Jak reagowac na przeszłość bliskiej osoby

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 12 sie 2005, 14:55

Czytam tak czytam i mi się włos jeży na głowie ...

Ocenianie wartości dziewczyny na podstawie dziewictwa lub jego braku ? A co to średniowiecze ??
Tej młodzieży się w głowach poprzewracało.... za parę lat wam przejdzie... :D

Albo 'kupujesz' kogoś takim jaki jest, razem z przeszłością, albo wcale...
Twój wybór, Twoja decyzja czy się wiązać z kimś czy z kimś innym.
Nie da się komuś wymazać przeszłości, poprzednich partnerów, a dwudziestoparoletnia lub starsza dziewica to albo koszmarne straszydło i nikt jej nie chciał wczesniej, albo szurnięta dewota ... przynajmniej w moim rozumieniu... nie chcialbym takiej...
bleeeeeeeeeeeee
koffi
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 81
Rejestracja: 05 sie 2005, 22:46
Skąd: :)
Płeć:

Postautor: koffi » 12 sie 2005, 15:54

eng pisze:Nie da się komuś wymazać przeszłości, poprzednich partnerów, a dwudziestoparoletnia lub starsza dziewica to albo koszmarne straszydło i nikt jej nie chciał wczesniej, albo szurnięta dewota ... przynajmniej w moim rozumieniu... nie chcialbym takiej...


bezsensowne rozumowanie - to już nie liczy sie że ktoś może tak chce,ma takie poglądy, chce poczekać itp. itd.
Wolno mu i wcale nie musi być dewotą albo brzydactwem.
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 12 sie 2005, 20:25

koffi pisze:
eng pisze:Nie da się komuś wymazać przeszłości, poprzednich partnerów, a dwudziestoparoletnia lub starsza dziewica to albo koszmarne straszydło i nikt jej nie chciał wczesniej, albo szurnięta dewota ... przynajmniej w moim rozumieniu... nie chcialbym takiej...


bezsensowne rozumowanie - to już nie liczy sie że ktoś może tak chce,ma takie poglądy, chce poczekać itp. itd.
Wolno mu i wcale nie musi być dewotą albo brzydactwem.


Jak się ma 16-17 lat to można czekać :) , ale pow 25 roku życia to już perwersja ...
Na co czekać ? Po co ?
Średnio statystycznie KAŻDY ma w życiu kilku partnerów, albo przed ostatnim albo w trakcie, osobiscie wolę to pierwsze.

Pokazywali kiedyś u Drzyzgi w TVN-ie takie 30 letnie dziewice - czekały, czekały i nic...
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 12 sie 2005, 20:41

No zgadzam się, że dobieranie sobie partnerki ze względu na ilość partnerów na koncie, to trochę tak, jak ładować się w niewiadomą. Skoro dziewictwo przesłania całą resztę (bo jest warunkiem koniecznym), to można przegapić cały tabun "miłości swojego życia".

Zresztą o co ta dyskusja? O 2 lub 3 partnerów? 0, 1, 2, 3 - czy to ważne? Zegar się wyzerowuje w związku i wtedy jest zdrowo. A jak ktoś przeżyć nie może, że nie jest pierwszy, to ma problem z psychiką, bo zapewne jakieś kompleksy wyłażą.

Odwróćcie myślenie:

Panienka traci dziewictwo z tym jednym, jedynym, bo nie była w stanie iść z nikim poza nim do łóżka. Spotyka takiego, co to się okaże, że proszę bardzo, ale jednak z tym też by mogła. I głupieje. Co robi? Kopie w tyłek tamtego, bo skoro może z kim innym, to znaczy, że tamto to nie miłość. W ten sposób to można do śmierci.

Może przerysowałam trochę, ale mechanizm całkiem możliwy do zaistnienia i bardziej niebezpieczny niż bycie z nie-dziewicą w związku.

