Obchodzicie rocznice

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Obchodzicie rocznice

Postautor: Yasmine » 06 lip 2005, 10:45

Nie wiem czy taki temat juz byl, ale szperajac na forum jeszcze takiego nie znalazlam. Wiec kochani czy obchodzicie swoje rocznice? Chodzi mi o to czy swietujecie co miesiac(jesli tak to jak) czy tylko przy wiekszych okazjach (typu pol roku, rok , dwa). Ja osobiscie date Naszego poczatku mam gleboko w serduszku i zawsze co miesiac o polnocy dostaje jakiegos pieknego sms i pozniej w ten sam dzien zawsze czerwona roze. Sama najczesciej daje mojemu chlopakowi rozne kartki typu np. z napisem "dziekuje" i z dedykacja w srodku:). Jak to jest u was??
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 06 lip 2005, 10:57

My przez nasz pierwszy rok świętowaliśmy niemal każdy miesiąc. Nie pamiętam dokładnie, ale jakieś kino, kwiaty, drobne prezenty. Teraz chyba zmieniło nam sie i świętujemy takie ogrągłe rocznce. Nawet półtora roku nie, raczej co rok będziemy czcić kolejn 12 miesięcy razem.
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
GNRose
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 442
Rejestracja: 02 cze 2005, 15:02
Skąd: Wrocek
Płeć:

Postautor: GNRose » 06 lip 2005, 11:20

No my tez tylko na poczatku co miesiac, a teraz tylko rocznice. Zazwyczaj jest to jakis romantyczny wieczor (i pozniej noc :] ) we dwoje: kolacja ze swiecami, ew. spacer, wypad w jakies ladne miejsce na miescie. Fajna sprawa :) Mozae mozna byloby ciekawiej, ale wypada nam w listopadzie akurat...
The boy you trained, gone he is... Consumed by Darth Vader
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 06 lip 2005, 11:39

Kurek się zawsze wkurza że w kalendarz nie patrzę [tylko dopiero jak z kwiatkami wpada :DDD ].
Czasem dostanę jakiegoś kwiatka, czasem gdzies pójdziemy sobie. Tak było co miesiąc.
Na rocznicę wyjechaliśmy razem do Krakowa.
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 06 lip 2005, 12:19

GNRose pisze:Mozae mozna byloby ciekawiej, ale wypada nam w listopadzie akurat...

My mamy w grudniu:D Heh 4 dni świąt - 24 (wigilia), 25 (boże narodzenie), 26 (II dzień swiat) i 27 (III dzien swiat = nasza rocznica) :))
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
rrq
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 94
Rejestracja: 20 cze 2005, 14:30
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: rrq » 06 lip 2005, 13:30

AAAAAAAAA 4 BYŁA ROCZNICA!!!!!!!

Zapomniałem a tak chciałem pamiętać.. kurcze nie dlatego że nie kocham zapomniałem, zapomniałem bo... zapomniałem wiem czemu Ania tak dziwna była.
Trzeba nadrabiać straty. Kupie dziś wino i zorbie kolacje jak wróci z pracy bedzi niespodzianka (oczywiście wypre sie ze zapomniałem i powiem że chciałem troche dramaturgi dodać)

No włąsnie przeważnie kobiety bardzo mocną wage do tego przywiazują a faceci.... ucieka nam to troche
....słodkich snów...
Awatar użytkownika
Wiola
Bywalec
Bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 11 kwie 2005, 13:15
Skąd: Pomorze
Płeć:

Postautor: Wiola » 06 lip 2005, 13:38

ja jeszcze nie mialam 1 rocznicy slubu,brakuje do niej jeszcze 8 miesiecy, bo trzeba czekac do marca nastepnego roku,ale jak nadejdzie to cis sie zrobi.za to czasem moi rodzice i dziadkowie obchodza rocznice moze nawet moi rodzice cos zrobia bo to 25 lat w sierpniu bedzie srebrne gody i cwierc wieku.zprzewaznie jest to tradycyjnie spotyka sie najblizsza rodzinka,sa jakies potrawy i napoje np wodka.zdjecia, przy tym rozmowy na rozne tematy. to chyba najlepszy sposob,moi dziadkowie to przede wszystkim obchodza okragle rocznice,pamietam taka na 50 lecie ich malzenstwa,super bylo wynajety duzy lokal,mnostwo jedzenia,picia,wynajeta byla orkiestra ,ktora super grala i spiewala,tance i sama rodzinka cielesna oraz kilku znajomych.to bylo 8 lat temu,ale pamietam to do dzis tym bardziej ze mamy nagrana kasete z rocznicy.to niezapomniane chwile.ale co dobre szybko sie konczy. moi dziadkowie sa godni nasladowania ich przez mlode zwiazki,bo nawet dostali medale za dlugoletnie pozycie od prazydenta miasta.zycze im dalszych takich wspanialych rocznic a tym bardziej 60 ktora bedzie za niecale 2 lata <banan>
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 06 lip 2005, 14:41

