BI

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 14 lis 2011, 22:02

Łatwa = szybka, błona ma znaczenie. I kto tu jest nielogiczny?
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 14 lis 2011, 22:21

Dzindzer pisze:o ile panien tak zbombardowałeś a potem zerznąłeś ?
niestety bawię się w snajperkę. Nie jest to mój wymysł. Wszystkie koleżanki mi to radzą:"próbuj z każdą która biega i na drzewo nie ucieka"
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 14 lis 2011, 22:30

Dla mnie łatwa to taka która nie pragnie, nie pożąda faceta a idzie do łózka bo ja przekonał. Albo idzie bo w ogóle ktoś ja chce.


Jarecki a czemu tak bardzo chciałeś mieć dziewicę ?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 14 lis 2011, 23:36

Jak to dlaczego facet chce dziewicę ?? Dzin <diabel> bo boi sie porównania do poprzednika ewentualnego !! a tak jest pierwszym , kobieta nie wie czy spartolił cos czy nie , jedynie moze domniemać , z e nie było tak jak sobie wyobrazała <diabel>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 15 lis 2011, 00:02

shaman pisze:Łatwa = szybka, błona ma znaczenie. I kto tu jest nielogiczny?

Chyba ja, bo zupełnie nie rozumiem o co Ci w tym komentarzu chodzi.

Dzindzer pisze:Dla mnie łatwa to taka która nie pragnie, nie pożąda faceta a idzie do łózka bo ja przekonał. Albo idzie bo w ogóle ktoś ja chce.

Przekonuje mnie ta 'definicja' łatwej :)

Andrew pisze:Jak to dlaczego facet chce dziewicę ?? Dzin <diabel> bo boi sie porównania do poprzednika ewentualnego !!

I właściwie nic w tym złego. Prawiczek na etapie wyobrażania sobie jak najbardziej ma prawo chcieć wejść w świat realnej seksualności z kimś, dla kogo to również będą początki.
Gorzej, jeżeli dziewictwo jest warunkiem koniecznym do wchodzenia w te relacje, a jeszcze gorzej, gdy ktoś 'doświadczony' potrzebuje dziewicy.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Nemezis, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 15 lis 2011, 11:06

Dorabiacie ideologie tam gdzie nie trzeba. Latwa dziewczyna to taka ktora jak sama nazwa wskazuje latwo zaciagnac do lozka i tyle. Nie ma znaczenie pozadanie, chcenie czy niechcenie tylko trud jaki facet wklada w to by doprowadzic do seksu. A dokladniej brak trudu. Oczywiscie to pojecia subiektywne, bo to co dla jednego latwe dla drugiego moze byc poza zasiegiem...
Ostatnio zmieniony 15 lis 2011, 11:07 przez Maverick, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 15 lis 2011, 11:32

Andrew pisze:bo boi sie porównania do poprzednika ewentualnego !!

Chyba tak jest najczęściej, chociaż zasłyszanym już bardziej wymyślne tłumaczenia.

Maverick pisze:Dorabiacie ideologie tam gdzie nie trzeba.

Nie ideologie. Każdy wyraz i każde określenie ma jakieś znaczenie. Ja tak rozumiem termin łatwa dziewczyna.
Mav a czy facet który próbuje zaciągnąć owa pannę juz z definicji nie jest łatwy ?
Jego nawet zaciągać nie trzeba.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 15 lis 2011, 14:26

Oczywiscie ze jest latwy. I co z tego? <pejcz>
Jarecki
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 11 lis 2011, 20:30
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: Jarecki » 15 lis 2011, 15:52

Oj, oj, widzę, że dyskusja poszła w zupełnie innym kierunku. ;) Dlaczego dziewicę? Nie wiem, nie potrafię powiedzieć dlaczego, ale jestem teraz dumny, że takową znalazłem. Może dlatego, że będzie się uczyć wszystkiego od początku (jak coś z tego wyjdzie). Nie mówię, że moja koleżanka (tak na razie muszą ją nazywać) jest łatwa, bo na pewno nie jest i od razu da się zaciągnąć do łóżka, ba, ja nawet nie chcę jej teraz "ruszyć", bo to zdecydowanie za szybko. Chociaż niedawno zdradziła, że ma ochotę na coś więcej, ale to oczywiście wyjdzie tak, jak wyjdzie (nic nie mam zamiaru planować). Jak coś, to z góry dzięki za wszystkie porady od Was, zobaczymy za jakiś czas, co z tego wyjdzie (a nawet pokuszę się napisać tutaj). :) Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 15 lis 2011, 16:07

