Zbytnia nadgorliwość

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
ministerPL
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 13 lis 2005, 01:28
Skąd: B-stok
Płeć:

Zbytnia nadgorliwość

Postautor: ministerPL » 09 cze 2013, 08:48

Witam. Z dziewczyną już kiedyś się kłóciłem o poranny seks. Obiecałem jej że nie będę się do niej z rana dobierał pomimo że wtedy mam na nią największą ochotę. Po około miesiącu sama od czasu do czasu zaczęła inicjować kontakty z rana. Ostatnio mieliśmy dużą wstrzemięźliwość prawie dwa tygodnie jej praca, moja praca, brak lokum. Dziś udało nam się spędzić razem upojną noc. Ale nie mogłem się powstrzymać z rana - sama mnie zbudziła, powiedziała że mamy jeszcze 30 min zapytałem się czy zrobić jej śniadanie , stwierdziła że nie po czym chciała dalej spać. Ja od samego rana widząc jej piękne prawie nagie ciało wspaniałą sylwetkę i tak piękną twarz, strasznie się podnieciłem i wpadłem na pomysł że ona chce to zrobić na śpiocha (po co by mnie budziła?!), zacząłem ją dotykać po chwili zrobiła się mokra, zrobiłem to mimo że ona była bardzo oziębła nie chciała mi patrzeć w oczy ani całować ciągle udawała że śpi.. Po wszystkim stwierdziła że musi już iść i jest bardzo zawiedziona na mnie. Ja czuję się teraz podle, że myślałem tą głową na dole. Jak mogę jej wytłumaczyć że jest tak piękna, czasami że nie mogę się powstrzymać.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 09 cze 2013, 16:21

Przeciez ona Toba po prostu manipuluje...
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 10 cze 2013, 18:37

Obudziła Cię, bo chciała seksu. Zawiodła się, że nie załapałeś od razu, a następnie pomyślała, że dobierasz się do niej bo na Tobie to wymusiła :D Będzie dobrze. I pamiętaj, zawsze lepiej wbijać jej pałkę w plecy z rana, bo nawet jak ona nie ma ochoty, to będzie miała poczucie, że Cię kręci. Teraz zachowuj się jakby sytuacji nie było - kobiety są dziwne, nie roztrząsaj przy niej tego.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 20 cze 2013, 23:59

Nemezis pisze:Obudziła Cię, bo chciała seksu. Zawiodła się, że nie załapałeś od razu, a następnie pomyślała, że dobierasz się do niej bo na Tobie to wymusiła :D Będzie dobrze. I pamiętaj, zawsze lepiej wbijać jej pałkę w plecy z rana, bo nawet jak ona nie ma ochoty, to będzie miała poczucie, że Cię kręci. Teraz zachowuj się jakby sytuacji nie było - kobiety są dziwne, nie roztrząsaj przy niej tego.

No proszę :)
I Nemezis nam dojrzewa... społecznie.
KOCHAJ...i rób co chcesz!

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 322 gości