Kocham jak to latwo powiedziec :)

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Kocham jak to latwo powiedziec :)

Postautor: Yasmine » 05 maja 2005, 12:48

Takie pytanie juz kiedys tutaj bylo, ale zanim bylo wlamanie na forum wiec ponawiam. Biorac pod uwage ze slowo kocham jest w dzisiejszych czasach bardzo naduzywane mam pytanko. Po jakis czasie powiedzieliscie swojej drugiej polowce kocham i w jakich okolicznosciach. Czy obie osoby wyznaly sobie milosc, bo bywa ze jedna osoba mowi ze kocha a druga : "....eeee nie jestem jeszcze gotowa zeby powiedziec".
Ja z moim chlopakiem bylismy najpierw kumplami, pozniej przyjaciolmi,ale zawsze nas do siebie ciagnelo no i kocham padlo po ponad 1,5 miesiaca bycia razem- rozmawialismy wtedy juz o swoim pierwszym razie i on powiedzial ze przed tym musi mi to powiedziec(nasz pierwszy raz byl miesiac pozniej). Bylo to na wspolnej imprezie. Cholernie sie bal ze ja jeszcze tego nie czuje, ale ja juz chyba od dawna go kochalam. No i to pierwszy chlopak ktoremu to powiedzialam :).
Awatar użytkownika
John Rico
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 92
Rejestracja: 02 maja 2005, 22:33
Skąd: P-ń
Płeć:

Postautor: John Rico » 05 maja 2005, 13:06

Ja z moja dziewczyna bylismy wczesniej przez 3,5 roku najlepszymi przyjaciolmi :D No i na sylwku rok temu był mały incydent co doprowadził do zwiazku :) Kocham...powiedziała bardzo wczesnie ... ja chyba z 2 miechy pozniej :/ nie czułem tego ... ale ona rozumiała i byla cierpilwa :) i sie opłaciło :) teraz mówie, że ją kocham pare razy dziennie :D
Do poprzedniej dziewczyny też mówiłem, że ją kocham ... ale to sie nie równa z uczuciem ktore czuje teraz :)

pozdro!
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 05 maja 2005, 14:09

hmmm aktualny moj chlopak jest jedyna osoba do tej pory, korej mowiac Kocham czuje to cała soba...Powiedzialam mu to dosc niedawno. jestesmy ze soba ok 10 miesiecy a znamy sie o wiele dluzej.
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
Brateczek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 280
Rejestracja: 02 maja 2005, 07:16
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Brateczek » 05 maja 2005, 17:19

u mnie to było podobnie... przyjaźniliśmy się około roku, mówiła mi kompletnie o wszystkim, nawet swoim przyjaciółkom tego co mówiła mi. Poszła na ognisko i napisała mi w smsie że mnie kocha, z początku myślałem, że napisała tak bo troszkę popiła, no i tak też mówiła potem, ale jak zaczęliśmy być razem (ok pół roku później bo tyle o mnie walczyła) to powiedziała, że była trzeźwa ale głópio jej było się do tego przyznać. A prosto w twarz powiedziałą mi po 2 miesiącach dziwnego związku, bo się całowaliśmy itp ale nie byliśmy parą, każdy mógł robić co chciał... i jak po tym czasie zaczęliśmy normalnie chodzić, przytuliła się do mnie spojrzała mi w oczy i to powiedziała... wówczas nie umiałem jej odpowiedzie tego samego ale uśmiechnąłem się do niej i pocałowałem w czółko i przytuliłem ją jeszcze mocniej do siebie :) no ale to wspomnienia... jednakże bardzo miłe :)
Żadna na świecie kobieta nie zdoła się oprzeć człowiekowi, którego prawdziwie kocha.
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 05 maja 2005, 18:08

Przy swoim pierwszym związku pomyliłam uczucia. Powiedziałam "kocham" za szybko, nie było to do końca szczere. Za drugim razem już tak nie zrobiłam - zdecydowałam się to powiedzieć wtedy, gdy będę to naprawdę, stuprocentowo czuć. A było to... po 2,5 m-cach bycia razem.
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
konstancja
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 131
Rejestracja: 20 kwie 2005, 23:48
Skąd: z kosmosu...:]
Płeć:

