Czy faceci lubia tylko kobiety o figurze modelki?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

vaolin
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 20 lip 2010, 00:08
Skąd: kielce
Płeć:

Czy faceci lubia tylko kobiety o figurze modelki?

Postautor: vaolin » 06 cze 2012, 23:58

jakie kobiety lubia mezczyzni ? Mam kobiece ksztalty szerokie biodra i duze piersi jednak nie mam nadwagi waze 60 kg ale faceci w moim wieku zwykle mnie nie doceniaja dlaczego tylko kilka lat starsi faceci widza we mnie seksowna kobiete ? Wiadomo gusta sa rozne ale skad u mlodych facetow przekonanie ze musza miec chudziutka partnerke zamiast normalnej kobiety ktora ma cos wiecej po za koscmi i skora? Ciagle slyszy sie ze kobieta powinna miec czym oddychAC WIEC czemu wybieraja takie bez piersi i w dodatku czesto puste?Skad to przyciaganie do glupawych kobiet? czy mezczyzni boja sie madrych pan?
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 07 cze 2012, 01:39

Nie, po prostu większości ludziom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie. Żeby tylko zawiesić sobie oko, nie potrzeba wnikać w to, czy ktoś ma coś pod kopułą. Sama oglądam się czasem za laseczkami, więc tym bardziej jak facet ma się oprzeć?

Piszesz o mądrości, a uogólniasz jak zraniona nastolatka ;) Często ludzie z własnego wyboru tworzą szybkie, przelotne związki, więc czemu mieliby nie związać się z kimś, na kogo przyjemnie popatrzeć? A swoją drogą, po co komuś sensownemu partner, który potrafi się związać z pustą lalą? Ja bym takiego nie chciała.
Ostatnio zmieniony 07 cze 2012, 01:41 przez Nemezis, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 07 cze 2012, 09:20

Ja to jestem przekonany , ze wielu nie chce swojego zdania i obrazu kobiety pokazywać , głosić , by nie zostac wysmianym przez kolegów - młodosc jest teroche głupia [:D] mój typ kobiety np. Nie ma takiego ! lubie od szczuplutkich do tych okragłych , ale to w kwesti dla oka ! najlepsza w łózku jest jednak kobieta okragła co nie znaczy gruba , zaraz wkleję zdjecie o co mi chodzi . To zas nie znaczy , ze inne szczupłe z małym biustem są gorsze NIE !! są innne ! a inne nie znaczy gorsze Skoro ja tak mam to znaczy ze wielu tak ma . Starsi beda juz wypowiadac sie w kwesti jakie wolą , młodsci - ulegac modzie , tak samo jak w kwesti wygolenia cipek [:D]
http://www.iv.pl/images/51977439326866362142.jpg
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 07 cze 2012, 10:20

Ano widzisz, vaolin, to nie kwestia figury, mody czy zakłamania mężczyzn. Ja kobitki typu przedstawionego przez Andrwe nie tknę (a tykałem, żeby nie było że plotę a nie wiem).

60 kg + ok. 175cm to mój max, szczerze i dobrze mi z tym, nieważne czy szczuplutkie drobniutkie są akurat w modzie czy opluwane, że wieszaki.

Ludzie są różni. Jeden starszy powie, żeś seksowna bo ma taki gust, drugi tylko żeby poświntuszyć/przelecieć a w myślach doda "babochłop". Tak samo jak ja dla jednych kobietek jestem pociągający cieleśnie, dla innych patykowatym oblechem. Ale to nie znaczy że te którym się nie podobam są głupie albo zakłamane.

Chcesz innego traktowania, to po pierwsze zachowuj się seksownie (bo z tego atrakcyjność wynika, nie z wyglądu) a po drugie obracaj się w towarzystwie odpowiednich facetów.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 07 cze 2012, 17:11

Zachowanie faktycznie robi roznice. Rowniez nastawienei do zycia i postawa, a raczej brak wady postawy lub zlych nawykow.
Niemniej jednak jak widze zabojczo pewnego siebie, przekonanego o wlasnym potencjale i mozliwosciach usmiechnietego hipopotama plci zenskiej to chce mi sie smiac.
Bo wyglad ma znaczenie.

