Jaki pierscionek zareczynowy byscie chcialy dostac?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 14 gru 2005, 20:47

złotooka kotka pisze:albo idzie na zywiol i po prostu ktoregos dnia facet sie oswiadcza , a potem jesli sie chce, mozna zrobic te "oficjalne" (jak u mnie).



zdecydowanie tak bym wolala :) jako niespodzianke :) w koncu zareczyny to jedna rzecz ktora tak od poczatku do konca zalezy od faceta i moze sie wykazac :P

facet mojej przyszlej szwagierki zabral ja do Zakopanego i tam sie oswiadczyl, nie spodziewala sie choc kolezanki popsuly, bo zamaist pwoiedziec to super czy cos to tylko " e to pewnie chce sie oswiadczyc" wrr
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 14 gru 2005, 21:22

Mysiorek pisze:Sadzę, że (generalnie) wartość pierścionka zależy od portfela.
Ewenementem są przypadki gdy multimilioner kupuje mało kosztowny drobiazg.

I tu pojawia się pytanie: Jaki pierścionek kupiłbyś swojej kobiecie?
Bo to faceci kupują

No to sie zgadza. Rzecz oczywista ze jakis koles od kopania rowow co dostaje 600zl na reke nie kupi piersionka za 5000. Ale jak ktos zarabia wiecej? Tu juz wchodzimy w sfere rzeczy luksusowych, a drogi pierscionek taka jest. I posiadanie takich rzeczy daje satysfakcje. Powiedzialbym, ze otaczanie sie nimi w jakims stopniu czlowieka wywyzsza. Wiem ze to plytkie, ale nie do konca. Taka natura czlowieka - proznosc, chciwosc.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 14 gru 2005, 21:51

Maverick pisze:Tu juz wchodzimy w sfere rzeczy luksusowych, a drogi pierscionek taka jest. I posiadanie takich rzeczy daje satysfakcje. Powiedzialbym, ze otaczanie sie nimi w jakims stopniu czlowieka wywyzsza. Wiem ze to plytkie, ale nie do konca. Taka natura czlowieka - proznosc, chciwosc


trzeba mieć naprawdę pokaleczone i miniaturowe ego, by się podbudowywać różnorakimi gadżetami...A potem dzieją się upiorne rzeczy: przyjaźni się, zadaje się z kimś bo: fajnie się ubiera/jeździ dobrym samochodem/ma wszystko najdroższe etc... i już nie ma nas, nie ma człowieczeństwa, ludzi, zostają tylko przedmioty...i z przedmiotami,dla przedmiotów z kimś się zadajemy :/..... <belt1>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 14 gru 2005, 21:58

Maverick pisze:Ale jak ktos zarabia wiecej? Tu juz wchodzimy w sfere rzeczy luksusowych, a drogi pierscionek taka jest.



Zgadzam sie z tym, ze jak ktos ma wiecej kasyy to nie ma przeciwskazan zeby nie kupic bardzo drogiego pierscionka. W sumie to kobiety chyba i tak nie potrafia oszacowac wartosci pierscionka jak dostana :> ;)
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 14 gru 2005, 23:15

TedBundy pisze:trzeba mieć naprawdę pokaleczone i miniaturowe ego, by się podbudowywać różnorakimi gadżetami.


Posiadanie drobiazgow w dobrym stylu, to jedna ze szczegolnych cech prawdziwego faceta. Jedna z wielu.
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 14 gru 2005, 23:35

Sir Charles pisze:Posiadanie drobiazgow w dobrym stylu, to jedna ze szczegolnych cech prawdziwego faceta


Zwlaszcza, ze to faceci nosza pierscionki zareczynowe :P
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 14 gru 2005, 23:37

sophie pisze:Zwlaszcza, ze to faceci nosza pierscionki zareczynowe :P


No co - ja sobie tylko tak off topik, jak zwykle ;)
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 15 gru 2005, 01:02

Jasta20 pisze:ak bedzie wygladał mój zareczynowy pierscionek przekonam sie w 1 dzien świąt .....
na pewno bedzie przesliczny...

Od przyjaciela czy faceta? Soły nie ze złośliwości, alwe ciekawam jak sie ułożyło ;)

lizaa pisze:ja myslalam ze faceci nie mowia kiedy beda prosic o reke wybranki , a Ty tu juz wszystko prawie wiesz

Nie znam chyba pary, która by tak z zaskoku.Poza tym ja wole wiedziec niz zeby mnie zaskoczono.
Mav myslisz, ze ja bym nie zwróciła?Az pewnie,że tak. Dla mnie to niepotrzebne burżujstwo do niczego nie potrzebne.
Powiedzialbym, ze otaczanie sie nimi w jakims stopniu czlowieka wywyzsza. Wiem ze to plytkie, ale nie do konca. Taka natura czlowieka - proznosc, chciwosc.