Dopiero co się sprzeczałam z ludźmi, ktorzy uważają, że posiadanie na liczniku 48 partnerów (mniej więcej, bo nikt nie jest w stanie stwierdzić, czy kogoś przy tej ilości nie zapomniał) to brak szacunku dla własnego ciała. Osobiście uważam, że ma się to nijak do owego szacunku, a już np. palenie papierosów się ma, choć co poniektórym w głowie się to zmieścić nie może. I co gorsza, mam rację! :P
Awatar użytkownika
gloria
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 113
Rejestracja: 28 maja 2005, 19:42
Skąd: lubelszczyzna
Płeć:

Postautor: gloria » 12 sie 2005, 20:45

oj nie zgadzam sie z tym czekaniem.
ja mam prawie 18 i czekam, chociaz znalazlam swojego idealnego partnera, wspaniala milosc, daj Boze na cale zycie. niech bedzie ze jestem brzydka (a nie jestem), albo ze ze mnie szurnieta dewota :] jestem jego dziesiata dziewczyna i jakos to zaakceptowalam, chociaz na poczatku strasznie Go zloscily moje komentarze na ten temat i smial sie ze mnie ze jestem taka 'zielona' ;] kiedy poznalam jedna jego byla, ktora byla taka zajeta szwendaniem sie po barach ze zawalila rok w LO i inna, ktora na powitanie zlapala go za klate i zaczela sie drzec 'o, Kubus, cycyki Ci urosly!' stwierdzilam, ze moge z czystym sumieniem wybaczyc mu jego przeszlosc. wszystkie te zwiazki konczyly sie gora po miesiacu, nasz niedlugo bedzie mial pol roku.

i to jest, censored, piekne (:
Obrazek
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 12 sie 2005, 20:46

18 lat to jeszcze żadne czekanie. Seks dla małolatów jest niewskazany :P
Awatar użytkownika
gloria
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 113
Rejestracja: 28 maja 2005, 19:42
Skąd: lubelszczyzna
Płeć:

Postautor: gloria » 12 sie 2005, 20:52

mrt pisze:18 lat to jeszcze żadne czekanie. Seks dla małolatów jest niewskazany :P


trzeba miec fantazje, dziadku! (ktos pamieta jeszcze ten dowcip? :D)
w LO mojej kolezanki (srednio ambitnym, ale zawsze to LO, a nie zawodowka) w klasie tylko ona jest dziewica, wiec wiesz.
nie wiem czy taki zupelnie niewskazany ;]
Obrazek
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 12 sie 2005, 20:57

No ja zaobserwowałam w naszym LO, że co inteligentniejsze, to nie-dziewice, a jak jakieś ograniczone umysłowo się trafiały, to zawsze dziewice. Czyżby jakaś reguła? :>
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 12 sie 2005, 21:15

mrt pisze:w naszym LO, że co inteligentniejsze, to nie-dziewice, a jak jakieś ograniczone umysłowo się trafiały, to zawsze dziewice.

Dziwne. Ja spotykałem odwrotnie. <hahaha>

Zawsze jak miała "resurs" to zawaloną naukę i nie było z kim pogadać :)
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 12 sie 2005, 21:31

Mysiorek> Bo Ty pewnie inny rocznik :P A to może niczym sinusoida...
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 12 sie 2005, 23:39

mrt pisze:Mysiorek> Bo Ty pewnie inny rocznik

Chyba tak. W późniejszym okresie licealnym było tak jak mówię ;P
Tylko... co ile ten cykl trwa? <aniolek2>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 12 sie 2005, 23:52

No właśnie trzeba by jakoś wyliczyć, bo muszę zaplanować, kiedy dziecko rodzić :D
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 12 sie 2005, 23:57

Nie rodzić a robić najpierw :)
My Wam pomożemy :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 12 sie 2005, 23:59

Sami se damy radę. Ale wyliczyć to byście mogli, gdzie szczyt, a gdzie depresja tej sinusoidy ;)
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 13 sie 2005, 00:06

Na łatwiznę idziesz :) :)
A my Was chcieliśmy przez miesiąc w łóżku pooglądać :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 13 sie 2005, 00:07

Jak zbierzecie milion baksów, to się zgadzam :) Nawet trzy miesiące :)
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 13 sie 2005, 00:07

mrt pisze:gdzie depresja tej sinusoidy

Sinusoidę da się spłaszczyć młotkiem.
Trza stukać ;P... efekt będzie 8)
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 13 sie 2005, 00:09

Mam mieć dziecko nijakie? Niech się puszcza albo niech idzie do zakonu, ale niech będzie jakieś! :D Żadnego spłaszczania nie będzie! Tylko jak to zrobić, żeby nie stukać? ;)
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 13 sie 2005, 00:12

Nie lubisz stukania? :)
Wal od tygodnia po ciotce przez dwa tygodnie to wystukasz :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 13 sie 2005, 00:13

A Wam co? Zara! Może za rok... :P No chyba że w totka wygramy jutro :)
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 13 sie 2005, 00:16

Oj tam, za rok :) Za rok stara dupa będziesz :)
Jednak trzeba się trochę nastukać (podobno) :)
Mi tam wyszło jak tylko postanowiliśmy :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 13 sie 2005, 00:17

mrt pisze:Tylko jak to zrobić, żeby nie stukać?

