Jaki pierscionek zareczynowy byscie chcialy dostac?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

tom23
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 98
Rejestracja: 16 gru 2004, 16:30
Płeć:

Jaki pierscionek zareczynowy byscie chcialy dostac?

Postautor: tom23 » 13 cze 2005, 10:56

Mam pytanie.Chcialem sie zareczyc z moja dziewczyna w te wakacje.W wiazku z czym chcialem jej kupic pierscionek.Mysle o takim z bialego zlota i brylancikami. Mam wiec pyt do dziewczyn.Jakie wam podobaja sie pierscionki,jakie chcialybyscie dostac i ile z reguly kosztuje kupno takiego na zareczyny?Dziekuje z gory za odp
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 13 cze 2005, 11:59

to bardzo indywidualna sprawa. ciezko jednoznacznie okreslic rodzaj pierscionka.
Ja np. lubuje sie w wlasnie w bialym zlocie lub platynie <srebrze tez, ale na zareczynowy to chyba tak srednio>. Najlepiej aby byl szeroki jak obraczka z kamieniem, nie lubie drobniutkich z oczkami.
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
Robaczek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 146
Rejestracja: 13 cze 2005, 00:05
Skąd: z kąta
Płeć:

Postautor: Robaczek » 13 cze 2005, 12:35

a ja właśnie odwrotnei - lubię srebrne i z małymi kamyczkami jeśli już. Taki właśnie dostałam - przyjemny i nie "walący po gałach" ani też nie zbyt delikatny. jest taki hmm "uroczy" :). Na białe złoto jednak nie było stać mojego kochanego - mój pierścionek kosztował koło 35złotych (byłam razem z nim przy wybieraniu go). Nie gustuje w drogich zabawkach - dla mnei najważniejsze, że jest :)
i ciągle zatracam się w tym bagnie...
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 13 cze 2005, 12:38

Srebro jest takie tanie? <boje_sie>
Awatar użytkownika
Robaczek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 146
Rejestracja: 13 cze 2005, 00:05
Skąd: z kąta
Płeć:

Postautor: Robaczek » 13 cze 2005, 13:31

nie jest drogie, ale to chyba też zależy od stopu itp :P
i ciągle zatracam się w tym bagnie...
Awatar użytkownika
starzec
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 13 cze 2005, 12:57
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: starzec » 13 cze 2005, 13:42

Zerknij, jaką biżuterię nosi Twoja Pani na co dzień (srebro, złoto). Podpytaj się jej- np. podczas wspólnych zakupów, pooglądajcie razem wystawy u jubilera. Zorientuj się w rozmiarze jej paluszka. No i przede wszystkim w zasobności swojego portfela <banan>
I pamiętaj, że zakupionej biżuterii nie zwrócisz u jubilera
Awatar użytkownika
I*Z*U*$*K*A
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 138
Rejestracja: 21 maja 2005, 21:34
Skąd: Swietokrzyskie
Płeć:

Postautor: I*Z*U*$*K*A » 13 cze 2005, 22:44

Kwstia gustu. Co do pierscionka zareczynowego to marzy mi sie wlasnie biale zloto ( nie nawidze zoltego) a do tego jakies drobnitkie brylanciki (kamyczki itp) W gre nie wchodza odstajace ozdobki. Najlepiej prosty, ksztaltem obraczkowaty.

Ps. Mam nadzieje ze kiedys sie takiego doczekam <kobita>
* W szaleńczej wichurze znajdę Twój szept
W wzburzonym morzu oblicze Twe
W gwieździstym niebie oczu Twój blask
W słodyczy miodu pocałunków smak
Nie ważne kiedy, i tak znajdę Cię
W ślad po twych stopach pójdzie mój cień
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 13 cze 2005, 22:46

Nie lubię bardzo drobnych. Generalnie z oczkiem (ale takim bardzo ładnym) bądx forma obraczki.
Jak dla mnie średnio masywny. Z czego?Dowolnie byle by nie było to koloru złota, a srebra.

Swoją drogą to Starzec dobrze radzi ;) Pomysł poza tym o masywności. Jeśli Twoja dziewczyna ma drobniutkie paluszki i rączki to masywniejszego nie będzie pasowac bądź na odwrót - masywna raczka i drobny pierścionek.
Awatar użytkownika
lizaa
Maniak
Maniak
Posty: 712
Rejestracja: 06 sty 2004, 20:53
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: lizaa » 14 cze 2005, 09:01

ja tam mysle ze obojetnie jaki bedzie to i tak bedzie dla niej najpiekniejszy :P
przynajmniej w moim przypadku tak bedize:)
"szczescia nie kupisz gdy klopoty pietrza sie po sufit"
Awatar użytkownika
neutralna
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 19
Rejestracja: 13 cze 2005, 15:50
Skąd: z małego pokoju
Płeć:

Postautor: neutralna » 14 cze 2005, 10:12

Jak każdej dziewczynie marzy mi się piękny pierścionek, nie musi być najdroższy, ważne żeby miał w sobie "to coś" (tak jak facet, hehe).
Zresztą chłopak, którego kocham mógłby mi dać zamiast pierścionka nawet kapsel po piwie, ważne, że od serca ;)
Hate Him Or Love Him -> F. (?)

