może to dziwne pytanie..

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
konstancja
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 131
Rejestracja: 20 kwie 2005, 23:48
Skąd: z kosmosu...:]
Płeć:

może to dziwne pytanie..

Postautor: konstancja » 02 maja 2005, 20:01

A ja mam zapytanko..czy będac w zwiazku myslicie czesto o wlasnych uczuciach do partnera??
Czy faktycznie to jest to??Czy go/ją kochacie?Nie wiem..ja tak sobie myśle(a jestem w dwuletnim w zwiazku)ze pozniej to jest chyba przyzwyczajenie,no ale zdarzają sie wyjatki..
tu chodzi o to,zeby dobrze sie czuć razem,dobrze porozumieć sie..umieć
rozwiązywać dane problemy itp.,itd..:]Aha..i jeszcze jedno..czy was w
pełni "usatysfakcjonuje"wasz partner?Tzn..jego postepowanie,to np.jak
Cię traktuje itp.Czy czegoś brakuje wam u partnera?sadzę,ze te "niedogodności"
,nasze potrzeby które nie są zaspokojone..mozna do tego przywyknąc(tak samo jak i do wad),ze partner nie bedzie nas traktował jak tego oczekujemy...:P.Jakie macie zdania na ten temat?<chory>
Justa
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 369
Rejestracja: 30 maja 2004, 19:18
Skąd: Ladek zdrój :)
Płeć:

Postautor: Justa » 02 maja 2005, 20:10

Jesli chodzi o twoje pierwsze pytanie to jasne że mysle o tym co czuje do chłopaka,nawet aż zabardzo.Najbardziej wtedy gdy w związku jest sytuacja kryzysowa.A co do drugiego pytania to nie odpowiem bo teraz nie mam faceta,ale u wcześniejszych chłopaków to w każdym bym troszeczkę cos zmieniła ;)
"Love`s an eagle,hearts are burning,feels start to fly"
"Kochaj kiedy możesz,ufaj kiedy możesz kiedy trzeba pokaż kły!"
"Tylko zrozum to że ludzie płacza czysta krwią tylko zrozum to że to twój los..."
Awatar użytkownika
orenz
Bywalec
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 02 maja 2005, 20:10
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: orenz » 02 maja 2005, 20:41

konstancja pisze:A ja mam zapytanko..czy będac w zwiazku myslicie czesto o wlasnych uczuciach do partnera??
Czy faktycznie to jest to??

Moj Boze. Chcialbym poznac taka osbe , ktora moze powiedziec ze to jest to. Naturalnie wielu moze sie tak wydawac ale czy faktycznie tak jest ... Jestem w stalym zwiazku od trzech lat i czasem zastanaiwam sie czy to jest to. Czy moja Pani tez nad tym mysli? Czy, jezeli dam sobie odpowiedz twierdzaca na to pytanie, nie wpadne w panike.
TO jest To. Dzizassss. Ona bedzie ze mna do konca zycia. Powinienem sie cieszyc ?...


konstancja pisze: Czy czegoś brakuje wam u partnera?sadzę,ze te "niedogodności"
,nasze potrzeby które nie są zaspokojone..mozna do tego przywyknąc(tak samo jak i do wad),ze partner nie bedzie nas traktował jak tego oczekujemy....

Smutne jest to co piszesz. Jezeli masz jakies niezaspokojpne potrzeby i juz przywykasz do mysli ze tak bedzie, to poco siedzisz w tym zwiazku?
<boks>
Jezeli nie bedziesz, w jakims stopniu ,wymagac od swojego partnera by zaspokajal Twoje potrzeby to podswiadomie zakladasz ze moze pojawi sie ktos w przyszlosci, kto je zaspokoi, i dla jasnosci dodam ze nie chodzi tu o seks.
Wtedy , jak to najczesciej bywa, padniesz na kolana z radosci, zobaczysz swiatelko w tunelu, starego partnera zostawisz mowiac mu ze to jego wina. <zly3>
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
morte
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 63
Rejestracja: 21 sty 2005, 22:16
Płeć:

Postautor: morte » 02 maja 2005, 21:23

niedogodnosci niezaspokojone potrzeby itp...
jak z tym "walczyc" ??

1. Tolerancja
2. Poswiecenie

Jesli ktos jest niezaspokojony widzi jakiekolwiek "niedogodnosci" powinien jak najszybciej to "wyleczyc". Przyzwyczajajac sie do tego wydajemy wyrok na nasz zwiazek.