Bez stukania nie będzie żadnego <hahaha>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 13 sie 2005, 00:22

No o to spłaszczanie sinusoidy mi chodzi, żeby dziecko nijakie nie było. Więc jak stukać, żeby nie stukać (czyt. spłaszczać)? :)
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 13 sie 2005, 00:30

mrt pisze:(czyt. spłaszczać)

... Kali rozumieć, tylko Kalego nie rozumieć <hahaha>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 13 sie 2005, 08:19

Mysiorek pisze:
mrt pisze:w naszym LO, że co inteligentniejsze, to nie-dziewice, a jak jakieś ograniczone umysłowo się trafiały, to zawsze dziewice.

Dziwne. Ja spotykałem odwrotnie. <hahaha>

Zawsze jak miała "resurs" to zawaloną naukę i nie było z kim pogadać :)


bo to wcale nie reguła jest , u mnie w kalsie była taka dziewczyna na samych piątkach leciala , cicha, spokojna a jak przyszłam do drugiej klsay i sie pytam jej najlepszej koleżanki gdzie ona jest ?? ona do mnie ze nie jest jej aniołem stróżem, wkurzyłam sie bo ja tu tylko tak sie spytalam a ona z pyskiem. a potem sie dowiedziałam ze za 2 miesiące ma termin porodu, najlepsze ze jak jeszcze przed wakacjami chodzila do szkoły to nikt prawie nie wiedział bo nawet widać nie było...
you touch me
in special places...
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 13 sie 2005, 10:22

mikaaa pisze:u mnie w kalsie była taka dziewczyna na samych piątkach leciala , cicha, spokojna a jak przyszłam do drugiej klsay i sie pytam jej najlepszej koleżanki gdzie ona jest ?? ona do mnie ze nie jest jej aniołem stróżem, wkurzyłam sie bo ja tu tylko tak sie spytalam a ona z pyskiem. a potem sie dowiedziałam ze za 2 miesiące ma termin porodu,

Ja tu w ogole nie widze powiazania z wczesniejszym postem(z postem ktory zacytowalas) :|. W ogole o co Ci chodzi ? <pijak>
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 13 sie 2005, 10:33

Yasmine pisze:
mikaaa pisze:u mnie w kalsie była taka dziewczyna na samych piątkach leciala , cicha, spokojna a jak przyszłam do drugiej klsay i sie pytam jej najlepszej koleżanki gdzie ona jest ?? ona do mnie ze nie jest jej aniołem stróżem, wkurzyłam sie bo ja tu tylko tak sie spytalam a ona z pyskiem. a potem sie dowiedziałam ze za 2 miesiące ma termin porodu,

Ja tu w ogole nie widze powiazania z wczesniejszym postem(z postem ktory zacytowalas) :|. W ogole o co Ci chodzi ? <pijak>

a ja to w ogóle nie wiem jak się to ma do tematu :D
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 13 sie 2005, 12:10

Bo na tym forum wszystko zawsze ewoluuje. A potem przychodzi Mav, daje kilka banów i wywala połowę postów :P
theos
Bywalec
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 14 maja 2005, 21:51
Skąd: leśna chatka
Płeć:

Postautor: theos » 13 sie 2005, 17:13

@mrt

i najczesciej ma racje ;-)

Maverick gdzie jestes !!
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 15 sie 2005, 11:00

mrt pisze:Sami se damy radę. Ale wyliczyć to byście mogli, gdzie szczyt, a gdzie depresja tej sinusoidy ;)

To jako przedstawiciel nastepnego pokolenia dodam swoje obserwacje. U mnie w LO zadna idiotka nie byla dziewica, a te bardziej do rzeczy dzielily sie mniej wiecej po pol :)

Mysior, Mrt - jakies wnioski...? :P
soul of a woman was created below

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 253 gości