No włąsnie przeważnie kobiety bardzo mocną wage do tego przywiazują a faceci.... ucieka nam to troche

A nieprawda, bo ja bardzo długo zapominałam o naszych rocznicach na poacżatku, nigdy do tego nie przywiązywałam wagi - teraz jeste troszkę inaczej, bo to tak miło soebie uczcić czas razem spędzony :)
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
lizaa
Maniak
Maniak
Posty: 712
Rejestracja: 06 sty 2004, 20:53
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: lizaa » 06 lip 2005, 18:02

ech , Wy tu o rocznicach.... a ja wlasnie chcialam zalozyc taki temat gdyz juz tuz tuz zbliza sie moja i Mava mala rocznica...tak tak to juz dwa lata :P

a teraz pytanie do Was drodzy Formuowicze:

co wymyslic na te rocznice by sie tak bardzo zdziwil...i ucieszyl???:P
(tylko nie pisac mi ze Go umowic z Korwinem:P:)
"szczescia nie kupisz gdy klopoty pietrza sie po sufit"
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 06 lip 2005, 18:11

Yasmine pisze:Wiec kochani czy obchodzicie swoje rocznice?

Jasne :) Co roku jekiś kwiatek, miły wieczór. Na dziesiątą bukiet z 10 róż, na trzynastą wzięlismy ślub :) (lubię 13).
Grzeczne dziewczynki idą do nieba

Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
Awatar użytkownika
lizaa
Maniak
Maniak
Posty: 712
Rejestracja: 06 sty 2004, 20:53
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: lizaa » 06 lip 2005, 18:30

guli pisze:na trzynastą wzięlismy ślub (lubię 13).

a ja nie chce na 13sta :)
tak dlugo czekac...brrr to bym miala 29 lat:P
"szczescia nie kupisz gdy klopoty pietrza sie po sufit"
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 06 lip 2005, 18:50

lizaa pisze:co wymyslic na te rocznice by sie tak bardzo zdziwil...i ucieszyl???

Coś czego tu uprzednio nie przeczyta? :D
No włąsnie przeważnie kobiety bardzo mocną wage do tego przywiazują a faceci.... ucieka nam to troche
Też się nie zgodzę. Ja częściej zapominam. :/
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 06 lip 2005, 22:19

lizaa, wlasnie Mav tu przeciez zagladnie :)
gosia, ile juz jestes ze swoim Krzysiem :)?
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 06 lip 2005, 22:28

Yasmine pisze:gosia, ile juz jestes ze swoim Krzysiem ?

Hehe :) 27 czerwca minęło 1,5 roku :) Najlepsze w moim życiu :*
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 06 lip 2005, 22:54

nooo to gratulacje :) jestem rok do tylu hehe :)
=ANIOLECZEK=

Postautor: =ANIOLECZEK= » 07 lip 2005, 18:18

my bedziemy miec we wrzesniu 1,5roku... <aniolek2> <browar>
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 07 lip 2005, 18:33

Nam dziś wypada 17-sty miesiąc. W sierpniu wyjdzie 1.5 roku, ale chyba znów spędzimy tę datę oddzielnie (on na woodstocku a ja na mazurach).
Tak jest co miesiąc... zbliża się 7-my, to zawsze o tym myślę i pamiętam tę datę. Jakoś specjalnie nie uczciliśmy roczku bycia razem - po prostu odebrał mnie ze szkoły, z różyczką w dłoni, pączkami :) i spędziliśmy miłe popołudnie. Jakiś czas potem zrobił u siebie miłą kolacyjkę ze świecami i winem, bo stwierdził że w sumie nie uczciliśmy tego jakoś specjalnie a by się przydało :)
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
___ToMeK___
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 348
Rejestracja: 23 sie 2004, 22:57
Skąd: pomorze / WLKP
Płeć:

