POMOZCIE mam problem

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 lis 2005, 08:57

A co jest wazniejsze od nich ? kobieta wiaze sie oczywiscie z rodziną , dziecmi , ale jak ktos singlostwo uwaza za lepsze , to nie mam pytan , kazdemu według zasług chciało by sie powiedziec <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Kermit
Weteran
Weteran
Posty: 931
Rejestracja: 12 sie 2005, 08:51
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: Kermit » 29 lis 2005, 10:19

censored, byla teraz pisze smski milosne przeprasza itp hehehehehe haahahahahah nie nooo.
ja koniaczek popijam zajebisty.Wiecie imprezy sie pokonczyly zabawy itp to ktos teraz musi sie nia zajhac, komputer jej potrzeba, kasy na pierdolki. Ale ona jest perfidna pozatym trzeba miec tupet zeby po czyms takim co mi zrobila napisac ze mnie kocha :/ nie zlamiem sie! fak u bicz
So understand;
Don't waste your time always searching for those wasted years,
Face up...make your stand,
And realise you're living in the golden years.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 29 lis 2005, 11:48

To chyba oczywiste,że powinienenś jej pare piiiiiiipów zarzucić, skasowac nr itd. :]
Awatar użytkownika
szopen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 459
Rejestracja: 17 cze 2004, 00:48
Skąd: Z domku :-)
Płeć:

Postautor: szopen » 29 lis 2005, 21:22

Kermit pisze:nie zlamiem sie! fak u bicz
<brawo1> <browar> a kobiecy tupet nigdy nie przestanie mnie zadziwiać :)
Cuda się zdarzają. Co potwierdzi każdy programista :)

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Kermit
Weteran
Weteran
Posty: 931
Rejestracja: 12 sie 2005, 08:51
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: Kermit » 29 lis 2005, 23:01

moon, numer juz skasowalem dawno :P
So understand;

Don't waste your time always searching for those wasted years,

Face up...make your stand,

And realise you're living in the golden years.
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 30 lis 2005, 01:07

Kermit - i tak trzymać, nie daj się zmanipulować babiszonowi, bo na miano kobiety to ona pod żadnym względem nie zasługuje :) Niech skamle jak pies! :)
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
KyLu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 179
Rejestracja: 03 lis 2005, 00:53
Skąd: Slask
Płeć:

Postautor: KyLu » 30 lis 2005, 03:39

Jestem z toba Kermit. 3m sie chlopak <browar>

PS. Mam nadzieje, ze pamietasz o mojej ewentualnej propozycji :diabel2:
Awatar użytkownika
Kermit
Weteran
Weteran
Posty: 931
Rejestracja: 12 sie 2005, 08:51
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: Kermit » 04 sie 2011, 18:09

Zaczne od przeprosin że bawię się w archeologa. Ale chcę napisać epilog :)

Z bohaterką show się rozstałem na dobre, z tym gosciem z którym tańczyła wtedy (pierwotny post z 2005 roku) się zgadła dobrze i po pół roku musiała wychodzić za mąż ;)

Wpadli, ona zawsze była taka - no skooończ w środku ;)

Nie ważne, był ślub, później wesele, po około roku nawiązaliśmy dialog przez nk, póżniej gg, okazało się że jest bardzo nieszczęśliwa, mąż zdradza ją często. Nie ma gdzie odejść - matka nie chce jej do domu z powrotem. Została sama z dzieckiem. Nie skończyła studiów ( a serio świetnie się uczyła) Ona też robi w konia swojego męża bo jak twierdzi nie czerpie satysfakcji z sexu z nim.

Nie mają gdzie mieszkać - w domu męża jest pełno dzieci które dorastają chcą się żenić nie mają gdzie żyć itp

Ostatnio znowu wpadli - chciała odchować dziecko i się usamodzielnić teraz to nie możliwe.


A u mnie?

Z dziewczyną o której pisałem później, związałem się, chodziliśmy z 2 lata, później byliśmy narzeczeństwem no i rok temu pobraliśmy się. Dziewczyna idealna - piękna(ma idealny tyłeczek - nie ma piękniejszego na świecie serio), pracowita :D, nie zazdrosna przesadnie rozumiemy się bez słów, w łóżku niesamowita, robimy genialne rzeczy, niejeden facet moze mi zazdroscic.. Jej rodzina jest ok, jej rodzice są ok z nawet +.Jej matka jest bardzo ok! :D Czyli generalnie jestem szczęśliwy jak nigdy. Mamy swój dom, duży ogród, psa :) Sielanka :)

Dodatkowy plus? żeby się na czymś skupic zacząłem grać na gitarze :) teraz to część mojego życia, uwielbiam gitarę :)ćwiczę po 2 godziny dziennie codziennie ;)

Po co to pisze? Na dowód tego że czasami nie warto gonić za złudnym uczuciem. Zawsze ZAWSZE należy sytuację przeanalizować przemyśleć i patrzeć w przyszłość z optymizmem.