Postautor: konstancja » 05 maja 2005, 18:37

ja z kolei powiedzialam swojemu facetowi te magiiczne dwa słowka..po ponad 5-ciu miesiacach bycia razem..on troszke wczesniej;)))Ach te wspomnienia...milo jest tak sie rozmarzyc...;)
Awatar użytkownika
Brateczek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 280
Rejestracja: 02 maja 2005, 07:16
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Brateczek » 05 maja 2005, 18:40

no miło miło :) szkoda że dla niektórych (np dla mnie) to tylko wspomnienia :(
Żadna na świecie kobieta nie zdoła się oprzeć człowiekowi, którego prawdziwie kocha.
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 05 maja 2005, 18:55

Zdecydowanie moge powiedzieć ze słówko kocham ma Bardzo duże snaczenie i wypowiadając je mam na myśli wszystkie emocje[poza negatywnymi, bo moja Dziewczyna jest innego zdania] <aniolek2>
Do pewnego czasu sprawiało mi to wielką przyjemność. Aktualnie to słówko troszeczkę sięzdewaluowało. Z bliżej nie określonych przyczyn.
Mówiąc kocham daje wszystko bez interesownie. ALe to tylko słowo liczą się czyny, odwzajemnienie i co najważniejsze poczucie że nie trzeba się zmieniać :D....
Eh..
8)
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
dominikana
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 05 maja 2005, 13:01
Skąd: południe
Płeć:

Postautor: dominikana » 05 maja 2005, 19:17

ja swojej pierwszej miłości powiedziałam kocham po ok.4 miesiacach..on mi po 2 i przyznam ze czułam z tego powodu lekką presję,ale nie chciałam mówic tego pochopnie...teraz byłam w podobnej sytuacji znaliśmy się ok.5 miesięcy zanim staliśmy sie parą...po miesiacu bycia razem usłyszałam Kocham Cię i zaniemówiłam z radosci,ale nie powiedziałam tego samego...a dziś wiem ze go kocham i kocham mu o tym mówic:)
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 05 maja 2005, 19:33

Zdecydowanie lubie mówic też pragnę.... Przeciez to słowo, i też pewna prowokacja :D
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
dominikana
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 05 maja 2005, 13:01
Skąd: południe
Płeć:

Postautor: dominikana » 06 maja 2005, 11:19

zdecydowanie mam wieksze wibracje jak słyszę Pragnę Cię:))hmmm az mi się milusio zrobiło
Awatar użytkownika
morte
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 63
Rejestracja: 21 sty 2005, 22:16
Płeć:

Postautor: morte » 06 maja 2005, 12:49

kocham, pragne

a ja proponuje POŻĄDAM też mile slowo :]
Awatar użytkownika
Jasta20
Maniak
Maniak
Posty: 578
Rejestracja: 17 lut 2005, 15:12
Skąd: Z WeNuS :):)
Płeć:

Postautor: Jasta20 » 06 maja 2005, 12:51

dzisiaj moj mlody w nocy powiedzial do mnie (byl bardzo zaspany)
ja cie tak kocham z milosci!
:)
Miłość to nie staw, w którym można znaleźć swoje odbicie. Miłość ma
przypływy i odpływy. Ma też swoje rozbite okrety, zatopione miasta,
ośmiornice i skrzynie złota i pereł. Ale perły leżą głęboko...
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 06 maja 2005, 12:56

Bez kitu dobre 8)
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Justa
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 369
Rejestracja: 30 maja 2004, 19:18
Skąd: Ladek zdrój :)
Płeć:

Postautor: Justa » 06 maja 2005, 17:43

Pierwszy raz powiedzialam chłopakowi że go kocham(on równiez mi to powiedział) w pierwszym dniu bycia ze sobą,bo naprawdę bylismy zakochani w sobie.
Innym razem byłam z kolesiem starszym od siebie o 6 lat,powiedziałam jemu po paru spotkaniach że czuję cos do niego,on wykorzystał to przeciw mnie :( Od tamtej pory jestm ostrozna w wyrażaniu uczuć.
"Love`s an eagle,hearts are burning,feels start to fly"
"Kochaj kiedy możesz,ufaj kiedy możesz kiedy trzeba pokaż kły!"
"Tylko zrozum to że ludzie płacza czysta krwią tylko zrozum to że to twój los..."
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 06 maja 2005, 18:58

Nie pwiedziałem jeszcze żadnej dziewczynie "kocham". Jednak dawno temu usłyszałem to od pewnej znajomej. Ach... to były czasy <banan>
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 09 maja 2005, 12:50

Dziwne to slowo "kocham"... rozne rzeczy znaczy, roznie je ludzie rozumieja, w roznych sytuacjach stosuja... Powiedzialem je jak dotad jednej osobie i w sumie zaluje, bo nie uwazam z perspektywy czasu, zeby bylo to sluszne... Mysle, ze nie powinno sie tych slow wypowiadac, jezeli nie jestesmy gotowi w danym momencie poswiecic ich adresatowi swojego zycia... Konsekwentnie nalezalo by w takim razie stwierdzic, ze mozna powiedziec "kochalem/am"... I na takim stanowisku stoje. Kocha sie czlowieka, a ludzie sie zmieniaja przeciez...
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
szopen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 459
Rejestracja: 17 cze 2004, 00:48
Skąd: Z domku :-)
Płeć:

Postautor: szopen » 09 maja 2005, 14:51

ja jak na arzie powiedzialem kocham jednej dziewczynie, jestem z nia do dzis i musze powiedziec ze duzo wody w wisle minelo nim sie o tym dowiedziala, mianowicie bylismy juz w zwiazku 7 miesiecy :0 Ale nie zaluje, bo wolalem sie upewnic i nie rzucac slow na wiatr
Cuda się zdarzają. Co potwierdzi każdy programista :)

pozdrawiam
Awatar użytkownika
xiu
Bywalec
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 08 maja 2005, 10:31
Skąd: bydgoszcz
Płeć:

Postautor: xiu » 09 maja 2005, 15:03

u mnie standardowo: przyjaz 2 lata potem zwiazek i tak okolo po 4 miesiac powiedziem ze ja kocham :)
Red wine and sleeping pills
Help me get back to your arms
Cheap sex and sad films
Help me get back where I belong


Obrazek
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 09 maja 2005, 16:13

Dośc wcześnie sobie powiedzieliśmy "Kocham Cie".
To pierwszy facet, które usłyszał ode mnie te słowa.
I na odwrót.
cajmer

Postautor: cajmer » 09 maja 2005, 17:17

Ja kocham powiedziałem po miesiącu bycia ze sobą. Leżeliśmy sobie wtedy i oglądaliśmy telewizor, obróciłem ją (jakoś to dziwnie brzmi) i powiedziałem co czuje. Ona sie usmiechnęła i pocałowała mnie.
Odwzajemnienie moich dwóch słówek usłyszałem miesiąć później, też w podobnej sytuacji:)

Wcześniej dużo rozmawialiśmy co w ogóle znaczy dla nas 'kocham Cie'...
Awatar użytkownika
milenka112
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 105
Rejestracja: 11 maja 2005, 10:15
Skąd: kosmos
Płeć:

Postautor: milenka112 » 12 maja 2005, 15:04

to było po dwóch miesiącach spotykania się.
byłam chora i mój wybranek przyszedł mnie odwiedzić.patrzeliśmy sobie głeboko w oczka(nie chciałam Go całować,żeby sie nie zaraził) no i usłyszałam upragnione słowa.od razu odwzajemniłam mu sie tym samym.czułam to jeszcze zanim mi to powiedział,alenie mówiłam Mu tego,bo nie wiedziałam czy po 2 miesiącach znajomości można kogoś kochać.
a jednak można....:)
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 12 maja 2005, 16:53

dominikana pisze:ja swojej pierwszej miłości powiedziałam kocham po ok.4 miesiacach..on mi po 2 i przyznam ze czułam z tego powodu lekką presję,ale nie chciałam mówic tego pochopnie.

