Zdradziecki gen :)

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 12 wrz 2004, 23:15

skoro uważasz, że traktuje się na luzie związek, w którym proponuje się partnerowi małżeństwo, to ja przepraszam.

Założę sie , że to Ty zaproponowałeś.
I jak?
Nie będziesz badał DNA swojego dziecka?
Nie pomyślisz o tym, nawet?
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 13 wrz 2004, 01:01

Co Twoja partnerka zostawia dla Ciebie? Bo przeciez jestes wyjatkowy, wiec cos musi zostawiac i nie chodzi tu juz o seks bez gumy czy uczucia.
Tomasz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 156
Rejestracja: 28 gru 2003, 13:07
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Tomasz » 13 wrz 2004, 17:53

Założę sie , że to Ty zaproponowałeś.
I jak?
Nie będziesz badał DNA swojego dziecka?
Nie pomyślisz o tym, nawet?

I tu Mysiorku jesteś w błędzie, propozycja wyszła od Niej, nie ode mnie, a o dzieciach była mowa już wcześniej.

Co Twoja partnerka zostawia dla Ciebie? Bo przeciez jestes wyjatkowy, wiec cos musi zostawiac

Jest bardzo wiele rzeczy tylko dla mnie, np. tylko ja znam jej najgłębsze sekrety, najskrytsze pragnienia, obawy lęki itp, jest bardzo wiele tematów, na które rozmawia tylko ze mną, jest w końcu nawet w seksie, parę rzeczy które robi tylko ze mną. Choć prawdę powiedziawszy mnie wystarcza to, że jest przy mnie na codzień i ja mogę być przy niej.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 13 wrz 2004, 21:17

Ehh, ja rozumiem ze Bog sie kazal dzielic, ale no bez przesady :D
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 13 wrz 2004, 21:26

Maverick pisze:Ehh, ja rozumiem ze Bog sie kazal dzielic, ale no bez przesady :D


Zgadzam sie w zupelnosci! :D
Moze tez dlatego, ze jestem monogamistka... :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 13 wrz 2004, 23:03

Moze jestem dziwny, ale dla mnie seks jest czyms niezwyklym, to zupelne oddanie sie partnerowi, calkowite zaufanie. Gdybym mial swiadomosc ze wczoraj moja partnerke obracal ktos inny to tej magii by nie bylo, bo jej cialo dostepne byloby dla kazdego...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 14 wrz 2004, 08:30

Maverick pisze:Moze jestem dziwny, ale dla mnie seks jest czyms niezwyklym, dla


Mav ..... WSZYSTKO SIE ZMIENIA ! to, ze dzis sex jest dla Ciebie czymś takim jak to opisałeś , nie znaczy, iż tak bedzie zawsze ! i moze sie zdazyc tak ,ze za lat 10 bedziesz myslał podobnie jak Tomasz ! moze ???? ale nie musi !! :564:
ale zmieni sie npaewno !!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
sallvadore
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 330
Rejestracja: 12 sty 2004, 01:02
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: sallvadore » 14 wrz 2004, 10:43

Kurde wczoraj rozmawiałem z dobrą znajomą przyznała mi sie że zdradziła swojego faceta i nie czuje z tego powodu wyrzutów sumienia. Wrecz przeciwnie mowi ze pokochała go jeszcze baradziej a zdrada była dla niej tylko fizyczności. Ja jej powiedziałem ze gdbyby moja to zrobiła i bym sie o tym dowiedział... nie wybaczyłbym tego. Z seksem u mniej jest jak pisze Mav jest to coś maginczego zarezerwowanego tylko dla nas dwojga, i nie ma miejsca dla osoby trzeciej nawet przelotnie. Nie potrawilbym całować moją dziewczyne z swiadomosci ze 4 dni temu była w łózku z innym.
I po dłuższej rozmowie oboje doszliśmy do wniosku ze to kobiety zdradzają czesciej niz faceci. I chyba to prawda... :551: :550: :566:
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 14 wrz 2004, 10:45

A spytales sie jej co by czula jakby jej facet ciupcial sie z inna?