Laska sama Ci zdradza, ze chce już czegoś więcej a Ty zwlekasz ?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 15 lis 2011, 17:47

Dlatego kobiety nie przepadaja za prawiczkami [:D] no chyba , z e ktoraś jest masochistką <diabel>
łatwa /// co to ma byc ? ja lubie kobiety konkretne , ktore wiedza czego chcą i po to siegac sie nie boja - czy to jest inne okreslenie takiej kobiety - łatwa ? powariowaliscie <hahaha>
jak dwojgu ludzi cos pasuje to na co czekac ? ja mi sie chce pic to kupuje picie ! jak chce sexu siegam po niego ...
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 15 lis 2011, 19:28

I nie musi byc w tym nic zlego. Poza tym dobrze jest tez rozroznic "latwa" od "puszczalska" ;)
Jarecki
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 11 lis 2011, 20:30
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: Jarecki » 15 lis 2011, 20:53

Andrew pisze:Dlatego kobiety nie przepadaja za prawiczkami [:D] no chyba , z e ktoraś jest masochistką <diabel>
łatwa /// co to ma byc ? ja lubie kobiety konkretne , ktore wiedza czego chcą i po to siegac sie nie boja - czy to jest inne okreslenie takiej kobiety - łatwa ? powariowaliscie <hahaha>
jak dwojgu ludzi cos pasuje to na co czekac ? ja mi sie chce pic to kupuje picie ! jak chce sexu siegam po niego ...


Szacun! To widzę, że od razu od urodzenia nie byłeś prawiczkiem :D. Moje gratulacje!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 15 lis 2011, 22:26

Mav - jezeli zapytasz kobietę , czy jedzie z Tobą w góry , a ona od razu odpowie - tak - to bedzie zle , czy dobrze ? bedzie w zwiazku z tym łatwa, czy trudna ? a co jezeli bedzie sie zastanawiała, zastanawiała, zastanawiała, zastanawiała ..... zastanawiała itd.
bedzie tą lepszą ? [:D] no dajcie spokój .
Jarecki - nic , ale to nic kompletnie nie kapujesz <piwko>
Wiesz ! prawiczkiem jest kazdy, i chce bym został dobrze zrozumiany. Jeden zdaje prawko za pierwszym razem i nie dlatego ,ze miał szczescie ... a inny zdaje za 13 razem. Innymi słowy jedni mają cos we krwi [:D] a inni nie ...
i nikt od nikogo ani lepszy ani gorszy w kwesti człowieczenstwa <piwko>
Ostatnio zmieniony 15 lis 2011, 22:29 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 15 lis 2011, 23:29

Andrew nie zrozumiales mnie. To ze ktos jest latwy nie oznacza ze to zle ani nie musi byc jego wada. Poza tym juz na samym poczatku zaznaczylem ze to pojecie subiektywne i to ze kobieta jest latwa dla przystojnych mezczyzn nie znaczy ze bedzie latwa dla tych srednio pieknych, nie wspominajac o brzydkich. Przyjelo sie uwazac ze jak dziewczyna jest latwa to zle o niej swiadczy. Ja tak nie uwazam. Co innego gdyby szczegolnie nie wybrzydzala i rozkladala nogi doslownie przed kazdym, to wowczas bedzie o niej zle swiadczylo, bo to tak jakby w poniedzialki jesc w restauracji, a we wtorki ze smietnika. Absurd.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 16 lis 2011, 06:34

No .... to ok
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 16 lis 2011, 17:29

Łatwa to wcale nie jest pojęciem wieloznacznym, po prostu nie łączy się z timingiem.