No robi z niego próżnego snoba :D
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 15 gru 2005, 08:58

moon pisze:Nie znam chyba pary, która by tak z zaskoku

Juz znasz. Ja z moim :D Nie wiedzialam co on zamierza. Przez dobre kilka minut nie moglam slowa wypowiedziec. Tylko lebkiem machalam, ze tak.
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
Robaczek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 146
Rejestracja: 13 cze 2005, 00:05
Skąd: z kąta
Płeć:

Postautor: Robaczek » 15 gru 2005, 10:35

hmm a ja przez ostatnie 30 minut moich zajęć (psychologia rozwojowa) wpatrywałam się w obrączkę mojej profesorki... cudo normalnie XD i zakładam, że była z białego złota - srebrna z lekkim złotym połyskiem i pewnie droga jak cholera :) a jako że złota nie lubię, a obrączka powinna być własnie z niego zrobiona, chyba będę dazyc do tego białego złota :P ale to moze za jakies 30 lat :P (kiedy dorobimy sie juz z moim facetem fortuny i ewentualnei zmienimy zatyczki od tymbarka na prawdziwe obraczki :P) zakładajac ze w ogole wyjde za maz ^^'
i ciągle zatracam się w tym bagnie...
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 15 gru 2005, 10:43

moon napisał/a:
Nie znam chyba pary, która by tak z zaskoku


Juz znasz. Ja z moim Usmiechnij sie! Nie wiedzialam co on zamierza. Przez dobre kilka minut nie moglam slowa wypowiedziec. Tylko lebkiem machalam, ze tak.


Też zawsze tak chciałam. Żeby nic nie planować, nie ustalać... Ale teraz mało par tak robi...
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Jasta20
Maniak
Maniak
Posty: 578
Rejestracja: 17 lut 2005, 15:12
Skąd: Z WeNuS :):)
Płeć:

Postautor: Jasta20 » 15 gru 2005, 11:16

moon pisze:Jasta20 napisał/a:
ak bedzie wygladał mój zareczynowy pierscionek przekonam sie w 1 dzien świąt .....
na pewno bedzie przesliczny...

Od przyjaciela czy faceta? Soły nie ze złośliwości, alwe ciekawam jak sie ułożyło Puscic oko


Z "przyjacielem" kontakty zostaly urwane, ja powiedzialam dosc a on nadal swoje i chcial za wszelka cene rozpiepszyc moj zwiazek, pomimo tego ze wszytsko sobie wyjasnilsmy. :)
Miłość to nie staw, w którym można znaleźć swoje odbicie. Miłość ma
przypływy i odpływy. Ma też swoje rozbite okrety, zatopione miasta,
ośmiornice i skrzynie złota i pereł. Ale perły leżą głęboko...
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 15 gru 2005, 13:36

Olivia pisze:Też zawsze tak chciałam. Żeby nic nie planować, nie ustalać... Ale teraz mało par tak robi..



Przyznam, ze jakby moj facet poprosil mnie o pierscionek zeby wziac rozmiar (nie mowcie ze nie da sie czegos wymyslic! ), tudziez powiadomil mnie o tym, ze chce mnie prosic o reke albo zaczynal tego typu rozmowy bylabym baaardzo zawiedziona. Naprawde.... inaczej sobie po prostu nie wyobrazam.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 15 gru 2005, 13:54

Najpierw można się oświadczyć, a potem dobrać pierścionek. Albo wykombinować inaczej rozmiar, a nie tak z grubej rury...
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 15 gru 2005, 15:50

Olivia pisze:Żeby nic nie planować, nie ustalać...

U mnie tak będzie :] Ja z reguły idę na spontan.
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
Robaczek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 146
Rejestracja: 13 cze 2005, 00:05
Skąd: z kąta
Płeć:

Postautor: Robaczek » 15 gru 2005, 18:16

tudziez powiadomil mnie o tym, ze chce mnie prosic o reke albo zaczynal tego typu rozmowy bylabym baaardzo zawiedziona
heh ale nie zawsze da sie tak wycelowac, takie "fajne zagrania" maja chyba tylko faceci bardzo pomyslowi :).
U mnie niestety all odbylo sie przy mnie. I wlasciwie to przed chwila cos mi sie przypomnialo i sie zastanawiam czy jestem tak naprawde zareczona czy to byl tylko zart, w dodatku troche wymuszony przeze mnie... chyba byl ;[
i ciągle zatracam się w tym bagnie...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 15 gru 2005, 20:01

cubasa pisze:U mnie tak będzie Usmiech pelna gemba Ja z reguły idę na spontan.

