znaki dawane przez kobiete

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 08 paź 2006, 17:16

Blazej30 pisze:Co o tym zrtykule sadzicie ?

Dokładnie wszystko się zgadza. O kurcze, jak to wszystko musi głupio wyglądać <hahaha>
Dobrze, że nie dajemy oczami znaków świetlnych ;DD
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 08 paź 2006, 17:19

Nawet ciekawe.
Poniekad dużo prawdy jest w tym tekscie, ale niektóre zachowania sa przejaskrawiony, czy wyjęte z kontekstu, np:
Blazej30 pisze:• Miewa ataki śmiechu. Śmieje się ze wszystkiego, co mówisz. Albo jest to śmiech nerwowy (fakt, że przebywa w twoim towarzystwie jest dla niej ważnym przeżyciem) albo podoba jej się twoje poczucie humoru i wszystko, co masz do powiedzenia. A to też może być budujące.

Kurde, wątpię, ze wszystko co (teoretycznie) powiem bedzie śmieszne. W moich oczach po prostu straci, i to duzo. Przecież liczy się szczerość.
Nie ma opisanego jeszcze jednego modelu: kobiety. którą poznajesz i po prostu gadasz. Bez tych wszystkich ww. oznak. Normalna sytuacja ;)
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 08 paź 2006, 17:23

Bash pisze:którą poznajesz i po prostu gadasz.

Baash, to że z Toba gada, to już jest znak ;)
Ps.Żeby nie było - oczywiście nie każda, która gada, to przyszła Pani Bash ;DD
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 08 paź 2006, 17:26

Mona pisze:Baash, to że z Toba gada, to już jest znak

Oj, nie.
Można rozmawiać i gadać. Trzeba umiec wyczuć zaangażowanie emocjonalne drugiej osoby w rozmowę. Z różnymi kobietami gadam, co nie oznacza, ze od razu jakoś ją adoruję etc...
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 08 paź 2006, 17:28

Bash pisze:Oj, nie.
Można rozmawiać i gadać. Trzeba umiec wyczuć zaangażowanie emocjonalne drugiej osoby w rozmowę. Z różnymi kobietami gadam, co nie oznacza, ze od razu jakoś ją adoruję etc...

Oczywiście i stąd mój dopisek w "ps" ;)
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 08 paź 2006, 18:33

Świetna kumpela. Dziewczyna "do rany przyłóż", zawsze niezawodna. Pomoże ci kupić prezent dla twojej mamy, pojedzie z tobą na górską wycieczkę rowerową, choć nie lubi gór, zawsze ma czas, kiedy do niej zadzwonisz. Startuj. Jest miła, na pewno potraktuje cię bardzo dobrze, nawet jeśli dziwnym trafem z jej strony to tylko przyjaźń


Dla mnie to mógłby być jedyny typ <aniolek>
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
tweetuś_18
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 199
Rejestracja: 26 mar 2006, 18:25
Skąd: z daleka ;o)
Płeć:

Postautor: tweetuś_18 » 08 paź 2006, 20:32

Sir Charles pisze:Dla mnie to mógłby być jedyny typ


Tak mało oczekujesz??? <aniolek> <aniolek> <aniolek>
Miłość jest dziką siłą.kiedy próbujemy ją okiełznać, pożera nas. Kiedy próbujemy ją uwięzić, czyni z nas niewolników. Kiedy próbujemy ją zrozumieć, miesza nam w głowach!
Awatar użytkownika
Lina
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 319
Rejestracja: 04 paź 2006, 11:50
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Lina » 08 paź 2006, 22:19

ten artukuł pokazuje, że każda kobieta jest inna!!! prawda jest taka, że każdy reaguje w sposób dla niego charakterystyczny, ale są pewne 'symptomy' świadczące o zainteresowaniu....całkiem nieświadome np. to o tych kosmykch włosów, także kierowanie ciała czy nawet tylko stóp w stronę faceta, uśmiech i utrzymywanie kontaktu wzrokowego
Pod Gwiazdą będę czekać
Zawołam i dostanę odpowiedź
Awatar użytkownika
jabłoń
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 14 lis 2005, 17:43
Skąd: Wielkopolska
Płeć:

Postautor: jabłoń » 09 paź 2006, 01:34

Blazej30 pisze:• Słodka, uśmiechnięta, zalotna. W twojej obecności eksponuje swoje wdzięki. Bawi się kosmykiem włosów, zakładanie nogi na nogę zajmuje jej więcej czasu niż trwa to normalnie, nachyla się nad tobą pokazując dekolt. Tylko głupiec nie skorzystałby z okazji. To wyraźne sygnały, że masz zielone światło.

