Prosze o porade!

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Tommas

Prosze o porade!

Postautor: Tommas » 21 sty 2004, 19:46

Witam was!
opowiem wam historie mojego zwiazku:chodzilem z moja dziewczyna 8 miesiecy, na poczatku tego zwiazku nie docenialem jej i spotykalem sie z moja ex, spalismy kilka razy jednak stwierdzilem ze to jest zle i przestalem to robic! jednak to sie wydalo i rzucila mnie bardzo mi na niej zalezy i wiem ze uczucie miedzy nami bylo odwzajemnione i ze jej tez bardzo zalezy! jak myslicie czy jest nadzieja ze wrocimy di siebie? doradzcie cos
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 21 sty 2004, 20:35

Jakbym to juz czytal...
Czy jest nadzieja? A skad mu to mamy wiedziec :) To zalezy od Ciebie i przede wszystkim od niej. Ladnie przepros, wymysl cos (albo poszukaj na forum - bylo). Musisz byc cierpliwy i ja zrozumiec...
Awatar użytkownika
Dvorak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 20 sty 2004, 21:38
Płeć:

Postautor: Dvorak » 21 sty 2004, 21:02

Juz widze te posty od kobiet:
'Trzeba bylo wczesniej pomyslec' ale maja racje... i naprawde bedziesz musial sie nastarac abyscie byli z powrotem razem, post juz podobny jest tylko tutaj mamy takze fizyczna zdrade... a tam psychiczna (albo w ogole zdrady.. bo nie do teraz nie wiem co znaczy ta jego psych zdrada ;P)
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 21 sty 2004, 22:46

Musisz pokazac jak bardzo Ci zalezy na niej. Jak kocha to nie wytrzyma i wroci. Tylko zastanow sie czy chcesz miec zwiazek "z przeszloscia"i czy dziewczyna nie bedzie Ci tego przy kazdej okazji wypominala, co moze popsuc wasze relacje.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 21 sty 2004, 23:43

No jak sie kochaja to to az takiego znaczenia chyba nie ma? Mysl serduszkiem, a nie glowa!
Awatar użytkownika
Dvorak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 20 sty 2004, 21:38
Płeć:

Postautor: Dvorak » 22 sty 2004, 07:22

oo mam pomysl :) przyprowadz nam ja tutaj to sie to wyprostuje ! :) (joke)
co do zwiazkow bez przeszlosci -> tak sie nie da :) jak raz stracisz zaufanie do danej osoby... to potem samemu nie mozna jej ZAUFAC... dopiero jesli ta druga osoba pokaze ze mozna jej zaufac.. i minie duzo czasu, to moze sie uda :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 22 sty 2004, 09:22

Musi byc cieply, cierpliwy itd. Czeka go ciezka praca aby ona o tym "zapomniala"... Przede wszystkim niech mu zaufa choc troche i niech odnajdzie w nim wszystko to co ja zauroczylo na poczatku znajomosci.
A co do przeszlosci - to musi ja zakceptowac i pogodzic sie z nia bo inaczej do konca bedzie to drazliwy temat.
combat

Postautor: combat » 24 sty 2004, 22:06

chlopie spales z jedna byles z inna -nie pierwszy nie ostatni raz.tyle jest kobiet na swieci ze nie ma sie czym przejmowac(chyba ze sie chwalisz:>)nie raz to powtorzysz milej zabawy z kolejnymi dziewczynami dwiema czy trzema :)baw sie a nie marudz
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 25 sty 2004, 02:52

combat pisze:chlopie spales z jedna byles z inna -nie pierwszy nie ostatni raz.tyle jest kobiet na swieci ze nie ma sie czym przejmowac(chyba ze sie chwalisz:>)nie raz to powtorzysz milej zabawy z kolejnymi dziewczynami dwiema czy trzema :)baw sie a nie marudz

Jesli taki jest Twoj stosunek do zwiazku dwojga ludzi to gratuluje szacunku dla dziewczyny ;)
combat

Postautor: combat » 25 sty 2004, 10:15

no witam mozna szanowac kobiety i jednoczesnie sie dobrze bawic nie zamierzam za pare lat zalowac ze sie nie umowilem z jakas dziewczyna tylo dla tego ze bylem z inna bo w ten sposeb moge moge przeoczyc te jedyna :twisted: "raduj sie swa mlodoscia"
sallvadore
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 330
Rejestracja: 12 sty 2004, 01:02
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: sallvadore » 25 sty 2004, 13:29

Combat,masz "młodzieżowe" podejście do życia, jednak ma to swoje minusy. W pewnym momencie możesz przoczyć tą Jednyą a wtedy bedzie za późno i za pare lat bedziesz załował że sie umówiłeś z tą drugą zamiast odkryć do końca tą pierwszą....
combat

