Czy on mnie jeszcze kocha?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Sławciu
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 30 cze 2005, 22:18
Skąd: Krakov
Płeć:

Czy on mnie jeszcze kocha?

Postautor: Sławciu » 30 cze 2005, 22:30

Witam wszystkich! To mój pierszy topic:)

Mam dylemat. Otóż mam 16 lat i mam dziewczyne która ma 14 lat... to troszku mało jednak jest bardzo wyrośnięta i wygląda na 15. Chodzimy ze sobą od 3 miesięcy. Przez 1 miesiąc było super-wypady na miasto, do parku, tysiące smsów, głóche sygnały-bylo widać że jej na mnie zależy i chce sie zemną widywać. BYŁO SUPER
ale od 2 miesięcy widze że coś nie jest tak. Strasznie żadko sie widujemy i to raczej nie przezemnie- ona przekłada odwołuje spotkania lub po prostu mówi że gdzieś jedzie lub nieda rady. Sygnały puszcza mi sporadycznie o napisaniu smsa nie wspomne-ogranicza sie do odpisywania i do odpuszczania. Sytuacja sie zmnienia gdy sie wkońcu spotkamy - znowu jest super lecz tylko na czas gdy jestexmy razem. Całuje mnie ciągle przytula sie mówi że mnie kocha i jej na mnie zależy, pozwala sie dotykać wszędzie, udostępnia mi swoje piersi chce żebym je dotykał - zawsze mi sie wydaje "no wkońcu sie dziewczyna opamiętała i jest jak na początku" ale czar pryska gdy mówimy sobie dowiedzenia i sie rozchodzimy- Znów koszmar nic nie pisze spotkań unika. To jest dlamnie strasznie męczące. Wydaje mi sie że ma mnie w DUP*e i mnie strasznie olewa. Znudziłem sie jej nie zależy jej na mnie - to czemu jak jesteśmy kołosiebie jest taka super? Wie ktos Pomużcie bo mam zamiar znią zerwać - to dobry pomysł??
Awatar użytkownika
Sorecer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 268
Rejestracja: 29 mar 2004, 22:06
Skąd: Konin
Płeć:

Postautor: Sorecer » 30 cze 2005, 22:41

Pytasz czy ona Ciebie jeszcze kocha!? Zauważ że chodzicie dopiero od 3 miesięcy i wątpię żeby się w Tobie w ogóle zakochała... Wiem z doświadczenia, że miłość to głębsze a zarazem wolniej rozijające się uczucie niż przez 3 miesiące. Mogła się w Tobie zauroczyć, ale wątpie żeby zakochać. Jesteście bardzo młodzi i wierz mi, ale ona na poważnie to Ci się nie zwiąże z nikim!!! Przynajmniej nie jeszcze teraz!

Sławciu pisze:udostępnia mi swoje piersi chce żebym je dotykał


buahahahah co to za zdanie :P
Ostatnio zmieniony 30 cze 2005, 22:45 przez Sorecer, łącznie zmieniany 1 raz.
Sławciu
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 30 cze 2005, 22:18
Skąd: Krakov
Płeć:

Postautor: Sławciu » 30 cze 2005, 22:44

Słowo "kocha" potraktujmy jako taka przenosnie, chodziło mi raczej o to czy chce zemna być i czy jej na mnie zależy. Albo może ja zadużo od niej wymagam, może to ona jest dla mnie nie dojżała....... Pomocy....Ja ją "kocham" ale nie chce być uciążliwy i sie nażucać.......
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 30 cze 2005, 22:45

Pewnie, że to powazne nie jest a czy wygląda na 10 czy 100 to mniej wazne. Ważne co w głowie ma. ;)

Ciesz się tym co Ci daje a jak Ci cos nie pasuje to z nią pogadaj ;)
Awatar użytkownika
I*Z*U*$*K*A
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 138
Rejestracja: 21 maja 2005, 21:34
Skąd: Swietokrzyskie
Płeć:

Postautor: I*Z*U*$*K*A » 30 cze 2005, 22:45

Chlopcze przed Toba problemy sie dopiero rozpoczna... to jeszcze nic... sielanka...