JAbłoń: Do tego przyznaję się - ale tylko po pijanemu.

• Jest absolutnie obojętna. Tak! Są i takie. To pilnie strzeżona tajemnica niektórych kobiet. Ale wystarczy przeczytać książkę "Duma i uprzedzenie", by wiedzieć, że tak bywa. Przebrnięcie przez historię tego romansu z XIX wieku nie jest łatwe, ale jeśli masz motywację - warto. W wersji dla nieczytających - film na podstawie tej lektury albo film "Masz wiadomość".

Jabłoń: Ta "metoda" była przeze mnie stosowana "z powodzeniem" (?) w liceum...

• Nie lubi cię. Stare powiedzenie - kto się lubi, ten się czubi - dawno już "zarobiło" na swą wiarygodność. Wyśmiewa się z twoich pomysłów i pytań (na przykład na zebraniach w pracy czy na zajęciach). Droga do pierwszej randki nie będzie łatwa, ale można spróbować.

Jabłoń: A to miałam na studiach. Mężczyźni przerażeni uciekali w popłochu ;)

• Na twój widok się rumieni. To oznaka, że jest nieśmiała, niedojrzała emocjonalnie albo po prostu przestraszona. Ale ta kłopotliwa dla niej reakcja może być dla ciebie ważnym sygnałem.

Jabłoń: Tyż, bywało, ale to już dawno nieprawda ;P

• Gubi wątek. Kiedy jesteś w pobliżu, a ona z kimś rozmawia, spróbuj podsłuchać rozmowę. Traci wątek, powtarza zdanie kilka razy. Twoja obecność ją rozprasza, dekoncentruje, a to dobry znak.

Jabłoń: Występuje do tej pory.

• Miewa ataki śmiechu. Śmieje się ze wszystkiego, co mówisz. Albo jest to śmiech nerwowy (fakt, że przebywa w twoim towarzystwie jest dla niej ważnym przeżyciem) albo podoba jej się twoje poczucie humoru i wszystko, co masz do powiedzenia. A to też może być budujące.


Jabłoń: Uwiebiam się śmiać i być rozśmieszana - śmiech to zdrowie :)

• Świetna kumpela. Dziewczyna "do rany przyłóż", zawsze niezawodna. Pomoże ci kupić prezent dla twojej mamy, pojedzie z tobą na górską wycieczkę rowerową, choć nie lubi gór, zawsze ma czas, kiedy do niej zadzwonisz. Startuj. Jest miła, na pewno potraktuje cię bardzo dobrze, nawet jeśli dziwnym trafem z jej strony to tylko przyjaźń.

Jedynie tego to absolutnie nie rozumiem i nigdy to u mnie nie występowało. To jakieś tortury psychiczne muszą być. A jakie umiejętności aktorskie trzeba mieć ! :)
"Bądźmy niewolnikami prawa, abyśmy mogli być wolni."
Cyceron (Cicero Marcus Tullius, 106-43 p.n.e.)
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 09 paź 2006, 09:18

tweetuś_18 pisze:Tak mało oczekujesz??

Mało? <hahaha>
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
tweetuś_18
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 199
Rejestracja: 26 mar 2006, 18:25
Skąd: z daleka ;o)
Płeć:

Postautor: tweetuś_18 » 09 paź 2006, 15:36

Sir Charles pisze:tweetuś_18 napisał/a:
Tak mało oczekujesz??

Mało?


A czy to tak duzo??? Mówimy chyba o przyjacielskich stosunkach?? Nigdy nie miałeś za przyjaciela dziewczyny??
Miłość jest dziką siłą.kiedy próbujemy ją okiełznać, pożera nas. Kiedy próbujemy ją uwięzić, czyni z nas niewolników. Kiedy próbujemy ją zrozumieć, miesza nam w głowach!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 09 paź 2006, 15:37

tweetuś_18 pisze:
A czy to tak duzo??? Mówimy chyba o przyjacielskich stosunkach?? Nigdy nie miałeś za przyjaciela dziewczyny??


mialem i mam , ale ze wszystkimi tez spałem <aniolek> wiec ? <hahaha>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
tweetuś_18
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 199
Rejestracja: 26 mar 2006, 18:25
Skąd: z daleka ;o)
Płeć:

Postautor: tweetuś_18 » 09 paź 2006, 15:41

Andrew pisze:mialem i mam , ale ze wszystkimi tez spałem wiec ?