:D
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 14 cze 2005, 10:22

A mi się nie marzy żaden pierścionek. Nie noszę pierścionków w ogóle. Mam trochę, ale one tylko leżą i czekają na lepsze czasy. Jakoś nie lubię pierścionków po prostu. Pewnie pierwszym jaki zacznę naprawdę nosić bedzie zaręczynowy - ale to jeszcze masa czasu...
Nie lubię natomiast złota, więc to na pewno od razu odpada :]
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 14 cze 2005, 15:45

Tez nie lubie typowego zlota, wiec pierscionek musialby byc srebrny , albo z bialego zlota. Raczej taki delikatny bo mam malutkie raczki :)
Awatar użytkownika
Robaczek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 146
Rejestracja: 13 cze 2005, 00:05
Skąd: z kąta
Płeć:

Postautor: Robaczek » 14 cze 2005, 17:35

hmm przypomniała mi się pewna sytuacja: na studiach w grupie mojego faceta była para. Pewnego dnia chłopak oświadczył się dziewczynie na uczelni - wcześniej pochwalił się chłopakom i był dumny jak paw że kupił pierścionek itp :) ale wszystko zepsuły dziewczyny z grupy - skomentowały, że pierścionek wygląda jak "ten dołączony dla gum do dzieci". Chłopakowi zrobiło się przykro. W sumie jego dziewczyna nic nie powiedziała - tylko to że jest szczęśliwa, że to jest od niego :). I tak to powinno wyglądać - najwazniejsze jak będzie odebrana intencja przez dziewczynę :)
i ciągle zatracam się w tym bagnie...
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 14 cze 2005, 18:42

ehh...szukałam i szukałam jakiegoś ładnego pierścionka...i nic... ja bym chciała jakiś oryginalny :( ehh... rozmarzyłam się :P

www.wkruk.pl -----> duży wybór-jak znajdziesz coś ciekawego daj znać :)

pierścionek który mi się podoba kosztuje 800zł ;-( why...? i jeszcze jeden znalazłam za 1900zł :O
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 14 cze 2005, 22:33

Robaczek pisze: ale wszystko zepsuły dziewczyny z grupy - skomentowały, że pierścionek wygląda jak "ten dołączony dla gum do dzieci".

Wrrrr przypomina mi to moje wrednie dziewczyny z klasy !! <zly1>
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 15 cze 2005, 00:01

moon pisze:Pomysł poza tym o masywności. Jeśli Twoja dziewczyna ma drobniutkie paluszki i rączki to masywniejszego nie będzie pasowac

co racja to racja, przymierzylam kiedys pierscionek siostry, starsznie ładny, dostała vouchery od przyjaciół na armaniego - 3 obraczki, zewnętrzne z platyny, srodkowa
z ciemnego drewna :), wszytsko fajnie, ale myślałam, że sobie palec zwichnę :)
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 04 gru 2005, 22:40

widze ze biale srebro w modzie :) ja sama tez chcialabym z bialego srebra wlasnie, bo zlota w ogole nie lubie. Jakis ladny z cyrkonia czy takim brylancikiem, nie az tak zupelnie skomny ale na pewno drobniejszy bo mam male dlonie. Niekoniecznie w formie obraczki, ciezko to okreslic, musi byc ladny :)

ech kobiety to w ogole sa zazdrosne. a czasem jedno zdanie moze podciac skrzydla... wrrr
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 04 gru 2005, 22:47

Baby to złe kobiety. Jak chce być z Tobą to możesz jej kupić w Garwolinie na targu. Jak będzie miała większe mymagania to censored od niej daleko.
Ostatnio zmieniony 05 gru 2005, 12:42 przez fish, łącznie zmieniany 2 razy.
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
blacknessie
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 207
Rejestracja: 27 lis 2005, 11:31
Skąd: z głębi duszy
Płeć:

Postautor: blacknessie » 04 gru 2005, 22:47

Ja też stawiam na białe złoto, delikatny, z jakimiś cyrkoniami. Achhhhhh... <aniolek2>
"Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 04 gru 2005, 22:53

blacknessie ja wlasnie sie tez rozmarzylam :P

ogladnelam sobie strone Kruka, podonaja mi sie dwa modele jeden 1200 drugi 1900.
a wlasnie sluchajcie, jak to jest z ta cena i wartoscia pierscionka, uwazacie ze to nie ma znaczenia? w sumie zareczyny to powazna sprawa...
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 04 gru 2005, 22:55

