niebanalne oswiadczyny??

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Jag
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 02 sie 2004, 10:16
Płeć:

niebanalne oswiadczyny??

Postautor: Jag » 10 sie 2004, 10:39

czy znane Wam sa sposoby na jakies niebanalne oswiadczyny?

osobiscie to bym jej powiedzial kiedy data slubu i ze ma byc gotowa bez spoznienia (MOJA sie potrafi przed wyjsciem 15 razy przebrac) no ale ze MOJA to romantyczna jest w przeciwienstwie do mnie to...nie mam pomyslow...te kwiaty,kolacja to odpada...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 10 sie 2004, 10:43

Obejrzyj film pt "100 dziewczyn". Koles sie tak jednej oswiadczyl ze od razu caly akademik lasek na niego lecial :D
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 10 sie 2004, 10:46

MOJA to romantyczna jest w przeciwienstwie do mnie to...nie mam pomyslow...te kwiaty,kolacja to odpada...


a czemu odpada? Ja się uważam za romantyczną i myślę że takie coś by się podobało :) No chyba że się boisz ze jako nie-romantyk nie będziesz tam pasował? ;)
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 10 sie 2004, 10:51

Szkoda ze u nas nie ma lunaparkow, bo moglbys zrobic tak:
kwiatki, kolacja romantyczna. Nastroj odpowiedni, ona czeka na slowa. Mowisz ze musisz jej powiedziec cos waznego, ona czeka... a Ty ze ja kochasz i to wszystko :D Potem idziecie do lunaparku i w trakcie jak rollercoaster wjezdza na gore mowisz ze nie ma sensu z tym zwlekac, bo nie wiadomo co bedzie jak zjedzie w dol i sie oswiadczasz :D Bylaby zaskoczona :diabel2:
Awatar użytkownika
Jag
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 02 sie 2004, 10:16
Płeć:

Postautor: Jag » 10 sie 2004, 11:02

te kwiaty i kolacja odpada bo raz ze nie wiem jakie kwiaty a dwa to wydaje mi sie to jakies takie oklepane..ten lunapark to juz szybciej :diabelek:
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 10 sie 2004, 11:19

nie wiem jakie kwiaty


Tylko róże. To najpiekniejszy kwiat :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 10 sie 2004, 11:38

Mi chodzilo zeby to byla calosc. Dla kontrastu. Nie czytales uwaznie :) A kwiaty - na takie okazje daje sie zwykle czerwone roze :) Choc i tu mozesz wykazac odrobine oryginalnosci, dac jej ulubiopne, samemu zerwac. Jak tam chcesz.
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 10 sie 2004, 14:38

te kwiaty i kolacja odpada bo raz ze nie wiem jakie kwiaty a dwa to wydaje mi sie to jakies takie oklepane


z tego co ja się znam na romantyczkach to one uwielbiają "oklepane" rzeczy. Stare rockowe piosenki, zachody słonca, kwiaty zerwane na lace...same banały i dlatego tak trudn zeby facet im to zapewnił. Mój kochany mówi że powinnam się w innej epoce urodzić ;)
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 10 sie 2004, 14:57

to byly moje urodziny, imprezka na calego u kolegi w ogrodku, znajomi, grill, piffko, rozesmiane geby. nagle moj facet wstaje i prosi wszystkich o cisze, mysle sobie, pewnie chce zlorzyc zyczenia a ten bach na kolanko i pierscien wrecza. az mi sie nogi trzesly a znajomi :651: szczeny do ziemi, ze mna na czele.
uwazam to za fajna forme. :)
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 10 sie 2004, 23:40

No z pewnoscia bylas zaskoczona :D
Awatar użytkownika
Duszek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 03 mar 2004, 17:15
Płeć:

Postautor: Duszek » 10 sie 2004, 23:41

fajna forma Foxy.. i odmówić byłoby Ci ciężko.. :P
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 11 sie 2004, 10:59

Duszek pisze:fajna forma Foxy.. i odmówić byłoby Ci ciężko.. :P

no własnie....moze to była jego taktyczna rozgrywka.....
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
DREADMAN
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 345
Rejestracja: 03 sie 2004, 09:58
Skąd: Hotelu[;
Płeć:

Postautor: DREADMAN » 11 sie 2004, 15:04

odmowic ciezko tylu swiadkow :D :P
Ptaszniki to Moja Pasja :D I mam Kilka nA Sprzedaz [;
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 11 sie 2004, 15:14

DREADMAN pisze:odmowic ciezko tylu swiadkow :D :P

no własnie. wyobrażacie sobie taka sytuację ? Nie mówie zaraz o odmawianiu ale nawet 'zastanowie się'. :551:
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
DREADMAN
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 345
Rejestracja: 03 sie 2004, 09:58
Skąd: Hotelu[;
Płeć:

Postautor: DREADMAN » 11 sie 2004, 15:18

jak by byla odmowa to koles by sie speszyl na cala impreze troche by sie glupio czul przy tylu osobach co ty na to lady zgadzasz sie ze mna ?? :D
Ptaszniki to Moja Pasja :D I mam Kilka nA Sprzedaz [;
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 11 sie 2004, 15:41

speszył na pewno, ale chyba bardziej było by mu smutno, przykro. Osobiście nie chciałabym znaleść sie w takiej sytuacji i niapewno nie tylko ja.

czasem zastanawiam się, jak potoczyło by się moje zycie gdybym odmówiła lub powiedziała ze pomyslę.....
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 11 sie 2004, 18:37

Mój eks mi się oświadczył w knajpie przy piwie. Pierścionek kupiła moja mama, bo "taki był ładny", a on miał problem z wyborem. Więc on schował do kieszeni i wyjął w knajpie.
Jakie oświadczyny, taki koniec: do niczego.
Teraz to tak sobie myślę, że tak np. gdzieś na wyjeździe mi się marzy. Jakiś październik, morze, spacer albo gapienie się na wodę i wtedy może spytać. Pierścionek może być później, nie musi być akurat w tym momencie, bo mi to amerykańskim kiczem zalatuje, może przez same okoliczności. A kolacja przy świecach? Zawsze dostaję ataku śmiechu, jak sobie wyobrażam, jak to z zewnątrz wygląda - kicz totalny. Nawet bez zaręczyn. Więc może ja średnio romantyczna. Zresztą romantyzm to dla mnie raczej nie te świeczki, tylko zupelnie inne rzeczy.
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 11 sie 2004, 19:39

Zawsze dostaję ataku śmiechu, jak sobie wyobrażam, jak to z zewnątrz wygląda - kicz totalny.

oj, tak - jak kolacja to tylko do spedzenia milo czasu, ale z duzą dawka humoru. Zupełnie mi to romantyzmem nie podchodzi.

Zaręczyny? ja preferuję albo głośne i huczne np. przez mikrofon na jakiejs imprezie :D albo w najmniej spodziewanym momencie: np. w kopercie po rachunku :), w trakcie szalonego biegu na plaży na jakiejs tropikalnej wyspie :), przed wspolnym skokiem na bangy :), jesli w restauracji to nie snobistycznej, a pierscionek moglby byc gdzies ukryty (niekoniecznie w kieliszku ) :) a narazie, ech.. nie głupoty mi w głowie :D
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 12 sie 2004, 10:10

Zaręczyny? ja preferuję albo głośne i huczne np. przez mikrofon na jakiejs imprezie


Ja tak zrobiłem na 30-to leciu ślubu ciotki :)
Smiechu i łez było, że ahhh....
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
selene
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 84
Rejestracja: 03 lip 2004, 13:09
Płeć:

Postautor: selene » 12 sie 2004, 16:17

ha, a ja kiedyś słyszałam fajną historię.
Chłopak wpadł niby, ot tak, znienacka do dziewczyny z zapytaniem, czy nie miałaby ochoty gdzieś się przejść.
Ona oczywiście się zgodziła, a jako, że mieszkali w tym samym akademiku zaproponował, żeby poszli na dach tegoż akademika, "dla jaj" powiedział ;)

Wchodzą, ona już nie ma siły, bo to po jakichś drabinkach trzeba było się spinać, wzrok nietęgi etc.
Gdy znaleźli się na samym szczycie on poprosił ją o zamknięcie oczu.
Posłuchała, a i owszem :D
Gdy otworzyła oczęta ukazał im się widok niebanalny.

Jej facet ustawił się z kumplami z drugiego akademika [znajdującego się naprzeciw], że na dany znak[w tym przypadku to była ustalona wcześniej godzina] włączą światło w swoich pokojach.

Swiatło w oknach ułożyło się w kształt serca :D
I wtedy zapytał ją czy go chce :D
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 12 sie 2004, 16:22

To sie nazywa inwencja !!!!!!!! :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 12 sie 2004, 16:25

za takiego bym chyba na miejscu wyszla ;)
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 13 sie 2004, 09:27

Zajebisty pomysł. Sam bym za takiego wyszedl :)
sallvadore
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 330
Rejestracja: 12 sty 2004, 01:02
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: sallvadore » 15 sie 2004, 21:34

zgadzam sie! pomysł pierwsza klasa! :564: :564:
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 16 sie 2004, 11:40

Gracja: za takiego bym chyba na miejscu wyszla


ukochany Gracji, jeśli to czytasz to wiesz co robić :P
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
Awatar użytkownika
Fernir22
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 16 gru 2006, 14:16
Skąd: z domku :)
Płeć:

Postautor: Fernir22 » 05 kwie 2007, 16:47

A ja mialam smieszne zareczyny :P Bo nic od poczatku mojemu ukochanemu sie nie udawało - :P Napierw po moich urodzinakch mial zabrac mnie na plaze ( tam miala byc juz pizza wloska - moja ulubiona winko swiece kocyk:P) Tylko ze moj luby nie pomysla ze to pazdziernik - w trakcie drogi mial dyskretnie zadzwonic po ta pizze ale zgubil numer telefonu :P gdy dojechalismy na miejsce ( bez pizzy - ja dowiezli nam w trakcie) rozchualo sie wietrzysko :P i fale na jeziorze wielkosci "tsuanmi" no i zanim doszlismy do kocyka - to porwala go woda -- o swieczkach i winku nie wspomne:P ukryte byly - no ale widac jakis zulik soobie je przytulił <diabel> W rezultacie moj facet juz rozgorczony ze mu sie nic nie udaje etc .. zrezygnowany padł mi na kolana - i zamiast zaczac mi sie oswidczac zaczał do tego ze cholera znou mu sie nie udalo <aniolek> <aniolek> no a pozniej widomo - spytal sie czy nie chce zostac jego zona - calosc moich oswidczyn mozna uznac za jedna wielka klape 8) ale z pesrspektywy czasu do dzis sie z tego smiejemy :)
"W uśmiechu jest całe bogactwo człowieka"
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 05 kwie 2007, 16:55

Ja się oświadczyłem... u niej w domu. 8)
A miałem taki srogi plan: zabrać ją po prostu na wycieczkę do ruin zamku koło Rudna (okolice Krzeszowic). Byłem tam wcześniej ze dwa razy i uznałem, że zajebiste miejsce.
No i przyszedłem do niej rano. Mieliśmy wyjechać zaraz jak przyjdę. Ale ona chciała coś zrobić do jedzenia zanim pojedziemy. I jakis makaron nastawiła. Nastawiła i poszliśmy do pokoju. No ale jakoś tak mieliśmy się ku sobie, żeśmy sie zaczęli sobą zajmować. Było gorąco i namiętnie tak, żeśmy zapomnieli o całym świecie. Świat o sobie przypomniał, kiedy zaczął się unosić w mieszkaniu smród palonego ciasta. Szybko wyłączyłem makaron. Na dnie garnka był zwęglony makaron. A ponieważ to był ulubiony garnek jej babci, więc musieliśmy szorować go. Nie za bardzo to szło. I tak minęło dodatkowe 2 godziny. :|
W końcu ona stwierdziła, że już nie pojedzie, bo nie ma sensu. :| Zrobiłem wielkie oczy <boje_sie>, posmutniałem. Zaciekawiła się czemu. A ja w końcu powiedziałem CZEMU. :>
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 05 kwie 2007, 22:56

gracja pisze:przed wspolnym skokiem na bangy
Tak wlasnie pomyslalem ale w czasie skoku wykrzyczec to :)
Ja UWIELBIAM romantyczne kobiety juz po pierwszych dwoch postach kolezanki z 1 strony widze, ze faktycznie dla niej ta otoczka to cos wielkiego :)
Natomiast moja nalezy do srednio romantycznych wlasciwie to to, co dla mnie jest romantyczne jej wydaje sie az przeromantyczne:) a to co dla mnie nie ma zadnego znaczenia, jakies slowo np. lub ciag slow jej wdaje sie boskie :) nie qmam:)

fish pisze:Zajebisty pomysł. Sam bym za takiego wyszedl :)
BUAHAHAH :) fisz :D dobre

Ja myslalem ze ja zepchnie z tego dachu... :)
A sam pomysl owszem moze zrobic wrazenie al wedlug mnie jest to pomysl zerzniety z AMERYKANSKIEJ DENNEJ ROMANTYCZNEJ KOMEDII :) o tak !! aczkolwiek z pewnoscia moze zadzialac.

Ja mam kilka mysle ciekawych pomyslow ale nie bede o tym pisal, chyba ze sie rozejde z mala to moge napisac bo ewentualna nastepna sie o tym forum nie dowie :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
zawe
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 94
Rejestracja: 08 mar 2007, 07:53
Skąd: niką
Płeć:

Postautor: zawe » 12 kwie 2007, 07:39

chyba wazne żeby się pamiętalo ;)
a przykład z życia wzięty...można oświadczyć się w liście :)...bynajmniej nie ze strachu :), mój ojciec tak się oświadczył mamie, będą ze sobą już ze dwadzieścia pięć lat - po ślubie... i nadal się im dobrze wiedzie <diabel> więc to chyba dobrze wróży ...
Aco do kwiatów, nie chciałabym róż...może coś bardziej pomyslowego. :>
Awatar użytkownika
Kermit
Weteran
Weteran
Posty: 931
Rejestracja: 12 sie 2005, 08:51
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: Kermit » 21 kwie 2007, 17:12

zeby byla zaskoczona smsem hehe :) nie no zartuje :) szczezr mowiac tez sie nad tym zastanawialem. Mi osobiscie podoba sie najbardziej pomysl jednego z userow o powiedzeniu tego przez mokrofon na jakies uroczystosci itp :) z drugiej strony ktos by sobie pomyslal ze za duzo amerykanskich filmow sie naogloadalem.

to z zes kokioem na linie.... a jak powiesz i zaczniesz wymiotowac ze wzgledu na przeciazenia itp :D jak to bedzie wygladalo? :D
So understand;
Don't waste your time always searching for those wasted years,
Face up...make your stand,
And realise you're living in the golden years.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 97 gości