Hmmmm... ja tez mam przyjaciół ale nie z każdym gościem ide do łóżka :/ co najwyżel to spałam obok nich (ale do niczego nie doszło) jak byliśmy na wakacjach :]
Miłość jest dziką siłą.kiedy próbujemy ją okiełznać, pożera nas. Kiedy próbujemy ją uwięzić, czyni z nas niewolników. Kiedy próbujemy ją zrozumieć, miesza nam w głowach!
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 09 paź 2006, 15:43

Dla mnie jest zabawne przeczesywanie wlosow reka przez kobity i przewalanie oczami na wszystkie strony, zeby potem w koncu sie spojrzec na ciebie, gdy patrze im w oczy ;DD 95 % tak robi, bo przeprowadzilem kiedys maly test dla zabawy, chamsko patrzac sie w oczy kobitom na ulicy ;DD
Ostatnio zmieniony 09 paź 2006, 15:45 przez TFA, łącznie zmieniany 1 raz.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 09 paź 2006, 15:43

A ja schrupie kazde smaczne ciasteczko , wszak one są zrobione po to by były zjedzone - skonsumowane ! <aniolek> czy zoastałem dobrze odebrany ? czy cos wyjasnic jeszcze <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
tweetuś_18
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 199
Rejestracja: 26 mar 2006, 18:25
Skąd: z daleka ;o)
Płeć:

Postautor: tweetuś_18 » 09 paź 2006, 15:47

Chyba już nie musisz nic wyjaśniać!!! Po trochu już widać jakim jesteś facetem :] zaliczysz wszystko co sie rusza i na drzewo nie ucieka ---> nie obraź sie ale tak to odbieram:/
Miłość jest dziką siłą.kiedy próbujemy ją okiełznać, pożera nas. Kiedy próbujemy ją uwięzić, czyni z nas niewolników. Kiedy próbujemy ją zrozumieć, miesza nam w głowach!
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 09 paź 2006, 15:51

Andrew pisze:czy cos wyjasnic jeszcze


Andrew, lepsze niż Kominka są te Twoje prowokacje <faja>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 09 paź 2006, 15:54

tweetuś_18 pisze:Chyba już nie musisz nic wyjaśniać!!! Po trochu już widać jakim jesteś facetem :] zaliczysz wszystko co sie rusza i na drzewo nie ucieka ---> nie obraź sie ale tak to odbieram:/


wiedzialem ze tak bedzie , przypomne - pewne załozenia moga byc błedne ! w innym poscie temacie masz wyjasnienie <aniolek>

[ Dodano: 2006-10-09, 15:54 ]
TedBundy pisze:
Andrew pisze:czy cos wyjasnic jeszcze


Andrew, lepsze niż Kominka są te Twoje prowokacje <faja>


chciałbys by takimi me pisanie było ...chciałbys
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
tweetuś_18
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 199
Rejestracja: 26 mar 2006, 18:25
Skąd: z daleka ;o)
Płeć:

Postautor: tweetuś_18 » 09 paź 2006, 15:59

Andrew pisze:pewne załozenia moga byc błedne !

to tez biore pod uwage, ale z tego co do tej pory napisałeś wyciągam wnioski - byc może błedne!! Przekonaj mnie że tak nie jest!
Miłość jest dziką siłą.kiedy próbujemy ją okiełznać, pożera nas. Kiedy próbujemy ją uwięzić, czyni z nas niewolników. Kiedy próbujemy ją zrozumieć, miesza nam w głowach!
albion

Postautor: albion » 16 paź 2006, 16:16

Strzałka wszystkim. Skoro mowa o znakach dawanych przez kobiety, mam pytanie. Co oznacza jak kobieta podczas spotkania bawi sie butelką z piwkiem tzn pociera ją dłonią i odkleja sobie z niej naklejki i kładzie na stół po kolei. Z góry będe wdzięczny za jakieś sugestie:)
Awatar użytkownika
Jasta20
Maniak
Maniak
Posty: 578
Rejestracja: 17 lut 2005, 15:12
Skąd: Z WeNuS :):)
Płeć:

Postautor: Jasta20 » 16 paź 2006, 16:18

Znaczy to tyle, ze ja nudzisz i musi sie zajac czykolwiek, aby nie zasnąc...