Moj jest zloty, nie z czerwonego zlota, tylko takiego dosc jasno - zlotego, w formnie obraczki z nieduzym diamencikiem osadzonym w obramowce z bialego zlota. Prosty i sliczny. <aniolek2>

Przy wyborze pierscionka zareczynowego warto kierowac sie tym, ze jest bizuteria, ktora sie nosi caly czas [podatny na zniszczenia, obtarcia, detergenty itp] i ( w wiekszosci przypadkow) bedzie tez nosci w przyszlosci. Dobrze by bylo zeby mozna zmienic rozmiar np. po ciazy, albo gdy sie bedzie w jesieni zycia. Z tego powodu jak dla mnie wszelkie wymyslne grawery odpadaja.
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
kina
Maniak
Maniak
Posty: 701
Rejestracja: 21 lip 2005, 23:25
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: kina » 04 gru 2005, 23:01

złotooka kotka pisze:Prosty i sliczny


Te proste sa najladniejsze....
Ja zdaje sie na gust mojego faceta.....wie ze lubie skromna bizuterie, taka ktora chamsko sie nie rzuca w oczy....czyli dokladnie tak jak napisalas :)
Wszystko przemija,tak chce przeznaczenie
I tylko jedno zostaje
*** WSPOMNIENIE ***
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 04 gru 2005, 23:02

tez bym zaufala facetowi ;) na pewno nie chcialabym byc przy wyborze ani jakkolwiek mu sugerowac jaki ma byc :)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 05 gru 2005, 01:24

Ja tam moge i miec zatyczkę od Tymbarka byle z miłości. ;)

Cena nie gra roli w sumie, ale po łbie by dostał gdyby przepuścił w cholerę kasy na kawałek takiego czegos <bije> <aniolek2>
Tani, skromny, nie niszczejący. Świecidełkom dziękujemy [przesadnym] :]
Awatar użytkownika
blacknessie
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 207
Rejestracja: 27 lis 2005, 11:31
Skąd: z głębi duszy
Płeć:

Postautor: blacknessie » 05 gru 2005, 06:07

Mia, ja myślę, że liczy się sam fakt, że ukochany daje Ci pierścionek i szczerze pragnie spędzić z Tobą resztę życia. Dla mnie chyba nie miałoby znaczenia, czy pierścionek będzie kosztowny, czy plastikowy kupiony na stoisku nad morzem <aniolek2>

Tak czy siak, to ja se jeszcze poczekam :D
"Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."
Awatar użytkownika
spooky27
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 27 paź 2005, 18:42
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: spooky27 » 05 gru 2005, 08:32

Cena, wartość?? Przecież nie to jest ważne!! Najważniejsza jest otoczka, sama sytuacja. Mój pierścionek został kupiony w roku urodzin mojego narzeczonego (1981) przez jego rodziców z przeznaczeniem dla przyszłej żony (czyli dla mnie <banan> ). Widzę, że nie jest bardzo wartościowy, ale pasuje idealnie i noszę go z dumą. A sama historia z nim związana jest słodka.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 05 gru 2005, 08:37

Właśnie jestem na etapie piłowania nakrętki. Będzie zajebisty pierścionek, co prawda z gwintem w środku ale i tak będzie śliczny... ;)
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 05 gru 2005, 09:20

Imperator pisze:Będzie zajebisty pierścionek, co prawda z gwintem w środku ale i tak będzie śliczny...


a w bonusie kolczyki z kapsli od Tymbarka, uhehehehehe:) <browar>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 05 gru 2005, 12:03

Ej ja tylko zapytalam ;) Oczywiscie od pierscionka wazniejsze sa same zareczyny, okolicznosci i w ogole a pierscionek? ma byc tylko ladny i pasowac :) o cene pytalam dlatego, ze ja kiedys juz dostalam pierscionek od niego tak na prezent i byl dosc kosztowny. Ale chyba w ogole wszystko zalezy glownie od sytuacji materilanej i gustow :)

spooky27
wlasnie najlepsze sa takie :) z historia :) takie wyjatkowe :)
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 05 gru 2005, 15:43

Ja mimo wszystko nie chcialam dostac takiego plastikowego. Pierscionek zareczynowy to cos co nosi sie ciagle i musi byc zrobiony z czegos odpowiednio trwalego, zeby za lat kilkadziesiat sie nie rozsypal.
Moj nosze 1,5 roku i juz jest porysowany. :/
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 231 gości