Boję się nawet pomyśleć jak by wyglądało moje życie gdybym związał się z tą psychopatką.



Ze swojej strony dziękuję wszystkim, dużo mi wtedy pomogliście. Nie będę wymieniał nicków bo nie o to chodzi (niektórzy pozmieniali! Ted! ;))


niby głupie forum a w jakimś stopniu zaważyło na moim życiu. Dzięki Ci '"forum u agnieszki" ! :)

amen.
So understand;

Don't waste your time always searching for those wasted years,

Face up...make your stand,

And realise you're living in the golden years.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 04 sie 2011, 23:25

I dzięki Ci też.
Chociaż jeden, które te zjadliwe komentarze zrozumiał i poszedł do przodu <piwko> <piwko> <piwko>
woj83
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 10 wrz 2009, 22:46
Skąd: Szina
Płeć:

Postautor: woj83 » 18 kwie 2012, 07:31

pozazdroscic... ja mialem swoje rozstanie 3 lata temu (mozna odszukac w archiwum watek). Niestety sprawy znow sie konkretnie skomplikowaly... Zaczalem spotykac sie z byla zona kolesia z osiedla... Przez to niestety pojechalem sobie z opinia na osiedlu. Po jakims czasie zaczelem jakos ukladac sobie to wszystko w glowie, zaczalem akceptowac jej dziecko... po prostu znow sie zakochalem... Niestety znow sie przejechalem,.. Teraz juz prawie 30 lat na karku, nastepne zmarnowane lata... I znow jestem w sytuacji w ktorej nie wiem co mam ze soba zrobic, chodze znow jak trup, niewyspany, praktycznie nie jem, a do pracy to ledwo co chodze i juz po prostu nie mam sil do tego wszystkiego...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 18 kwie 2012, 09:49

dlatego jestes sam !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 18 kwie 2012, 13:38

Co za desperat. Nic dziwnego ze zadna Cie nie chce. Potem taki 30 latek bierze pierwsza lepsza.
Pomysl sobie co musza czuc kobiety za presje! Facet kawaler nawet 35 letni jest atrakcyjny. A kobieta? to juz stara baba z niemal pewnym staropanienstwem. Wszelkie czerwone alarmy swieca sie jej juz tak dlugo ze sie zarowki poprzepalaly. Ciesz sie ze jestes facetem, bo jako kobieta mialbys o wiele, wiele gorzej.
woj83
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 10 wrz 2009, 22:46
Skąd: Szina
Płeć:

Postautor: woj83 » 18 kwie 2012, 15:47

Maverick pisze:Co za desperat. Nic dziwnego ze zadna Cie nie chce. Potem taki 30 latek bierze pierwsza lepsza.
Pomysl sobie co musza czuc kobiety za presje! Facet kawaler nawet 35 letni jest atrakcyjny. A kobieta? to juz stara baba z niemal pewnym staropanienstwem. Wszelkie czerwone alarmy swieca sie jej juz tak dlugo ze sie zarowki poprzepalaly. Ciesz sie ze jestes facetem, bo jako kobieta mialbys o wiele, wiele gorzej.



Z tego akurat zdaje sobie sprawe, aczkolwiek lata leca... wszyscy na około z rodzinami, a ja sam w d... No ale co zrobic... trzeba zyc dalej, mam nadzieje ze za nastepnych kilka lat znow nie bede tutaj pisal smutnych postow ;/
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 18 kwie 2012, 16:24

koniecznie uscisnij Błażeja <piwko>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 18 kwie 2012, 18:21

Andrew pisze:koniecznie uscisnij Błażeja
ja to już liga wyżej. Do księgi Ginessa się łapię. woj83, tak swoją drogą - dlaczego twoje życie kręci się wyłącznie wokół kobiet - nie masz pracy, zainteresowań?
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
woj83
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 10 wrz 2009, 22:46
Skąd: Szina
Płeć:

Postautor: woj83 » 18 kwie 2012, 21:40

kot_schrodingera pisze:
Andrew pisze:koniecznie uscisnij Błażeja
ja to już liga wyżej. Do księgi Ginessa się łapię. woj83, tak swoją drogą - dlaczego twoje życie kręci się wyłącznie wokół kobiet - nie masz pracy, zainteresowań?


