Dziewczyna mówi mi że się nie będzie starać.

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Student 94
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 01 lut 2017, 02:16
Skąd: Dęblin
Płeć:

Dziewczyna mówi mi że się nie będzie starać.

Postautor: Student 94 » 01 lut 2017, 02:29

Na ostatnim spotkaniu dziewczyna mi powiedziała że wcześniej się starała w innych związkach, ale jej się rozpadły te związki. Dodała, że w związku z tym teraz się nie będzie starać, że teraz facet ( w domyśle ja) ma się o nią starać i wszystko będzie się powoli realizować, że potrzeba czasu i wielu jeszcze rozmów i chwil spędzonych razem. Że trzeba czasu i na łóżko trzeba zaczekać.
Dobrze to świadczy, że tak powiedziała mi? Mam mieszane odczucia, obawiam się, że nie chce mi wprost powiedzieć że jestem i będę tylko kolegą, a może nawet sponsorem... Mam rację?
Awatar użytkownika
Justynka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 13 lis 2016, 11:14
Skąd: Nowe Miasteczko
Płeć:

Re: Dziewczyna mówi mi że się nie będzie starać.

Postautor: Justynka » 02 lut 2017, 10:51

Niekoniecznie, ja wnioskuję ze sparzyła sie z poprzednimi partnerami, starając się i dając od siebie wszystko. W zamian natomiast spotkała się z chłodnym podejściem partnera a jej poprzednie związki zakończyły się czego ona na pewno sie nie spodziewala.
Możliwe też, że tylko tak mówi że nie będzie sie starać. Daj jej trochę czasu, zobaczysz jak będzie w rzeczywistości. W takich sprawach nie da sie udawac, bo to bardzo szybko zostanie zdemaskowane przez ciebie.
KatarzynaJas
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 15 maja 2017, 12:23
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Płeć:

Re: Dziewczyna mówi mi że się nie będzie starać.

Postautor: KatarzynaJas » 15 maja 2017, 12:28

Moim zdaniem powinna sobie zrobić po prostu długą przerwę od związków. Pobyć sama, ochłonąć. Jak poprzedniczka uważam, że sparzyła się w poprzednich związkach i teraz będzie je odreagowywać. Uspokoi się, to będzie gotowa znów próbować i na powrót będzie fajną dziewczyną :)

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 370 gości