Nie wiem co robić...

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

arczi85
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 22 wrz 2015, 20:50
Skąd: z internetu
Płeć:

Nie wiem co robić...

Postautor: arczi85 » 22 wrz 2015, 21:06

Witam.

Od niedawna - trochę ponad miesiąc - spotykam się z pewną dziewczyną. Zaczęło się bardzo fajnie w sumie od pierwszego spotkania. Były pocałunki i przytulanie się. Aczkolwiek widujemy się zazwyczaj raz w tygodniu a to z powodu jej pracy. Ona pracuje zawsze na rano i z racji dojazdów wraca późno bo około 18:00 i nie zawsze ma ochotę na spotkanie.

Ale do rzeczy było fajnie do momentu w którym stwierdziła że musimy poważnie porozmawiać. Powiedziała mi wtedy że nie jest pewna swoich uczuć i że wolałaby abyśmy zrobili mały krok wstecz odnośnie naszej znajomości... powiedziała że pocałunki i przytulanie się krępuje ją trochę. Dalej mowiła że bardzo mnie lubi, lubi rozmawiać ze mną i spędzać czas. Miała trudność mi to przedstawić w taki sposób ( co było widać zresztą ) bo stwierdziła że widzi że mi na niej zależy i bała się że mogę się obrazić albo przestać do niej odzywać po tym co mi powiedziała. Kontakt jest nadal. Dalej się widujemy i rozmawiamy. Powiedziałem jej że nie ucieknę i nie będę na nią naciskał, że może potrzebuje czasu.

Więc co dalej robić?
Dodam jeszcze że oboje mamy po 30 lat i oboje mamy bardzo małe doświadczenie jeśli chodzi o związki.
Moja przyjaciółka uważa że ona się po prostu obawia tego. Oboje nie wiemy jak się za to zabrać...

aha i coś jeszcze... niedługo ma urodziny. Zanim mi powiedziała o tym że nie jest pewna miałem taki pomysł aby coś ugotować i przygotować kolację przy świecach z winem u siebie w domu, jednak zwątpiłem czy to aby dobry pomysł po tym co mi powiedziała. Moja przyjaciółka twierdzi że powinienem i tak to zrobić

Więc co radzicie?
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2015, 21:07 przez arczi85, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 23 wrz 2015, 07:13

Słuchaj przyjaciółki :)
arczi85
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 22 wrz 2015, 20:50
Skąd: z internetu
Płeć:

Postautor: arczi85 » 24 wrz 2015, 19:46

ktoś jeszcze chciałby coś powiedzieć??

wczoraj rozmawialiśmy przez tel i chciałem się z nią spotkać. Powiedziała że w najbliższym czasie się nie zobaczymy bo musi jeździć na wykłady w weekendy, a w tygodniu jest zmęczona po pracy tak że jej się nic nie chce...

[ Dodano: 2015-10-13, 20:19 ]
sprawa się wyjaśniła, dała mi dosadnie do zrozumienia że jestem dla niej tylko przyjacielem, nic więcej...
A moja przyjaciółka twierdzi że w ten sposób chce zachować dystans czy jakoś tak.. bo się obawia tej bliskości itd.

a według mnie temat jest definitywnie zamknięty. Nadal utrzymujemy kontakt - ostatnio nawet się widzieliśmy

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 229 gości