Czy faktycznie to jest to??Czy go/ją kochacie?


Kazdy powinien zadac sobie te pytania tylko jeden raz !!
Powinno to nastapic w odpowiednim momencie.
Zapytacie: skad mamy wiedziec kiedy bedzie ten moment ????
To kiedy bedzie zalezy od tego jak bardzo jestescie dojrzali do tego aby dzielic z kims zycie.....
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 02 maja 2005, 21:39

czy będac w zwiazku myslicie czesto o wlasnych uczuciach do partnera??

tak. jestesmy razem od 10 miesiecy i uwielbiam od czasu do czasu po prostu rozkoszowac sie tym najczystszym, najcudowniejszym uczuciem : -)
co zas sie tyczy watpliwosci - mysle, ze zwlaszcza na poczatku sa jak najbardziej naturalne. z czasem jednak, kiedy jest jakis problem, rozstanie powinno sie przestac traktowac jak rozwiazanie - przynajmniej rozstanie bez podejmowania prob radzenia sobie WSPOLNIE z przeszkodami.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
konstancja
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 131
Rejestracja: 20 kwie 2005, 23:48
Skąd: z kosmosu...:]
Płeć:

Postautor: konstancja » 02 maja 2005, 22:28

dziekuje wam wszystkim za te wypowiedzi..;)Dała mi do myslenia szczegolnie wypowiedż szanownego uzytkownika forum- Pana "orenz"..;)hmm..faktycznie wymagam od mego faceta tego i tego..ale nie o3muje tego..nie daje mi tego czego cche..choc kurcze...chyba sie pogodzilam sie z tym;)W zwiazku czy konieczne jest o3mac tego czego najbardziej potrzebujemy?Nie sadze..Nie wiem..glupie te mysli sa...<belt1>
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 02 maja 2005, 22:33

trzeba mowic czego brakuje, i przykladac do tego zeby tego juz nie zabraklo.
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Re: może to dziwne pytanie..

Postautor: ksiezycowka » 02 maja 2005, 22:33

konstancja pisze:A ja mam zapytanko..czy będac w zwiazku myslicie czesto o wlasnych uczuciach do partnera??
Czy faktycznie to jest to??Czy go/ją kochacie?Nie wiem..ja tak sobie myśle(a jestem w dwuletnim w zwiazku)ze pozniej to jest chyba przyzwyczajenie,no ale zdarzają sie wyjatki..
tu chodzi o to,zeby dobrze sie czuć razem,dobrze porozumieć sie..umieć
rozwiązywać dane problemy itp.,itd..:]Aha..i jeszcze jedno..czy was w
pełni "usatysfakcjonuje"wasz partner?Tzn..jego postepowanie,to np.jak
Cię traktuje itp.Czy czegoś brakuje wam u partnera?sadzę,ze te "niedogodności"
,nasze potrzeby które nie są zaspokojone..mozna do tego przywyknąc(tak samo jak i do wad),ze partner nie bedzie nas traktował jak tego oczekujemy...:P.Jakie macie zdania na ten temat?<chory>

Myśle o tym często. Ostatnio mamy kryzys i się zastanawiam zarówno nad własnymi uczuciami jak i jego do mnie. [to juz praktycznie rok razem].
Nie nie satysfakcjonuje mnie w pełni. Nasze problemy po części z tego wynikają. Nie wiem czy kiedykolwiek będzie w stanie spełnić moje potrzeby. I nie chcę do tego przywykac w żadnym razie. Tyel, że ja sama zagubiona jestem i nie do końca wiem jakie mam potrzeby <chory>
Awatar użytkownika
konstancja
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 131
Rejestracja: 20 kwie 2005, 23:48
Skąd: z kosmosu...:]
Płeć:

Postautor: konstancja » 02 maja 2005, 22:40

moon chyba mamy te same przypadki:p..a Hyhy..chcialam Tobie tylko wspomniec,iz nie ma u nas tematu,ktorego bysmy nie poruszali..wspominalam o tym czego mi brakuje..oojj i to baardxo czestooo..ale jakos slabo to jemu wychodzilo..a moze niekiedy po prostu nie doceniam,nie dostrzegam tego!:(..hmm..
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 02 maja 2005, 22:43

a jakies konkretne przyklady? i dlaczego p...a ?? :) co to jakis brzydki wyraz/ :P no widzisz ja powtarzam kilka razy czego mi brakuej i tez nie latwo czasem to dostac ale zawsze jest lepiej bo druga strona sie stara :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 02 maja 2005, 22:47