Łatwa osoba to ktoś, kogo nietrudno przekonać na seks, mimo że sama nie chce lub nie odczuwa z niego przyjemności.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 16 lis 2011, 17:33

Ale po przekonaniu juz chce wiec znow nie bedie pasowac do definicji.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 16 lis 2011, 19:38

Przeczytaj jeszcze raz definicję. Po przekonaniu to robi, niekoniecznie tego chcąc.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 16 lis 2011, 21:08

Wg tej definicji nimfonanki ktore zdecydowanie mozna zaliczyc do kategorii "latwe" o ile nie do kategorii "szmaty" nie beda nawet latwe. Bo tego chca...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 16 lis 2011, 22:27

przekonac na sex :? mnie nie trzeba przekonywać i dlatego tak samo pojuje to u kobiet - pojecie łatwa dla mnie nie istnieje , puszczalska , a i owszem , ale to cos innego .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 17 lis 2011, 02:40

Andrew pisze: mnie nie trzeba przekonywać

A poszedł bys do łóżka z brzydka na która nie masz ochoty tylko dlatego, ze ona z Toba chce ?
A ja znam i znałam takie osoby które pójdą bo ktokolwiek zechce, albo facet się takiej ewidentnie nie podoba, ale ulegnie bo tak jakoś mimo, ze nie ma ochoty.

Mav nimfomanki to osoby z zaburzeniami, to inna kategoria.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 lis 2011, 06:36

piszesz wiec Dzin o puszczalskich , a nie łatwych
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Jarecki
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 11 lis 2011, 20:30
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: Jarecki » 11 gru 2011, 21:00

A więc drodzy - witajcie ponownie! Nie wiem, czy jestem tutaj jeszcze mile widziany, ale obiecywałem napisać, jak przebiegnie cała ta sytuacja. Otóż wszystko się dzisiaj rozegrało i powiedziała mi, że... jak na razie nie chcę być z kimś na poważnie, w zamian za to zaproponowała (:D) przyjaźń. Co o tym sądzicie? Zrobić się lekko niedostępnym?
Cały czas powtarzała, że czuje do mnie dużo i że jestem ważny. Na pytanie, czemu nie dała nam szansy spróbować, nie odpowiedziała. ;)
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 11 gru 2011, 21:20

Jarecki pisze:Co o tym sądzicie?

Że nie chce mieć w Tobie faceta, tylko przyjaciela. Gdyby nie była pewna, a zależałoby jej na Tobie jakoś bardziej - prędzej by Cię zwodziła, niż powiedziała wprost, że nic z tego.

Nie musisz 'udawać' niedostępnego, tylko nim rzeczywiście bądź. Lepiej, żebyś miał w niej zwykłą znajomą niż przyjaciółkę.
Jarecki
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 11 lis 2011, 20:30
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: Jarecki » 11 gru 2011, 21:25

Problem w tym, że - kurde - ja nie mogę jakoś tak rozmawiać z nią, jak z koleżanką. Dużo do niej czuję... Wiem, pewnie zachowuje się jak niedojrzały chłopiec, który się obraża, ale tak się czuje...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 11 gru 2011, 22:23

Sfajdales sprawe. Szufladka "przyjaciel" to jedna z najgorszych do jakich mozesz trafic.
Bez porzadnego NLS nie widze szansy na to by sie z niej wydostac. W sumie to najlepiej by bylo chyba zerwac kontakt na rok czy dwa i potem sie przypadkiem spotkac i wowczas bys zaczynal od zera. No prawie od zera. Ale niekoniecznie z szufladki "przyjaciel".
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 11 gru 2011, 22:36

cierpliwosc jest zawsze wynagradzana
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 12 gru 2011, 11:09

Powiedz "Ok, fair enough" i nie bądź przyjacielem, tylko dalekim znajomym na przynajmniej kilka miesięcy. Zniknij, ale niezupełnie. W tym czasie stawaj się lepszym facetem - to wciąga i łagodzi niepotrzebną obesesyjkę na jej punkcie.

Po roku uderz z propozycją czegoś bardziej lub mniej niesamowitego (podróż dookoła Europy na couchsurfing, rejs, spływ, góry, kurs tańca albo nagranie amatorskiej płyty gitara + wokal, whatever). I dalej nie spieprz tego.
Jarecki
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 11 lis 2011, 20:30
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: Jarecki » 12 gru 2011, 16:07

Jasne, rady przyjmę i je wykorzystam. Problem jednak w tym, że... chodzimy do jednej szkoły, ale rzadko się w sumie widujemy. Na smsy też nie odpowiadać i jakby oferowała spotkanie - odrzucić? Pytam się, bo wolę mieć czyste sumienie, że dobrze postąpiłem.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 397 gości