Postautor: ___ToMeK___ » 07 lip 2005, 20:20

przedwczoraj minęło 29 miesięcy :D. Jeśli chodzi o świętowanie bądź nieświętowanie to zdarza mi się zapomnieć. Tzn jest tak, że dwa dni wcześniej pamiętam, że za dwa dni jest nasze małe święto ale potem o tym zapominam ;]. Już miałem kilka razy przez to przechlapane. Z drugiej strony takie obchodzenie "miesięcznicy" jest moim zdaniem "z desia" bez sensu, jak już to rocznica :).
0101010001101111011011010110010101101011001000000100011101100101011100100110101101100101
-.-. .. . -.- .- .-- --- ... -.-. / .--. .. . .-. .-- ... --.. -.-- -- / -.- .-. --- -.- .. . -- / -.. --- / .--. .. . -.- .-.. .- / ---... .--.
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 07 lip 2005, 21:03

Ja natomiast tylko 2 dni i ze swoją Agnieszka będę 1 rok....
Ciekawe ze dałem rade, ale nikt nam nie powiedział ze od początku bedzie łątwo :P
Pamiętajcie to 8) <browar>
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 07 lip 2005, 21:06

Nie cierpie rocznic <zly1> co za bzdury !! przypominaja nam tylko ze sie starzejemy 8)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Jasta20
Maniak
Maniak
Posty: 578
Rejestracja: 17 lut 2005, 15:12
Skąd: Z WeNuS :):)
Płeć:

Postautor: Jasta20 » 08 lip 2005, 00:43

w maju mielismy 5 rocznice, ale jakos nie obchodzimy ich :)
Jakos nie widze sensu, nie wazne jak dlugo jestesmy razem, wazne ze jest nam dobrze ze soba :)
Miłość to nie staw, w którym można znaleźć swoje odbicie. Miłość ma
przypływy i odpływy. Ma też swoje rozbite okrety, zatopione miasta,
ośmiornice i skrzynie złota i pereł. Ale perły leżą głęboko...
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 08 lip 2005, 14:09

No to ja Wam zazdroszcze moje drogie, bo wychodzi na to ze tylko MOJ facet dupa.
Rocznice 1 mielismy 1/07 i zapomnial. bylo mi strasznie przykro tym bardziej, ze zarzekal ze nie zapomni....
wyszlam z kolezanka do klubu a on siedzial w domu.
Do bani taka rocznica chociarz bawilam sie swietnie.

dola zlapalam przez to.
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
karmen
Maniak
Maniak
Posty: 517
Rejestracja: 16 sty 2005, 16:33
Skąd: północ
Płeć:

Postautor: karmen » 10 lip 2005, 00:27

ja z moim facetem jestem już 2 lata i 7 m-cy.. nie pamiętam czy po pierwszym czy tez drugim m-cu dostałam kwiatek ale jesli mija okrągły rok to oczywiście obchodzimy tę rocznice... pierwszy roczek to moje koffanie przygotowało kolacje przy świecach (było super) później wyrwalismy się do dyskoteki... zaś jak mielismy juz 2 lata t ja przygotowałam kolacje równiez przy świecach hehe... jak będziemy mieli juz pelne 3 lata to moje kochanie będzie coś przygotowywało, już sie nie moge doczekać... co to będzie tym razem...

aaaa a co m-cy piszemy sobie wyjątkowo slodkie sms`y z życzeniem o kolejne wspaniałe chwile bycia razem
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 10 lip 2005, 08:41

Ja kupiłem wielką piała cherbaciana róże i zaprosiłem do kina na dobry film wcisnęło ja w fotel.
Szkoda ze nie mieliśmy miejsca ani wolnego czasu zeby spędzić jeszcze wieczór razem... Ale było bardzo przyjemnie..
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 10 lip 2005, 10:20

Nom nasza druga rocznica bedzie za chwile za 3 tygodnie... nie mamy jak narazie pieniazkow zeby cos wieszego wykminic bo zbieramy na wakacje i tam tez bedziemy ja obchodzic drugi raz :) jeszcze nie wiem co i jak ale prawdopodobnie uda nam sie pojechac pod namiot :) hyhy no i zeby tylko komarow nie bylo :D

A tak w ogóle to kiedys malenstwo czesto dostawalo odemnie kwiatki ale tego bardzo nie lubilo zawsze sie wkurzalo i mowilo cos censored tylko raz potem jak dostalo to bardzo ladnie podziekowalo wtedy juz mnie kochalo :) bo wczesniej nie bylo pewne i w ogóle jakies dziwne :D