O ile rozumie o co chodzi...
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 02 maja 2005, 22:54

orenz pisze:Jezeli nie bedziesz, w jakims stopniu ,wymagac od swojego partnera by zaspokajal Twoje potrzeby to podswiadomie zakladasz ze moze pojawi sie ktos w przyszlosci, kto je zaspokoi,

Rzadko kto zaspokaja wszystkie potrzeby!!
Jak zobaczy to światełko i poleci za nim, po czasie okaże się, że owszem zaspokoił te nowe potrzeby, tylko za cholerę ma tyły w "starych" potrzebach. A te zaspokajał były!
Ile tych światełek trza sie naznajdywać, aby zdać sobie sprawę, że nie ma ideału????????
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 03 maja 2005, 01:53

Mysiorek pisze:Ile tych światełek trza sie naznajdywać, aby zdać sobie sprawę, że nie ma ideału????????

zgadza sie.
podobno milosc polega nie na tym, by nie widziec wad drugiej osoby, a wlasnie na tym, by je akceptowac :-)

a jesli czujesz, ze partner nie zaspokaja Twoich potrzeb jest jedna rada: powiedziec mu o tym. twierdzisz, ze juz mowilas? a moze trzeba dokladniej wytlumaczyc? nie wszystko co dla Ciebie jest klarowne, bedzie taki i dla niego, cierpliwosci :-)
a jesli partner mimo staran nie potrafi spelnic niektorych rzeczy? coz, zastanow sie po prostu czy bardziej zalezy Ci na otrzymywaniu tego, o co prosilas, czy jednak potrafisz sie bez tego obejsc :-)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 03 maja 2005, 08:22

Nie sa wazne potrzeby , wazna jest tylko miłosć , jezeli szukacie partera na dalsze wspulne udane zycie to szukajcie takiego który bedzie wasze potrzeby zaspokajał , to podkresic chce jest bardzo wazne ! ale najmniej istotne , bowiem tylko miłosc sie liczy ! ale ...zalezy kto co chce . Bo jesli ustabilizowanego zycia , to bedzie chciał spokoju stabilizacji itd. za to bedzie to na pewno kosztem miłosci tej prawdziwej ! w dupie mam pieniadze i dostatki jesli nie czuje ze ta osoba która kocham , mnie nie kocha .Mam pieniadze i co ? wszystko to jest nie wazne , ale jak ktos potrzebuje tego co pisalem powyzej , to wazne to bedzie i bedzie sobie wmawiał ze tak ma być i ze jest dobrze ! Nigdy nie znajdziesz partera który Cie zaspokoi tak jak bys chciała , bowiem apetyt rosnie w miare jedzenia ! i wszystko sie zmienia jak i nic nie trwa wiecznie (tylko prawdziwa miłosć ) i dlatego musicie wszyscy zadac sobnie to pytanie , czy kocham , czy mi sie tylko wydaje ! Jednak w młodym wieku wszyscy beda sie spierac ze mna ze kochają ! a jak ze ! <aniolek2> moze nieliczni tak , moze troche wiecej niz nieliczni ! ale wiekszosc sie przekona ze to nie była prawdziwa miłosć .Bowiem ona toleruje wszystkie niedociagniecia , których to jest mało ....ale są !
wiec nie zastanawiajcie sie ! bo skoro sie zastanawiacie , to to nie jest to !! <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 03 maja 2005, 09:00

Andrew pisze:bowiem apetyt rosnie w miare jedzenia

Mav twierdzi ze spada w miare jedzenia ;) :P
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 03 maja 2005, 09:03

To przenosnia ! oczywiscie ze spada , jesli mowa o jedzeniu "strawy" wszelkiego rodzaju pozywienia , które to konsumuje sie przez otwór gębowy ! <aniolek2>
Ale inaczej jest jesli sie konsumuje dobra materialne ...oj tu rosnie bez sprzecznie !
masz ...motorower ..chcesz motocykl , masz poloneza ...chcesz mercedesa , albo VW itd,
czy sie mylę ?>???
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 03 maja 2005, 09:09

