Czy te życie ma sens?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Klepass
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 102
Rejestracja: 31 sie 2005, 21:22
Skąd: Wyjebkowo:p
Płeć:

Czy te życie ma sens?

Postautor: Klepass » 17 lis 2005, 15:44

Czesc!Czy nie uwazacie ze tez zycie jest beznadziejne......w moim przypadku jest okrpone dawno bym je chcial skonczyc....po pierwsze codziennie dzieje sie to samo czyli nudy jak cholera....po drugie dziewczyna ktora mi sie podoba nie odwzajemia uczuc tzn robi takie podchody ze nie moge jej rozkminic....a po trzecie to zaluje ze sie urodzilem takim jakim jestem.....i chetnie bym tez zycie skonczyl......PS jak chcecie to mozecie mnie wyklinac ile chcecie... :565:
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 17 lis 2005, 15:45

chlopcze, juz zakladales taki temat.

[ Dodano: 2005-11-17, 15:46 ]
i na Boga, to życie, nie te, bo mnie telepie <zly3>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Klepass
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 102
Rejestracja: 31 sie 2005, 21:22
Skąd: Wyjebkowo:p
Płeć:

Postautor: Klepass » 17 lis 2005, 16:02

zakladalem hehe a myslalem ze nie:p jak tak to sorkaa
Awatar użytkownika
emmiii
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 213
Rejestracja: 23 paź 2005, 15:16
Skąd: Wspomnienie
Płeć:

Postautor: emmiii » 17 lis 2005, 17:31

buhehehehe... zycie jest piekne tylko z Toba cos nie tak;)))
Evil_Genius
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 10 lis 2005, 11:40
Skąd: WARszawa
Płeć:

Postautor: Evil_Genius » 17 lis 2005, 17:47

ja tez sie w sumie zgodze ze zycie jest beznadziejne, ale coz zrobić .. "show must go on" , możę kiedyś znów będzie lepiej ?...
"Sometimes I wish I've never been born at all..." Queen - Bohemian Rhapsody
Awatar użytkownika
emmiii
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 213
Rejestracja: 23 paź 2005, 15:16
Skąd: Wspomnienie
Płeć:

Postautor: emmiii » 17 lis 2005, 17:51

heh... nie narzekajcie tak tylko robcie cos z soba;)))
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 17 lis 2005, 17:56

Wiesz, kiedy życie jest naprawdę piękne????

Wtedy, gdy:
wstajesz rano, wsiadasz do samochodu i jedziesz na stację. Tam nalewasz pełny bak (nie myslisz o tym, czy starczy ci do 1-go, czy nie. Po prostu nalewasz full, nie stanowi to dla Ciebie żadnego problemu). Potem jedziesz...gdzie tylko oczy poniosą: Zakopane,Mazury - na parę dni,nie myśląc o tym, że ten wyjazd spowoduje,że do końca miesiąca będziesz wtryniał chlebek z margaryną...
Życie wtedy jest piękne, gdy jedziesz sobie do Empika i kupujesz 3 książki - nie zastanawiasz się, nie obliczasz,czy Cię stać czy nie - kupujesz - to przeciez normalny towar, nie żaden kurewski luksus...
Życie wtedy jest piękne, gdy jedziesz potem do Osoby, która szczerze i prawdziwie cieszy się na Twój widok, docenia Cię,kocha i szanuje...wtedy jest piękne,gdy nie siedzisz sam w czterech ścianach, piękne jest wtedy, gdy nie leczysz smutków alkoholem-bo te smutki nie istnieją, po prostu ich nie ma....Wtedy możesz powiedzieć, że naprawdę życie jest piękne...

Bo życie, bracie jest jak Miriam-wszysko pięknie,ładnie,a tu c.h.u.j......... <pijak>

<aniolek2>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Klepass
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 102
Rejestracja: 31 sie 2005, 21:22
Skąd: Wyjebkowo:p
Płeć:

Postautor: Klepass » 17 lis 2005, 18:19

No tak tylko gorzej jak sie nie ma tej osoby ktora cieszy sie na Twoj widok i Cie Kocha i szanuje.....a jak sie nie ma takiej osoby to sie zabija smutki alkoholem i w tym problem nie moge za nic rozkminic tej dziewczyny ona takie robi podchody ze echhh:/
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 lis 2005, 18:32

TedBundy pisze:Wiesz, kiedy życie jest naprawdę piękne????

Wtedy, gdy:
wstajesz rano, wsiadasz do samochodu i jedziesz na stację. Tam nalewasz pełny bak (nie myslisz o tym, czy starczy ci do 1-go, czy nie. Po prostu nalewasz full, nie stanowi to dla Ciebie żadnego problemu). Potem jedziesz...gdzie tylko oczy poniosą: Zakopane,Mazury - na parę dni,nie myśląc o tym, że ten wyjazd spowoduje,że do końca miesiąca będziesz wtryniał chlebek z margaryną...
Życie wtedy jest piękne, gdy jedziesz sobie do Empika i kupujesz 3 książki - nie zastanawiasz się, nie obliczasz,czy Cię stać czy nie - kupujesz - to przeciez normalny towar, nie żaden kurewski luksus...
Życie wtedy jest piękne, gdy jedziesz potem do Osoby, która szczerze i prawdziwie cieszy się na Twój widok, docenia Cię,kocha i szanuje...wtedy jest piękne,gdy nie siedzisz sam w czterech ścianach, piękne jest wtedy, gdy nie leczysz smutków alkoholem-bo te smutki nie istnieją, po prostu ich nie ma....Wtedy możesz powiedzieć, że naprawdę życie jest piękne...