Ludzie zlitujcie sie <chory> <belt>
Miłość to nie staw, w którym można znaleźć swoje odbicie. Miłość ma
przypływy i odpływy. Ma też swoje rozbite okrety, zatopione miasta,
ośmiornice i skrzynie złota i pereł. Ale perły leżą głęboko...
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 16 paź 2006, 23:39

albion pisze:Co oznacza jak kobieta podczas spotkania bawi sie butelką z piwkiem tzn pociera ją dłonią i odkleja sobie z niej naklejki i kładzie na stół po kolei.

Alkoholiczka, która zbiera naklejki? <niepewny>
Ok, żartowałam - kobieta, która mimowolnie pociera dłonią butelkę być może nie pocierała (dłonią) dawno "czegoś" innego i ma na to ochotę, co nie oznacza, że ochota ta koniecznie dotyczy Ciebie. Ale te naklejki... może nerwowa :?
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 16 paź 2006, 23:45

Mona, to teraz kazda musi sie strzec pocierania czegokolwiek. A jak kurz wyciera, to znaczy ze 10 lat niczego nie pocierala, skoro jest az w takiej desperacji <hahaha>
Boskie!!!!! :*
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 16 paź 2006, 23:45

albion pisze: Co oznacza jak kobieta podczas spotkania bawi sie butelką z piwkiem tzn pociera ją dłonią i odkleja sobie z niej naklejki i kładzie na stół po kolei.

Wywołuje wielkiego Dżina Naklejkożercę żeby mu następnie te naklejki złożyć w ofiarze całopalenia.

Umów się z nią podczas nowiu księżyca i obetnij niepostrzeżenie paznokieć, który dodasz do tytoniu wiśniowego i skręcisz papierosa. Spal go zaciągając się za każdym buchem trzy razy.

Jeżeli Twoim korpusem torsje wstrząsną dokładnie siedem razy, to oznacza, że przebłagałeś Dżina, który oddaje Ci tę kobietę na czas 44 dni.

Korzystaj z życia <browar>
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 16 paź 2006, 23:48

Miltonia pisze:Mona, to teraz kazda musi sie strzec pocierania czegokolwiek.

Jasne, pocieractwo, ocieractwo tudzież podcieractwo, tylko w samotności <hahaha>
Sir Charles pisze:który oddaje Ci tę kobietę na czas 44 dni.

Na pustyni <diabel>
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 17 paź 2006, 04:21

knocker pisze:Słyszałem, ze kobiety dają jakieś znaki, wykonuja specyficzne gesty np. przy rozmowie z chłopakiem który im sie podoba
dlubią w nosie <aniolek>
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
Lestat19
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 27 kwie 2006, 12:16
Skąd: z d... !
Płeć:

Postautor: Lestat19 » 22 paź 2006, 00:00

A co oznacza jeśli dziewczyna pyta się"jak tam Twoje sprawy sercowe", po czym 5 min później nawija o swoim byłym itd itp?
Jak dla mnie to troche jak na pierwsze spotkanie nie fajnie słuchac takich rzeczy.. Szczerze to sam omijałem temat mojej byłej, no ale cóż z grzecznośc jej historii wysłuchałem ;]
Cause I got too much life running through my veins, going to waste...
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 22 paź 2006, 00:04

Lestat, niektórzy tutaj napisaliby, że to tylko jej przeszłość, a jak dla mnie to prostactwo, bo to było Wasze 1wsze spotkanie.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Lestat19
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 27 kwie 2006, 12:16
Skąd: z d... !
Płeć:

Postautor: Lestat19 » 22 paź 2006, 00:11

Jeszcze mi mówiła o kolesiu który jej się podobał kiedyś i że pisała do niego kiedyś że jej się podobał i że jakoś ta znajomośc się urwała, ale teraz zaczął pisać do niej, wydzwaniać i że on z jakimiś pretensjami do niej w ogóle nieuzasadnionymi (bo nie są razem),gdzie jesteś itp. Mówi mi że dziwne to wszysko bo ona chce wyżucić go z głowy ale za każdym razem jak on dzwoni to ona nie potrafi nie odebrac fona ,że on jej się podoba i takie tam... Po co ona takie rzeczy mi mówi ? Chce sprawdzić mnie czy co ?
Cause I got too much life running through my veins, going to waste...
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 22 paź 2006, 00:11

Lestat19 pisze:jak tam Twoje sprawy sercowe", po czym 5 min później nawija o swoim byłym itd itp?

Takiej Pani dziekujemy <cisza>
Mona pisze:to prostactwo, bo to było Wasze 1wsze spotkanie.

Nic dodac nic ujac
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.
Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,
czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko
inne."

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 419 gości