A figura modelki? Jakiej? fotomodelki czy modelki? Jak zwyklej wybiegowej modelki to nie tkne dziadostwa.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 08 cze 2012, 11:04

prawda jest taka , ze kobieta szczuplutenka wyglada ładnie tylko ubrana , rozbierz taka do naga , a czar pryska . W łózku jest jeszcze gorzej , ale by to stwierdzic trzeba miec porównanie . Tyle też - ze kazdy lubi co innego
ale tez tyle , ze wielu tylko mysli ze wiedza jak bedzie , albo jest .
w programi TOPMODEL nie było ani jednak ładnej z figury kobiety , ładnej na miare top ! bo tak to wszystkie bły łądne , jedynie zblizona do ładnosci to była , ta co miała dziecko . To moje zdanie . a bedzie ich tyle , ilu sie tu wypowie <diabel>
Ostatnio zmieniony 08 cze 2012, 11:05 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 09 cze 2012, 00:42

Andrew pisze:prawda jest taka , ze kobieta szczuplutenka wyglada ładnie tylko ubrana , rozbierz taka do naga , a czar pryska .
Dokladnie. Niemniej jednak wole troche za chuda niz troche za gruba. Inna sprawa jest przyszlosc. Jezeli chudzizna wynika z niejedzenia to kiepsko wroze jej zdrowiu. Jezeli lekka nadwaga nie wynika ze zlych nawykow zywieniowych lub obzarstwa to kiepsko wroze przyszlemu mezowi. Po slubie i dziecku + 30kg gwarantowane. Dla mnie juz + 10kg jest uzasadnionym powodem do rozwodu.
Ostatnio zmieniony 09 cze 2012, 00:43 przez Maverick, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 09 cze 2012, 09:03

vaolin, waga nie jest najważniejsza. Liczą się takie rzeczy jak wcięcie w biodrze, odstęp między udami.
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Vogel
Bywalec
Bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 16 lis 2009, 20:27
Skąd: krk
Płeć:

Postautor: Vogel » 11 cze 2012, 11:53

Czy faceci lubia tylko kobiety o figurze modelki?

NIE !!
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 27 cze 2012, 10:48

Andrew, zainteresował mnie wątek wpływu figury na zachowanie w łóżku, możesz rozwinąć? <diabel>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 30 cze 2012, 16:36

bardzo chetnie , ale po urlopie, bo to troche pisania jest , a moja Pani juz zła [:D]
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 28 lip 2012, 10:28

Andrew, :>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 30 lip 2012, 12:00

Oj zapomniałem o Tobie - przepraszam ....jednak musze zapytac ... bo chyba cos komus sie pomyliło , a ze było to dawno , a ja odpisujac , ze napisze w innym czasie pisałem to w biegu (byłem na urlopie) to teraz zapytac muszę - czy chodzi ci o to zdanie ? czy o jakies inne .

cytuje
najlepsza w łózku jest jednak kobieta okragła
Ostatnio zmieniony 30 lip 2012, 12:01 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 31 lip 2012, 10:46

Andrew pisze:prawda jest taka , ze kobieta szczuplutenka wyglada ładnie tylko ubrana , rozbierz taka do naga , a czar pryska . W łózku jest jeszcze gorzej ,

Andrew pisze: najlepsza w łózku jest jednak kobieta okragła
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 31 lip 2012, 10:59

Stawiam, że chodziło o to, że jest się do czego przytulić, co pomiziać, no i o kości kobiety okrągłej się nie pokaleczysz. I że na kobiecych kształtach przyjemniej oko zawiesić niż na ładnych kościach.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 31 lip 2012, 11:14