Bo życie, bracie jest jak Miriam-wszysko pięknie,ładnie,a tu c.h.u.j......... <pijak>

<aniolek2>

Kolejna stereotypowa bzdura ! bedziesz miał to wszystko ! to o czym piszesz , i nadejdzie czas , ze zrozumiesz ze to wszystko jest gówno warte , to są same namiastki zycia !

"Życie wtedy jest piękne, gdy jedziesz potem do Osoby, która szczerze i prawdziwie cieszy się na Twój widok, docenia Cię,kocha i szanuje..."
tu jedynie prawde napisałes <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Kermit
Weteran
Weteran
Posty: 931
Rejestracja: 12 sie 2005, 08:51
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: Kermit » 17 lis 2005, 20:07

TedBundy pisze:Życie wtedy jest piękne, gdy jedziesz potem do Osoby, która szczerze i prawdziwie cieszy się na Twój widok, docenia Cię,kocha i szanuje...



BRAWO Zgadzam sie w 100%
So understand;
Don't waste your time always searching for those wasted years,
Face up...make your stand,
And realise you're living in the golden years.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 17 lis 2005, 20:19

Andrew pisze:Kolejna stereotypowa bzdura ! bedziesz miał to wszystko ! to o czym piszesz , i nadejdzie czas , ze zrozumiesz ze to wszystko jest gówno warte , to są same namiastki zycia !


Byłbym PRZESZCZĘŚLIWY, mogąc się realizowac w powyższy sposób, jak napisałem....Namiastki???!!! Serdecznie wolałbym te namiastki, niż to co mam teraz....
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 17 lis 2005, 21:15

Do szczęścia potrzebna jest miłość i kasa. Tyle. <faja>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 17 lis 2005, 21:18

A do miłości i kasy potrzebne jest szczęście (trochę szczęścia). I kółko się zamyka 8)
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
And-
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 61
Rejestracja: 03 lis 2005, 23:25
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: And- » 17 lis 2005, 21:47

Andrew pisze:to są same namiastki zycia !

Ale czasami jest tak, ze nawet tych namiastek nie ma. Wtedy czuje sie ta censored niemoc(chyba najgorsze uczucie).
Imperator pisze:A do miłości i kasy potrzebne jest szczęście (trochę szczęścia). I kółko się zamyka

Jakbys czytal w moich myslach.
Klepass pisze:Czy nie uwazacie ze tez zycie jest beznadziejne......

Tak ma teraz wielu ludzi...(m.in. kupa moich znajomych ) To chyba przez pogode... Albo sam nie wiem przez co jeszcze. <wisi>
"Czego nie wiem, tego się lękam; czego się lękam, tego nienawidzę; czego nienawidzę, to chcę zniszczyć." J. Caroll
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 17 lis 2005, 22:28

Klepass pisze:.w moim przypadku jest okrpone dawno bym je chcial skonczyc....po pierwsze codziennie dzieje sie to samo czyli nudy jak cholera....po drugie dziewczyna ktora mi sie podoba nie odwzajemia uczuc tzn robi takie podchody ze nie moge jej rozkminic....a po trzecie to zaluje ze sie urodzilem takim jakim jestem.....i chetnie bym tez zycie skonczyl......PS jak chcecie to mozecie mnie wyklinac ile chcecie... Wsciekly



Ciesz się że cię nie leją przynajmniej...
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
Meredith
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 126
Rejestracja: 13 lis 2005, 00:28
Skąd: z elfiej krainy
Płeć:

Postautor: Meredith » 17 lis 2005, 23:12

Narzekasz na nudę.
Zrób coś aby przestać się nudzić.

Jest tyle mozliwości. Na początek wyjdź z domu i popatrz sobie na świat wtedy może zobaczysz więcej niż widzisz teraz.
Please to meet you.
Hope you guess my name.
But what's puzzling you.
Is the nature of my game...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 17 lis 2005, 23:27

A przed minutą czytałam topic "marudzenie".
No cóż idealnie pod niego podchodzisz.

MIej człowieku jaja, weź sie w garśc i zrób coś sensownego ze soba a nie sie użalasz.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 17 lis 2005, 23:36

moon pisze:MIej człowieku jaja, weź sie w garśc i zrób coś sensownego ze soba a nie sie użalasz.

A bo to taka spirala użalania się.
A za miesiąc, rok będzie się z tego śmiał.
KOCHAJ...i rób co chcesz!

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 187 gości