie - zajechana jestem !


a wiesz dlaczego?? bo jak faceci pracuja a kobiety sprzątaja to to nie jest w ogóle doceniane, przyjda nabałagania i pojda spać . Ale jak facet ma to juz robic , to niech ktoś mu tylko spróbuje cos rzucić nie tam gdzie trzeba czy nie posprzątac po sobie...
I dlatego jka facet sprzata to nie ma tyle sprzatania- bo sobie nie bałagani <aniolek2>


Andrew pisze:Znasz ? chyba oceniasz to po swoim facecie , albo znajomych , Wy kobiety zwasze uwazacie, iż pewne rzeczy robicie lepiej , ma sie to jednak ni jak do rzeczywistosi !


Na szczescie nie oceniam tego po swoim facecie ale po moim ojcu <zly1>
I wcale nie uważam ze robimy cos lepiej ale faceci jak sprzątaja to czesto tak ogolnikowo, byle tylko miec z głowy...
No i podkreslam - sobie samymie bałagania!
you touch me

in special places...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 12 gru 2005, 19:08

Bo tu nie ma co doceniac ! Mikaaa ! robie to jak pisalem codziennie , i teraz jestem tego pewien ! co tu chcesz docenic ! ???? odkuzenie mebli , odkuzaczem dywanów ? pomycie (przetarcie podłóg? pomycie po wczorajszej kolacji i rannym sniadaniu tego co pozostało w zlewie ? , nastruganie kartofli , zrobienie obiadu? , włozenie do automatu brudnych rzeczy, dodanie w odpowiednim czasie strodków piorących , jak i np. silana <aniolek2> i rozwieszenie tego potem na suszarce ?
daruj sobie ! <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 13 gru 2005, 11:36

No tak. Podobno najłatwiej znaleźć dziwkę w supermarkecie.
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 13 gru 2005, 11:45

Chopin miał podzielną uwage..ja w zależności od tego co robie.Nie sprawia mi problemu rozmowa taka normalna z dwóma osobami i pisanie czegoś :D
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 13 kwie 2006, 20:57

Ostatnio przeżyłem szok. para okazała sie "układem". On jej 1000 co tydzień+studia+auto+mieszkanie+prezenty a ona mu seks+chodzenie. W sumie to niezły układ.
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
olecxka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 266
Rejestracja: 07 mar 2006, 21:05
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: olecxka » 13 kwie 2006, 23:45

Blazej30 pisze:W sumie to niezły układ.

Dla kogo niezły? Dla niej pewnie tak, ale chyba nie dla niego. Co za naiwniak, już naprawdę lepiej na dziwki wydawać kasę (taniej i bez problemów)
Ciekawe jak to jest mieć sponsora?
Mężczyźni są szalenie nielogiczni.
Twierdzą, że wszystkie kobiety są takie same,
lecz to nie przeszkadza im ciągle je zmieniać
S.G.Colette
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 13 kwie 2006, 23:48

Blazej30 pisze:n jej 1000 co tydzień+studia+auto+mieszkanie+prezenty a ona mu seks+chodzenie. W sumie to niezły układ.

Niedawno był tu temat, całkiem podobny, tyle ze to babka gosciowi płaciła.
Blazej30 pisze:W sumie to niezły układ.

Nie zły to był jak baka facetowi kase daje, to sie nazywa interes :)
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 14 kwie 2006, 00:02

olecxka pisze:Co za naiwniak, już naprawdę lepiej na dziwki wydawać kasę (taniej i bez problemów)
po podliczeniu sponsoring wychodzi chyba taniej. No i z nią moze pokazać się...
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 14 kwie 2006, 00:04

Blazej30 pisze:po podliczeniu sponsoring wychodzi chyba taniej. No i z nią moze pokazać się...

Nie lepiej sie znaleść "normalną" kobiete, której nie bedzie musiał płacić ?
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 14 kwie 2006, 00:22

Bash pisze:Nie lepiej sie znaleść "normalną" kobiete, której nie bedzie musiał płacić ?
a "normalnej" to niepłacisz?? A restauracja?? A kino?? A czasami mieszkanie?? W sponsoringu mówisz tylko że to ostatni weekend. A z kobietą przeżywasz katharsis. No i rozpoczęcie sposoringu jest łatwiejsze niż normalnego chodzenia. Nie musisz być piękny. Wystarczy że jesteś bogaty...
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 14 kwie 2006, 08:50

Blazej30 pisze:a "normalnej" to niepłacisz?? A restauracja?? A kino?? A czasami mieszkanie?? W sponsoringu mówisz tylko że to ostatni weekend. A z kobietą przeżywasz katharsis. No i rozpoczęcie sposoringu jest łatwiejsze niż normalnego chodzenia. Nie musisz być piękny. Wystarczy że jesteś bogaty...

A czy chcialbyś mieć take kobietę? Ja nie. Chce zeby ktos by ze mna z miłości, a nie dla pieniędzy.
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 313 gości