Jak ja odzyskac

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Hubi

Jak ja odzyskac

Postautor: Hubi » 29 gru 2003, 18:42

Mam problem:bylem z dziewczyna ponad 3 lata. W trakcie tego czasu to Ona zabiegala najwiecej o mnie i sie starala, ja natomiast bylem bierny i zle ja traktowalem, nie adorowalem jej i czesto sie klocilismy.Zerwalismy ze soba, czego teraz bardzo zaluje, ale ona nie chce ze mna rozmawiac, traktuje mnie jak obca osobe i mowi ze zalezy jej tylko na dobrym kontakcie ze mna.Nie chce dac nam juz zadnej szansy, a ja naprawde dopiero po tym wszystkim zobaczylem swoje bledy i chcialbym je naprawic.
szamanka
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 11 gru 2003, 10:38
Płeć:

Postautor: szamanka » 29 gru 2003, 23:08

Wiesz to typowe, bo często nie potrafimy docenic tego co dobre. Dopiero jak to sracimy zaczynamy to doceniać.
Moja rada dla ciebie bedzie prosta. Niewiem czy najlepsza, ale jezeli ja kochasz to nic ci ni pozostaje jak walczyc o nią.
Na poczatku szczerze z nia poraozmawiaj i powiedz ile dla ceibie znaczy. Jezeli to nie pomoze, sprobuj sie z nia spotykac tzn zapraszaj do kina, restauracji czy nawet na spacer, pamietaj przy tym o jaims malym kwiatuszku. Jezeli byla z toba przez 3 lata i teraz chce utrzymywac z toba kontat (jak sam napisales) to nie wierze ze juz nic nie czuje. Moze po prostu nie wytrzymala tego wszystkiego. Zabiegaj o nia jak na samym poczatku, staraj sie i przede wszystkim traktuj ja dobrze, okazuj jej milosc. moze pomoze .
Ale gwarancji nie daje:)
Awatar użytkownika
thessi
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 27 gru 2003, 20:55
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: thessi » 29 gru 2003, 23:33

Poważna sprawa.
Człowiek nigdy nie docenia tego co już ma, przeważnie docenia to jak to straci ale wtedy na odzyskanie czegoś jest już za pózno.
Są dwie mozliwości:
1. Albo stara się sprawdzić jak bardzo Ci na niej zależy i jak długo bedziesz teraz TY zabiegał o nia
2. Ma już Cie dosć

Czas pokaże a ty sie staraj, bo chyba Ci zależy
POWODZENIA

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 457 gości