Nie, nie mylisz sie, masz racje :P
Tylko ze mi apetyt do pewnego stopnia rosnie i rosnie w miare jedzenia a dopiero pozniej spada :)
Awatar użytkownika
Brateczek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 280
Rejestracja: 02 maja 2005, 07:16
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Brateczek » 03 maja 2005, 09:30

tak myślę o tym co do niej czuję, oraz o tym co ona czuje do mnie, ale niestety te odczucia (jeżei chodzi o jej osobę) są błędne...
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 03 maja 2005, 11:48

Andrew pisze:w dupie mam pieniadze i dostatki jesli nie czuje ze ta osoba która kocham , mnie nie kocha .Mam pieniadze i co ?
(...) prawdziwa miłosć .Bowiem ona toleruje wszystkie niedociagniecia , których to jest mało ....ale są !
wiec nie zastanawiajcie sie ! bo skoro sie zastanawiacie , to to nie jest to !! <aniolek2>

- ale czy Ty rozumiesz potrzeby tylko w sensie materialnym? bo mysle, ze dziewczynie nie chodzi o to, ze jej potrzeba jest posiadanie 5 nowych par butow, a jej mezczyzna mimo prosb nie chce tego spelnic ;-)))
- bzdura. wypominasz ludziom mlody wiek a sam zupelnie nie piszesz dojrzale. milosc toleruje wszystkie niedociagniecia? jezu, jestescie partnerami, nie matkami teresami! moge kochac, jednoczesnie wymagajac [ale rownoczesnie od niego i od siebie]! problem polega na tym, zeby te wlasnie niedociagniecia nie przeslanialy obrazu calego partnera.
piszesz, ze skoro pojawiaja sie watpliwosci, to na pewno nie jest to? bzdura. watpliwosci, male lub wieksze, beda sie zdarzaly i imo to nie ma wplywu na zwiazek. ciagle pojawiaja sie przeszkody i problemy, kazdy czasem watpi i to zupelnie naturalne. wazne zeby znalesc w sobie zawsze te pozytywna mysl, ze co nas nie zabije to nas wzmocni. czasem wystarczy spojrzec ukochanej osobie w oczy zeby pozbyc sie wszelkich watpliwosci.
Awatar użytkownika
konstancja
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 131
Rejestracja: 20 kwie 2005, 23:48
Skąd: z kosmosu...:]
Płeć:

Postautor: konstancja » 03 maja 2005, 12:06

oj..jaka wymiana poglądów..po 1)wiem,ze zaden partner nie bedzie w stanie zaspokoic potrzeb partnera w 100%.. Co do wypowiedzi "lollirot" to nie chodzi mi o byt materialny...tylko w sensie emocjonalnym..czuje,ze mój parnter nie jest ze mną blisko...ile ja muszę się namęczyć,aby od niego wyciągnąc co czuje(nie chodzi o uczucia do mnie)ale cokolwiek...mam dośc pytania jego o coś...nigdy nie może sam czegoś powiedziec..ale to jest przyklad z nielicznyuch..
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 03 maja 2005, 12:31

Skąd ja to znam... :565:
Awatar użytkownika
konstancja
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 131
Rejestracja: 20 kwie 2005, 23:48
Skąd: z kosmosu...:]
Płeć:

Postautor: konstancja » 03 maja 2005, 12:54

hehe...;)<aniolek2>
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 03 maja 2005, 14:14

lollirot pisze:
Andrew pisze:w dupie mam pieniadze i dostatki jesli nie czuje ze ta osoba która kocham , mnie nie kocha .Mam pieniadze i co ?
(...) prawdziwa miłosć .Bowiem ona toleruje wszystkie niedociagniecia , których to jest mało ....ale są !
wiec nie zastanawiajcie sie ! bo skoro sie zastanawiacie , to to nie jest to !! <aniolek2>

