Roznica wieku

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Fedaykin
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 11 kwie 2005, 21:00
Skąd: Nibylandia
Płeć:

Roznica wieku

Postautor: Fedaykin » 18 sie 2005, 10:07

Wiem ze ten temat powtazal sie juz kilkakrotnie ale zawsze schodzil w kierunku mlodsza dziewczyna starszy facet a ja chcialbym wiedziec co myslicie o zwiazku mlodszy mezczyzna starsza kobieta i czy nie mielibyscie nic przeciwko aby byc w takim zwiazku (pytanie kieruje glownie do kobiet ) ?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 18 sie 2005, 11:44

Było i w tych rozległych topicach i o tym dużo.
Kobieta z Venus
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 02 lip 2005, 14:07
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Kobieta z Venus » 18 sie 2005, 11:54

A gdzie jest napisane, że mężczyzna musi być starszy od kobiety? Miłość nie kieruje się wiekiem, jak się do kogoś coś czuje to nic więcej się nie liczy :P Sama mam chłopaka młodszego o rok od siebie i nie widze w tym żadnego prablemu :P jesteśmy ze sobą prawie 3 lata i pomimo, że mam 18 lat już teraz wiem, że resztę życia chcę spędzić z nim :) moim zdaniem nie warto rezygnować z miłości związku tylko dlatego, że chłopak jest od nas młodzszy:P oczywiście jedno zastrzeżenie :P większość dziewczyn uważa wszystkich młodszych od siebie chłopaków za gówniarzy z czym się nie zgadzam ;P mój chłopak zachowuje się bardziej doroślej niż ja :P [/code]
....Kto zmienia kochanki jak rękawiczki, najczęściej chodzi w używanych....
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 18 sie 2005, 14:59

Nigdzie nie jest napisane ze tak ma byc ,ale ?
kobieta jest zdolna do rozrodu do okreslonego wieku , potem to juz albo nie bezpieczne , albo wcale nie mozliwe , i co wtedy kiedy to 55 latkowi zachce sie dziecka ?? a ma kobiete starszą ? musi je miec z kimś innym <aniolek2> <aniolek2> <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
gloria
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 113
Rejestracja: 28 maja 2005, 19:42
Skąd: lubelszczyzna
Płeć:

Postautor: gloria » 18 sie 2005, 15:02

bylo juz, takie tematy sa nawet na tej stronie - nie kazcie nam sie wypowiadac po raz dwudziesty na ten sam temat <swir>
Obrazek
Awatar użytkownika
karmen
Maniak
Maniak
Posty: 517
Rejestracja: 16 sty 2005, 16:33
Skąd: północ
Płeć:

Postautor: karmen » 21 sie 2005, 22:45

przeciez nigdzie nie napisali że kobieta zawsze musi byc młodsza....
Moji znajomi akurat są w takim związku on ma 20 lat a ona 27... spora różnica wieku ale sa juz ze soba chyba z około 2 lat i ostatnio nawet jak gadalam z nia to powiedziala: ,,Teraz mogę powiedzieć, że jestem szczęśliwa..." a wczesnije była z facetem o rok młodszym od siebie i jakoś wytrzymali razem zaledwie rok (nie pełny) ...
:Jakimowicz
Bywalec
Bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 25 cze 2005, 00:05
Skąd: wwa/mannheim
Płeć:

Postautor: :Jakimowicz » 22 sie 2005, 01:47

Ja jestem w takim związku, moja wybranka ma 25 lat i kocham ją bardzo :)
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 22 sie 2005, 01:53

Dlaczego nie?
Niczego nie stracisz! <browar>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 22 sie 2005, 08:07

albo mówimy tu o jakiś róznicach wiekowych albo nie osmieszajmy sie , co to za róznica np . 7 lat ! dajcie luza małolaty , toz to smiech na sali
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
rrq
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 94
Rejestracja: 20 cze 2005, 14:30
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: rrq » 22 sie 2005, 09:25

Dokładnie Andrew ma racje, też mam dziewczyne 7 lat starsza i niekiedy wydaje mi sie ze to ja mam wiecej lat. Kwesita podejścia do sprawy nie wieku. Zreszta jak wchodzi sie na jakis poziom w życiu (np. praca, miszkanie) i robi sie to codziennie nie ma specjalnej róznicy miedzy 23-30 latkiem. Tak mi się wydaje
....słodkich snów...
Awatar użytkownika
nefretete
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 94
Rejestracja: 25 sie 2005, 13:16
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: nefretete » 29 sie 2005, 16:17

Osobiście nie wyobrazam sobie byc w takim zwiazku ale to chyba zalezy od kazdego indywidualnie. Ja wole miec starszego faceta.
"Podejdź tu do mnie, żeby ta muzyka była tobą..."
Awatar użytkownika
redbart
Bywalec
Bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 31 sie 2005, 10:20
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: redbart » 31 sie 2005, 22:38

Np jeśli chodzi o pożadanie seksualne to (wg "Nagiej Małpy" bodajże) u facetów jest szybki wzrost do 18-24 roku życia i potem spadek, a u kobiet do 34-38 powolny wzrost i potem spadek, więc takie związki powinny być udane:P.

A tak od strony uczuciowej ja nie wiedze nic złego i uważam że ma szanse się udać, sam byłem (związek tylko na seksie) w wieku 19 lat z 30stką. Ale jeśli to jest <aniolek2> to wszystko jest odpowiednie
"Bleeding heart, gloomy soul,
Who is he - that lonely man,
tainted mind, without hope...
staying there without faith."...
"Looking for, dying for..." - Redbart
Awatar użytkownika
megami
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 67
Rejestracja: 08 sie 2005, 23:23
Skąd: Podkarpacie:P
Płeć:

Postautor: megami » 31 sie 2005, 22:46

to przeciez nie zalezy od daty urodzenia, czy ktos jest zdolny do miłości, tylko czy dojrzał do tego. a są młodsi co dojrzewają szybciej niż starsi od nich.
ja np mam brata, ma 24 lat a zachowuje się jak dziecko;P
Piękno to pojęcie zbyt popularne. Ja jestem...


nieprzeciętnie brzydka...
Awatar użytkownika
redbart
Bywalec
Bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 31 sie 2005, 10:20
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: redbart » 31 sie 2005, 22:46

Np jeśli chodzi o pożadanie seksualne to (wg "Nagiej Małpy" bodajże) u facetów jest szybki wzrost do 18-24 roku życia i potem spadek, a u kobiet do 34-38 powolny wzrost i potem spadek, więc takie związki powinny być udane:P.

A tak od strony uczuciowej ja nie wiedze nic złego i uważam że ma szanse się udać, sam byłem (związek tylko na seksie) w wieku 19 lat z 30stką. Ale jeśli to jest <aniolek2> to wszystko jest odpowiednie
"Bleeding heart, gloomy soul,

Who is he - that lonely man,

tainted mind, without hope...

staying there without faith."...

"Looking for, dying for..." - Redbart
Monika!!
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 04 wrz 2005, 00:02
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: Monika!! » 04 wrz 2005, 00:49

Miałam kiedys chłopaka młodszego o 2 lata i jak dla mnie wiek naprawde nie ma znaczenia, liczą się uczucia. Tyle, że ten związek przetrwal tylko troche ponad 3 miesiące, ale teraz wiem, że nie nasz wiek o tym zdecydował.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 246 gości