Postautor: combat » 25 sty 2004, 14:30

dzieki za komplement"mlodziezowe":) masz troche racji ale jest ryzyko jest zabawa potem piach albo slawa :mrgreen: swiadomosc ze w kazdej chwili mozemy isc do piachu nie pozwala mi rozckliwiac nad tym co bylo kiedys lub co moglo by byc -bzdura!!!kobiety przychodza i odchodza(albo my je zostawiamy)normalna kolej rzeczy.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 25 sty 2004, 15:43

No jezeli jest sie z kims bo chce sie miec kogo do lozka zabrac to i owszem. Ale jak sie jest z kims tylko dlatego ze to jest ta jedyna...? Ja nie moglbym sie zwiazan z kims do kogo nic nie czuje.
Awatar użytkownika
lizaa
Maniak
Maniak
Posty: 712
Rejestracja: 06 sty 2004, 20:53
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: lizaa » 25 sty 2004, 20:27

jak by moj facet zdradzal mnie...a bym sie dowiedziala o tym...to bym przebaczyla ale trwalo by to baaaardzo dlugo .....mozolna praca...i wcale nie powiedziane ze sie uda...
zaufanie chyba jest najciezej odbudowac....ale zycze powodzenia....
skoro kochales lub kochasz nadal to wiesz jaka ona jest i czy jest w stanie przebaczyc...
"szczescia nie kupisz gdy klopoty pietrza sie po sufit"
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 25 sty 2004, 21:03

Pilka sie odbije ale wgniecenie zostanie...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 26 sty 2004, 12:24

Nie wazne jak to inni widza !! wazne jak Ty to widzisz na co Ty masz ochote , jak Ty to chcesz zrobić , wtedy jak juz bedziesz wiedziec jak powiedz to swemu partnerowi on na pewno bedzie zadowolony , bo zawsze tak jest ze to co przyjemne nigdy nie jest odrzucane , a finał w ustach dla wiekszosci facetów to fajna sprawa . A co do wytrysku u kobiety to jest z tym tak , na filmach jak to na nich jest wszystko przesadzone nie sugerujcie sie tym co na nich widzicie , i nie mylcie wytrysku od (defloracji ) i mam nadzieje ze dobrze to napisałem , czyli nagłym wiekszym wypływem sluzu z pochwy , to dwie rózne sprawy jesli chodzi o wytrysk u kobiet , i zapewniam was ze jezeli Ona bedzie miała ten wytrysk , to na pewno bedziecie wiedzieli ze to własnie było to !!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 26 sty 2004, 13:23

krzys pisze:i zapewniam was ze jezeli Ona bedzie miała ten wytrysk , to na pewno bedziecie wiedzieli ze to własnie było to !!


Zwlaszcza jak "Ona" bedzie miec na imie adam ;) Dobra wiem ze mam skrzywione poczucie humoru :twisted: :twisted: :twisted:
Gość

Postautor: Gość » 03 lut 2004, 15:54

Kiepski sarkazm !! zapewniam was ze istnieje cos takiego jak wytrysk (ejakulacja ) u kobiet , poczytajcie w literaturze fachowej na internecie zreszta tez to tu jest .
i nie musi miec na imię Adam , moze miec np Monika !! trzeba tylko umiec kobiete doprowadzic do takiego stanu !! a to nie łatwe i tylko jak podaje literatura 2% kobiet moze miec coś takiego , czy tez miewa !

Krzys
Awatar użytkownika
lizaa
Maniak
Maniak
Posty: 712
Rejestracja: 06 sty 2004, 20:53
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: lizaa » 03 lut 2004, 17:40

swietnie potraficie zmienic temat....i z zdrady dojsc do wytryskow u kobiet...tylko pozazdroscic:)
pozdrawiam
"szczescia nie kupisz gdy klopoty pietrza sie po sufit"
Awatar użytkownika
Dvorak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 20 sty 2004, 21:38
Płeć:

Postautor: Dvorak » 03 lut 2004, 17:52

Pilka sie odbije ale wgniecenie zostanie...

tak mowisz ? gdzie mozna takie pilki kupic ?:P one sa z plasteliny czy co ? :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 03 lut 2004, 20:04

Dvorak pisze:
Pilka sie odbije ale wgniecenie zostanie...

tak mowisz ? gdzie mozna takie pilki kupic ?:P one sa z plasteliny czy co ? :)

To przenosnia i porownanie...
Awatar użytkownika
Dvorak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 20 sty 2004, 21:38
Płeć:

Postautor: Dvorak » 03 lut 2004, 20:10

Kiepskie to porownanie ;) bo pilka sie nieodksztalca na stale :) ty matematyke zdajesz a fizyki nie znasz ? :P
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 03 lut 2004, 20:15

Boze przestan myslec wzorami!
A poza tym pileczka od ping ponga odkrztalca sie jak juz KONIECZNIE chcesz zeby to realne bylo :evil:
A teraz powrot do tematu!

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 337 gości