Natomiast nie wiem jak jest teraz z kwiatkiem ale wiem razem z kwiatkiem chciakoby dostac cos slodkiego :D

A w ogóle mam sietny pomysl na rocznice, ale to jeszcze nie na ta... *


* - nic Ci kochanie nie powiem :D
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
keegan
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 11 lip 2005, 09:33
Skąd: virtual reality
Płeć:

Postautor: keegan » 13 lip 2005, 09:49

Yasmine pisze:Nie wiem czy taki temat juz byl, ale szperajac na forum jeszcze takiego nie znalazlam. Wiec kochani czy obchodzicie swoje rocznice? Chodzi mi o to czy swietujecie co miesiac(jesli tak to jak) czy tylko przy wiekszych okazjach (typu pol roku, rok , dwa). Ja osobiscie date Naszego poczatku mam gleboko w serduszku i zawsze co miesiac o polnocy dostaje jakiegos pieknego sms i pozniej w ten sam dzien zawsze czerwona roze. Sama najczesciej daje mojemu chlopakowi rozne kartki typu np. z napisem "dziekuje" i z dedykacja w srodku:). Jak to jest u was??


No w pierwszym roku obchodziliśmy co miesiąc , zawsze wręczałem różyczkę itd.
Po roku doszliśmy do wniosku żeby tylko obchodzić rocznice , a w rocznice zawsze spotykamy się w tym samym miejscu ( a było to przy fontannie :D ) i udajemy jakby to była ta pierwsza randka :P Jest fajnie :D

Tak się skłąda że rocznica będzie 19.07 czyli za 6 dni :P
Tipsy, przykrycie subtelnej kobiecości tandetną wizją taniej dziwki.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 30 lip 2005, 10:22

A mieliscie kiedys sytuacje- czy to rocznica czy jakas inna okazja ze daliscie cos bardziej "bogatszego" niz wasza druga polowka. Albo czy daliscie cos "ubozszego" a druga osoba "bogatszy" prezent?
Pytam bo w poniedzialek mam z moim pol roku. On akurat ma wolny dom(bo jego rodzice wyjechali na wakacje) i bede wtedy u niego spac. Ja sama na ta okazje daje taki drobiazg - wywolalam zdjecie robione cyfrowka ktore mialam na kompie(na zdjeciu jestesmy razem) w dosc duzym formacie(15x21) no i kupilam ladna ramke u fotografa.
Obawiam sie ze dostane cos wlasnie: "bogatszego". Mam nadzieje ze dostane tylko rozyczke jak zwykle albo cos malutkiego symbolicznego , gorzej jak wyskoczy z jakims wiekszym prezentem.
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 30 lip 2005, 10:49

Nie martw się :) Będzie dobrze :) On na rok mi przywiózł 60 róż i myślałam, że to juz i tak się cieszyłam ( a to grudzień był ), a on mówi, że to tylko opakowania, bo sie okazało, że wśród tych róż jest pudełeczko z pierścionkiem (żeby nie było - to firmowy pierścionek :D ) ,a ja co mu dalam ?? hmm nie pamiętam :) Chyba jakies perfumy, aa pamiętam, że jeszcze kupiłam mu bokserki z motywem piwa :) i koszulkę z napisem "moja żona jest wierna" i chyba jeszcze koraliki. Więc on na pewno duzo więcej mi dal niż ja jemu. Ale staram sie nadrabiać cały czas :)
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
karmen
Maniak
Maniak
Posty: 517
Rejestracja: 16 sty 2005, 16:33
Skąd: północ
Płeć:

Postautor: karmen » 30 lip 2005, 11:44

ehhh wydaje mi się ze cena nie gra roli czy ktoś kupi drozej czy taniej... na takie rocznice nie trzeba wydawac mnustwoi kasy wystarczy jakiś symboliczny drobiazg a zawsze to powoduje że od razu milej sie robi w taki dzien... :)
... jak już to lepiej wydac wiecej kasy np. na urodziny ukochanej osoby czy tez na świate BN... wtedy naprawde warto...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 30 lip 2005, 13:50

Ja jakoś sobie nie przypominam takich kontrastów.
Moze z tego to wynika, ze oboje nie pracujemy, nie mamy za dużo kasy więc nie szalejemy z prezentami.
Jak dla mnie prezent musi cos mówić i być od serca.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 427 gości