To akurat kwestia gustu. Ja zrozumiałam, może niesłusznie, że chodzi o różnicę w zachowaniu i tego jestem ciekawa :)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 31 lip 2012, 11:26

Nemezis pisze:I że na kobiecych kształtach przyjemniej oko zawiesić niż na ładnych kościach.
Od kiedy grube dupsko i opona na brzuchu to kobiece ksztalty? Bo pewnie wlasnie wieksze sadlo mial na mysli Andrew. Ja zdecydowanie wole kobiety szczuple. Zaznaczam: szczuple, a nie chude (modelki). Zreszta akurat modelki uwazam za obrzydliwe z racji czesto ich nienaturalnego wzrostu (powyzej 180).
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 31 lip 2012, 15:40

Maverick pisze:Bo pewnie wlasnie wieksze sadlo mial na mysli Andrew.

Pewnie Cię zaskoczę Mav, ale pomiędzy kobietami szczupłymi a tymi z sadłem są jeszcze inne typy sylwetki. I szczerze wątpię, by Andrew pisał o sadle.

Maverick pisze:modelki uwazam za obrzydliwe z racji czesto ich nienaturalnego wzrostu (powyzej 180).

A to modelki karmi się specjalną karmą na rośnięcie, że piszesz tu o nienaturalności?
To są kobiety wyróżniające się wzrostem, tak samo jak męskie kurduple też się wyróżniają - a skoro naturalnie 'występują w przyrodzie', to co w nich nienaturalnego?

Nazywaj rzeczy po imieniu - to są ludzie o nieprzeciętnym wzroście.
Ostatnio zmieniony 31 lip 2012, 15:43 przez Nemezis, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 31 lip 2012, 16:16

lollirot pisze:To akurat kwestia gustu. Ja zrozumiałam, może niesłusznie, że chodzi o różnicę w zachowaniu i tego jestem ciekawa :)

Nemezis - rozwiazała problem
roznica w zachowaniu nie jest od wygladu zalezna .
Mav - <glaszcze> <kalach> grubawych kobiet nie lubię - i nie mam na to wpływu - taka natura .
przykładowe zdjecie wszak tutaj wkleiłem
http://www.iv.pl/images/51977439326866362142.jpg
gdzie tu masz sadło ??
Ma troche za duze piersi , ale innego zdjecia nie mam
Ostatnio zmieniony 31 lip 2012, 16:18 przez Andrew, łącznie zmieniany 3 razy.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 31 lip 2012, 18:03

Obrazek
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 01 sie 2012, 01:58

Nemezis pisze:to są ludzie o nieprzeciętnym wzroście.
Nie bawmy sie w eufemizmy.
Andrew pisze:Mav - grubawych kobiet nie lubię - i nie mam na to wpływu - taka natura .
przykładowe zdjecie wszak tutaj wkleiłem
http://www.iv.pl/images/51977439326866362142.jpg
gdzie tu masz sadło
Ma troche za duze piersi , ale innego zdjecia nie mam
Fakt, dojarnia niezla. Ciezko na tej fotce zauwazyc ze ma duzo tluszczu. Pomijajac to ze u mnie dyskwalifikowalby ja juz sam brak gustu (jak mozna zakladac dol stroju kapielowego ktory bokami siega nad biodra??? A skoro taki stroj kapielowy zaklada to zwykle majtki pewnie tez. <belt> ) to zauwaz ze to typowa gruszka. Nie widac tego bo ma nienaturalnie wielkie piersi (dla ktorych grawitacja bedzie bezlitosna) ale gdyby je odjac to widac to jak na dloni. Uda jej se stykaja, a na tenisistke nie wyglada.
yeeesssy
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 30 lip 2012, 10:54
Skąd: PNT
Płeć:

Postautor: yeeesssy » 01 sie 2012, 09:21

Maverick masz takie wymagania...gusta są różne,ale Ty w swoich wypowiedziach jesteś po prostu chamski <zly> !!Nie chciałabym być na miejscu Twojej kobiety....która pewnie musi sie ciągle kontrolować,aby sprostać twoim wymaganiom,bo sądząc po ostatnim poście nawet to jakie założy gacie jest dla ciebie sprawa kluczową!A co po urodzeniu dla Ciebie dziecka??gdy ciało kobiety się zmienia???? :?
Lepiej dla Ciebie i dla niej,abyś znalazł sobie jakaś "super laskę w Twoim guście",bo każda normalna dziewczyna tylko nabawi się przy Tobie niezrozumiałych kompleksów....
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 01 sie 2012, 09:38

Wymagam od siebie, to wymagam tez od innych. Troche to mnie czasami przeraza gdy jestem w sklepie i wokol siebie widze samych brzydkich ludzi. Faceci z bebzolami, grube baby, a jak juz jakas zgrabna to krzywa twarz. I tylko ja jestem piekny. Choc dzisiaj w sklepie kasjerka byla ladna...

Co do majtek, to nie wiem komu sie podobaja takie siegajace pepka. Kiedys byla taka moda - dzinsy do pepka, gacie do pepka. Potem ludzkosc odkryla ze sa jeszcze biodra. Ma to co prawda pewien minus jak takie spasione dziewcze biodrowki zalozy. Obowiazkowo o 2 rozmiary za male <belt>
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 01 sie 2012, 11:47

Maverick pisze:Co do majtek, to nie wiem komu sie podobaja takie siegajace pepka. Kiedys byla taka moda
Skoro była, to komuś się podobały. Skoro to moda, to kiedyś jeszcze podoba się będą. Nawet kasjerka by zrozumiała.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 01 sie 2012, 12:46

Pytania retoryczne to takie, na ktore nie udziela sie odpowiedzi.
Awatar użytkownika
Zaq
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 217
Rejestracja: 07 lis 2006, 22:42
Skąd: stamtąd
Płeć:

Postautor: Zaq » 01 sie 2012, 12:54

Maverick pisze:Pytania retoryczne to takie, na ktore nie udziela sie odpowiedzi.
Błędna definicja.
"Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto! Cóż to była za wspaniała podróż!"
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 01 sie 2012, 13:33

Maverick pisze:Pytania retoryczne to takie, na ktore nie udziela sie odpowiedzi.

W Twoim poście nie ma żadnego pytania. A taki wysoko wycięty krój optycznie wydłuża nogi.

Andrew, pani ze zdjęcia jest totalnie nieproporcjonalna. Mega szerokie biodra, o biuście nie wspomnę.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 01 sie 2012, 14:14

Zaq pisze:Błędna definicja.
Poprawna.
lollirot pisze:W Twoim poście nie ma żadnego pytania. A taki wysoko wycięty krój optycznie wydłuża nogi.
Wiem, ale nogi od pochwy w gore traca na znaczeniu.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 01 sie 2012, 14:45

ja nie trawie ideałów ! są dla mnie wrecz obrzydliwe ! taki mam defekt ! dla mnie ta PANI to pieknosc ! Podkreslam - dla mnie !! a ze o gustach sie nie dyskutuje zaprzestanmy sporu własciwie nie wiadomo o co . [:D]
kobieta ma miec dupę ! wiec i biodra .....
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Zaq
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 217
Rejestracja: 07 lis 2006, 22:42
Skąd: stamtąd
Płeć:

Postautor: Zaq » 01 sie 2012, 15:06

Maverick pisze:
Zaq pisze:Błędna definicja.
Poprawna
Mógłbym Ci pozwolić żyć w nieświadomości, ale akurat mam dobry humor i pokażę Ci Twój błąd. Otóż pytanie retoryczne nie ma na celu uzyskania odpowiedzi. Odpowiadać na pytanie retoryczne oczywiście można, zwłaszcza kiedy jego autor błądzi.
"Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto! Cóż to była za wspaniała podróż!"

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 162 gości