Jakos sie ulozy...
* W szaleńczej wichurze znajdę Twój szept
W wzburzonym morzu oblicze Twe
W gwieździstym niebie oczu Twój blask
W słodyczy miodu pocałunków smak
Nie ważne kiedy, i tak znajdę Cię
W ślad po twych stopach pójdzie mój cień
Awatar użytkownika
Sorecer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 268
Rejestracja: 29 mar 2004, 22:06
Skąd: Konin
Płeć:

Postautor: Sorecer » 30 cze 2005, 22:47

Sławciu pogadaj z nią poważnie o tym czego od siebie oczekujecie! Myśle że pomoże w którąś strone! Życzę powodzenia!
Sławciu
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 30 cze 2005, 22:18
Skąd: Krakov
Płeć:

Postautor: Sławciu » 30 cze 2005, 22:53

Próbowałem ale czuje że ona mi ciągle kity wciska. Np "nie mogłam sie z tobą spotkać bo byłam: u cioci/ u babci/ pilnowałam rodzeństwa/byłam z kolezanką w krakowie/ babcia była u mnie/ ciocia była u mnie/ nie dałam rady. Lub" nie mogłam ci odpisać bo znów rodzice już muszą mi dopłacić 100zł do abanamentu a tu dopiero początek miesiąca/nie mogłam ci odpisać.... Z tego co mówi to chce być zemną ale czuje że nie a boi sie tego powiedziec bo boi sie mojej reakcji że jej cos powiem albo uznam za małolata..........Kontynuowac to jeszcze?...czy dac sobie spokój z nią.....bo ja świruje ciągle patrze czy mi coś na koma napisała czy mi bzyka puściła....Najdziwniejsze jest to że ostatnio miała do abanoentu dopłacic 220 zł!! i to na pewno do mnie tyle smsów nie słała....i jeszcze jedno wasze dziewczyny też wam odpisują prawie zawsze po prawie 4 godzinach?? i każy sms zaczyna sie"sorki że tak długo ale nie mogłam ci odpisać bo....." to mnie trochu denerwuje.......
Awatar użytkownika
I*Z*U*$*K*A
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 138
Rejestracja: 21 maja 2005, 21:34
Skąd: Swietokrzyskie
Płeć:

Postautor: I*Z*U*$*K*A » 30 cze 2005, 23:00

No to kolezanka kreci wlaeczki... daj sobie lepiej z nia spokoj, albo nie okazuj az tak duzego zainteresowamia ze swojej strony. Jesli pokazujesz jak bardzo Ci na niej zalezy to ona to lekcewazy...
* W szaleńczej wichurze znajdę Twój szept

W wzburzonym morzu oblicze Twe

W gwieździstym niebie oczu Twój blask

W słodyczy miodu pocałunków smak

Nie ważne kiedy, i tak znajdę Cię

W ślad po twych stopach pójdzie mój cień
Sławciu
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 30 cze 2005, 22:18
Skąd: Krakov
Płeć:

Postautor: Sławciu » 30 cze 2005, 23:05

No dobrze ale to ona wtedy pomysli że mi na niej niezależy i będzie chciała zerwać a oto przecież tu nie chodzi....Dziewczyny macie jakis pomysł jak ją rozgryść wy ja powinniście lepiej zrozumieć bo ja wysiadam na tym przystanku
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 30 cze 2005, 23:24

Słabeusz z Ciebie, ze tak łatwo się poddajesz.
Tyle,że niewiadomo czy gra jest warta świeczki.

Po prostu olej ją. I uwierz, że to działa. Jesli odpuści to szukaj sobie następnej.
Sławciu
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 30 cze 2005, 22:18
Skąd: Krakov
Płeć:

Postautor: Sławciu » 30 cze 2005, 23:30

Olej w jakim sensie-mam sie zachowywac jak ona czy po prostu jakbym jej nieznał lub jakby mi na niej niezależało?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 30 cze 2005, 23:36

Nie ślij smsów, nie dzwoń, też nie co jakis czas się wykręcja od spotkań. Nie tak zupełnie. Bądź "zimny". Tak żeby ja zaciekwiło co Ci się stało.
pajunk
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 30 cze 2005, 22:09
Skąd: Łostrołęka
Płeć:

Postautor: pajunk » 30 cze 2005, 23:36

"nie mogłam sie z tobą spotkać bo byłam: u cioci/ u babci/ pilnowałam rodzeństwa/byłam z kolezanką w krakowie/ babcia była u mnie/ ciocia była u mnie/ nie dałam rady. Lub"

a może ona kręci na parę frontów ??? i nie może sie zdecydować ???
odniosłem takie wrażenie
"Nawet droge o dlugosci tysiaca mil zaczyna sie od pierwszego kroku"

"Na szczyt góry prowadzi wiele dróg , ale to samo słońce widać"
Sławciu
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 30 cze 2005, 22:18
Skąd: Krakov
Płeć:

Postautor: Sławciu » 01 lip 2005, 20:17

No istało sie rzuciłem ją dzisiaj, czuje sie trochu dziwnie strasznie mi smutno boli mnie to..... Kiedy ten STAN przejdzie?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 02 lip 2005, 11:45

To ciężko powiedzieć, ale myślę że nie długo.
Awatar użytkownika
karmen
Maniak
Maniak
Posty: 517
Rejestracja: 16 sty 2005, 16:33
Skąd: północ
Płeć:

Postautor: karmen » 02 lip 2005, 12:28

hmm a mnie sie wydaje że to tez kwestia wieku jak i tego że jesteście ze soba dopiero 3 m-ce... Dziewczyny jak i chłopcy w młodym wieku często sie zakochują i jest raz rewelacja a raz istna nuda... Trduno wyjasnić dlaczego po waszym spotkaniu zachowuje sie inaczej niz wcześniej... Jesli mówi ze jej na tobei zalezy, mówi ze kocha pozwala sie dotykać... oj to nie rozumiem jej zachowania... Jesli dalej tak bedzie to po prostu pogadaj z nią a jak to nic nie da to odpuść sobie, jestes młody i jeszcze wiele przed tobą...
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 02 lip 2005, 12:54

Karmen, spójrz 2 posty wyżej :>
Przecież już z nią zerwał... Czytaj uwazniej :>
Awatar użytkownika
karmen
Maniak
Maniak
Posty: 517
Rejestracja: 16 sty 2005, 16:33
Skąd: północ
Płeć:

Postautor: karmen » 02 lip 2005, 13:47

uuuuupppppsssss przegapiłam to.... hehe zdarza się dzis mam zakręcony dzionek... bardzo przepraszam :D
Awatar użytkownika
fifi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 166
Rejestracja: 07 cze 2005, 21:24
Skąd: trojmiasto
Płeć:

Postautor: fifi » 02 lip 2005, 13:59

Bidulku! Ten stan na pewno nie trwa wiecznie, ale jest takie przysłowie ( bardzo je lubie) "jak spadłeś z konia, natychmiast na niego wejdź z powrotem" rozejrzyj się, czy w twoim otoczeniu nie ma jakiejś miłej koleżanki, która sie w tobie podkochuje. I do roboty:) trzymam za Ciebie kciuki!!
Obrazek
Sławciu
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 30 cze 2005, 22:18
Skąd: Krakov
Płeć:

Postautor: Sławciu » 03 lip 2005, 00:01

Dzieeeeki za wsparcie.... Teraqz to chyba troszku żałuje że jej "podziekowałe" ale przeciez napisała mi że jest jeszcze niedojżała do powaznego zwiąsku i z tego co zrozumiałem óxniej to woli mieć kolegów którzy ja będą podrywać niz jednego stałego chłopaka..... To normalne u dziewczyn że wolą być adorowane i podrywane przez większą liczbe chłapoaków/kolegów niż byc z tym jedynym?
Awatar użytkownika
AlicE!
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 263
Rejestracja: 29 maja 2005, 02:14
Skąd: Somewhere
Płeć:

Postautor: AlicE! » 03 lip 2005, 00:14

Sławciu pisze:To normalne u dziewczyn że wolą być adorowane i podrywane przez większą liczbe chłapoaków/kolegów niż byc z tym jedynym?

W tym wieku?? Zdecydowanie :D Tez tego nie rozumiem, mowie patrząc na kolezanki:P
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 03 lip 2005, 00:15

Sławciu pisze:To normalne u dziewczyn że wolą być adorowane i podrywane przez większą liczbe chłapoaków/kolegów niż byc z tym jedynym?

Poki co. :) Potem role sie odwracaja ;)
soul of a woman was created below
Sławciu
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 30 cze 2005, 22:18
Skąd: Krakov
Płeć:

Postautor: Sławciu » 03 lip 2005, 00:26

No a kiedy tak znormalnieja że ja będe ważniejszy?
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 03 lip 2005, 00:28

Sławciu pisze:No a kiedy tak znormalnieja że ja będe ważniejszy?

Wtedy kiedy Tobie akurat przejdzie faza na wielka milosc. Niestety :]
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 03 lip 2005, 13:38

Niektórym Sławciu to nigdy nie przechodzi. Każdemu w innym czasie w każdym razie.
Teraz ciesz sie tym jak jest, a nie nastawiaj się na czekanie. <browar>

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 322 gości