Ps: To jest 34000 tysieczny post na forum :D
sallvadore
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 330
Rejestracja: 12 sty 2004, 01:02
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: sallvadore » 14 wrz 2004, 10:50

Dlaczego to zrobiła? Odpowiedziała mi ze facet nie dawał jej tego czego chciała, brakowało jej ciepła, On nie potrawił przytulić ja tak po prostu. A dwa ze brakowało jej seksu oralnego... a tamten liznął aż miło. Fakt ze po spotkaniu przestali odzywać sie do siebie.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 14 wrz 2004, 10:51

Nie chodzi mi o to dlaczego to zrobila, ale co by zrobila jakby jej facet sie stukal z inna.
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 14 wrz 2004, 20:41

On nie potrawił przytulić ja tak po prostu

powinna pogadać z nim o tym
A dwa ze brakowało jej seksu oralnego...

o tym też :)
zdrada to nie rozwiązanie
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 14 wrz 2004, 20:58

Ale chciala zasmakowac z innym i pewnie taki powod byl najwaznieszy choc moze gdzies w glebi jej ukryty i ktorego do konca nie dopuszczala do siebie, a nawet jesli to na pewno o nim nie powiedziala.
sallvadore
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 330
Rejestracja: 12 sty 2004, 01:02
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: sallvadore » 15 wrz 2004, 08:44

Był miły, słał ładne smsy, adorował... no i wkoncu doszło do spotkania ze wyladowali w łózku.
Ona twierdzi ze rozmawiala z nim wielokrotnie ale nic z tego nie wychodzilo, jak grochem o sciane..
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 15 wrz 2004, 22:19

Ona twierdzi ze rozmawiala z nim wielokrotnie ale nic z tego nie wychodzilo, jak grochem o sciane..

a teraz zrozumiała nagle jak bardzo kocha swojego faceta? Wydaje mi się że ja bym nie wytrzymała z facetem ktory by nie reagował na moje próby porozumienia się. Chociaz...to też nie do konca prawda bo wytrzymałam rok, a potem się zaczęło wszystko zmieniać :D
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
klaudiusz
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 64
Rejestracja: 19 sie 2004, 22:27
Skąd: dolnyslask
Płeć:

Postautor: klaudiusz » 16 wrz 2004, 01:08

witam

wlasnie przeczytalem wszystko od deski do deski :D

tomasz - powiem tak bardzo bym pragnol takiego zwiazku ale wydaje mi sie ze do 30 roku zyciu a pozniej juz spokoj zeby dzieci wychowac jak nalezy :P (pewnie czesc osob porobna to do brania narkotykow i powiem tyle ze da sie przestac nawet palac przez 2 lata i to w dodatku nie raz przez kilka tygodni dzien w dzien i nie tylko marichuane ale takze speed ,pixy)
zastanawia mnie jak wyglda wasz zwiazek

podczas mojego zwiazku zawsze po zdradzie byl taki czas ze kochalem swoja kobiete bez opamietania i jej sie to podobalo , oczywiscie nie wiedziala o zdradzie, pozniej znowu numerek i tak w kolko
marzylem o tym zeby zobaczyc ja kocha sie z innym facetem oczywiscie pozostalo tylko na marzeniach nawet jej tego nie powiedzialem
ale powiedzalem ze wybaczyl bym jej zdrade

kiedys czytalem ze mezczyzni po zdradzie kochaja jeszcze bardziej swoja partnerke

to tak jak sex bez milosci jest to po prostu sex-em mozna to porownac do szybkiej jazdy samochodem wspinaczki lub innej adrenaliny, oczywiscie przykaldy nie zastapia sexu
po takim sexie bez M czlowiek pragnie wrocic do swojej ukochanej osoby wybacza jej wszystko po drodze cieczas sie ta osoba jezeli ja naprawde kocha (moze to dziwnie zabrzemiec)

zgadzm sie z tomaszem i z gracja (opisz co o tym wszystkim sadzisz , czy wybaczyla bys swjemu gdyby ci zdradzil ?)
ze mozna tak zyc ale chyba nie do konca, musilbym zobaczyc siebie w tym wszystkim
czy to nie jest tak ze czesc kochanie czy masz ochote na sex och nie wlasnie wrocilam od pana x i mnie wykonczyl ide spac

napisales "zdrads" ze cos normalnego i roznie ludzie moga to roznie interpretowac

tomaszu czytajac o twoim zwiazku przychodza refelksje tego typu
czy aby na pewno ona jest szczesliwa ???
dlaczego ty nie nadrabiasz zaleglosci ???
czy moze to nie jest tak ze chca byc na sile ze soba a natura raczej podpowiada wam inaczej bo potrzebujecie czego innego w lozku ???

ja jeszcze mlody jestem i zycie przedemna
ale widzialem jak wlasna matka zdradza ojca i to wtedy boli bardziej niz zdrada partnera :(
siedzialem cicho i raczej tak pozostanie
pewnie moj ojciec dluzy nie pozostaje jej :P

jeszcze trzeba zdefinowac co to jest zdradza dla nie ktorych sex dla innych pocalunek
dla mnie jak najbardziej sex

po za tym prezerwatywa chyba daje wieksze bezpieczenistwo niz 60% zaraeznia sie wirusem tak mi sie wydaje

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 17 wrz 2004, 12:49

Wirus HIV jest na tyle maly ze przenika przez latex.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 223 gości