Prace mam, zainteresowania rowniez. Byc moze to z powodu niskiej samooceny, badz z faktu iz jako jedynak boje sie ze zostane sam? To takie moje dywagacje na ten tamat...


aktualnie mam rozpierdol w glowie, jutro czeka mnie rozmowa ze swoja ex... trzeba to censored, zakonczyc sprawy i zyc po swojemu od jutra, tymczasem pewnie czeka mnie nieprzespana noc pelna zlosci i glupich mysli...
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 18 kwie 2012, 22:12

woj83, widziałeś film 40-letni prawiczek? To może życie. Ale jakoś nie biadolę. Gorzej mają kumple. Po rozwodach, z alimentami na dzieci, bez zainteresowań, z życiem wewnętrznym na poziomie szympansa i bez szans na poprawę.
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
woj83
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 10 wrz 2009, 22:46
Skąd: Szina
Płeć:

Postautor: woj83 » 19 kwie 2012, 08:37

kot_schrodingera pisze:woj83, widziałeś film 40-letni prawiczek? To może życie. Ale jakoś nie biadolę. Gorzej mają kumple. Po rozwodach, z alimentami na dzieci, bez zainteresowań, z życiem wewnętrznym na poziomie szympansa i bez szans na poprawę.



Wiesz, kazdy jest Panem swojego losu :) Wiesz jedni sa ze soba z milosci, inni z przyzwyczajenia, a jeszcze inni np z powodu dzieci. Ja po prostu jestem za bardzo uczuciowy:) niestety nic do mnie nie dotarlo z pierwszej porazki...
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 20 kwie 2012, 20:18

woj83 pisze:niestety nic do mnie nie dotarlo z pierwszej porazki...
i tu pies pogrzebany. Ja obydwu Wam przybijam high five, jako niezwykle uczuciowy, nieśmiały jedynak obawiający się stanem kawalerskim w danym wieku. Mam jednak to szczęście, że moja pierwsza porażka to były czasy czatu onetowego, krótkich spodenek i komunijnego górala, więc puknijcie się porządnie we łby i zacznijcie na fali niepowodzenia korzystać z innych atrakcji życia niż kobiety.
Wtedy kobiety same się znajdą.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 21 kwie 2012, 00:45

shaman pisze:Wtedy kobiety same się znajdą.
Sciemniasz im. Jeszcze nie widzialem kobiety lecacej na otluszcznego informatyka. Przyklady z inych zawodow tez mozna mnozyc.
Trzeba sie umiec sprzedac. Odpowiednio zademonstrowac.
Ale jak to pisze to mnie mdli, bo mimo ze sie do tego nie stosowalem to potrafilem uwodzic. No ale nie kazdy jest mna.
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 22 kwie 2012, 23:30

Maverick pisze:Sciemniasz im. Jeszcze nie widzialem kobiety lecacej na otluszcznego informatyka.

Mav, masz taką brzydką przypadłość udawania, że nie wiesz o co chodzi.
Shaman zwrócił uwagę na to, co jest ważniejsze, bardziej skuteczne. Nigdzie nie napisał, że hodowanie brzucha jest sexy.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 22 kwie 2012, 23:55

Napisal tak zeby nie dolowac, a wzbudzic nadzieje. Ja ja niszcze. Chcac mies w miare logiczna kobiete, a nie zdesperowanego paszczura trzeba cos soba reprezentowac. Takze wygladem.
Istotnie - liczy sie nie tylko to co sie reprezentuje wygladem, ale to co shaman pisal brzmialo jak pocieszanie tredowatego.
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 23 kwie 2012, 00:09

Z tego co wiem, Shaman nie uważa siebie za przystojnego, On wabi kobiety w sposób opisywany tutaj - po prostu sobą.
Drogi Shamanie, czy trafiasz zatem na zdesperowane paszczury? :D
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 23 kwie 2012, 00:32

Nie uwaza? Biedak... Ja o sobie mysle w ten sposob ze gdybym mogl sie sklonowac z pewnoscia bylbym homo. Jestem idealny <aniolek>
To nie brak skromnosci. Ja na prawde taki jestem <diabel>
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 23 kwie 2012, 02:14

Wybacz, ale ostatni Twój post rozbawił mnie w każdym miejscu :D


Mav, tak poważnie, jakby dodać Ci wzrostu i zmienić poglądy i charakter, to byłaby z Ciebie niezła dupa.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 23 kwie 2012, 13:54

Po dekadzie wysłuchiwania zachwytów nad moją urodą, wygłaszanych przez te wszystkie zgrabniutkie bystrzachy, które raczyły się za mną sparować poddaję się - jestem przystojny.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 439 gości