Tylko nie traf na taka cholere jak ja.
Znajac życie to ja zaskoczona bym powiedziała, ze nie. Że jeszcze nie teraz. :D A po tygodniu jakbym sie z mysla oswoiła to bym jednak chciała. Zero zaskoku dlatego. :D
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 15 gru 2005, 20:23

moon pisze:Znajac życie to ja zaskoczona bym powiedziała, ze nie. Że jeszcze nie teraz. A po tygodniu jakbym sie z mysla oswoiła to bym jednak chciała. Zero zaskoku dlatego.

no ale efekt zaskoku by był :] Ale w sumie to co to jest tydzień czekania wobec wieczności?
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 16 gru 2005, 01:49

Olivia pisze:Najpierw można się oświadczyć, a potem dobrać pierścionek. Albo wykombinować inaczej rozmiar, a nie tak z grubej rury...



bez sensu ;) oswiadczyny sa z pierscionkiem juz ;) a nie to sie oswiadczam a jak sie zgoddzisz to Ci kupie pierscionek ;)
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 16 gru 2005, 01:57

Zgadzam sie z Mia, ze musi byc niespodzianka :] Niczego innego nie biore pod uwage :]
Awatar użytkownika
Kar-Wai
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 13 gru 2005, 03:33
Skąd: Breslau
Płeć:

Postautor: Kar-Wai » 16 gru 2005, 02:14

niestety na pierscionek mnie nie stac , <siekiera> taki jaki by chciala , wiec oddam 3-cia nerke..

[ Dodano: 2005-12-16, 02:15 ]
i niespodzianka przy okazji bedzie tez.;)
"Anh yeu em,nhung anh ko muon gap em nua."-
Fa yeung nin wa.
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 16 gru 2005, 02:16

Kar-Wai pisze:niestety na pierscionek mnie nie stac , Siekiera taki jaki by chciala


Mowisz o tej dziewietnasce? :]
Awatar użytkownika
Kar-Wai
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 13 gru 2005, 03:33
Skąd: Breslau
Płeć:

Postautor: Kar-Wai » 16 gru 2005, 02:18

hehe ,sumienie wiem czysie jej spodoba , ale jak powiem ,ze to za nerke , to bedzie niespodziewanie zaskoczona :]

[ Dodano: 2005-12-16, 02:19 ]
sry spacja nie dziala :/
"Anh yeu em,nhung anh ko muon gap em nua."-

Fa yeung nin wa.
Awatar użytkownika
mati25
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 20 gru 2005, 22:54
Skąd: Grodzisk
Płeć:

Postautor: mati25 » 06 lut 2006, 21:28

Ożywie ten temat, jednym małym pytankiem. Mam przed sobą takie wstępne oświadczyny, ok wszystko fajnie, wybieram pierścionek tylko z kąd do jasnej cholery mam wiedzieć jaki kupić rozmiar? Przecierz niepodejdę do niej z centymetrem w dłoni i powiem "Dawaj palucha bo chce Ci pierścionek kupić, a nieznam rozmiaru" Ma ktos jakiś pomysł? Błagam, pomóżcie.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 06 lut 2006, 22:55

mati25 po prostu cichaczem podbierz ktorys z jej pierscionkow i wg tego dobierz rozmiar :) albo wtajemnicz przyszla tesciowa i ona Ci pomoze :) zeby wzbudizc jak najmniej podejrzen :)
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 06 lut 2006, 23:49

Mia pisze:podbierz ktorys z jej pierscionkow i wg tego dobierz rozmiar

Najlepszy i praktyznie niezawodny sposób o ile nie wexmiesz jakiegos starego ktorego nie nosi bo za maly.

[ Dodano: 2006-02-06, 23:50 ]
Ewentualnie mozesz pierścionek podebrac odcisnac w kostce mydla i na tej podstwie kupic.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 07 lut 2006, 00:34

no i wazne zebys wzial z tego wlasciwego palca a nie jakas obraczke ktora dziewczyna na kciuku nosi :P
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Soul
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 253
Rejestracja: 08 maja 2005, 18:00
Skąd: że
Płeć:

Postautor: Soul » 15 lis 2007, 20:16

Odkopuje.

Co sądzicie o takim modelu drogie forumowiczki?
Obrazek
Sztuką jest nie szukając nigdy siebie,
wciąż na nowo się odnajdywać.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 15 lis 2007, 20:31

Soul pisze:Co sądzicie o takim modelu drogie forumowiczki?
Apart ;DD
Nie wiem czy ktos zwrocil uwage, ale od 3 lat taki na moim palcu byl noszony <chwilowo jestem na odwyku> tylko ze srebrny. Lubie go, sama wybieralam, jest fajny, ladny i wygodny :D
Awatar użytkownika
Soul
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 253
Rejestracja: 08 maja 2005, 18:00
Skąd: że
Płeć:

Postautor: Soul » 15 lis 2007, 20:39

Hehe nawet nie wiem czy to Apart. Po prostu bardzo podobny do tego na który ja poluje ;] Szkoda tylko że nie mogę w białym złocie dorwać...
Sztuką jest nie szukając nigdy siebie,

wciąż na nowo się odnajdywać.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 199 gości