- ale czy Ty rozumiesz potrzeby tylko w sensie materialnym? bo mysle, ze dziewczynie nie chodzi o to, ze jej potrzeba jest posiadanie 5 nowych par butow, a jej mezczyzna mimo prosb nie chce tego spelnic ;-)))
- bzdura. wypominasz ludziom mlody wiek a sam zupelnie nie piszesz dojrzale. milosc toleruje wszystkie niedociagniecia? jezu, jestescie partnerami, nie matkami teresami! moge kochac, jednoczesnie wymagajac [ale rownoczesnie od niego i od siebie]! problem polega na tym, zeby te wlasnie niedociagniecia nie przeslanialy obrazu calego partnera.
piszesz, ze skoro pojawiaja sie watpliwosci, to na pewno nie jest to? bzdura. watpliwosci, male lub wieksze, beda sie zdarzaly i imo to nie ma wplywu na zwiazek. ciagle pojawiaja sie przeszkody i problemy, kazdy czasem watpi i to zupelnie naturalne. wazne zeby znalesc w sobie zawsze te pozytywna mysl, ze co nas nie zabije to nas wzmocni. czasem wystarczy spojrzec ukochanej osobie w oczy zeby pozbyc sie wszelkich watpliwosci.

Czytaj dokładnie to co napisalem , albowiem tam jest wszystko i na temat ! i o materializmie i o uczuciach !
Tak jesli sa wątpliwosci to napeno to nie jest to ...chyba ze mamy na mysli zupełnie inne rzeczy ! ja o drobnostach nie pisuje , albowiem szkoda mi czasu na duperele!:*
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 03 maja 2005, 17:14

wybacz, widocznie wystarczajaco mnie ten materializm rozbawil, zebym nie doczytala do konca : -)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
lizaa
Maniak
Maniak
Posty: 712
Rejestracja: 06 sty 2004, 20:53
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: lizaa » 03 maja 2005, 19:09

Yasmine pisze:Andrew napisał/a:
bowiem apetyt rosnie w miare jedzenia

Mav twierdzi ze spada w miare jedzenia

heh prawa uzytecznosci calkowitej sie klaniaja:) oczywiscie ze spada:) :D
"szczescia nie kupisz gdy klopoty pietrza sie po sufit"
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 03 maja 2005, 20:51

Nie ten o którym ja pisalem ! apetyt !!..... w tym wypadku to przenosnia , MAV na pewno nie poprzestanie na tym co zdobedzie ...tylko bedzie chciał wiecej i wiecej ! i o to tu chodzi o ten apetyt ..lizo !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
salome
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 28 cze 2005, 11:25
Skąd: London
Płeć:

Re: może to dziwne pytanie..

Postautor: salome » 29 cze 2005, 13:28

nie mozna popadac w rutyne jak i w zyciu tak i w lozku...
Salome

xxx

Nigdy nie licz na to ze facet da Ci szczescie.
Musisz miec w zanadrzu cos innego.
Musisz polegac na sobie.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 04 lip 2005, 02:05

Andrew pisze:Nie ten o którym ja pisalem ! apetyt !!..... w tym wypadku to przenosnia , MAV na pewno nie poprzestanie na tym co zdobedzie ...tylko bedzie chciał wiecej i wiecej ! i o to tu chodzi o ten apetyt ..lizo !
A dlaczego bede chcial wiecej...? Bo to co juz mam nie bdzie mi sprawiac takiej satysfakcji jak kiedys :) Czli przjemnosc spada i apetyt na dana przyjemnosc spada. Szuka sie nowej ktora go zastapi. No mozna to potocznie nazwac rosnieciem apetytu.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 04 lip 2005, 20:13

Maverick pisze:
Andrew pisze:Nie ten o którym ja pisalem ! apetyt !!..... w tym wypadku to przenosnia , MAV na pewno nie poprzestanie na tym co zdobedzie ...tylko bedzie chciał wiecej i wiecej ! i o to tu chodzi o ten apetyt ..lizo !
A dlaczego bede chcial wiecej...? Bo to co juz mam nie bdzie mi sprawiac takiej satysfakcji jak kiedys :) Czli przjemnosc spada i apetyt na dana przyjemnosc spada. Szuka sie nowej ktora go zastapi. No mozna to potocznie nazwac rosnieciem apetytu.

Myslisz, ze uczuciq da sie opisac makroekonomia? :D
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
lizaa
Maniak
Maniak
Posty: 712
Rejestracja: 06 sty 2004, 20:53
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: lizaa » 04 lip 2005, 22:16

Myslisz, ze uczuciq da sie opisac makroekonomia?

oj ja sie boje tego co on tu pisze o tym apetycie... ech...kiedys mnie nie ruszy bo juz mu sie znudze;(
"szczescia nie kupisz gdy klopoty pietrza sie po sufit"

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 223 gości