wlasnie powiedzcie jak to jest z presja ? jesli jedna strona powie KOCHAM to druga czuje presje ? ja ja czulam i dlatego moj poprzedni facet uslyszal ode mnie to slowo wiele razy ale to okazalo sie nie do konca szczere.
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 12 maja 2005, 16:55

ja się szybko zakochuję... ale narazie bałbym się to powiedzieć swojej dziewczynie, bo mogła by się wystraszyć :P
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
cajmer

Postautor: cajmer » 12 maja 2005, 18:19

Ja też jestem kochliwy... Właściwie to bardziej sie zauraczam... Ale to mniej więcej to samo:P
Awatar użytkownika
szopen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 459
Rejestracja: 17 cze 2004, 00:48
Skąd: Z domku :-)
Płeć:

Postautor: szopen » 12 maja 2005, 18:28

foxy_lady pisze:wlasnie powiedzcie jak to jest z presja ?

No presja w sumie jakas tam jest, ale gdybym tego nie czuł, to bym nie powiedział.
Cuda się zdarzają. Co potwierdzi każdy programista :)



pozdrawiam
Awatar użytkownika
Tom
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 19 maja 2005, 12:30
Skąd: Pluton
Płeć:

"KOCHAM CIĘ" KIEDY POWIEDZIEĆ ? "ONA CZY ON ?

Postautor: Tom » 24 maja 2006, 16:40

Ciekawi mnie kiedy wy będąc ze sobą powiedzieliście sobie to magiczne słowo, ile to trwało czasu i kto pierwszy powiedział :) Jaka jest tendencja czy lepiej żeby powiedziała to Kobieta czy Facet. Wiadomo ze lepiej nie mówić tego tak po paru spotkaniach :/ w sumie nie wiem czemu tak nie które osoby myślą :) czy to taki stereotyp, ze lepiej z tym poczekać i powiedzieć w odpowiedniej chwili :), Ale przecież są tez osoby co czują to bardzo szybko i to mówią tzw. "MIŁOŚC OD PIERWSZEGO WEJŻENIA" hmm a moze te słowa to bujda. :) Robi sie częsty problem w postaci tego iz druga osoba nie wierzy w wypowiedziane słowa :). Ja np nie lubie tego mówić za szybko.

Ile czasu upłynęło w waszych związkach zanim wypowiedziały sie te magiczne słowa ?

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 24 maja 2006, 16:46

2 miesiące (zdecydownie za szybko). Ja pierwszy powiedziałem.
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
M.
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 179
Rejestracja: 05 lut 2006, 16:08
Skąd: Z prowincji.
Płeć:

Postautor: M. » 24 maja 2006, 16:49

Powiedzialam pierwsza. Wtedy, kiedy bylam tego naprawde pewna.
'nie mow mi, ze malo jeszcze wiem
ze nie mam prawa byc jaka chce'
Awatar użytkownika
Tom
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 19 maja 2005, 12:30
Skąd: Pluton
Płeć:

Postautor: Tom » 24 maja 2006, 16:52

Ja sie kiedys przejechałem, powiedziałem to na drugiej randce no ale to była pierwsza laska <browar> chociaz powiem wam ze sie zabujałem , taki zakochany i w ogóle , w sumie nie kłamałem z tymi słowami :) a teraz to tak szybko tego nie mówie :) bo tego nie czuje, a czasami nawet tak mysle jak powiesz pierwszy i to za szybko to cie skresli taka laska :) bo ona nie bedzie miała o co sie juz martwic "ach Jak on mnie kocha i w ogóle" ech nudny sie zrobił trzeba szukac nowego :P <evilbat> <pijak> <browar>

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 386 gości